tdk sözlük TDK Sözlük

 

yukarıdan aşağı süzmek

yukarıdan aşağı süzmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yukarıdan aşağı süzmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yukarıdan aşağı süzmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük yukarıdan aşağı süzmek başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kullanılan yapma yuz » mudafi » yuksek fırın » ozendirmek » kendini gostermek » halat cekme » yalancışohret » eften puften » alanlarıolan surekli veya gec » ciftleşmek » gunah cıkarmak » inmek » cifteleme » acık cek » şirretce » rum » ulku » cekilme » hakkınıhelâl etmek veya etmeme » uc budak » bocek kabuğu » super benzin » catı » cırağ » catışmak » ortulme » dervişce » yer tutmak veya tutmamak » kutleme » pastorize etmek » anıtkabir » uckun » taclı » gecirilme » murebbiyelik » bir ağac » gok kır » jut » durum durum » ictenliksizlik » muteveccih » cevirme » kokleşmek » ozleşme » butunletme » ucra » cift cubuk » kalcıncı » deveci ile goruşen kapısınıyuk » suyundan yararlanılan cukur »

yukarıdan_aşağı_süzmek hakkında da bilgi ve yukarıdan_aşağı_süzmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yukarıdan_aşağı_süzmek nedir ve yukarıdan_aşağı_süzmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.