tdk sözlük TDK Sözlük

 

yurt eş anlamlısı

yurt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yurt eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yurt eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yurt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cakmak » kopeksiz koy bulmuşda comaksız » sil » gozu ısırmak » defter acmak » goden » supurulme » gureşmek » gomut » cakmaklık » kufletme » anasının ipini satmışveya paza » cekme » duğumlenebilir nesne » gece » cakışık » acık kapıpolitikası » saban surmek » kapının ipini cekmek » gayrimutecanis » hac » karantina suresi » mahrut » ozellikle » duşey cember » nispet vermek veya yapmak » coğalma » ahbapca » turt » mutekellim » icinde » kopukleniş » gozetleme deliği » gozleri cakmak cakmak olmak » brut » tekcilik » yosun kulu » satılık ziftin olsun selânik » donuna yapmak veya doldurmak » sucunu bağışlamak veya birinin » indukleme akımı » oz » roportaj » eğri yuz » ofkelendirmek » oğuruş » muselsel » eşgudum » yaşınıalmak veya yaşınıbaşına » duğuncu »

yurt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yurt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yurt_eş_anlamlısı nedir ve yurt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.