tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam çeviri

zıt anlam çeviri kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam çeviri kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlam çeviri tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlam çeviri başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yaylar uzerinde hareket etmek » sinirine dokunmak » kokleştiriş » ceper » cıldırasıya » cilemek » uzerinize afiyet » imtizac » kulâhlı » cığır » kucukbaş » yatak ortusu » iki ucu acık boru biciminde it » gonul bulandırmak » hukum yemek » alcılama » ozenli » tarikatcılık » bilinclendirme » araplaşmak » caycılık » işdayıya duştu » tarafından arabacıicin armağan » calkalamak » kulunk » kureyve » bucurluk » hurriyetci » kalın unlu » sur at katarı » bilincsiz » banko gecmek » cep harclığı » kına ciceğigiller » gozunu korkutmak » uslûplaştırmak » teyel yapmak veya atmak » ters acı » govdeye atmak veya indirmek » benzi ucmak » sunguleşme » ahıra cekmek » sozcuk turu » cizgisiz » cılbır » hah şoyle » cıplak ucret » cıkarmak » duzletme » gonul bağlamak »

zıt_anlam_çeviri hakkında da bilgi ve zıt_anlam_çeviri eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_çeviri nedir ve zıt_anlam_çeviri kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.