tdk sözlük TDK Sözlük

 

yurt eş anlamlısı

yurt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yurt eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yurt eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yurt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
celen » gecerlik » camur kalemi » kukreyiş » taşınmaz varlıklarıile bunları » kohneme » yuksekten ucmak » kuru soz » mulâkat » musavi » kafayıcekmek » aluminyum taşı » korletmek » cul caput » cağrılma » uzerine titremek » dolapcı » muhreleme » curutulmek » gocuş » hurmet etmek » kucuk gezegen » kavurmac » silâhcı » pancar gibi olmak veya pancar » yureğini hoplatmak oynatmak ve » koşklu » gonlu razıolmamak » soz veya lâf altında kalmamak » nur icinde yatsın » reflektor » gormemezliğe gelmek » kazaya rıza gostermek » musabakaya girmek » toprak sıcanı » onune arkasına bakmadan » soz birliği » guzun » ticarî tuketim » kacgoc » umum mudurluk » catışmak » yoğurtculuk » el cırpmak » bahce domatesi » meram anlatmak veya meramınıan » sondurmek » hacamat etmek veya yapmak » burnunun dikine veya doğrusuna » sokmek »

yurt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yurt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yurt_eş_anlamlısı nedir ve yurt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.