tdk sözlük TDK Sözlük

 

yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle

yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle ziyaret ediniz. uludağ sözlük yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
pabuc kadar dili olmak » allah eksikliğini gostermesin » cıldırtmak » kursu başkanı » kemer gozu » bıcak atmak » rolântiye almak » vezikul » arac » cekim » yapılan işlem » yukleme durumu » ferz cıkmak » maket bıcağı » cevrili » bata cıka » olcek » oğul balı oğul arılarının yap » calık » vantuz cekmek » cicekleşme » uvertur » kavunici » munasebete girmek » yuzu ak » ası esi » kur an veya ekmek carpsın » onlem » bir koşeye atmak » dalga gecmek » cenileme » telâşgostermek » capulculuk » unlu » koklenme » elden kacmak » millî huviyet » gosterisi » tarakcı » acımlanmak » cirkeflik » i » carka » buyume » perhiz yapmak veya etmek » gelen gecen » mac mec » tekere comak sokmak veya taşko » oren » pala surtmek »

yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle hakkında da bilgi ve yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle nedir ve yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.