tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam çeviri

zıt anlam çeviri kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam çeviri kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlam çeviri tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlam çeviri başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kulağına kar suyu kacmak » kundeye getirmek » oğutme haznesi » tevarus » cektirme » alcılı » celikleşmek » ın in un un » basın ozgurluğu » başıustunde yeri olmak » boluculuk » oğlenci » vergi kacakcılığı » hristiyanlık » cıplaklar kampı » koltukcu » borcunu bilmek veya saymak » cıkıntı » ozleşme » kuyudan adam cıkarmak » ici bulanmak » gokcul » su carpmak » ayının kırk turkusu var kırkı » buyuk turk İmparatorluğunun uy » cekinilme » surgit yapmak » gorgu fukarası » tovbekâr » renginde sapıdort koşeli olan » guducu » dolaba girmek veya gelmek » kacmak » karavana cıkmak » fotoğrafcı » bilemedin veya bilemediniz » buzdurme » asgarî ucret » var varın varsın varsınlar » gulutcu » acıklık » cevrelenmek » tutunacak dalıolmak veya olmam » bir cicekle bahar veya yaz olm » hedonizm » bağlac grubu » ders calışmak » gucsuz duşmek » dol doşsahibi olmak » kalpakcılık »

zıt_anlam_çeviri hakkında da bilgi ve zıt_anlam_çeviri eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_çeviri nedir ve zıt_anlam_çeviri kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.