tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam dinç

zıt anlam dinç kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam dinç kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlam dinç tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlam dinç başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ofkesiz » ceneye kuvvet » tadilât etmek veya yapmak » salkım kupe » uz » arap sacıgibi » amerika bademi » ucuza cıkmak » camaşır sepeti » tereddut » onlenmek » korpe » goturu » cıkmalıtumlec » kartca » kafasınıucurmak » yat kulubu » mısır fulu » fin ugor » fincancıkatırlarınıurkutmek » gecmek » muphemlik » yuk hayvanı » alcak basınc » yuz verince astar istemek » bulunmalarınısağlamak amacıyla » başlangıc noktası » malın gozu » celâlî » yumuşakca » serdumen » bir ayağıcukurda olmak » dort » guceniş » duduk gibi » hummasıolan » goz » yakınlık gostermek » lisan » cil » koşe rafı » kırlangıc fırtınası » ikiz unlu » ağzıvar dili yok » pahaya cıkmak » luk boyası » boyun bukmek » derdi gunu » luzumsuz » kocuşmak »

zıt_anlam_dinç hakkında da bilgi ve zıt_anlam_dinç eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_dinç nedir ve zıt_anlam_dinç kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.