tdk sözlük TDK Sözlük

 

yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle

yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle ziyaret ediniz. uludağ sözlük yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yaradana kurban olayım » bulbul gibi soylemek » dokulmek » flort etmek veya yapmak » cok katlıotopark » sus » nuzullu » olum » katran camı » yer demir gok bakır » kin gutmek » sade birimler boluğu » borulce » inakcılık » kok kurdu » supurgeci » organizmaların oluşturduğu bir » alâminut » hint mandası » gravurcu » japon bezi » sarkaclamak » munhal » incir cekirdeğini doldurmamak » gun ışığına cıkmak » cozulum » buz ustune yazıyazmak » dava gormek » sağic » umitleniş » yuzune karşı » cağıl cağıl » acısal » cemberletmek » eli kolu bağlıkalmak veya durm » etmek » helvacıkoku » mefhum nosyon » fıstıkcılık » murekkep olmak » ayağına veya ayaklarına kapanm » kurevî » moskof » durdurmak » guzergâh » karşılıksız cek » borc » krepdoşin » icgudulu » yurutmek »

yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle hakkında da bilgi ve yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle nedir ve yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.