tdk sözlük TDK Sözlük

 

yurt eş anlamlısı

yurt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yurt eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yurt eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yurt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hanya yıkonya yıgostermek veya » uleştirme » damdan cardağa atlamak » yuksek perdeden konuşmak » cark etmek » feragat gostermek » fırcalamak » başetmek veya edememek » bant cozmek » bicilme » hakikî » etmek » cırcıl » encumen » cevre bilimci » lisanımunasip » zuyuf » cektirme » duzenleme işleri » cevrimsel » ak kopek kara kopek gecit başı » hakca » ahcılık » kıptî » hukumsuz kılmak » koyunyunu » viskonsul » yumuşak unsuz » vekilharc » eşek sudan gelinceye kadar dov » gollemek » guneş » aramca » ıskarca » gecmek » calkalanmak » muşterek bahis » cekilmek » koşac » cekemez » oluşmuş kıskac bicimimdeki ar » yalın uslûp » ciğnek » davranış misal » munhasır » dinclenmek » yuzu yok » huner gostermek » imzayıbasmak veya cakmak » pozitif goruntu »

yurt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yurt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yurt_eş_anlamlısı nedir ve yurt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.