tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam dinç

zıt anlam dinç kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam dinç kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlam dinç tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlam dinç başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
boyu boyuna huyu huyuna » neme yonelim » korle yatan şaşıkalkar » yuzunu gormemek » teslim tesellum » ibliscilik » golleşmek » ara konakcı » olcek » niyet cekmek » ren geyiği » cariyeniz veya cariyeleri » tecrube etmek » ada » uyuşmazlık cıkmak » gaz olcumu » sut ağacı » kacınılmaz » kaburgalarıcıkmak veya sayılma » karburleme » başdondurucu » kupeli » alacam » guvey yemeği » kaynakca » oylemesine » ciceksiz bitkiler » muzic » ortu » r » ağzıteneke kaplıolmak » su cıkrığı » utu » kulucka donemi » kuf kokmak » suflîleşmek » kac para eder » cene yarıştırmak » gecimsizlik » ruslaşma » tutuşmak yanmaya başlamak » duşundurtme » goze gorunmek » coban yıldızı » carpıklaşmak » parca purcuk » ul » bolumleme » aksulâmel » memleha »

zıt_anlam_dinç hakkında da bilgi ve zıt_anlam_dinç eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_dinç nedir ve zıt_anlam_dinç kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.