tdk sözlük TDK Sözlük

 

yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle

yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle tıklayınız. uludağ sözlük yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kırgız » sıskasıcıkmak » bicmek » biletcilik » ustunseme » acığa vurmak » surgulemek » guncelleştirmek » zahmet cekmek » tohmet » gomlek » operetci » gozleri cakmak cakmak olmak » colleşme » parmağınıyaranın uzerine basma » oğleustu » odev bilmek veya saymak » yapısının işleyişinin ve geli » lık lik luk luk » korpe » kışkırtıcı kışkırtmak işini y » taşıolceyim » tarcınî » soz duşurmek » ad cekmek » olcum » ucunda cezalandırıcıbir şey bu » cizgileme » cıkmak » caker » cığralık » durtuşturmek » kemenceci » yalan atmak veya kıvırmak » vur abalıya » yalın uslûp » dayak kackını » kılıc gagalı » doke saca » ceşnici » dunurcu » cekişmek » cozgu » avarca » calıcırpı » goz goz » ortopedi uzmanı » cilesi dolmak » cekiye gelmez » arafatta soyulmuşhacıya donmek »

yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle hakkında da bilgi ve yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle nedir ve yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.