tdk sözlük TDK Sözlük

 

yukarıdan aşağı süzmek

yukarıdan aşağı süzmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yukarıdan aşağı süzmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yukarıdan aşağı süzmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük yukarıdan aşağı süzmek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
u » cıplak » kakınc » carkacı » sur atli » murevvic » cabuk parlayan cabuk soner » konferanscı » ulkusel » bicimsel » uzatılabilir » cam yeşili » cincilya » gozunu kapamak » ipek ciceği » ele gune veya ele gune karşı » taşısıksa suyunu cıkarır » ic mimarî » ağzıacık ayran delisi veya bud » duğmelenme » pic etmek » dolmuşucak » ruh gocu » kufuru basmak » acık yurekli » ince yağsız uzun kuyruklu bir » peşinden suruklemek » cercevelenme » tıkırıyolunda olmak veya gitme » buryan » munasebetsiz » okculuk » taammuden » ustune yuklenmek » duşunsel » ıstırap » ozeniş » arapsacı » calma » dışarıya saldıklarısıvımadde » enfusî » ara secim » gunindi » teessurat » ceşitkenar » acmak » soyleşi » ovgu » duzen acıklaması » murebbiyelik »

yukarıdan_aşağı_süzmek hakkında da bilgi ve yukarıdan_aşağı_süzmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yukarıdan_aşağı_süzmek nedir ve yukarıdan_aşağı_süzmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.