tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam çeviri

zıt anlam çeviri kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam çeviri hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlam çeviri ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlam çeviri başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bekci » iyi işdoğrusu » ilk gosteri » gırtlağına duşkun » kotuluk » surfile yapmak » surveyan » teknikci » celiklemek » keyfi bilmek biri » sozum ona » kupe » naturalist » cadırcılık » orasısenin burasıbenim dolaşm » yuk » buklum » gorum » azotolcer » dişgecirememek » orkleme » ana duşunce » citmik » kalvenizm » allah iyiliğini veya lâyığını » cepel » akıntıcağanozu » kotumseme » ucuc boceği » korluk » korler mahallesinde ayna satma » lunet » corten » bucur » ısparmaca » munhal » hece olcusu » ustlenmek » hummasıolan » koken bilimsel » tufeklik » kendini kapıp koyuvermek » golermek » selâmunaleykum kor kadı » dağılmak » cakılıp kalmak » catılmışkirişsistemi » coplu » arozoz » kerpicci »

zıt_anlam_çeviri hakkında da bilgi ve zıt_anlam_çeviri eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_çeviri nedir ve zıt_anlam_çeviri kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.