tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam dinç

zıt anlam dinç kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam dinç hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlam dinç ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlam dinç başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cocuk » muhtedi » yelec » avar » balkanlı » canak yalayıcılık » ortak ozne » gi » curum » sonuclandırma » sıkıştırmaya yarayan alet men » mahrec » tac yaprağı » paca kasnak » soğuşluk » ozgunleşme » gozetim » gununu gostermek » parcası » akıl oğretmek » carptırmak » sumuk » nukleoprotein » cemkiriş » zarifce » oğutmek » celişmezlik ilkesi » adınıkirletmek veya lekelemek » beyaz rus » goturmek » bire vermek » guzel sanatlar » korebe » aktorluk » sumter » kubbealtı » kunde » umitsiz » vidanjor » bromur » deplâsmana gitmek veya cıkmak » sinirine dokunmak » carşamba karısı » makine gucu » taharruş » orneklendirme » uzuntulu » yuklem » sumer » etmediğini bırakmamak veya kom »

zıt_anlam_dinç hakkında da bilgi ve zıt_anlam_dinç eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_dinç nedir ve zıt_anlam_dinç kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.