tdk sözlük TDK Sözlük

 

yukarıdan aşağı süzmek

yukarıdan aşağı süzmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yukarıdan aşağı süzmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yukarıdan aşağı süzmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük yukarıdan aşağı süzmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ayrıduşmek » toplamak işleri icin ayrılan k » geckin » saclarıiki turlu olmak » aglutinin » murekkep yalamak » sahneye cıkmak » hınclı » dol yolu » bolukbaşı » İspanyol muziği » yetenek ve genel gidişdurumlar » sulûk etmek » ha babam veya ha babam ha » buyumek » yurumek » kopek memesi » tekessur » kurban bayramı » gobel » acık kapıpolitikası » omuzlarıcokmek » acık işletme » gozlerine inanamamak » adı » purcek » duzgun » ticaret hukuku » hasret cekmek » asyalı » lâf soyledi bal kabağı » sarayda veya zengin konakların » keyfinden bayılmak veya dort k » utu » tahammulsuzluk » muhre » belediye cavuşu » suratından duşen bin parca olm » koşe » bağırıp cağırmak » subye » sırat koprusu » soyleyeceği olmak » değişkene gore hesaplanan sayı » cumbuşyapmak » cifteli » on oluş » cocuksu » sazlısozlu » karnıbuyumek »

yukarıdan_aşağı_süzmek hakkında da bilgi ve yukarıdan_aşağı_süzmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yukarıdan_aşağı_süzmek nedir ve yukarıdan_aşağı_süzmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.