tdk sözlük TDK Sözlük

 

yurt eş anlamlısı

yurt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yurt eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yurt eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yurt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gozunu hırs burumek » atcı » granduk » munakasa » guzelce » soz gelişi » hitit » tehyic etmek » comleklemek » ac gozlu » hukum surmek » camca » vergi kacakcısı » onlukluk » calıcırpı » tukurmek » mucamaa » başta veya başında bulunmak » somestr » cirkinsemek » gevrek gevrek gulmek » gonendirmek » koprulu » cakaralmaz » turk aksağı » saatci » soz atmak » mancu » alıal moru mor » ahfeş in kecisi gibi başınısal » tespih cekmek » ne gibi » el elden ustundur ta arşa kada » muzaheret » soyleniş » calgıcıbocek » cuş » hucum » lutesyum » ağır işitmek veya duymak » yarayan duzen » tul » goz ucuyla bakmak » gulkurusu » ileriyi gormek » guncelleme » ciğnek » tez vakitte veya zamanda » sacıştırmak » zihnini celmek »

yurt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yurt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yurt_eş_anlamlısı nedir ve yurt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.