tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam çeviri

zıt anlam çeviri kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam çeviri kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlam çeviri tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlam çeviri başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cokuntu » buyuksu » kurakcıl » minor » kuğu gibi » koşkerlik » allah rahmet eylesin » hırkayıbaşına cekmek » gokturk » up » tek acıklık bulunan ocak » tezata duşmek » sozleşmek » boluk » yuzunu kara cıkarmak » cıngır cıngır » alın teri dokmek » cavuş » cıvmak » uzum hoşafı » cifttekercilik » colleşmek » yureği ezilmek » kıvanclı » gozu goz değil » uzum asması » mucevherci » catıkirişi » dışarıya saldıklarısıvımadde » kaynakcılık » muteessir » duşuş » pranga kacağı » cemberden donmek » yalcınlaşmak » on şart » gumruk koymak » kaya ucmazsa dere dolmaz » bayrakcı » cark etmek » buyuleyiş » ebegumeci » cın tutmak » kınalar yakmak » icine kapanmak veya icine ceki » dovuluş » başında beklemek veya durmak » comleklemek » havaya pala veya kılıc sallama » yukseliş »

zıt_anlam_çeviri hakkında da bilgi ve zıt_anlam_çeviri eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_çeviri nedir ve zıt_anlam_çeviri kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.