tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam çeviri

zıt anlam çeviri kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam çeviri hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlam çeviri ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlam çeviri başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
buyutmek » suven » gul rengi » dalkavukca » cekimsiz » hâk ile yeksan etmek veya olma » ovur » mufessir » basıncolcer » kosele » takdir etmek veya eylemek » ca ce » dokmek » gozgu » kubist » cıvdırma » cekmek » tam gun » ciftlik kâhyası » olumsuz » kara cumle » kafayıtutsulemek » mustantiklik » yerleştirilmişcift camdan oluş » gozu acık gitmek » puturlenmek » merkezî ulke » desinator » ucurum » tufekcilik » harc » gelecekcilik » ruchan » turk kupası » goluk » gonul uğrusu » hayata gozlerini yummak veya k » yağmur yağarken kupunu doldurm » solusyon » onculuk » muvellidulma » guc belâ » kamcılanmak » buz » keci sakal » acınım » soz ustası » gunluk » koylu kentli » nemceker »

zıt_anlam_çeviri hakkında da bilgi ve zıt_anlam_çeviri eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_çeviri nedir ve zıt_anlam_çeviri kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.