tdk sözlük TDK Sözlük

 

yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle

yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle tıklayınız. uludağ sözlük yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
koksuz » gozer » gozunu gozune dikmek » bahşişveya beleş atın dişine b » cakmaksız » tarafından arabacıicin armağan » cekiye gelmek » pecelemek » gumec » cağrıcı » cınarlık » secim » hamam boceği » kohne » sırtında veya arkasında yumurt » puskuruk taş » yemek » sonuk » cizginme » sarkaclamak » kamcılılar » kendiliğinden ureme » yaştahtaya veya yere basmak » olmuş » tukenmez » davranmak saygıgostermek soz » rolântiye almak » se » ekşili corba » devam etmek veya ettirmek » hint bezelyesi » x x » surtme » cift gormek » tumler acı » yuzu kasap sungeriyle silinmiş » burnunu cekmek » ında inde değil » organların her biri » pembe gormek » puf desen ucacak » tenevvur » buğusu ustunde » cumbuş » kompresor » ust gecit » catır catır sokmek » gosterir » kor duman » muşahhas »

yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle hakkında da bilgi ve yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle nedir ve yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.