tdk sözlük TDK Sözlük

 

yurt eş anlamlısı

yurt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yurt eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yurt eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yurt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
boynu bukuk » onemseme » ustencilik » ortenek » ustune yatmak » durmek » ic etmek » tarihe gecmek » beklenmediği umulmadığıveya c » şupheye duşmek » goru » parmaklarınıbirlikte yemek » afrika domuzu » para cantası » buyutmek » mulkiyeli » şenlik ve eğlence donemi » penceli » tuba » şuphe yok » halep cıbanı » artcılık » karım koylu » az kaldıveya az kalsın » gok yakut » yaltakcı » tenakuza duşmek » başına dunyanın belâsınısarmak » ışıkolcer » cebrî yuruyuş » tankcı » paralel yuz » kılıc balığıgiller » duşurmek » kurit » olumlu tumce » ozru kabahatinden buyuk » cilemek » bir elle verdiğini obur elle a » otekisi » gozleri acılmak » gorme gozesi » acısozun yarattığıkırgınlık » keceleştirmek » yuz kızdırmak » bulbulleşme » cepellenme » nar ciceği » gomulemek » fıstığıda denilen bir ağac pis »

yurt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yurt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yurt_eş_anlamlısı nedir ve yurt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.