tdk sözlük TDK Sözlük

 

yurt eş anlamlısı

yurt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yurt eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yurt eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yurt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cat pat » korfezcik » reasurans » icine su almak » ve katımadde » at olur meydan olmaz bulunmaz » kayıkcılık » kılcal kok » bulbul gibi konuşturmak veya s » cıkılan catkı » kamcılayış » oğurleşmek » kevser » değirmenin suyu nereden geliyo » tecrubesi olmak » guvercinlik » ictensizlik » muteselli » muşterek » yurumek » duşunup taşınmak » bulgurlu kofte » merhem » acık duşme » yıldız kumesi » cevirmek » cenesini dağıtmak » hukûmeti devirmek » ters duşmek » toprak doyursun gozunu » seylân taşı » kaynana olma durumu » copra » civilemek » tumel » yukseğe cıkmak » carpıntı » ampirizm usculuk karşıtı » ozurlu » horguclu » lu » kurulu duzen » ordurme » kuluckahane » on sezili » cekilmek » yuklenmek » en kucuk teknikciler topluluğu » gore » olcek cizgisi »

yurt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yurt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yurt_eş_anlamlısı nedir ve yurt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.