tdk sözlük TDK Sözlük

 

yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle

yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle tıklayınız. uludağ sözlük yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
indikator » cıkış » kuflu » gozleri berraklaşmak » hık demişanasının babasının b » gor veya gorursun » oğutleme » tegaful etmek » coban kulubesinde padişah ruya » kıpcakca » alttan gureşmek » kaclı » yururlukte bulunmak » goze zarı » yer cekirdeği » oz su » uye tam sayısı » duzen » ayva gobekli » gecirmek » yapılan fıcıvb » orge » surdurum » domuzdan bir kıl cekmek veya k » bolum » cocuk aldırmak » gorevcilik » tuyleri diken diken olmak » unsuzunu gosterir » koyuvermek » pabuc » anser » kamcıbaşı » oz » soğan ciceği » ustunleşmek » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » dokunac » gozlukculuk » carpmak » amaclama » alârma gecmek » muteradif » acmaz » tercuman » tır » cencen » sulfat » hangi taşıkaldırsan altından » ıntı »

yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle hakkında da bilgi ve yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle nedir ve yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.