tdk sözlük TDK Sözlük

 

yurt eş anlamlısı

yurt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yurt eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yurt eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yurt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guguk gibi kalmak veya oturmak » tel fırca » cırcır » gockun » pluralizm » allah selâmet versin » oru » başına guneşgecmek » uclu ganyan » surmek » asma bahce » australis » iki cami arasında kalmışbeynam » arasında den başka anlamıyl » muzayede » muezzinlik » minder curutmek » icten » sırat koprusu » jimnastikci » ote yandan » calılık » cercevelenme » coğalmak » yanlışınıcıkarmak » onduleli » tokaclamak » ses yonetmeni » utusuz » gobek atmak » hukum vermek » cıkışma » var ol » ic barış » ozleşmek » kurtun » kırılıp dokulmek » duğun evi gibi » portorluk » pislik parmağından veya pacala » unvanı » lâcin » dol almak » uşenmek » urun » cıkarmak » cağlayık » sorguclu » gubrelenme » duşunce »

yurt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yurt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yurt_eş_anlamlısı nedir ve yurt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.