tdk sözlük TDK Sözlük

 

yurt eş anlamlısı

yurt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yurt eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yurt eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yurt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
carpıcılık » kupe ciceği » icre » cay » adetimurettep » erkecsakalı » cekberi » kesenin dibi gorunmek » cocuk » kokten surme » sana yalan bana gercek » eli boşgelmek veya gitmek » şaibe altında tutulmak » hırvatca » ordovr tabağı » secmek » comeliş » ceyizlik » ağırlık basmak veya cokmek » doşeme » masal okumak veya anlatmak » odenme » gonul acmak » ceşitli kavimlerinin toplandığ » bolme » allah halil İbrahim bereketi v » ağır kure » taştaşustunde bırakmamak » transit gecmek » keşkulufukara » afrikalı » ucu cengelli ağır demir arac » savul savulun » yakut » şarkiyatcılık » kirecli » kıc » el mi yaman bey mi yaman el ya » yaradancılık » toprak doyursun gozunu » pusur » calgıcıbocek » caresiz kalmak » kalabalıkca » ay » acık sacık konuşmak » marunî » sovgucu » işdayıya duştu » yaştahtaya veya yere basmak »

yurt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yurt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yurt_eş_anlamlısı nedir ve yurt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.