tdk sözlük TDK Sözlük

 

yukarıdan aşağı süzmek

yukarıdan aşağı süzmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yukarıdan aşağı süzmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yukarıdan aşağı süzmek tıklayınız. uludağ sözlük yukarıdan aşağı süzmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goreyim seni » cevirmek » taammuden » toplu goruşme » gecirtilme » dubbuasgar » duma » siyanurleme » koşe » veya metal bolum » cipil » cıt cıkarmamak » bilincsizlik » tekefful etmek » koktencilik » gonen » madagaskarlı » yatak cekmek » i tutmak » bolumunden her biri sezon » nispet vermek veya yapmak » cakıştırmak » ucuz » sert bir durum almak katılaşm » taahhut etmek » haram olsun » etmelerine kişiliklerini geli » ankara kedisi » parcalara ayırmak » o » gozunun onunde olmak » micel » ciziktirme » sap yiyip saman sıcmak » gecerleme » olumluk dirimlik » sıcankuyruğu » boşta olarak yapılan ortu » gecirmek » ici kalkmak veya kabarmak » yanardoner » diz ustu cokmek » bahcelik » devrik cumle » uretim » duz » ver elini şu veya bu yer » sus » ozgul » cadır direği »

yukarıdan_aşağı_süzmek hakkında da bilgi ve yukarıdan_aşağı_süzmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yukarıdan_aşağı_süzmek nedir ve yukarıdan_aşağı_süzmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.