tdk sözlük TDK Sözlük

 

yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle

yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle ziyaret ediniz. uludağ sözlük yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ne şeytanıgor ne salavat getir » gorgu » hayata kusmek » cıkmak » gobel » muyesser » bulbul » bağlayıcı bağlama niteliği ol » sukûnetli » boluk » icini curutmek » ispenciyari » kostek vurmak » goze batmak » direnişci » acındırmak » tutun » goğsu kabarmak » sut cekmek » turlu turlu » muşir » dunya » guzelleştirilme » sessiz yuruyuş » gupguzel » aksi tesaduf » getirmek hazmetmek » kohnemek » geniz unsuzu » goz goz » reflektor » nakşîlik » dağınık gozenek » gozlerini devirmek » memleha » kufur » lutufkârlık » koşe başınıtutmak » cakışmak » derisini yuzmek » of cekmek » gurultucu » gurultu bastırmak » bıckınlaşmak » işini gormek » ilgi cekici » zihni acılmak » soz temsili » capraşmak » cini doşemek »

yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle hakkında da bilgi ve yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle nedir ve yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.