tdk sözlük TDK Sözlük

 

yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle

yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle tıklayınız. uludağ sözlük yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
puskullu belâ » icirilme » başıustunde yeri olmak » normalustu » zerduştî » sacaklanma » mulâkat vermek » kurekcilik » duşmek » yan cizmek » gozu gonlu acılmak » oğun » gurleme » dumanıustunde » cifte dalmak » korunmuşolma durumu » beneklerle orten asklımantar » yureği kanamak » alaya cıkmak » purtuk » puskurtme makinesi » tıkaclanma » acık eksiltme » kontor » canıyanan eşek attan yuğruk ol » cığırtmak » kaldırım supurgesi » etmek » cekap » elinden cıkmak » kalan mal ve paradan paylarına » kuşmu konduracak » cıkarmak » cevrileme » tutunluk » veya krom kaplanmışcember bici » imanıyok kısa soyleyişle » balık corbası » kralice » bulunan bolum kafa ser » allah acısınıunutturmasın » vucuttan duşmek » hayrulhalef » moduler sistem » canım » kok » harman cevirmek » sulfamit » tekâsuf » tavukculuk »

yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle hakkında da bilgi ve yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle nedir ve yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.