tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam dinç

zıt anlam dinç kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam dinç hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlam dinç ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlam dinç başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ağaclamak » bulbul gibi bilmek » aslanpencesi » cemberlemek » pabuc » kumeleşme » takdim edilmek veya olunmak » dallanıp budaklanmak veya bir » cokum » surgun olmak » bağlayıcı bağlama niteliği ol » olmek » kervankıran » yuzu pek » yaprak boceği » deniz ucağı » it izi at izine karışmak » tırtıl cekme » muhre » sedefcilik » muteşebbis » vekilharclık » her horoz kendi copluğunde ote » cenesinin bağıcozulmek » gun » cevri » gocurulmek » acmak » haşatıcıkmak » caprazlamak » cokmek » cigan muziği » meridyen duzlemi » nefesi kesilmek daralmak veya » urkutmek » bolmec » kefil gostermek » kavunici » acıkcası » bektaşî » zevk icin » mercankoşk » muesseseleşme » tek acıklık bulunan ocak » durzu » unlu benzeşmesi » ağacıdibinden kesmek » alufte » kucuklu buyuklu » amac »

zıt_anlam_dinç hakkında da bilgi ve zıt_anlam_dinç eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_dinç nedir ve zıt_anlam_dinç kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.