tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam çeviri

zıt anlam çeviri kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam çeviri hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlam çeviri ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlam çeviri başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
calyaka etmek » allah a yalvar » politika gutmek » bolgeci » geciştirmek » gecilmek » pabuc bırakmamak » da var ki anlamlarında kullan » celim » cangırdamak » desikator » makineli tufek » munakale » sahneye cıkmak » mustahsil » bolşevik » donuşlu zamir » gunaşırı » mes ut etmek » oncu » cağıldamak » carpma » işini gormek » norvecli » etmediğini bırakmamak veya kom » bulbul gibi konuşmak veya okum » sucuk gibi olmak veya ıslanmak » cevirmek » fennini almak veya kapmak » on alım hakkı » motivasyon » yuz » koksuz » tukurme » doksan veya kırk seksen kapın » duzce » cozgunluk » iz an » karşıtcı » marmara cırasıgibi yanmak » yabancısaymak veya tutmak » govdelenmek » pusursuz » uzerine cokmek » milâttan once » suzulmek » hint kumaşı » mutevakkıf » hukûmet » cırpmak »

zıt_anlam_çeviri hakkında da bilgi ve zıt_anlam_çeviri eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_çeviri nedir ve zıt_anlam_çeviri kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.