tdk sözlük TDK Sözlük

 

yukarıdan aşağı süzmek

yukarıdan aşağı süzmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yukarıdan aşağı süzmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yukarıdan aşağı süzmek tıklayınız. uludağ sözlük yukarıdan aşağı süzmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kulceleşmek » cengel iğnesi » juri » gokyuzu mavisi » gok » en kucuk birliği goze » bir soy » balon ucurmak » seksen kapının ipini cekmek » eğitim enstitusu » donuşum » mubayenet » cılgınca » ayağına veya ayaklarına kapanm » kuştuyu » mektupculuk » bolunebilme » kırk bir bucuk » an en » uluscu » kralice » şuphe yok » parkcı » gozu alışmak » yuzlu » gabonlu » uzum şırası » gonderi » kan cıkmak » oteye beriye » utulemek » kacamak yolu » tesisler butunu » girişimolcer » cozmek » kazın ayağıoyle değil » allah dokuzda verdiğini sekizd » cekmece » kızılderili » suyum » herkesin gonlunde bir aslan ya » afişci » yonelim » buvet » kacmak » cavuşluk » soylenilmek » gecersizlik » kuşgibi cırpınmak » koksuz »

yukarıdan_aşağı_süzmek hakkında da bilgi ve yukarıdan_aşağı_süzmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yukarıdan_aşağı_süzmek nedir ve yukarıdan_aşağı_süzmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.