tdk sözlük TDK Sözlük

 

yukarıdan aşağı süzmek

yukarıdan aşağı süzmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yukarıdan aşağı süzmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yukarıdan aşağı süzmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük yukarıdan aşağı süzmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ağzıvar dili yok » urkutmek » oncelikli » acılış » pacacı » pırıldakcı » istenilen bicim elde edilen m » biletcilik » rb » ic acıcı » şuphe etmek » gunduzsefası » maden komurunden cıkarılan ya » bunlardan yararlanması » gecirmek » soz kesmek » yonetmenlik » pislik goturmek » copluğu » kırcıllaşma » kulleme » cirişlemek » beşdort » cıngırakcılık » olaylarısonucu elde edilen bic » kendi derdine duşmek » eğir koku » gun » uc kat » cağrıştırmak » sigara boceği » soz tutmak » cikletcilik » cayan » akşam ahıra sabah cayıra » cisemek » guzel duyusal » kepce » colleşmek » ufkun kuzeye ve batıya eşit uz » genel mudurluk » yuzunu guldurmek » sarılgan govde » lâmbayıacmak » yuksek » cul » aksiliği ustunde » kısmet veya kısmeti cıkmak » cıkmak » cilek uzumu »

yukarıdan_aşağı_süzmek hakkında da bilgi ve yukarıdan_aşağı_süzmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yukarıdan_aşağı_süzmek nedir ve yukarıdan_aşağı_süzmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.