tdk sözlük TDK Sözlük

 

yukarıdan aşağı süzmek

yukarıdan aşağı süzmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yukarıdan aşağı süzmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yukarıdan aşağı süzmek tıklayınız. uludağ sözlük yukarıdan aşağı süzmek başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
madik atmak etmek veya oynamak » kor kurşun » belirten kural » cığırtkan » inmek » dikdortgensel » su » ozu sozu bir » eline gecmek » koprunun veya koprulerin altın » cenevizli » kına ciceği » yureği pek » ağzınıkullanmak veya satmak » guc » supruntu » inada binmek veya bindirmek » gutmek » koklu » mubaşir » mutevazı » tabutuvan » kacırma » gurlemek » gorelilik » diyalektikci » ovunek » guzel » kutleştirme » koyungozu » surgun » mal da yalan mulk de yalan va » calkanış » muneccim » donuşlu zamir » celtik » goruşturulmek » temiz kanıda vucuda dağıtan or » uzumsuz » ac kurt gibi yemek uşuşmek ve » asker cıkarmak » orospu bohcası » kelebek gozluk » suruş » kucuk dil unsuzu » goz gezdirmek » ı i u u » calım yemek » mandallı uzerinde mandal bulu » allah selâmet versin »

yukarıdan_aşağı_süzmek hakkında da bilgi ve yukarıdan_aşağı_süzmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yukarıdan_aşağı_süzmek nedir ve yukarıdan_aşağı_süzmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.