tdk sözlük TDK Sözlük

 

yurt eş anlamlısı

yurt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yurt eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yurt eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yurt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
fırcalatma » sure sonu » mufekkire » cıbanlaşma » dil surcmesi » murdumuk » harclı » nufuzkâr » ketcap » calışmak yapmaya kalkışmak » oğutleme » nemce » koşe tutmak » element kısaltmasıau » acık imza » yupurmek » istenilen bicim elde edilen m » ters turs » gorulmek » askıya cıkmak » maz mez » surata bak sunguye davran » urkuntulu » sonucunda ortaya cıkan ustun y » ağzısut kokmak » surgun olmak » karidesci » kışkırtıcı kışkırtmak işini y » muşkul » polonez » partizan olma durumu veya part » surek » duşundurucu » alt bolum » şiddet gostermek » keceleştirme » takla atmak veya kılmak » yağmurolcer » yore » kabahati birine veya bir şeye » cor cop » tasa cekmek » acık » tabana kuvvet kacmak » la le » takla atmak veya kılmak » ictensizlik » ağırlık basmak veya cokmek » muşabih » futurist »

yurt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yurt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yurt_eş_anlamlısı nedir ve yurt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.