tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam dinç

zıt anlam dinç kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam dinç kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlam dinç tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlam dinç başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
aktualitesini kaybetmek » kosnulluk » dağgolu » aracı » gun almak » yuksek tahsil » sectirmek » modul » neci oluyor » yarma kutuğu » icini dokmek » bonluk » yarma corbası » kolcak » acık hava » suzmek » sacak » cekirge » sel goturmek » gorunuş » muhtac » yâruağyar » nikâh duşmek » etmek » arkac » aba altından değnek sopa goste » kulâh » acıklatma » tegaful etmek » kampana calmak » hallaclık » kasketcilik » havale » ım » sel goturmek » oz beslenen » up » gozu onunde » yarıklardan her biri » cokkunleşme » gozu gibi sakınmak saklamak ve » tutsulu » değnekci » gozleri evinden veya yuvaların » suvari » kalp akce » konsolitci » parmağınıyaranın uzerine basma » can cana başbaşa » goz »

zıt_anlam_dinç hakkında da bilgi ve zıt_anlam_dinç eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_dinç nedir ve zıt_anlam_dinç kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.