tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam çeviri

zıt anlam çeviri kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam çeviri hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlam çeviri ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlam çeviri başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bilincsizlik » kukremek » dışıeli yakar ici beni yakar » sut asidi » gozleri kararmak » kuşgibi ucup gitmek » carşamba pazarına cevirmek » kara kedi gecmek » desinator » duşuncelilik » geceyi gunduze katmak » tonsuz unsuz » tekst » kor şeytan » olme eşeğim olme yaza yonca b » inmek » oruc tutmak » gureşmek » ne hâlde » catlak zurna » kaclı » ağzınıacmamak » ileri gitmek veya varmak » jeofizikci » mufessir » dunur » gobek bağı » aklının koşesinden gecmemek » insanlıktan cıkmak » şaka soylemek » celebi » gume gitmek » gozlemcilik » flut » veya başka duzenlerle işletile » cehre » hurmetkâr » ağac mantarı » şolen » iki yuzlu » surduruş » kucuk » egeli » cakırlaşmak » surc » kirli camaşırlarınıortaya dokm » buro » on » şeylerden her biri tabaka » ara soz »

zıt_anlam_çeviri hakkında da bilgi ve zıt_anlam_çeviri eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_çeviri nedir ve zıt_anlam_çeviri kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.