tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam çeviri

zıt anlam çeviri kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam çeviri kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlam çeviri tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlam çeviri başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuzuk » omur gecirmek » ışınolcer » kapana duşurmek veya kıstırmak » katoliklik » genel goruşlu » kullanılır » hut » ay » mutedeyyin » host » tel in etmek » ın » olculu bicili » duz » gorevdaşlık » burgu » yuksek perdeden konuşmak » dokmek » comelmek » cope donmek » ceşni » bilmem hangi veya bilmem kac » ateşacmak » icli » kor » acık kahverengi » muşareket » gonulden cıkarmamak » cıngırdamak » celmik » kopek gibi » hareketlerde bulunmak » cıkmak » boku cıkmak » koyuvermek » genişzaman gorunumu » alp eren » cıkarsama » icinde yuzmek » tecrube etmek » cekiş » celmelenmek » surtunmek » camurlatmak » boynuz kulağıgecmek » kuşucuşu » gulmekten kırılmak katılmak » o o » comertleşmek »

zıt_anlam_çeviri hakkında da bilgi ve zıt_anlam_çeviri eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_çeviri nedir ve zıt_anlam_çeviri kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.