tdk sözlük TDK Sözlük

 

yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle

yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle tıklayınız. uludağ sözlük yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
atlangıc » gunluk » acemilik cekmek » ayağıalışmak veya alışmamak » donebilecek bicimde yapılan şa » muşkul » ulu » mahkeme aracılığıile mal ve mu » gormek » yuzu sıcak » luk » kıyamet mi kopar » obek » gomulmek » şut cekmek » giysi » cekilmek » guncel » kacıklık » yasa sozcusu » duzleme » revaluasyon » iki dirhem bir cekirdek » hava suzgeci » calgıcıotu » cozelti » kul rengi » gecmek » tekduzeleşme » başnereye giderse ayak da ora » ustlenmek » bağırışcağırış » bugunden yarına » cene yormak » mavimtırak esmer renkte bir el » ce » dort » avustralyalı » orgu » temeyyuz » tebaruz etmek » luzum gormek veya gormemek » ağzınıacmamak » gumburtu » ha bugun ha yarın » sacma sapan » gozlem evi » yaratık » hak dini » calıştırılma »

yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle hakkında da bilgi ve yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle nedir ve yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.