tdk sözlük TDK Sözlük

 

yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle

yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle ziyaret ediniz. uludağ sözlük yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
konclu » genel goruşlu » guclenmesiyle ortaya cıkan akl » kâğıtcı » geciştirme » belirten kural » doğmek » cıkıntılarıolan organ » gozlemci » gonul indirmek » sıfat fiil » dondurac » tezgâhcılık » buzgen » kulustur » paraya cevirmek » alcaltmak » kılıcıkınına koymak » konukculuk » koltukcu » japon armudu » ayağıveya ayakları suya ermek » kucultmek » uyku cekmek » kayışa cekmek » lâf cıkarmak » suflor » umit » ciseleme » beyazın adı esmerin tadı » camaşırlık » oğutmeye yarayan dişlerin orta » tahtalıkoyu boylamak » ici vık vık fık fık veya pır p » kurklu » catlaklık » gucsuz duşmek » gunah » capaculcu » kozleşmek » senyorluk » oteki beriki » musaade » gecmesi » angarya cekmek » kunyesi gelmek » toplu jimnastikte yapılan hafi » lehce bilimi » odenek » bal dok de yala »

yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle hakkında da bilgi ve yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle nedir ve yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.