tdk sözlük TDK Sözlük

 

yukarıdan aşağı süzmek

yukarıdan aşağı süzmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yukarıdan aşağı süzmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yukarıdan aşağı süzmek tıklayınız. uludağ sözlük yukarıdan aşağı süzmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pabucluk » guneşsel » ak duşmek » inmek » akağac » kı ki » bebek olumu » daussıla » tuyo » puskurtme » murai » oğle » yuklemek » percem » kopurme » sovuntu » dokulmek » sus bitkisi » turemişkelime » gocertmek » dondurulan ince uzun ışık ara » pis pis gulmek » ic tuzuk » kup şeker » hukmetmek » ozgecil » cember kayık » gonlunu karartmak » endustriyalizm » techiz etmek » gubrelenme » gecerken boğazdan cıkan ve duz » aşcıbaşılık » ağzınıacmak » goz » gencleştirme » acılmak » soylemek » gozu almamak » zuluflu » pece » coplenmek » duşuk yapmak » kok mantar » catılmak » ceki » gedik acmak » yureğini tuketmek » husnuteveccuh » basketci »

yukarıdan_aşağı_süzmek hakkında da bilgi ve yukarıdan_aşağı_süzmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yukarıdan_aşağı_süzmek nedir ve yukarıdan_aşağı_süzmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.