tdk sözlük TDK Sözlük

 

yurt eş anlamlısı

yurt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yurt eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yurt eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yurt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
icme » catışma » bekci » kavlıc » ihsan etmek veya buyurmak » dır dir dur dur tır » dil veya diller dokmek » orulu olmak » para donmek » işcatallanmak » cenet » roproduksiyon » kacırmak » donmek » taharruşetmek » comertleşmek » kaucuk » ruzgâr gibi » kedigozu » lop » guclenmesiyle ortaya cıkan akl » kucuk bitkilere verilen ortak » mustesna » oksitlenmeyen bir element kıs » cekmek » sovuşturmek » sapıkca » para peşin kırmızımeşin » halep cıbanı » tesanut » şolen cekmek » ulke acmak » orseleyiş » hukûmet merkezi » kurklu » bitkisi gossypium » direnc » onayak etmek » akıl var yakın var veya akıl » sun » grek » tufeklik » alt ust etmek » rezili cıkmak » cakıştırma » portakal bahcesi » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » gunduzleri » işkence etmek veya yapmak » gozle gorulur elle tutulur hâ »

yurt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yurt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yurt_eş_anlamlısı nedir ve yurt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.