tdk sözlük TDK Sözlük

 

yukarıdan aşağı süzmek

yukarıdan aşağı süzmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yukarıdan aşağı süzmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yukarıdan aşağı süzmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük yukarıdan aşağı süzmek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
emen bir bitki dionaea muscica » kırk kapının ipini cekmek » oge » tuy sıklet » mustahkem » baryum sulfat » suruklenme » kantarlıkufur » tutsuleme » kostekleme » omnibus » genclik » goz gore gore » vur abalıya » sorguc » geciş » geciştirmek » takla bocekleri » cuvallı » mandallı uzerinde mandal bulu » murt olmak » okceli » cap » koyuvermek » sunger » hatırından cıkmamak » muddeialeyh » kostumluk » huveyda » kasnakcı » ahbap cavuşlar » tuccar » cintiyan » yaz somestri » civiletmek » mudevven » arapcalaştırma » mutevellit » kotuleşme » yuz yuze » mutemmim » kabir azabıcekmek » sulukcu » gozu gormemek » direnc » ince » bir ben bir de allah bilir » sevinc goz yaşlarıveya sevinc » ne dese beğenirsin » işaretci »

yukarıdan_aşağı_süzmek hakkında da bilgi ve yukarıdan_aşağı_süzmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yukarıdan_aşağı_süzmek nedir ve yukarıdan_aşağı_süzmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.