tdk sözlük TDK Sözlük

 

yukarıdan aşağı süzmek

yukarıdan aşağı süzmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yukarıdan aşağı süzmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yukarıdan aşağı süzmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük yukarıdan aşağı süzmek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
celtik tarlası » pur » analiz » şeyler musavî » satın alınan erkek kul esir » oğretilme » gecmek » yuzunu gormemek » temiz kanıda vucuda dağıtan or » serde var » dalgıclık » guzel » camaşırcı » kamu sektoru » yakışıklı » yuz » cekmek » halic » verilen tek ve eşit bir varlık » cok seslendirilmiş » hoşgormek veya karşılamak » perdah vurmak veya etmek » ayva receli » başmuhendislik » kerpic dokmek » akıl akıldan ustundur » cotuk » naturmort » kurduğu medeniyetleri kendi i » on calışma » supurgecilik » kursu şeyhi » dokuntu » coban yıldızı » akıntıcağanozu » hurya » hayvanın sebep olduğu hastalık » koprucuk » ayca » kuseğen » uretim bicimi » sukûnetli » bonluk » sussuz » gunindi » cekoslovak » gonendirilme » odevlendirilme » envaiceşit » yuzer top »

yukarıdan_aşağı_süzmek hakkında da bilgi ve yukarıdan_aşağı_süzmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yukarıdan_aşağı_süzmek nedir ve yukarıdan_aşağı_süzmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.