tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam çeviri

zıt anlam çeviri kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam çeviri hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlam çeviri ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlam çeviri başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
muhresenk » soru cumlesi » fusun » peygamber ciceği » tumbek » yapma gubre » ılıkca » her yiğidin gonlunde bir aslan » te » kaşgoz etmek » odu bokuna karışmak » donmek » kalp akce » katır tepmişe donmek » pacalarıveya kolları sıvamak » bolşeviklik » otekisi » cın cın otmek » boynu armut sapına donmek » dunya goruşlu » sovuş » cok buyumek irileşmek » başlıkcı » yuksek fırın » onu sıra » gok gurlemesi » muddeialeyh » şeyleri genel olarak anlatmaya » uslûp » ardınıalmak veya getirmek » kopurtucu » alkalolcer » bicim » ıstırap cekmek » yureklilik » cene yarışı » acmak » projektor ışığında olmak » duşuncel » gozun aydın » maddelerden oluşan varlığın he » ve dağıtımınısağlamak amacıyla » gipur » calıidi cırpıidi evim idi ya » ustune olmamak » buyukluk hastalığı » opucuk » karagozluk etmek » İzmir kofte » turlu şeylerden yaptıklarıve t »

zıt_anlam_çeviri hakkında da bilgi ve zıt_anlam_çeviri eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_çeviri nedir ve zıt_anlam_çeviri kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.