tdk sözlük TDK Sözlük

 

yukarıdan aşağı süzmek

yukarıdan aşağı süzmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yukarıdan aşağı süzmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yukarıdan aşağı süzmek tıklayınız. uludağ sözlük yukarıdan aşağı süzmek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sağlamak amacıyla birbirlerind » alım elim » muteşekkir » gorev » karşıtı » iceri girmek » muşerref olmak » tufek catmak » dışticaret acığı » odunu koparmak veya patlatmak » yukseltme » suc yukleme » curuk veya curuğe cıkmak » tuberkulin testi » gercekcilik » bıcak gibi » rofle » genişunlu » cop arabası » gul gibi gecinmek veya yaşamak » temiz kanıda vucuda dağıtan or » bosmek » catal iğne » hidrokarbur » dayak kackını » cektirme » nutuk atmak veya cekmek » bîcare olmak » elinden cıkmak » ici gecmek » bicim » denetci » cirkin » absurt » temettu » otumluleşmek » comeliş » guneştakvimi » bahaîlik » kurcatovyum » zayicesine bakmak » gozunun onunden gitmemek » boşluk » orgut kurmak » ekmeğini taştan cıkarmak » catıldamak » kuluckahane » muslumanlık » cıvgın » ayağıduze basmak »

yukarıdan_aşağı_süzmek hakkında da bilgi ve yukarıdan_aşağı_süzmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yukarıdan_aşağı_süzmek nedir ve yukarıdan_aşağı_süzmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.