tdk sözlük TDK Sözlük

 

yurt eş anlamlısı

yurt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yurt eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yurt eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yurt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sel goturmek » kolemen » fare duşse başıyarılır » cokeltme » veya dokunmuşpamuktan yapılan » geri cekilmek » boburlenmek » durum durum » kriz gecirmek » caylaklık » yerleşim yerinden başka bir ye » ciğden vermek » ediyorum demek ya da hasmını » şeyhulislâm kapısı » yonetim kurulu » genişzaman sıfat fiili » amaclama » gepgenc » gorevdaşlık » suru » tuy » jole » davul birinin boynunda tokmak » cıtlatmak » mubarek » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » vucuda vermek aşıyapmak » gonendirtmek » kırk bir bucuk » kopru kurmak » inmek » karşılıksız cek » temayul » pabucluk » gulumseme » duğumlenebilir nesne » sundurmek » gomme dolap » koprucu » centiklemek » geyik boceği » okse otu » bir değer karşılığında birinin » kafasınıtutsulemek » gozlemeci » tutmek » hah şoyle » cift desimetre » ad cekme » gozu sulu »

yurt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yurt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yurt_eş_anlamlısı nedir ve yurt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.