tdk sözlük TDK Sözlük

 

yurt eş anlamlısı

yurt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yurt eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yurt eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yurt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
var varın varsın varsınlar » boşnaklık » surgu » cıkartma » tukuruk hokkası » tegaful » tufekcilik » cıbanlaşma » ileri veya one surmek » kim kime dum duma » ciceklik » veya dokunmuşpamuktan yapılan » alı eli » burokrat » yaparlu » muzikhol » haricten gazel okumak veya atm » ipi cozmek » tuf » duduk gibi » kozleme » acık oturum » boksorluk » subye » zeytin guvesi » sonuc takımı » omuz opuşmek » candan yurekten » huyu huyuna suyu suyuna uygun » dupeduz » mutefennin » golet » usteleme » yarayan cevresi oluklu kucuk » temeyyuz etmek » hatır icin ciğtavuk yemek » pozitif goruntu » gosterilen » bicimli » cağrı » cocuğu olmak » malı meli » tukenmez » frenklik » cift » mujde » ozel mulkiyet » angarya cekmek » ali kıran başkesen » bir deri bir kemik kalmak »

yurt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yurt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yurt_eş_anlamlısı nedir ve yurt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.