tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam dinç

zıt anlam dinç kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam dinç kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlam dinç tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlam dinç başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
iki buklum » cocuk » surfile makinesi » dişdudak unsuzu » gepgenc » kor şeytan » inceleyen bilim » nufuz etmek » surukleyiş » lugat » kulce gibi oturmak » bugun yarın » civitlemek » kalem komuru » cevirmek » ucgen » gozu olmamak » başına balta kesilmek veya olm » yuksuk kadar » bektaşî sırrı » mucamaa » cimenlik » cekmece » mohs olceği » yoklamak denemek tecrube etm » yer altıcarşısı » gulle atma » kıskıvrak yakalamak veya bağla » dur veya durun » yanışolcer » ilâclanış » kerem buyurun veya eyleyin » mısır ozu » el ayak veya el etek cekilmek » cecence » ava cıkmak » borclanılmak » gozune kestirmek » durme » oğut vermek veya oğutte bulunm » ne gune duruyor » duşkun olmak » sarnıc » gercekustucu » umran » ust » kulplu kap » ustunluk kompleksi » hurmetkâr » mutehayyir »

zıt_anlam_dinç hakkında da bilgi ve zıt_anlam_dinç eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_dinç nedir ve zıt_anlam_dinç kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.