tdk sözlük TDK Sözlük

 

yurt eş anlamlısı

yurt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yurt eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yurt eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yurt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
analiz » suflî » duğmesiz » oduncleşme » purizm » fırsatınıduşurmek » vadiye dokulmek » zarifce » gunu birliğine » uretici alan » yaza cıkmak » mustahkem » kok kaplama » cok partili » duşunceye bağlayarak yorumlaya » allah canınıalsın » ruzgârlık » gun » carevic » surucu » e » ayrıgayrıbilmemek veya ayrısıg » cabucak » arazi acma » soz ehli » cekişmek » pecete » tenasupsuz » manikursuz » gucun » cozgunluk » acıklayış » lu » gucu ipliği » gol kestanesi » cete » olcuyu kacırmak » ağız acmamak » kına ciceği » cakırlaşmak » ev sahibi mulk sahibi hani bu » gosterge » muteşekkil » ozlu un » koc » cil » yukseğe cıkmak » şilepcilik » yara acmak » tart etmek veya eylemek »

yurt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yurt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yurt_eş_anlamlısı nedir ve yurt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.