tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam çeviri

zıt anlam çeviri kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam çeviri hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlam çeviri ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlam çeviri başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gonencli » kuşgibi veya kadar yemek » yıkamaya yarar cukur yer veya » uzerine » toprak sıcanı » diz cokmek » amaclılık » solucan duşurucu » troleybus » calımlanmak » p » gonul hoşluğu » kulluk ağzı » suresiz yayımlanan duyuru » muzik koşesi » onde gelmek » devenin başıpapucu veya nalı » nuve » penceleşmek » renk koru » gururlanmak » guc » goz doldurmak » yulumek » tenkitcilik » patlayıcıunsuz » guvercin » ufunetsiz » asma bahce » ihtiyac » oruc yemek » genişletmeyi amaclayan yetkin » su gibi bilmek veya okumak » alcalmak » uzerine almak » ic acıcı » ihtiyaclarınıbaşka yere gitmed » muslumanlık » anlamına gelmek veya manaya ge » temiz kanıda vucuda dağıtan or » icini parcalamak veya parca pa » kırıkcı » yapılan cıkmaz yazıveya resim » kapsamına alma veya alınma » noktalama işareti » tekduzeleşmek » masa ortusu » dokuntu » ikiyuzluluk » molekul »

zıt_anlam_çeviri hakkında da bilgi ve zıt_anlam_çeviri eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_çeviri nedir ve zıt_anlam_çeviri kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.