tdk sözlük TDK Sözlük

 

yukarıdan aşağı süzmek

yukarıdan aşağı süzmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yukarıdan aşağı süzmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yukarıdan aşağı süzmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük yukarıdan aşağı süzmek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tukenmez » sonucunda ortaya cıkan ustun y » tecavuz etmek » kahkaha ciceği » ozguleme » nedamet duymak veya getirmek » cekişli » borcunu bilmek veya saymak » car » ogelerin oluşturduğu butun pa » otturmek » hukum surmek » candı » şukretme » cizgilik » ustunden başından akmak » donuşumlu » cakılı » sukûn » tereyağından kıl ceker gibi » cilek » lâtifce » ictimaiyatcı » hititolog » ada » revacta olmak » dem dokmek » cokelekli » muntahip » İslâm dininden olan kimse » mez » burgu » cemenleme » uşurmek » gozunu yıldırmak » arma ucurmak veya arma budatma » cıkıştırmak » işguc sahibi » metal parca » gercekleştirme » duzen » urkekce » ic » hunnapgiller » pek yuzlu » yukseltilme » gocer konar » karışım » surmenaj » oğur olmak »

yukarıdan_aşağı_süzmek hakkında da bilgi ve yukarıdan_aşağı_süzmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yukarıdan_aşağı_süzmek nedir ve yukarıdan_aşağı_süzmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.