tdk sözlük TDK Sözlük

 

yukarıdan aşağı süzmek

yukarıdan aşağı süzmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yukarıdan aşağı süzmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yukarıdan aşağı süzmek tıklayınız. uludağ sözlük yukarıdan aşağı süzmek başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
korleşme » konnektor pensi » ıslıklıunsuz » yapay bobrek » kıta dumdar » oğureceği gelmek » kepce gibi » olcu bilimi » eşeğini veya atını sağlam kazı » pejmurde » kul tablası » gece gunduz dememek » surmek » goz kırpmamak » bıckınlaşmak » ozlu » hoşgorucu » dutculuk » soz gelişi » acmak » onemseniş » bulunan bolum kafa ser » kazdığıcukura veya kuyuya kend » dort dortluk » rotatifci » gulucuk » kuşumlenmek » yuzu soğuk » faktor » ağzıacık » ken » kapıyıacmak » cıkmak » rusluk » ozlenti » yırtıkca » tesirini gostermek » kadir gecesi » acemi caylak » oldu olacak kırıldınacak » gozunun onunden gitmemek » lâf ola beri gele » kamcılatma » ağzından dokulmek » ari dil » ucar kefal » devenin başıpapucu veya nalı » bir iki demeden demeye kalmada » tus » at »

yukarıdan_aşağı_süzmek hakkında da bilgi ve yukarıdan_aşağı_süzmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yukarıdan_aşağı_süzmek nedir ve yukarıdan_aşağı_süzmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.