tdk sözlük TDK Sözlük

 

yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle

yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle ziyaret ediniz. uludağ sözlük yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mektep kacağı » oğrenmek » ustune bir bardak soğuk su icm » cobanlık etmek » apoletleri sokulmek » ezcumle » geri gondermek » cağcıllık » cevgen » gunaydın » alıal moru mor » cokca » duşuş » yeni eflâtuncu » bacak kadar boyu var turlu tu » cattırmak » zeval bulmak veya zevale ermek » kulucka » kırgız » allah vere de » cakılma » bir catıaltında olmak veya bul » slovenyalı » cıkartılmak » bir sorunu gerekli acıklığa ka » buyuk sozume tovbe » duşman » turnayıgozunden vurmak » yurek carpıntısı » bulgurlu kofte » golgelemek » gozle yemek » zeytinyağıgibi uste cıkmak » baltık dilleri » dortnala » ok yaydan veya yayından cıkmak » supruntucu » yakutca » akışkanın gecişini ayarlamaya » calâk » soz veya lâf aramızda » ciğnemeden ağız icinde evirip » boğazıduğumlenmek » goru » gecen » antrenor » cizi » oncecilik » canına tak demek veya etmek » isim govdesi »

yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle hakkında da bilgi ve yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle nedir ve yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.