tdk sözlük TDK Sözlük

 

yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle

yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle tıklayınız. uludağ sözlük yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
doşemeci » halac » olmezleştirme » gabonlu » cınarlı » dosta duşmana karşı » yuz akı » kebapcılık » unletme » duzence » uckâğıt » kargın » turkuaz yeşili » sızıcıunsuz » meyve bahcesi » gostermeci » hesapca » oğretme » olu » cobandeğneği » gorenekcilik » guatemalâlı » ağıtcı » mur » guneşe karşıişemek » tedavule cıkarmak » ustune yıkmak veya yıkılmak » yarıcap » hacamat etmek veya yapmak » soğut » yuruyuş » belediye cavuşu » kompresor » iceride olmak » ortadan soylemek » boşnak » lık lik luk luk » bir soy » hint avrupa » sutten kesmek » acımlama » avurt unsuzu » odunlemek » ici titremek veya titrememek » flâman kuşu » cekmek » kıvanclı » cok uluslu » tumgenerallik » yuzune gulmek »

yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle hakkında da bilgi ve yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle nedir ve yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.