tdk sözlük TDK Sözlük

 

yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle

yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle tıklayınız. uludağ sözlük yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
celim » muselles » genişacı » umit bağlamak » hucum » derdini deşmek veya depreştirm » muteahhitlik » şuphe kurdu » govdelenmek » gozlerinde şimşek veya şimşekl » muleyyin » bunye » gumuşuleşmek » yurume » tadıtuzu kalmamak veya tadıtuz » boğaz boğaza veya gırtlak gırt » tekerlek kırıldıktan sonra yol » once can sonra canan » evli evine koylu koyune » sor » ahilik » gosterişsizlik » ciğsut emmiş » işgostermek » şirretce » dalgaya duşmek veya gelmek » diri ortu » guneşbanyosu » civi gibi olmak » duzmek » yola veya yollara duşmek » tek hucreli » esmer kufler » bileğine guvenmek » bıyığıyeni terleyen delikanlı » sağcıkarmak » ordek » iclenmek » e hâli » catılı » birinci cağ » ocakcı » guneşgunu » gecirmek » kucumseyiş » bir ağızdan cıkıp bin dile yay » guzey » suslenmek » ac tavuk kendini arpa ambarınd » dokulmek »

yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle hakkında da bilgi ve yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle nedir ve yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.