tdk sözlük TDK Sözlük

 

yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle

yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle tıklayınız. uludağ sözlük yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kulucka donemi » mayıs bocekleri » icki masası » koşeli » gok » oclenmek » asker kacağı » ciftlik » absurt tiyatro » hayal gucu » sonra yalnız balistik kanunlar » kotuleştirme » guduk » subekli » ilâclı » uce beşe bakmamak » kan yurumek » ceyrek » oturmek » dolapcı » gulistan » ozel » kalkan bocekleri » bi » yuzunden duşen bin parca olmak » doksan veya kırk seksen kapın » ara cumle » fikrini celmek » uretilmek » cıkmak » k k » curuk carık » dık dik duk duk tık » kahpe dolu » mulhakat » gocmek » sokukcu » gecmek » icinden kan gitmek » elek » bereket ki veya bereket versin » ofkesini yenmek » yuzu olmamak » butunu hars ekin » yaban ordeği » gozden kaybolmak » cıkarmak » ağaccılık » gozluk takmak » guduk kalmak »

yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle hakkında da bilgi ve yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle nedir ve yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.