tdk sözlük TDK Sözlük

 

yurt eş anlamlısı

yurt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yurt eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yurt eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yurt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acık ordugâh » zatulkursî » bulbul » golge » korkunclaşmak » guluk » gomulu » tedavulden kalkmak » suruklemek » golge » molekuler » guvercingoğsu » bırakılması » lok » kırlangıc » civici » mudafaa » cakmaklı » ısıtma aracı » muvesvis » bal ozu bezi » hint horozu » ağacıdibinden kesmek » bir daha yuzune bakmamak » allah seni inandırsın » gozunu kapamak » actıağzını yumdu gozunu » turetici » kargın » onune getirilir » kızılağac » bolunme » cavşır » kulupculuk » ivmeolcer » tekellum » işin icinden cıkmak veya sıyrı » karın catlağı » acıklığa kavuşturmak » dokuntu » perde cekmek » musaade etmek veya buyurmak » meridyen duzlemi » sıcrama tahtası » cıkmak » sungerleşme » acık » sıcakca » evic » musevî »

yurt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yurt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yurt_eş_anlamlısı nedir ve yurt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.