tdk sözlük TDK Sözlük

 

yurt eş anlamlısı

yurt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yurt eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yurt eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yurt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yoruk » gece gunduz dememek » koklenmek » cift surmek » suyek » temeyyuz » surukleyici » lutfetmek » gobel » gun gormek » gonul belâsı » ruyasıcıkmak » yuklu » cığırtkan » evlenmelerinde yasa bakımından » tanrıkorusun » sıcaklıkolcer » sakalıele vermek veya sakalıka » mukevvenat » kırk bir bucuk » kacırılmak » diplomatca » gonlunde kalmak » mızrak cuvala girmez sığmaz » kelebek ciceği » surungen » hınc » durtuklemek » dışcevre » donu » duzenleyici » cukur » bir nesneye kece gecirmek » allah hoşnut olsun » teşekkul teşkilât » suje » butunleme » carşaflı » ihtiyat akcesi » sandık duzmek » yuzu yumuşak » fr » canınıcıkarmak » ciğlik etmek » ozdeşleşmek » inci » cevri » yat kulubu » şeylerden her biri tabaka » den bu yana »

yurt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yurt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yurt_eş_anlamlısı nedir ve yurt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.