tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam çeviri

zıt anlam çeviri kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam çeviri hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlam çeviri ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlam çeviri başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ictima etmek » munasebetli munasebetsiz » yediği naneye bak » dağkecisi » suru sepet » malta eriği » tepesi veya beyni atmak » dingo nun ahırı » guz » yukseltmek » kerem buyurun veya eyleyin » acmak » tumcemsi » ağır arac » secilmiş » mumbit » bula bula bunu onu bir şeyi » mef ul » dışarıcıkmak » karaya duşmek » carpma kapı » meşhut curumler mahkemesi » ondulâtor » hoşmerim » temizlemek veya parlatmak icin » boğuruş » ovmek » tok sozlu » birleştirerek bir varlığıyenid » yuz » kulfetli » cekmek » hazırlıklıolmak veya bulunmak » tavukcu » soydur ceker boktur kokar » dur » surekli olarak gidip gelmek » yonlu doğru » yakmac » uşengec » duğmeleme » ozezerlik » kopek » orseleniş » koşk » sacma sapan » bonleşmek » torensel » olumsu » kullanılır »

zıt_anlam_çeviri hakkında da bilgi ve zıt_anlam_çeviri eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_çeviri nedir ve zıt_anlam_çeviri kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.