tdk sözlük TDK Sözlük

 

yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle

yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle ziyaret ediniz. uludağ sözlük yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ozleme » dovuş » ulûfe vermek veya dağıtmak » kırılgan ve katıbir element k » paspascılık » police » dışarıcıkmak » duşey duzlem » dordun » camaşırcılık » musamahakâr » geyik bocekleri » tulum cıkmak » baksana baksanıza » mumeyyiz » ozel af » candan gecmek » ağac kupesi » kok » kediye peynir veya ciğer ısma » işcıkarmak » alcıcı » lopur lopur » İzmir kofte » duşkun olma durumu iptilâ » molekul » omurler olsun » saban surmek » fin ugor » gucenme » bolum » gozu sulu » gozu kalmak » fırcacı » kumuc » keceleşmek » halil İbrahim bereketi » capraza almak » suslenme » tedafuî » tendurust » bir dilin kelimeleriyle duşunc » hukmu gecmek veya hukum yurutm » oksitler veren madde maden » muhim » pacarız » ongorme » partoner » cıl » hurdaya cevirmek »

yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle hakkında da bilgi ve yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle nedir ve yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.