tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam çeviri

zıt anlam çeviri kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam çeviri kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlam çeviri tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlam çeviri başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
carıkcı » on ek » allah hayırlıetsin » canak yaprağı » tahtalıkoy » catlamak » epikuroscu » cenekli » grek » mutehayyir » soğuk bufe » ondulâtor » turlu » turunc » ic » oz gecmiş » polemikci » canak » yonetim kurulu » yukarı goğe doğru olan yanı » tenafur » buzul cağı » gozu yememek » mukâfatlandırmak » yukleyici » yapıldığında zararıdokunacağıd » frenk » bukulgen » cizici » dovuş » karşılıklıbirbirini dovmek » subjektivist » duzlem » v » tuylenmek » munakaşa goturmemek » siyasetci » sap cekmek » arkasınıveya peşini bırakmak » gozune karasu inmek » serce parmak » aracılığıyla duymak değmek e » gore » gorgu aşılayarak onceden tesp » mercimek corbası » mumeyyizlik » rengi atmak kacmak veya ucmak » tefekkur » vererek yansıtma yoluyla oynat » uye olmak »

zıt_anlam_çeviri hakkında da bilgi ve zıt_anlam_çeviri eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_çeviri nedir ve zıt_anlam_çeviri kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.