tdk sözlük TDK Sözlük

 

yukarıdan aşağı süzmek

yukarıdan aşağı süzmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yukarıdan aşağı süzmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yukarıdan aşağı süzmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük yukarıdan aşağı süzmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ureme » yemeden icmeden » unvanı » burcak » bir goz gulmek » kumbet » kopurme » kaba duzen » tat » halil İbrahim bereketi » carptırmak » pacayıkaptırmak » soyleşmek » akıl akıl gel cengele takıl » İspanyol muziği » ordekgiller » ust tarafı » catma » tokezlemek » coğdurme » anca beraber kanca beraber » dokme » gozunu kapamak » cıkı » colpa » perulu » yonelmeli tumlec » ozden » sovuntu » saygıduymak veya beslemek » gozlemci » analıkuzu kınalıkuzu » durumuna gelmesi gerilme karş » cekik » sc » tacsız kral » duşeş » el kapısına duşmek » darıunundan baklava incir ağa » sağcıkarma » eline ayağına kapanmak sarılma » capar » capraz » cancı » iki eli kanda veya kızıl kanda » istencsiz » başına işcıkarmak » selektor » doşek » dinim hakkıicin veya dinim aşk »

yukarıdan_aşağı_süzmek hakkında da bilgi ve yukarıdan_aşağı_süzmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yukarıdan_aşağı_süzmek nedir ve yukarıdan_aşağı_süzmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.