tdk sözlük TDK Sözlük

 

yurt eş anlamlısı

yurt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yurt eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yurt eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yurt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
turlu şeylerden yaptıklarıve t » yağmurolcer » percinleşmek » duzgun » icermek » yukselmek » mukemmel » bulunan bolum kafa ser » kulfetli » cekimci » ustune evlenmek » duşundurmek » ak arap » teessuf » olu saat » gencleşmek » celebi » kısa omurlu » suregelen » oclu » afrika domuzu » nara atmak veya basmak » durbunun tersiyle bakmak » gozetime almak » xviii yuzyıl sonunda başlayan » nufus coğrafyası » cadırlı » bolutlu » yuksuk » pahaya gecmek » mulâkat vermek » kucuk bitkilere verilen ortak » buyukluk » okuzun altında buzağıaramak » genel olcek » ozgunleştirme » set cekmek » au » kacırmak » doşeme » bolumlerden her biri kolon » gercekustuculuk » sacma » osmanlıturkcesi » um » şukretmek » ilk dordun » facasıolmak » marpuccu » ciroz »

yurt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yurt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yurt_eş_anlamlısı nedir ve yurt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.