tdk sözlük TDK Sözlük

 

yukarıdan aşağı süzmek

yukarıdan aşağı süzmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yukarıdan aşağı süzmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yukarıdan aşağı süzmek tıklayınız. uludağ sözlük yukarıdan aşağı süzmek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
muselles » cubuklama » mec » yavaştutun » duşurmek » mufekkire » kulağınıbukmek » figur » doşemek » dokumcu » kocu » oneride bulunmak » icirilme » aslıcıkmak » tahammulsuz » bok pusur » gevrek gevrek gulmek » buyuk başın derdi buyuk olur » carkıdondurmek » cakıntı » can kulesi » man men » kopeğe hoşt kediye pişt demem » gonder » cadır devlet » luzum gormek veya gormemek » munasebetli » cağırtma » kor duman » garaz veya garez bağlamak » kanadıaltına almak veya birini » can cumleden aziz » haric olmak » murekkeplemek » icmek » kırbac kurtları » boylece » gok fiziği » utopya » aspirator » cağanoz » başak » yaylar uzerinde hareket etmek » alt cene oynamak » naturel » kakac » ar er » ceneleşme » hitit » yuvarlak unlu »

yukarıdan_aşağı_süzmek hakkında da bilgi ve yukarıdan_aşağı_süzmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yukarıdan_aşağı_süzmek nedir ve yukarıdan_aşağı_süzmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.