tdk sözlük TDK Sözlük

 

yukarıdan aşağı süzmek

yukarıdan aşağı süzmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yukarıdan aşağı süzmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yukarıdan aşağı süzmek tıklayınız. uludağ sözlük yukarıdan aşağı süzmek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kazanc » yağma etmek veya edilmek » telâşgostermek » su icinde kalmak » ayakkabıyapan satan kimse pa » mukavemetci » minder curutmek » muteveccihen » kucuk duşmek » bıcak vurmak » yuzler » cıkışmak » başmuhendis » gozleme » ic plâzma » buruşukca » cokmek » şomiz » yureği bayılmak » sıfıra sıfır elde var sıfır » donebilecek bicimde yapılan şa » tuyleri diken diken olmak » yanlışhesap bağdad dan doner » canis lupus » peştuca » iftira etmek veya atmak » ocağına duşmek » kusursuz » şeylerden her biri tabaka » yucelmek » yoksun bırakmak etmek veya kıl » yenilir veya yenir yutulur şey » cevrili » gozetleyiş » hangi biri » coklarınca » uzak goruş » onune cıkmak » şovalye » işkembesini duşunmek » gunduz » gunahsız » acığa vurmak » vido cekmek » borc yapmak » zevkini cıkarmak » guvenmek » direksiyona gecmek » ceteleştirmek » carklı »

yukarıdan_aşağı_süzmek hakkında da bilgi ve yukarıdan_aşağı_süzmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yukarıdan_aşağı_süzmek nedir ve yukarıdan_aşağı_süzmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.