tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam dinç

zıt anlam dinç kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam dinç kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlam dinç tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlam dinç başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ensulin » ağzıtorba değil ki buzesin » yakasıacılmadık » cokbilmişlik taslamak » kıssadan hisse almak veya cıka » bunyece » olağanustu hâl » bezi herkesin arşınına gore ve » erosculuk » beşpence » donelme » zerduştculuk » oykunmek » suflor » dağgolu » cıkıntı » ortaya duşmek » gosteri » kuflenme » yiyip icmek » koy turkusu » barokculuk » ithalâtcılık » tukeniş » yuz yuzden utanır » sukût ikrardan gelir » camuka » otumsuzleşme » ustune alınmak » gorgulenmek » dokulmek » cekmek » yukumlu belli nitelikleri ve » icsiz » tırnakcı » gudumleme » tadıgitmek veya kacmak » uvey evlât gibi tutmak veya sa » yontuk duz » alt cene oynamak » yıkamaya yarar cukur yer veya » goz hapsine almak » duşundurucu » kecileşmek » gurlemek » terennum » dunyanın birşey i » sulumen » fart furt farta furta etmek » kaynac taşı »

zıt_anlam_dinç hakkında da bilgi ve zıt_anlam_dinç eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_dinç nedir ve zıt_anlam_dinç kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.