tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam çeviri

zıt anlam çeviri kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam çeviri hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlam çeviri ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlam çeviri başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
icten » burun bukmek » muflis » olcumlemek » şenlik ve eğlence donemi » leton dili » kanıkanla yumazlar kanısuyla » bicilmişkaftan » hareketli parca » gonullu » coğaltma » avans cekmek » goğus kafesi » bolice » ceki » bıyık burmak veya bukmek » gelgec » secim sandığı » mutehavvil » odeşmek » afrika cekirgesi » istintac etmek » sucuğunu cıkarmak » gecirmek » gonul ferahlığı » ilâcsızlık » bıcak atmak » kucumseme » onune dikilmek » ozne grubu » yuzu gormek » yuzbeyuz » duşunce » ordek » culûsiye » hurriyetci » hazırlıksız olmak veya bulunma » butunsellik » lâponyalı » cam yarmasıveya bolmesi » yavaşgel veya ol » fermejup » cevirmen » gorsel işitsel eğitim » tırnağına veya attığıtırnağa d » cok karılı » carklı » uzak doğu » keceyi suya atmak » yuk hayvanı »

zıt_anlam_çeviri hakkında da bilgi ve zıt_anlam_çeviri eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_çeviri nedir ve zıt_anlam_çeviri kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.