tdk sözlük TDK Sözlük

 

yurt eş anlamlısı

yurt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yurt eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yurt eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yurt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
olu » ateşolmayan yerden duman cıkma » gumruklendirmek » cekmek » gonderiliş » hizmet ici eğitim » cıkma » cıfıt » aktualitesini kaybetmek » eğlendirici guldurucu davranı » seruvenli » c » gozu cıkmak » duğun ciceğigiller » biz kırk kişiyiz birbirimizi » cile cıkarmak veya doldurmak » ciğlik » normalustu » cifte kavrulmuş » ya herru ya merru » dikec » aşağıtukursem sakalım yukarıt » nesli tukenmek » frenk uzumu » keşkekci » berbat etmek veya eylemek » surekli unsuz » zuyuf akce » guzluk » hesap acmak » kos dinlemiş » tur ağac cember » gulup gecmek » cozuşmek » goturu tur » ad cekmeye girmek » cevrecilik » fransızlık » dolayısıyla verilen ortak ad » iki arada bir derede kalmak » loca » yemin olarak kullanılır » rusva » ne mal olduğunu bilmek veya an » ozumleme » gozunu hırs burumek » acık ağızlı » kucuk » odunlu » feleğe kusmek »

yurt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yurt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yurt_eş_anlamlısı nedir ve yurt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.