tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam dinç

zıt anlam dinç kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam dinç kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlam dinç tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlam dinç başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dunyanın ucu uzundur » bayram değil seyran değil en » telâşe muduru » her tur gosteri yapmaya uygun » pestili cıkmak » kacakcılık » salkım kupe » akma hancer » tarihcilik » cekişken » kacık » mutereddit » yonetici » rh » İnebolu kutuğu » sert unsuz » ici kalkmak veya kabarmak » ic » parca parca » cimentolatma » arefe gunu » iki yuzlu » yoneltilmek » armutun sapıvar uzumun veya k » dunyayızindan zehir etmek veya » ruyasında gorememek » midesi almamak kaldırmamak ka » civileme » tarikatcı » kendini gosteren ve bulaşıcıol » kacıkca » urpermek » cingene palamudu » koruk » cekyat » polonez » cay kaşığı » cekim » utopist » insan musveddesi » icine sokacağıgelmek » tumcemsi » kacıntı » cift camlı » tebaruz ettirmek » keloğlan » kapıbaca acık veya kilitli » gundelikcilik » tunc » katresi kalmadıveya katresi yo »

zıt_anlam_dinç hakkında da bilgi ve zıt_anlam_dinç eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_dinç nedir ve zıt_anlam_dinç kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.