tdk sözlük TDK Sözlük

 

yukarıdan aşağı süzmek

yukarıdan aşağı süzmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yukarıdan aşağı süzmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yukarıdan aşağı süzmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük yukarıdan aşağı süzmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
şoyle » miktar ile indirimden sonraki » kulliyet » im » ağız actırmamak » uckuruna sağlam » sellemehusselâm » gun batımı » elde avucta bir şey kalmamak » ezgi » cep harclığı » iktisat etmek veya yapmak » boya vurmak veya cekmek surme » duz » boğaz acmak » mubayenet » goz kararı » care » dunurleşme » kimin nesi » siz » sutune havale etmek » izzetuikbal » uzunluk olcusu » suru suru » tuylu » arkebuz » tutsulenmek » aylıkcı » goruşmek » cıkılama » yureği dolu » pozitif goruntu » vasıflıişci » yenicerilik » kapının ipini cekmek » balcık » kulunk » can kulesi » zumrutlenme » gecmek » carpım cetveli » merhem » ustalık gerektiren iş sınaat » yol gozlemek » ardıc otu » kunefe » sumuksu » eli boşdonmek cevrilmek veya g » gunlemek »

yukarıdan_aşağı_süzmek hakkında da bilgi ve yukarıdan_aşağı_süzmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yukarıdan_aşağı_süzmek nedir ve yukarıdan_aşağı_süzmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.