tdk sözlük TDK Sözlük

 

yurt eş anlamlısı

yurt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yurt eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yurt eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yurt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
humanist » kan cıkmak » yarıbucuk » biletcilik » deniz ussu » olmama durumu serbestî » ici goturmemek » puruzsuz » cukundur » kılıfcı » karakeci » puskurtme makinesi » hukûmet » catallaşma » dikensiz gul olmaz » sozunu tutmak » dort yuzlu » japon hurması » sın sin sun sun » abaza » kolcak » ulûfe vermek veya dağıtmak » tukurmek » ucuşma » donelme » bekle yârin koşesini » tur ağac cember » ikbal duşkunu » alcalmak » rumlaştırmak » hava duzenleyicisi » cılkava » cakıl yol » oğretmek » cucukleşmek » kirecleme » kulucka makinesi » sağcıkarma » toplandığıbolum » hint fıstığı » gununu beklemek » soğuk vurmak veya yakmak » duellocu » crocodilus » li » abıhayat icmiş » cav » deniz gecişi » yapma yapmayın yapmayınız » icine sıcmak »

yurt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yurt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yurt_eş_anlamlısı nedir ve yurt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.