tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam dinç

zıt anlam dinç kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam dinç hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlam dinç ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlam dinç başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıtlatma » zurra » duğun yahnisi » musevvit » musemmen » camaşır suyu » ceddine rahmet » haddi mi veya haddine mi duşmu » bıcak » camur » kulhanbeyi ağzı » cığırtmak » duzeltmek » cemrenmek » caba » duşman ağzı » kızılbaşlık » ustcavuşluk » nikaragualı » yureği delik » niyaz etmek veya eylemek » yolu » pek yuzlu » nuhuft » elektrik ureteci » kuru yuk gemisi » maz mez » konvektor » kap » felemenkli » karşılıksız cek » butunletmek » ardıc kuşu » icin yaptığıhazırlık calışma » olcusuz » cift kapı » muzik market » bir daha yuzune bakmamak » mudana » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » pluralizm » onluk » eşkenar ucgen » perşembenin gelişi carşambadan » inmek » gozetici » kotu soylemek » yuk vurmak » ut » oksuz »

zıt_anlam_dinç hakkında da bilgi ve zıt_anlam_dinç eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_dinç nedir ve zıt_anlam_dinç kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.