tdk sözlük TDK Sözlük

 

yurt eş anlamlısı

yurt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yurt eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yurt eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yurt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
b b » erkekcil » guvenliği sağlamak icin yapıla » uc aşağıbeşyukarı » guzelleştirilmek » murtekip » on lisans » okse otugiller » duşunup taşınmak » beklenmediği umulmadığıveya c » cerviş » astsubay kıdemli başcavuş » dağgolu » gur » yaltakcılık » duduk » suflîlik » carıklık » onunde perende atılmamak » oğur » akıntıya kurek cekmek » surundurulme » gosterilme » kopek gibi » cozulmek » parcalanmak » uc » yer opmek » at cevirmek » karikaturluk » bektaşî dedesi » sureğen » melul » vakit gecirmek » muthiş » peşin hukum » markscılık » arasında den başka anlamıyl » utu bezi » kalaydan cıkmak » işci sigortası » cileli » surumlu » cop » romork » gubre » merak sarmak duymak veya salma » guderileme » kasnakcı » kor fare »

yurt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yurt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yurt_eş_anlamlısı nedir ve yurt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.