tdk sözlük TDK Sözlük

 

yurt eş anlamlısı

yurt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yurt eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yurt eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yurt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuz vermemek » mısır ozu » badem kurk » sırtından para kazanmak » itirafcı » yedekci » uretim » cop arabası » kolemen » iz ansız » kâğıt yapraklarından her biri » sacmak » tek adam gosterisi » olusu kandilli » notrluk » celikli » ceşnilik » oruc tutmak » kacmaz » cekicleme » uslûp » yon gosterme eki » pabuc kadar dili olmak » lufer » secal » suluğen » cansız duşmek » arapca » cağcıllaştırmak » camur kalemi » rum » kına ciceği » insanoğlu ciğsut emmiş » catılı » yerlerde surunmek » catlatmak » parca » sutten ağzıyanan yoğurdu veya » cesaret almak veya bulmak » kırk veya bin dereden su getir » moral cokuntu » koy koy » terbiyeli kofte » bant yapan kimse » pd » kulluk » kıs kıs gulmek » pacavra gibi » isim cekimi » sinyal muziği »

yurt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yurt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yurt_eş_anlamlısı nedir ve yurt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.