tdk sözlük TDK Sözlük

 

yurt eş anlamlısı

yurt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yurt eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yurt eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yurt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yoluna cıkmak » uckur » tedavulde olmak » pabuc pahalı » ic bellek » burgac » alt cene oynamak » gorunur » yurutme kurulu » oz » işguc sahibi » korukcu » genişletmeyi amaclayan yetkin » bıcak vurmak » duşuk » dumanıdoğru cıksın » buyuk elcilik » sarnıc vagonu » durme » yureğine işlemek veya yureğe i » luzumsuz gormek » celmeleme » kunguldeme » konnektor pensi » caldırmak » faydasınıgormek » cıkmak » butunlemeli » hızlısağanak tez gecer » ahi » alıp satmaz gorunmek » yarayan kuru ince yaprak » ayakuzeri » karacalı » aşcıbaşı » perulu » dağcayırı » malın gozu » munazara » kuru gurultu » catışmak » carşı » gulle atma » tatil koyu » turnayıgozunden vurmak » gelip gecici » goturtme » lokma dokmek » muritlik » topluluktan olan kimse »

yurt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yurt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yurt_eş_anlamlısı nedir ve yurt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.