tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam çeviri

zıt anlam çeviri kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam çeviri kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlam çeviri tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlam çeviri başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
şifreyi cozmek » catal bel » duzec » ne munasebet » okuzdili » cobanaldatan » muteharrik » cucukleşme » ilham etmek veya vermek » ortak yonetim » davul calsan işitmez » catışmak » ağzında buyumek » osmanlıturkcesi » bulbulleşme » hafriyatcı » yanaşık duzen » yuz karası » buruşukca » coğu gitti azıkaldı » vietnamlı » odevlendirilmek » ummetce » kur a » iceriye duşmek » soz gelişi » musavatcılık » cavuldur » ozlu soz » gonul tokluğu » rejisorluk etmek » cıraklık » taşınmaz varlıklarıile bunları » ciğ » ruşvetci » temiz kanıda vucuda dağıtan or » kelebek gozluk » sahip cıkmak » munasebette bulunmak » cıta » himaye etmek » hukmolunma » kırcıllanma » guneşsaati » âlemi var mı » uc » denli densiz soz soylemek » kilitsiz kureksiz » yapılan yığın » suheyl »

zıt_anlam_çeviri hakkında da bilgi ve zıt_anlam_çeviri eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_çeviri nedir ve zıt_anlam_çeviri kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.