tdk sözlük TDK Sözlük

 

yurt eş anlamlısı

yurt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yurt eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yurt eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yurt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cem an » cağrıcı » gocucu » şakşakcı » kritik » koy ihtiyar meclisi » muz » tegaful etmek » kucuk sesli uyumu » kağnıgibi gitmek » kostek vurmak » cenesi kitlenmek » kılıfcı » durumunda ayrılabilen parlak b » gucleşme » var varın varsın varsınlar » universite » muziklendirmek » mec » g g » umide kapılmak » gozetleme deliği » dem tem » cakmak » yuzu olmamak » yetimi okşamışlar vay sırtım » sukûnet » kufe » hic değilse veya hic olmazsa » oyuncakcı » gorum » sırtustu yatmak » deli posteki sayar gibi » icin » ceşni » yosun kulu » sır tutmak veya saklamak » guruh » yularıele vermek veya yularıka » kucuk şalgam » guveni sarsılmak » numayiş » orospu boreği » kulunc » cemkiriş » tuy atmak » cayır guzeli » coccothraustes » gozu yolda veya yollarda kalma » aklınıcelmek »

yurt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yurt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yurt_eş_anlamlısı nedir ve yurt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.