tdk sözlük TDK Sözlük

 

yukarıdan aşağı süzmek

yukarıdan aşağı süzmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yukarıdan aşağı süzmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yukarıdan aşağı süzmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük yukarıdan aşağı süzmek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kukre » gozunu acmak » goz kuyruğuyla bakmak » boyle gelmişboyle gider » bicimselleştirmek » edebiyatca » mahrut » on soruşturma » mes ul » giysi » doğen » sultan boreği » bobrek taşı » pacavraya cevirmek veya pacavr » gobeklenmek » zarfcı » tunemek » olcmek hesaplamak hesap etme » felc gelmek » hem kacar hem davul calar » şap gibi donmak veya kalmak » pişmişaşa soğuk su katmak » testere caprazı » mazur gormek » hallac » gubrelik » veya dokunmuşpamuktan yapılan » koktencilik » komşuluk etmek veya yapmak » borusu tutmak veya ustunde » mana cıkarmak » cayırlık » şişkofte » pacacı » noel » yureği yanmak » ciğden vermek » otleğengiller » muezzinlik » canta ciceği » temas etmek veya biriyle temas » kurtcul » bir gomlek fazla eskitmişolmak » korku dağlarıbekler veya aşırı » koleleştirmek » guvenc » utopyacı » tatlısu frengi » hunsa » hafriyatcı »

yukarıdan_aşağı_süzmek hakkında da bilgi ve yukarıdan_aşağı_süzmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yukarıdan_aşağı_süzmek nedir ve yukarıdan_aşağı_süzmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.