tdk sözlük TDK Sözlük

 

yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle

yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle ziyaret ediniz. uludağ sözlük yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cehre etmek » gok eşleği » icirmek » yeteneği maharet » flort » kalabalıkca » sucustu » el cabukluğu » icinden pazarlıklıveya icten p » cıkmak » duşurmek » işayağa duşmek » yarıgecirgen » cırpınmak » gucumseme » tecahul » muşahede » yaydığıgozle gorulen ışıma » cemaziyulevvel » ozerkleştirmek » yurekler acısı » kelebek ciceği » goz » vergi kacakcısı » değirmen taşının altından diri » bolgecilik » capraşma » sahil cizgisi » lâtife goturmek » lâtince » insanların aynısoydan gelmişol » suvari sınıfı » zuğurtlemek » kapalıgecmek » soz vermek » bunye » nutasyon » gonder » cuk » durum » camurlaşmak » mubayenet » sız siz suz suz » kanatcık » arpa boyu kadar gitmek veya yo » gozden uzaklaşmak » pazara cıkarmak » un » munhal » yukletilme »

yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle hakkında da bilgi ve yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle nedir ve yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.