tdk sözlük TDK Sözlük

 

yurt eş anlamlısı

yurt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yurt eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yurt eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yurt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
beliren olumle sonuclanan has » yuvarlakca olan tac yaprağı » kendinden gecmek » mur » korleşme » komşu komşunun kulune veya tut » turkleşme » har gur » corba gibi » ultimatomsu » tibetce » calkalamak » calgıcıbocek » elimi sallasam ellisi başımıs » hukmu gecmek veya hukum yurutm » ii murat a yolladığıbir haber » ic » ustunleşme » dokuntu » odiyometre » surur » duşuncelilik » sırat koprusu » cıkmak » evrak cantası » el gun » yuzsuz yuzsuz » cıplak mulkiyet » ferula assa foetida » gelecek zaman gorunumu » yureği kabarmak » kalmak » sayıgostergesi » kamcılamak » carktan cıkma » havale gondermek veya yollamak » ucmak » kıtlıktan cıkmışgibi yemek » fincancıkatırlarınıurkutmek » tansiyon olcmek » mulhakat » yarıklardan her biri » plâzma ve yuvarlardan oluşmuşk » babamın veya ustamın adıhıdır » mektep cocuğu » oğleyin » pic » coğullaştırmak » peygamber uzumu » eşbasınc »

yurt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yurt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yurt_eş_anlamlısı nedir ve yurt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.