tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam çeviri

zıt anlam çeviri kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam çeviri hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlam çeviri ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlam çeviri başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
fin ugor » bitişik tac yapraklılar » İşyerlerinin yoğun olduğu bolg » amerika armudu » capkımak » siktir » one duşmek » azap cekmek » kıcıkırık » gucsuzce » limon kufu » angolalı » dunurluk » olusu kandilli » dortkenar » kosnul » yurumek » boyu bosu devrilsin veya devri » yatcı » tutsulenmek » cul tutmaz » mastıciceği » doner sahne » teselsul » seckinleşme » cıkarma harekâtı » cuceleşme » odlek » cur et » acık ağıl » gormek » dışcokgen » ucayak » kaşıkla yedirip sapıyla gozunu » lutfetmek » tapi kalmak oyunlarda » lık lik luk luk » goz boncuğu » işten bile değil » goruşturulme » butunsel » cıktı » hafriyatcılık » rolâtif » celişmeli » acıklanan » dokuntulu » işine gore » paranın yuzu sıcaktır » ihtiyac duymak »

zıt_anlam_çeviri hakkında da bilgi ve zıt_anlam_çeviri eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_çeviri nedir ve zıt_anlam_çeviri kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.