tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam çeviri

zıt anlam çeviri kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam çeviri hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlam çeviri ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlam çeviri başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ağzından duşmemek veya duşurme » tefekkure dalmak » ballıborekli olmak » bir ağızdan cıkıp bin dile yay » oluyu guldurmek » yan gozle veya yan gozle bakma » arpa guvesi » golge etmek » allah ın adamı » bir yerde kullanılan bir yere » golgelendirmek » ayca » zaviye » acınsama » karagozluk » yuklem obeği » yağmurdan kacarken doluya tutu » corek » ciğlik » kız beşikte veya kundakta cey » tukuruğunu yutmak » eline su dokemez » uluş » mukeyyifat » kulağına koymak veya sokmak » alman papatyası » purik » beyin gocu » munkir » harcsız » nuruceşmim » surur » koşe donmeci » surcme » bitki equisetum arvense » gecmek » dort ayak ustune duşmek » bir postum var atarım nerede » cicek » konferanscı » carkıdondurmek » soylev » ciftelemek » uc » coğur » ikisi ucu bir arada tire ile » oturak kundesi » gunduz feneri » akıl yurutmek » celenc »

zıt_anlam_çeviri hakkında da bilgi ve zıt_anlam_çeviri eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_çeviri nedir ve zıt_anlam_çeviri kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.