tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam çeviri

zıt anlam çeviri kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam çeviri hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlam çeviri ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlam çeviri başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ciceksimek » baklava borek » altayistik » ibliscilik » mucazat » bolice » cedik » cizmek » kucuk minder » karagozcu » gu » zumre » calımlık » cıtlatmak » doven » dikdortgen » koşe koltuğu » ozetleme » suluk vurmak » oksurtmek » soz almak » oz » mulâkat » tefessuh » garnizonlarına ve bu duzeydeki » ipek boceği kelebeği » mef ul » kulâhlı » suruşturmek » anasına bak kızınıal kenarın » yururlukten kalkmak » cakır pencelik » sureğenleşme » elini surmemek » cokek » gozu korkmak » ceyrekleme » ozelleştirme » fucceten gitmek » centik atmak » husnuyusuf » birinci cağ » gidişdonuş » acılım » cınlak » musevvit » one almak veya alınmak » donuşturulme » kapıdan kovsan bacadan duşer » es gecmek »

zıt_anlam_çeviri hakkında da bilgi ve zıt_anlam_çeviri eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_çeviri nedir ve zıt_anlam_çeviri kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.