tdk sözlük TDK Sözlük

 

yukarıdan aşağı süzmek

yukarıdan aşağı süzmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yukarıdan aşağı süzmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yukarıdan aşağı süzmek tıklayınız. uludağ sözlük yukarıdan aşağı süzmek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
saltanat surmek » sedefcilik » abbas yolcu » nur yuzlu » sacıştırmak » ustunde kalmak » ici alaylı dışıkalaylı » curuk sakız » teberruken » tefahur » dayayıp doşemek » bicimdeki bolumler » bilgiclik » ac gozluluk » şohret » cizilme » sakınılan goze cop batar » cekip almak » goğus sesi » geciştirilmek » tespit etmek » hazır bulunmak veya olmak » goruşturme » tab an » intelektualizm » cektirmek » cift gormek » duzulmek » imtizacsız » su dokunmek » cepez » batak culluğu » gurultu cıkarmak etmek koparm » cekingenlik » cıkartma » ız iz uz uz » es gecmek » super cimento » pic olmak » guzellik mustahzarları » mulga » fuzen » yuksekten konuşmak » yoluna cıkmak » sacma sapan » gucleniş » luknet » allah akıl fikir versin veya a » cuhadarlık » slav »

yukarıdan_aşağı_süzmek hakkında da bilgi ve yukarıdan_aşağı_süzmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yukarıdan_aşağı_süzmek nedir ve yukarıdan_aşağı_süzmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.