tdk sözlük TDK Sözlük

 

yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle

yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle tıklayınız. uludağ sözlük yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
calıştırılma » bir baba dokuz evlâdıbesler d » capraz kafiye » ust » olan bir taş » on ad » mustafi » bitkisi thuya » icinden bir şeyler kopmak » sulf » aryanizm » gozunun kuyruğuyla veya ucuyla » umitlenmek » cinko » varoluşculuk » ulke acmak » secki » madagaskarlı » doğaclama » panturkizm » catal iğne » sunger avcısı » muşteri hizmeti » kalın unlu » ekmeğini taştan cıkarmak » herkes gider mersin e biz gid » temas etmek veya biriyle temas » baccı » uleştirim » akcıllanmak » can can etmek otmek veya konuş » calışmak » sokum » gecgec yapmak » cağatayca » dadacılık » altından girip ustunden cıkmak » kucuk dalga » cuhadarlık » posteki » l » cakmak » yaşama gucu » tacsızlar » cello » karşıtı » cağnak » canta » sun î tahta » yontemsiz »

yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle hakkında da bilgi ve yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle nedir ve yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.