tdk sözlük TDK Sözlük

 

yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle

yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle tıklayınız. uludağ sözlük yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
catıklaşmak » dişdamak unsuzu » boce » mubalâğacı » cevirmek » yondeş » siperlik » gusulhane » golge » sac sakal ağartmak » anam » yol gostermek » purhiddet » cakalboğan » acmak » dispec » akbalıkcıl » ramp ışığına cıkarmak » arasında den başka anlamıyl » uc bir » sırtcılık » sın sin sun sun » gunah » oğle uykusu » kusmek » demetcik » bolmec » inayet etmek veya eylemek » madagaskarlı » hesap vermek veya hesabınıverm » acık mektup » butun malların ortaklaşa kulla » babıâli » gunindi » cepellilik » muslumanlık » akıl icin yol veya tarik birdi » iğne deliğinden hindistan ısey » tecrube » aklınıcelmek » mum ciceği » gecim kapısı » surtuk » pestilini cıkarmak » ic guveyi girmek » artcı » lenguistik » sukse yapmak » fekul » ağac mobilya »

yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle hakkında da bilgi ve yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle nedir ve yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.