tdk sözlük TDK Sözlük

 

yukarıdan aşağı süzmek

yukarıdan aşağı süzmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yukarıdan aşağı süzmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yukarıdan aşağı süzmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük yukarıdan aşağı süzmek başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sanskrit » acık mektup » sa se » goreli » yarıkubik » calışma » yarıcap » coğdurme » yuzunu kızartmak » goce » kırılıp dokulmek » cağanoz » yukarı goğe doğru olan yanı » tup gecit » kundakcı » cizgi » hint kirazı » cıtır pıtır » gozlemci » corbalık » gomu » kıta dumdar » kır gulu » canıcekmek » ara kazanc » kuman » diktatorluk » ihracatcı » borclandırılma » cereyan carpmak » bir onerme sayılır cunku her » cakalboğan » duğum » muebbet » mum ciceği » canlılara yaşama ortamısağlaya » carpıcılık » zihin acıklığı » canıcekilmek » durumunda meyvesinden kokusuz » gecişsiz » taşcı » işci » başınıgozunu yarmak » bocek cıkarmak » capraz » kuru oksuruk » ustune sevmek » cocukcağız » gonyelemek »

yukarıdan_aşağı_süzmek hakkında da bilgi ve yukarıdan_aşağı_süzmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yukarıdan_aşağı_süzmek nedir ve yukarıdan_aşağı_süzmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.