tdk sözlük TDK Sözlük

 

yukarıdan aşağı süzmek

yukarıdan aşağı süzmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yukarıdan aşağı süzmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yukarıdan aşağı süzmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük yukarıdan aşağı süzmek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acık yara » ağac » boynu bukuk » goturmek » curuk para karşıtı » cenesini dağıtmak » kuskun » taşıma veya dokme su ile değir » kofteci » hukumluluk » mezhepci » gok kubbe » den bu yana » yarısonuc » guvey i » ulen » bir değer karşılığında birinin » fırsat duşmek veya cıkmak » picleşmek » gecim yolu » duzelmek » duru » coğunlukla » yarıgecirgen » bicimleme » masal okumak veya anlatmak » asyalılık » kuzum » kıcına tekmeyi atmak vurmak ve » ozleştirmeci » cift zamanı » ozleme » cifteleme » kireclik » tadıgitmek veya kacmak » kese ciceği » ortak ozne » muessis » cekilmek » karşıtı » sancma » plâtoncu » kimin arabasına binerse onun t » kusursuz » tombala cekmek » kor topal » kır boynunu » konvektor » istintac » kozleme »

yukarıdan_aşağı_süzmek hakkında da bilgi ve yukarıdan_aşağı_süzmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yukarıdan_aşağı_süzmek nedir ve yukarıdan_aşağı_süzmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.