tdk sözlük TDK Sözlük

 

yurt eş anlamlısı

yurt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yurt eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yurt eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yurt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cin leylâğı » yuluk » rontgen » şomuz » korkakca » koklendirmek » cul caput » yemişci » zihin acmak » duzey » hıckırık tutmak » punc » gecmek » rezalet cıkarmak » kan kusup kızılcık şerbeti ict » gulunmek » guclukle » dişeti damak unsuzu » silindir prizma vb bicimindek » korukcu » cirkef » andac » carşamba pazarı » nufus kalemi » baharatcı » suz » balkanoloji » karman corman etmek » gevrekci » sallanma » tutturme » caldırılmak » yondeş » surdurum » duğumlenebilir nesne » japon armudu » taksit odemek veya taksit verm » esmayıustune sıcratmak » kofteci » otme » koturum » cenevizli » duşuncel » başa gureşmek » gecmiş » başcık » toplu sozleşme » fluorışı » calgın » rus ruleti »

yurt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yurt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yurt_eş_anlamlısı nedir ve yurt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.