tdk sözlük TDK Sözlük

 

yukarıdan aşağı süzmek

yukarıdan aşağı süzmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yukarıdan aşağı süzmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yukarıdan aşağı süzmek tıklayınız. uludağ sözlük yukarıdan aşağı süzmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
şerc » gorunur » s » mor renkte lâden bitkisinin bi » guzel » arasıgecmeden » uşurme » surdurme » kosemen » dort » suit » tunclamak » telâşa duşurmek » catkılı » da var ki anlamlarında kullan » turkceleşme » hafıza » duzenlik » gurultulu patırtılı » utopya » arkasınıbirine vermek » lubnanlı » cekim » unlu turemesi » kopuk » gorunmez » gosteri » orneklem » hucum oyuncusu » kulunc kırmak » kokusu cıkmak » teverrum » suvarilik » yukunu tutmak » amac dışı » bulunan bolum kafa ser » şeye gucu yeten bir tek tanrıd » sutleğen » iliğine veya iliklerine kadar » yedek parcacı » saklamak inkâr etmek » unlemek » mutecanis » ozdenlik » yara acmak » cekilme » gostermelik » goz kararı » herhangi bir doğal nesne veya » tutun »

yukarıdan_aşağı_süzmek hakkında da bilgi ve yukarıdan_aşağı_süzmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yukarıdan_aşağı_süzmek nedir ve yukarıdan_aşağı_süzmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.