tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam çeviri

zıt anlam çeviri kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam çeviri hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlam çeviri ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlam çeviri başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sesini cıkarmamak » cocuk » monitor » mustait » murekkep olmak » muesseseleşme » oğretilme » duzenlenen toplantı » pilâvdan donenin kaşığıkırılsı » mutevelli heyeti » turkmence » kotuleştirme » kılıfcı » ağır ol » ga ge » yetkili yargıc » odu kopmak veya patlamak » yakışıklı » gercek dışı » anlam cıkarmak » goz doldurmak » noktalama işareti » boşgezmekten bedava calışmak y » klorurleştirme » capkınca » kok » dokuntu » gece gunduz » yassısolungaclılar » bir gosteride yer alan kimse » dili bir karışdışarıcıkmak vey » buğday surmesi » ana kok » hastahaneye kaldırmak veya yat » kucuk ad » motorkroscu » haklıcıkmak » sulfurleme » gozetiş » carpıcılık » bir atımlık barutu olmak veya » cozunmek » musamahakârlık » curutuş » duğmesiz » surucu belgesi » ortu » cok şukur » ceşni tutmak » odunc »

zıt_anlam_çeviri hakkında da bilgi ve zıt_anlam_çeviri eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_çeviri nedir ve zıt_anlam_çeviri kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.