tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam dinç

zıt anlam dinç kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam dinç kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlam dinç tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlam dinç başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
suflîleşmek » iz ansızca » ovec » guce sarmak » kasınc » mujde » mulâzım » afganlı » corku » davul dengi dengine diye calar » cakıştırma » cevre » yuceltmek » muşahede » sukûnet » akıl erdirememek veya ermemek » calvincilik » ş » arkaustu » buyuk tansiyon » calık » bakır sulfat » buhtan » imanıyok kısa soyleyişle » akıcılık olceği » ovunc » aralarında boluşmek pay etmek » mudana » cucukleşme » zulfaris » dizustu » kargaşa cıkarmak » insan eli değmemişveya dokunma » cengucegane » ozetlemek » alp eren » terorcu » jubile » aluftelik » şohretli » kullanılan arac buat » ortulu » dumensiz » carpma » yolcu taşımakta kullanılan mot » ağızdan burun yakın kardeşten » yokuşcu » lâf cıkmak » sun î solunum » acmak »

zıt_anlam_dinç hakkında da bilgi ve zıt_anlam_dinç eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_dinç nedir ve zıt_anlam_dinç kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.