tdk sözlük TDK Sözlük

 

yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle

yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle tıklayınız. uludağ sözlük yureğine ateş düşmek ile ilgili cümle başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kotucul » tuhafiye dukkânı » kurdanlık » ucurumlaşma » cift capraz denir » hesaba almak veya hesaba katma » umitlenmek » bugunluk yarınlık » deli raziye gibi » avuc avuc » catıkaplayıcı » sutsuzluk » izlenim uyanmak » kostekleniş » teknik oğretim » carkacı » kopeklenmek » nakibuleşraf » ustune varmak » hol » ağaccılık » duşundurtmek » elden gel » duğun yahnisi » sozcuk vurgusu » eliyle koymuşgibi bulmak » gorkemli » cam sakızıgibi » cekişmesiz » editorluk » ağzından dirhemle cıkmak » teşebbusu ele almak » cekingen » alt tarafıveya yanı » cıra dibine ışık vermek » surtmek » catladın mı » gipur » citlemek » kokleştirme » gozu tutmamak » bolme » takke duştu kel gorundu » sarkaclamak » ahkâm yurutmek » ustenmek » pic olmak » icin kullanılan boru oluk vey » parasınıcıkarmak » anam »

yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle hakkında da bilgi ve yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle nedir ve yureğine_ateş_düşmek_ile_ilgili_cümle kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.