tdk sözlük TDK Sözlük

 

yurt eş anlamlısı

yurt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yurt eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yurt eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yurt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
buzdurme » pacayıkurtarmak » muteheyyic » kat iyen » cabuklaştırılmak » inmek » soze yatmak » gozleri kan canağına donmek ve » gelgecci » bicim » ettiği yanına kâr kalmak » papaz ucurmak » yetişen bir ağaccık corylus av » luksmetre » zerduştî » naturmort » goce » buyuk sesli uyumu » opup başına koymak » imanıyok kısa soyleyişle » ali cengiz oyunu » ağac morus » şerefine icmek » kabuğuna cekilmek » gonlu kanmak » kekec » muhafazakâr » cırcıplak » telâşa duşmek » oğle uykusu » selâm soylemek veya yollamak » fransızca » urolog » soluk almadan dinlemek izleme » iskele kelepcesi » alt ust olmak » yuk olmak » ortunme » yarasın » mutedavil sermaye » tek acıklık bulunan ocak » hakkın rahmetine kavuşmak veya » gonul maskarası » taklitci » kulucka donemi » magnezyum klorur » sesi veya sesi soluğu cıkmamak » duğumunu cozmek » avarca » guc kazanmak icin calışmaya ar »

yurt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yurt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yurt_eş_anlamlısı nedir ve yurt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.