tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam çeviri

zıt anlam çeviri kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam çeviri kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlam çeviri tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlam çeviri başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
karşıxlv yuzyılda doğan felsef » kacmak » cok buyumek irileşmek » arif olan anlasın veya anlar » altından capanoğlu cıkmak » acık fikirli » yakayıkurtarmak veya sıyırmak » yurek » catma » acem kılıcıgibi » humor » ici ezilmek » koleleşmek » olu dalga » cokca » gun » kuheylân » sacıştırmak » menu » koşeli parantez » kireclenmek » safca » gokte ararken yerde bulmak » aleyhe donmek » burcak » sovdurme » tumor » renkli recine » acmak » gocertmek » yapıştırıcı yapıştırma ozelliğ » cozumleme » sulfurik » guneşin alnında veya guneşin a » sarnıc » takdir etmek veya eylemek » muş » mutevellit » supurulmek » goğuslu » teyel yapmak veya atmak » kulceleşmek » maoculuk » kaucuktan yapılmışşilte » magnezyum klorur » ak gozlu » gorgulenme » amerikanist » aynıkapıya cıkmak » yurttaşlık hukuku »

zıt_anlam_çeviri hakkında da bilgi ve zıt_anlam_çeviri eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_çeviri nedir ve zıt_anlam_çeviri kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.