tdk sözlük TDK Sözlük

 

yurt eş anlamlısı

yurt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yurt eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yurt eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yurt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
emeklilik cağı » tutuşmak yanmaya başlamak » gerekce » buyuk lâf etmek » ebussuut efendinin torunu » mutedavil » tespihci » dol eşi » muslim » horozgozu » cıkmak » tarcın » ovmek » iple cekmek » paranın yuzu sıcaktır » buyuk onerme » sut kuzusu » suruden ayrılmak » kokar ağac » soku otu » kafasınıtutsulemek » duşkun » dağsıcanı » mujde » kultur bitkileri » gecirmek » tatlısu frengi » yetki kanunu » cırpıştırılmak » cakıllık » sokağa veya sokaklara duşmek » cıtırdata cıtırdata » tespit etmek » tekâmul » uc » şirazeden cıkmak » dipcik » yanlarında goturmekle yukumlu » kandil coreği » kalbura cevirmek » istifcilik » dikkat cekmek veya dikkati cek » cicekci » suzulmek » aynıtelden calmak » kopeklemek » recete » taraca » cokturme » kul rengi »

yurt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yurt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yurt_eş_anlamlısı nedir ve yurt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.