tdk sözlük TDK Sözlük

 

yurt eş anlamlısı

yurt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yurt eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yurt eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yurt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
zerduştî » cini » gozden gecirmek » toplanmışbulunan bir sus bitki » gocer » bitkisel veya hayvansal madde » ucsuz » baryum sulfat » gununu veya gunlerini saymak » cobanın gonlu olursa tekeden y » sus icin » by pass » tur ağac cember » yer cekimi » tampon bolge » buğday guvesi » ucup gitmek » sovuşmek » kocan » cifte kıskac » coriandrum sativum kara kimyo » yuz » baskısız buyumek » yumruk gostermek » kumuc » gecerlemek » beyaz rus » mahkemelerinin adı » yakışık almak veya almamak » vucudunu ortadan kaldırmak » munteşir » ayran gonullu » koprucuk » parkcılık » alaya cıkmak » mutenakız » mechulât » utu » cift motorlu » silgic » kulyuc » uretme » turdeş » lutfen » karaimce » taahhutlu mektup » guzellikle » kukremek » goğuslemek » muamele gormek »

yurt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yurt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yurt_eş_anlamlısı nedir ve yurt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.