tdk sözlük TDK Sözlük

 

yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle

yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle ziyaret ediniz. uludağ sözlük yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
lâtin » carşafcı » goz gormeyince gonul katlanır » emeği cekilmiş » kucumsemek » ayranıyok icmeye atla veya ta » su gibi aziz ol » goz pınarı » hıckırtma » elaman cekmek » kabul gunu » cayır » orman sıcanı » capacullaştırma » umum mudur » cicek cıkarmak » yer altıdunyası » merkezî yonetim » camgobeği » nufus bilimci » kedi veya eti ne budu ne » yaradancılık » patlak goz » kocboynuzu » mozaik doşeme » patlıcan boreği » kostumluk » kartezyen » gonul akıtmak » kor olur badem gozlu olur kel » kara kara duşunmek » horozdan kacmak » durumundaki bileşkenin uygulam » kabakcı » kendinden gecmek » muselles » bakar mısınız » kanatcık » antik cağ » oğurtmek » yola cıkmak » acıklanma » mavimtırak esmer renkte bir el » surmek » ustune duşmek » ce » eroscu » dunden hazır veya razı » dunku cocuk » luzucî »

yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle hakkında da bilgi ve yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle nedir ve yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.