tdk sözlük TDK Sözlük

 

yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle

yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle tıklayınız. uludağ sözlük yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
calarma » flort » nefesli calgı » muncer olmak » karşıtı » akrep » dansozluk » picleşmek » dunyadan elini eteğini cekmek » cav » guhercile » dokme » işi başından aşmak veya aşkın » calışma hayatı » tırnak gostermek » onune bakmak » tıkaclanma » bakır calığı » sirkuler » başcı » yuklemek » buyuk dalga » bazıdingil doner bazıteker » alev bacayıveya sacağı sarmak » eu » delikli taştekne » ozumsemek » torelcilik » muhliye » gozleri ışık icinde veya ışıkl » pay cıkarmak » gurgengiller » ustun olmak veya gelmek » oğretmek » fesat karıştırmak veya fesat c » kalıplarla desen yapılmışbez » ortak yonetim » uğur bocekleri » tek yonlu yol » corak » gudukleşmek » harc » surumsuz » gorevlendirilmek » şiddet gostermek » politika ile uğraşan kimse si » goz bağcı » korunmuşolma durumu » tecessum etmek » ver elini şu veya bu yer »

yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle hakkında da bilgi ve yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle nedir ve yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.