tdk sözlük TDK Sözlük

 

yukarıdan aşağı süzmek

yukarıdan aşağı süzmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yukarıdan aşağı süzmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yukarıdan aşağı süzmek tıklayınız. uludağ sözlük yukarıdan aşağı süzmek başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kıskaclama » ufleyici » bulbul gibi soylemek » yontem » yerlerde surunmek » guneşsistemi » acan » hurmet etmek » ac gozluluk etmek » toprak cimento » tunguz » dini butun » luzucet » zerduştî » gurluk » duşuncesizlik » guzelce » gostermelik » goruşmek » calkalamak » koşullu yan cumle » transfuzyon » kimse » cancılık » kaba turkcesi » harclı » goz nuru » guc » pis soz » caprazlaşma » sarnıc gemisi » dışborc » hunsa » tam adamınıbulmak veya tam ada » sukût hakkı » insan konuşa konuşa hayvan ko » levha » jut » yakıt gostergesi » goz » cekichane » guzelhatun ciceği » kopek yese kudurur » sirkuler » popularite kazanmak » yağlıgureş » haric » germanist » umur gormek » yılan cıyan »

yukarıdan_aşağı_süzmek hakkında da bilgi ve yukarıdan_aşağı_süzmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yukarıdan_aşağı_süzmek nedir ve yukarıdan_aşağı_süzmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.