tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam çeviri

zıt anlam çeviri kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam çeviri hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlam çeviri ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlam çeviri başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dol doşsahibi olmak » gormek » korkulu ruya veya duş gormekte » arefe gunu » utanc duymak » sacış » gurultulu » kesmeden ustten gecmesini sağl » goz kuyruğuyla bakmak » allah tamamına eriştirsin » bir şeyler veya bir şey olmak » gecmek » gozleme » kafa kocanı » olumlu dunya » gercek varlığıinkâr eden aşırı » buyutme » kolacan etmek » uyku basmak veya bastırmak » yarayan duzen » geciştirici » ucuz atlatmak veya kurtulmak » toz pembe gormek » gunleri sayılıolmak » acık hava sineması » guneştekeri » acıklık » nukul » işleri ve dışişleri bakanlıkla » cekichane » ucra » hukmu gecmek veya hukum yurutm » gorunen koy kılavuz istemez » kusur » istenc » parca boluk » kanınıicine akıtmak » borc yiyen kesesinden yer » kopek uzumu » cartır » fluorışı » benzi kul gibi olmak » kotucul » cokal » namerde muhtac olmak veya name » saklamak inkâr etmek » huruc » barışcı » sırtustu yatmak » mektep cocuğu »

zıt_anlam_çeviri hakkında da bilgi ve zıt_anlam_çeviri eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_çeviri nedir ve zıt_anlam_çeviri kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.