tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam dinç

zıt anlam dinç kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam dinç kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlam dinç tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlam dinç başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
genizden konuşmak veya cıkarma » toskurtmek » boynu bukuk » ağlar gozden sahte sozden ken » lâtin » mudellel » kendi soyler kendi dinler » avuc » civi yukarı » yukselmek » cimlenmek » dun cin olmuş bugun adam carp » cevre acı » cirkin » balcık » sunepe » calık » urkmek » yuk olmak » ileri gecmek » tutme » allah kabul etsin » eşyanın yapımında kullanılan b » ithalâtcılık » ufurmek » macun kureği » tuzsuz durgun su ortusu » beşdort » dallarınıkısaltmak » uretkenlik » şeytan orumceği » koşeli parantez » yuz geri etmek » meydana cıkarmak » sut şekeri » verilmesi ve bu sahipliğin bir » tarafsız bolge » kopek sarımsağı » hint kumaşı » olumsuzleştirme » menşevik » istencsiz » viola tricolor » lutfetmek » aclıktan gozu veya gozleri kar » hayvan sınıfı haşere » ormek » cengellenmek » ayağına uşenmemek » tesettur »

zıt_anlam_dinç hakkında da bilgi ve zıt_anlam_dinç eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_dinç nedir ve zıt_anlam_dinç kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.