tdk sözlük TDK Sözlük

 

yurt eş anlamlısı

yurt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yurt eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yurt eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yurt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
capacılık » goturu iş » surum surum surunmek » acığa vurmak » gullâc » ciftelenmek » mustehzi » muterakki » ahkâm cıkarmak » cıkmak » su orumceği » gul yağcı » balta değmemişgirmemişveya gor » ev alma komşu al » ayva tuyu » kavanoz dipli dunya » oren » dutculuk » eti ne budu ne » boluk » mahrut » uclu » gozunu kapamak » beklenmediği umulmadığıveya c » sidik sokturucu » yalan yere yemin etmek » cağırıcı » buğe » ittihatcı » kalsiyum klorur » koylu » kece » duşman kesilmek » tedavulde olmak » yukunu tutmak » nufus kalemi » kaldırac » cakıntı » allah ovmuşde yaratmış » tutun » yılan cıyan » gozlerinin ici gulmek » ne demek » basıp gecmek » kalburdan gecirmek » yoruk » dukkân » acık hece » munevver » ordekgagası »

yurt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yurt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yurt_eş_anlamlısı nedir ve yurt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.