tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam çeviri

zıt anlam çeviri kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam çeviri kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlam çeviri tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlam çeviri başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
celikhane » koyleşme » dokturmek » obstruksiyon » kumeleşme » ceşitli kavimlerinin toplandığ » sırma sac » uzerine evlenmek » şovalye yuzuğu » arıkovanı » cakıl taşı » başkırılır fes icinde kol kır » genişzaman gorunumu » yuzu gormemek » uye olmak » durum » siyasetci » diskcilik » zıvanadan cıkmak » gecit vermek » orgucu » ağzıteneke kaplıolmak » yuz verince astar istemek » ucuncu bir kavram anlatır » sudanlı » teessur » beti bereketi kalmamak veya ka » sercegiller » can kaygısına duşmek » sofra veya sofrayı kaldırmak v » acık deniz » seyran etmek veya eylemek » yuzey veya cizgi kaide » cember gecirmek » ustunde dokulmek » uckun » yapsatcı » boynunu bukmek » fistul » top surmek » porsuk » calgıcı » emekleme cağı » buyuk yemin etmek » sozunu veya sozunuzu balla kes » sunnetcilik » gardıropcu » ozleyiş » duşunceye bağlayarak yorumlaya » hukûmeti devirmek »

zıt_anlam_çeviri hakkında da bilgi ve zıt_anlam_çeviri eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_çeviri nedir ve zıt_anlam_çeviri kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.