tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam dinç

zıt anlam dinç kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam dinç hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlam dinç ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlam dinç başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
lâzca » silindir prizma vb bicimindek » sığırtmac » cenesini bağlamak » babacko » allah ziyade etsin » gonlu ile oynamak » kulceleşmek » komunizm » secki » cabuk kolay heyecanlanan kims » asma kopru » olcme » uclu bahis » gume gitmek » dil otu mu yedin » mufettişlik » buzulmek » dekartcılık » bıcak kemiğe dayanmak » kılıclama kacmak » bicimde değerlendirilmesi huk » kopeksiz » puritenlik » bicimini alır hidrojenle oksi » oluşan cok duzlemli cisim men » evirmek cevirmek » uste vermek » pis pis duşunmek » yuzey veya cizgi kaide » başgoz etmek » yeme de yanında yat » gorunmez kaza » ozel okul » cıtlatmak » cuzdan » susmek » karakılcık » ızgara kofte » dogmacı dogmacılıkla ilgili » teneke calmak » topaccı » kavunici » musluman mahallesinde salyango » bocekcil » sıfat fiil grubu » ı i u u » bilgic » şohret » muhtac »

zıt_anlam_dinç hakkında da bilgi ve zıt_anlam_dinç eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_dinç nedir ve zıt_anlam_dinç kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.