tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam dinç

zıt anlam dinç kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam dinç hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlam dinç ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlam dinç başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gokkandil » bir tutmak veya bir gormek » tatlısozlu » kendini gostermek » bortme » kıskıvrak yakalamak veya bağla » iki rahmetten veya iyilikten b » elini ayağınıkesmek veya cekme » cekişmek » koknar sakızı » gecimlilik » cıkrıkcı » coklukla » surgu » akımolcer » cekince » sarayda veya zengin konakların » ıcığınıcıcığınıcıkarmak » ciceklik » kaplanmasına yol acan ilkel ma » arkasınıbirine vermek » buyuk turk İmparatorluğunun uy » saponaria officinalis » cimentolama » catıştırmak » oğutcu » cok cok » kopoğluluk » aşcıbaşı » h h » kurk boceği » olum hak miras helâl » hucumbot » gozu kapalıolmak » burundili » yuvarlak unlu » icine dert olmak » doşetme » namutenahilik » cenesini tutmak » cocuk ruhlu » ayağıduze basmak » boku cıkmak » değişme olayı tekâmul » ilâcsız » cakıldamak » kutuphane » soz gumuşse sukût altındır » sozcuk vurgusu » hazırlık gormek »

zıt_anlam_dinç hakkında da bilgi ve zıt_anlam_dinç eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_dinç nedir ve zıt_anlam_dinç kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.