tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam çeviri

zıt anlam çeviri kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam çeviri hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlam çeviri ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlam çeviri başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oğurmek » kalmak » cekilmek » calık » taş » allah ın işine bak » kotuleyici » tahammulsuz » gecinmek » aktualite » iplikci » soze atılmak » bilimlerinin ortak adı riyazi » duşgormek » odenekli » anadolulu » ozveri » uzerine almak » ciroz » icin » şamata etmek veya koparmak » tutun » cavmak » mutehassis olmak » fennini almak veya kapmak » cıkıklık » cemreme » u » ince karton parcası kartvizit » olağanustu hâl » ruzgâr altı » ordek » dokup sacmak » naturalist » dokulmek » acılış » kacmaz » aramak taramak veya arayıp tar » cozgu » olculer » acık » bardağın konulduğu yeri kirlet » dara duşmek » kamcılayış » tatlısozlu » govdelenme » oksurme » tarafından başkasına verilmesi » imanım kısa soyleyişle » catıldama »

zıt_anlam_çeviri hakkında da bilgi ve zıt_anlam_çeviri eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_çeviri nedir ve zıt_anlam_çeviri kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.