tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam çeviri

zıt anlam çeviri kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam çeviri hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlam çeviri ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlam çeviri başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gorup goreceği rahmet bu » acık » coz » girintili cıkıntılı » umitlenmek » allah utandırmasın » bilinclendirmek » akıl yurutmek » resulmal » balcık » duzenleyici » kullanılan boya » yufka boreği » mustemleke » ormek » inmek » reasurans » ciskin » calmac » cıkın etmek » hazırlıksız olmak veya bulunma » kaşıkcı » yonelim » zuppeleşme » ı i u u » kecitırnağı » duzlenmek » cobanduduğu » sumsuk » erosculuk » dağılmak » ev ev dolaşmak veya gezmek » inmek » gonlu olmak » darac » oteki aktarma oğelerine ileten » kulube » hava ussu » duyun » veya giysinin uzerine konulan » mes ul olmak » ileri gecmek » gumburdetmek » ekle » bilincsizlik » vietnam halkından olan kimse » yabancısıolmak veya olmamak » nesne » badem kurk » on soz »

zıt_anlam_çeviri hakkında da bilgi ve zıt_anlam_çeviri eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_çeviri nedir ve zıt_anlam_çeviri kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.