tdk sözlük TDK Sözlük

 

yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle

yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle tıklayınız. uludağ sözlük yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
olum tazminatı » curumek » soz bolukleri » bir eli yağda bir eli balda ol » fransızlık » alumin » mentollu » ozel » iştah kapamak veya kesmek » doşek » yuzuncu » balık kavağa cıkınca » cenesi duşuk » hice saymak veya hice indirgem » moskof camı » tokezlemek » restitusyon » sınıkcı » on alım hakkı » kostek olmak » goğsunu kabartmak » nuktecilik » kırcıllık » dukkân » ağızdan burun yakın kardeşten » cepel » dokuz ayın carşambasıbir araya » kure » helâl sut emmiş » portekizli » dollu doşlu » ucmak » carpışılmak » caba harcamak » şeylerden her biri tabaka » gozlemek » bugune bugun » ve kanunlara uymaksızın cebir » dokme » allah ın cezası » gumrukcu » surgunlerinde kokulu yağbuluna » murettep » cepcilik » hey gidi hey » teşebbus etmek » coluk cocuğa karışmak » şupheye duşmek » veya giysinin uzerine konulan » ışıl kuf »

yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle hakkında da bilgi ve yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle nedir ve yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.