tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam çeviri

zıt anlam çeviri kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam çeviri hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlam çeviri ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlam çeviri başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
suzuk » mangal komuru » yatak carşafı » yarayan kuru ince yaprak » garnitur » soz veya lâf işitmek » cocuk yetiştirmek » yakışıksız kacmak » bekcilik etmek » ya sabır cekmek » populizm » terazi » buyumek » carpık » gosterişci » gecinmek » acık hava sineması » goverme » can havli ile » cağrı » donek » envaiceşit » surgulu » vidanjor » capkınlaşma » calarma » epikurosculuk » muebbet » eline fırsat gecmek » aramayı korumayımeslek edinen » mustahkem mevki » kustahlık etmek » gulbahar » guneşhayvancıkları » koskelmek » banko gecmek » sunnetli » hoyratca » ağır aksak yurumek veya gitmek » okuz arabasıgibi » sutlenmek » tuketmek » caylıkek » gun dikilmesi » gecgin » dip kocanı » guven vermek » ozel ad » guzelleme » kavara cekmek »

zıt_anlam_çeviri hakkında da bilgi ve zıt_anlam_çeviri eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_çeviri nedir ve zıt_anlam_çeviri kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.