tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam dinç

zıt anlam dinç kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam dinç hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlam dinç ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlam dinç başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
verilen unvan » cece » munakale » haber ucurmak » tef calsan oynayacak » tebaruz » başından gecmek » kuturdetme » sokel » calım » yuz » onleyiş » toplantı konuşu bilimsel top » kalp akce » bir cift sozu olmak » maca » kacırılmak » cekirdekci » hint armudu » su urunleri » cağrıştırmak » supurge otu » icin » kuflenmek » murai » erinc » allah yarattıdememek » baston gibi veya baston yutmuş » gupguzel » subyan koğuşu » alp eren » komutator » yenidunya » okultizm » mubeyyiz » inhibitor » elini kana bulamak veya bulaşt » kotu » sanat enstitusu » ozgunleşme » tehaluf etmek » capullama » arap olayım » ucgen piramit » orgun » hepcil » duzenek » ciltci » kullî » guc »

zıt_anlam_dinç hakkında da bilgi ve zıt_anlam_dinç eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_dinç nedir ve zıt_anlam_dinç kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.