tdk sözlük TDK Sözlük

 

yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle

yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle tıklayınız. uludağ sözlük yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
akca pakca » mutecaviz » pantufla yapan veya satan kims » hazır duruma getirildiği omurg » dovme yapmak » takdir etmek veya eylemek » basınc » tahavvul » ağaclanmak » seckincilik » kopca » temiz kanıda vucuda dağıtan or » sut asidi » yulumek » dukkâncı » zerduştculuk » geciriş » arasıgecmeden » nakliyatcılık » terakum » cın tutmak » takayyut » altından girip ustunden cıkmak » cekememek » yukarı goğe doğru olan yanı » akıcılık olceği » ictenlik » daha bircok şeylerin yapımında » sevap kazanmak veya işlemek » em » muzeyyen » kalıpları » cevgen » cercevelenme » gozunde » polonez » elden duşme » huzzam » gundem dışı » hayat gecirmek » ortak ozne » letce » catak » eşek hoşaftan ne anlar suyunu » olcmek » baskul » halic » yonetim kurulu » sudan cıkmışbalığa donmek » duse »

yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle hakkında da bilgi ve yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle nedir ve yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.