tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam çeviri

zıt anlam çeviri kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam çeviri hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlam çeviri ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlam çeviri başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bilek gucu » duşukluk » noktalama işareti » alcak basınc » cekilme » fug » goz bebeği » hucum » dişgecirmek » ateşi cıkmak veya yukselmek » donme » duşuncesini acmak » sondurulme » kuf » sevinmek sev in sevdirmek se » vandal » ikindiden sonra dukkân acmak » gozunu yıldırmak » uşutmek » cıkıntı » tuy dikmek » elinden geleni ardına arkasına » kirli cıkın » suyundan yararlanılan cukur » z z » murtefi » muptelâ » ruya gibi » hayvan lama glama pacos » kuşatma ihata » can cana başbaşa » efendim nerede ben nerede » bir dilin kelimeleriyle duşunc » sokmek » bucurluk » orman koyu » şoforluk » gozeneklilik » otumsuzleşmek » İri balık ve deniz hayvanların » vurac » tunclaşmak » kopya etmek yapmak veya kopyas » celişme » tuketici sayacı » uzaktan bakmak veya seyirci ka » bohcalama » gecmek » cuval gibi » tezevvuc »

zıt_anlam_çeviri hakkında da bilgi ve zıt_anlam_çeviri eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_çeviri nedir ve zıt_anlam_çeviri kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.