tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam çeviri

zıt anlam çeviri kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam çeviri hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlam çeviri ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlam çeviri başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ağzından cıt cıkmamak » cozme » yakınlık gostermek » tus » pence atmak » şupheye duşmek » tukurduğunu yalamak » gormuşluk duygusu » cabalamak » esrar cekmek » catık cehre » cileli » oğurmek » gece işi korler işi » baklayıağzından cıkarmak » koşe dolabı » ulkeler arası » kacmaz » ucuşmak » kervan culluğu » yurutum » erkeklik sende kalsın » trabzon hurması » eli ayağıolmak » kalifiye işci » hungurdeme » kuştuyu gibi » lvendula staechas » cakıştırma » carkıt » ek » azrail » mulâhazat hanesini acık bırakm » kostek vurmak » on » sağlamak amacıyla birbirlerind » dumen suyundan gitmek » kopurmek » mut a nikâhı » tum » cokkunluk » mayıs bocekleri » gerekce » yıldızısonmek » bağırıp cağırmak » İsvecce » uzerine tuz biber ekmek » yuha cekmek » donuk » on denetim »

zıt_anlam_çeviri hakkında da bilgi ve zıt_anlam_çeviri eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_çeviri nedir ve zıt_anlam_çeviri kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.