tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam çeviri

zıt anlam çeviri kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam çeviri hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlam çeviri ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlam çeviri başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gosterge bilimi » odlekce » dort duvar arasında kalmak » kara kedi gecmek » cık cik cuk cuk » pac » iyiye iyi kotuye kotu demek » once bilim » guneybatı » mana cıkmak » bohca boreği » gelecek zaman gorunumu » gorevlendirmek » imza toreni » parca parca » pec » kasetcalar » dort » revac bulmak » yaprak cay » sultan ahmet te dilenip ayasof » allah bir » tesettur modası » coplukcu » secmece » cıplaklık » tefekkur » soz gelimi » yaylar uzerinde hareket etmek » cizmek » durtmek » hareket » şarapcılık » cukundur » afşar » canak yalayıcılık » surmeli » sunnet cocuğu » centik » cerden copten » tenakuza duşmek » altayca » sıfat fiil » ca ce » kargın » yedi gomlek uzak olmak » dalınc » etliye sutluye karışmamak » kucuk şalgam » flâman »

zıt_anlam_çeviri hakkında da bilgi ve zıt_anlam_çeviri eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_çeviri nedir ve zıt_anlam_çeviri kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.