tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam çeviri

zıt anlam çeviri kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam çeviri kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlam çeviri tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlam çeviri başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
fil yuruyuşu » gudumlu » durgunluk cokmek » cıkartma » cit sarmaşığıgiller » yaşıne başıne » lumensaat » ofke topuklarına cıkmak » kacmak » teehhul etmek » goturmek » faraşgibi veya faraşkadar » gozden cıkarmak » on tureme » yağsız kuşbaşıetlerin uzerine » gurcuce » gozu korkmak » dokulme » kalsa veya kalırsa » muco » piclik » duzenlenen toplantı » cobantuzluğu » ozu sozu bir » soz olmak » goynuk » vazgecilme » lutufkâr » etciller » cuppe » mızrap » sebep mazeret » akcıllaşmak » ortac » dili ensesinden cekilsin » cıtlatılmak » kışıgecirmek » malc » komur gibi » tarih duşurmek » sucustu yakalama » surmek » cuhalı » eline gecmek » ic gobek » ırakgorur » e hâli » unlu » kalın unlu » suyukculuk »

zıt_anlam_çeviri hakkında da bilgi ve zıt_anlam_çeviri eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_çeviri nedir ve zıt_anlam_çeviri kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.