tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam çeviri

zıt anlam çeviri kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam çeviri kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlam çeviri tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlam çeviri başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
akşamın işini sabaha veya yarı » catallı » aklınıkacırmak » curcur » kırılıp dokulmek » pranga kacağı » husnuhâl kâğıdı » ucurtmak » soz ehli » ceyizleme » uzumcu » pur » calgı » koşe » acak ecek » buzuşmek » cobandeğneği » mes uliyet almak » gokce » uretim ilişkileri » tirşe gozlu » busbutun ortadan kaldırmak ici » dovuşcu » c » cuvaş » abakus » ağzından dirhemle cıkmak » ipi curuk » makaralarıkoyuvermek zapt edem » gomutluk » horguc » onluk » pencudu » kuturdetmek » taammuden » ortodoksluk » duğun dernek » gorevli kuruluş » idareimaslahatcı » somurulme » lâfıgecmek » canak uzengi » oho » ornekseme » al takke ver kulâh » şaka goturmemek » balkarca » ucuz halkcılık » alıcıgozuyle bakmak » gecim dunyası »

zıt_anlam_çeviri hakkında da bilgi ve zıt_anlam_çeviri eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_çeviri nedir ve zıt_anlam_çeviri kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.