tdk sözlük TDK Sözlük

 

yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle

yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle tıklayınız. uludağ sözlük yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
şeylerden her biri tabaka » cekememek » uste vurmak » yuluk » man men » sap cekmek » ne mal olduğunu bilmek veya an » cevrinti » goz erimi » câk câk olmak » bir cift » âlemin ağzıtorba değil ki buze » koc katımıfırtınası » ciltci » kursu hocası » bocekhane » arasında den başka anlamıyl » muzic » kuzu cevirmek » gorevden almak » onur uyesi » gonderilme » cemberlenmek » kuremsi » buyuk » on koşul » soyleşmek » kıskac » acık sacık konuşmak » elle tutulacak tarafıyanı kalm » cingenelik » capraza almak » t » sinoloji » başına işcıkarmak » bakır calığı » manipulâtor » hurriyetperver » başıustunde yeri olmak » arozoz » tukenmek » guderileme » cek » kene goz » ehlihibre ehlivukuf eksper » burumek » olduğu soz » surme » hınc » grekce »

yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle hakkında da bilgi ve yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle nedir ve yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.