tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam dinç

zıt anlam dinç kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam dinç hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlam dinç ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlam dinç başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıplak » ınca ince unca unce » bağdad ıtamir etmek » koyuvermek » kulâh takmak » koşe kapmaca » endustriyalizm » carkcı » olculu bicili » donelemek » mubeyyiz » veya metal bolum » mutekâsif » gelip gecmek » kan yurumek » corapcı » dolambac » bosmek » aclığıoldurmek » yasama gucu » işduşmek » tervic » cevikleşmek » vergi mukellefi » arazi acma » humanistleşmek » borcsuzluk » ya herru ya merru » tozel » konektor » cift » podosuet » temerrut » işi ne » guzel » kimsenin eski saygınlığının ka » cullamak » sızın sizin » sepetcilik » maca » gumruksuz » kuculmek » kutuphaneci » citmik » zerduştculuk » cekememe » cokuşmek » cerge oba otağ » goz almak » rencper »

zıt_anlam_dinç hakkında da bilgi ve zıt_anlam_dinç eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_dinç nedir ve zıt_anlam_dinç kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.