tdk sözlük TDK Sözlük

 

yurt eş anlamlısı

yurt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yurt eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yurt eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yurt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
şantor » camur ığrıbı » capkınlaşmak » mumanaat etmek » cevriyazı » ac gozunu acarlar gozunu » birbirinin gozunu cıkarmak » col tavuğugiller » kılıccı » mubarek » başkasına ait olan bir şeyi iz » ağıciceği » cokmek » durtulmek » kurelenme » macasına mecesine » gommek » başıdara duşmek » uvey baba » âlemin ağzıtorba değil ki buze » kafa kocanı » mutekebbir » golgesinden korkmak » cılbır » dunyanın yedi harikası » cıyan » heyecana duşurmek » orneklendirmek » kayakcılık » evlerden ırak veya uzak » yureklilik » cakıştırmak » kılık kıyafeti duzmek » matrak gecmek » orgulu » onerge » surgu » oleyazmak » ıska gecmek » paraşut kulesi » mufredat » duzgun » boluntu » dokulmek » gercek dışılık » allah yuru ya kulum demiş » peceleme » işler acılmak » cekimlemek » durtmek »

yurt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yurt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yurt_eş_anlamlısı nedir ve yurt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.