tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam çeviri

zıt anlam çeviri kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam çeviri kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlam çeviri tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlam çeviri başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cercevelenmek » duşgucu » briketci » uste vermek » kırlangıcgiller » parşomen kâğıdı » sakalıele vermek veya sakalıka » bolşevik » hele şukur » cekmece » cardak » cepni » allah bağışlasın » eğitim » karıncayıbile ezmemek veya inc » catal aşı » cıpır » bok pusur » gayret gostermek » oğretim uyesi » orneğin » ulkuleştirmek » kadehcik » a e » mustesna » gorgusuzluk » cekişli » alaturka bilen alaturka eser » aclıktan gozu veya gozleri kar » gozu hicbir şey gormemek » cerezlik » canından gecmek » duşgucu » kacakcılık » maruz bulunmak veya olmak » kalp kazanmak veya fethetmek » cınsabah » memleha » carpışmak » ozenli » tercumanlık » ortmek » acılıp sacılmak » agop un kazıgibi bakmak » duşunceli » hukmu parasına gecmek » endustrileşme » turbulâns » kabak cekirdeği » zamanıgecmek »

zıt_anlam_çeviri hakkında da bilgi ve zıt_anlam_çeviri eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_çeviri nedir ve zıt_anlam_çeviri kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.