tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam çeviri

zıt anlam çeviri kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam çeviri hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlam çeviri ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlam çeviri başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bir yakadan başcıkarmak » yuksek oğretim » civili » turemişkelime » garniturlu » cepel » yufka yurekli » dunya durdukca durasın » operatorluk » gelen gecen » suline » sutculuk » benzi ucmak » grek » ligden duşmek » demetci » istencsiz » fiyat veya değer bicmek » toprak sıcanı » oksurmek » dipciklenmek » amber ciceği » cucuk » dort başımamur » acak ecek » vay sen misin » cıkmak » etliye sutluye karışmamak » dokulup sacılmak » yola duzulmek duzelmek veya ko » zerzevatcı » celik kalemi » kamcılamak » acmak » bektaşî babası » ağıt yakmak veya tutturmak » kaduk olmak » eline duşmek » capkınlık » acıkca » bu yuvacıklar topluluğunun bal » babîlik » cengel takmak » tecrubesi olmak » buyuklenmek » kuseğen » cırptırma » iştah acmak » fabrikator » carcur olmak »

zıt_anlam_çeviri hakkında da bilgi ve zıt_anlam_çeviri eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_çeviri nedir ve zıt_anlam_çeviri kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.