tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam dinç

zıt anlam dinç kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam dinç kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlam dinç tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlam dinç başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kılcıklı » muneccimlik » cember sakal » ateşten gomlek » acıklamak » ozlemek » kecileşme » sacın ak mıkara mı onune duşu » suzgec » uc » dondurulan ince uzun ışık ara » sah cekmek » yumruğuna guvenmek » uygun duşmek » goz acıp kapayıncaya kadar » yuzleştirmek » cevre bilimci » oksuruk » evlât gibi veya evlâdıgibi » armut pişağzıma duş » ateşparcası » soz anlayan beri gelsin » yoreselleşme » cultarı » vaktini almak veya yemek » gormek » felemenkce » rolântide durmak veya calışmak » gorulme » uretmek » yaban kecisi » yuzlu » gozunu yummak » cep harclığınıcıkarmak » parcacı » guvenilme » turkuaz yeşili » bostan bekcisi » kuyruklu yıldız cekirdeği » gercekleme » ne yârdan gecer ne serden » kitapcı » u » borcluluk dengesi » hurmeten » mutlakcı » cayırlaşmak » bazen doğrudan doğruya yere da » goklere cıkarmak » işbolumu »

zıt_anlam_dinç hakkında da bilgi ve zıt_anlam_dinç eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_dinç nedir ve zıt_anlam_dinç kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.