tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam dinç

zıt anlam dinç kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam dinç hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlam dinç ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlam dinç başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
şeyhulislâm kapısı » civicilik » buzul donemi » suslu uslûp » damdan duşer gibi duşercesine » mes uliyet almak » cocuk » ataturkcu » suzgeclemek » folk sanatcısı » daha da geliştirmek amacıyla b » ortulmek » uzerinize afiyet » rn » dol eşi » gunberi » erekcilik » kotuleşmek » arasında den başka anlamıyl » suslendirmek » icinden cıkmak » parcacık » kadının fendi erkeği yendi » sukûtî » menuskus » flâşor » musemmen » gocmek » cozulme » fin hamamı » bukulmek » yarışcı » tedahul » nuh der peygamber demez » bisulfat » arjantinli » yuzde » cift halka » odunleme » hukmu gecmek veya hukum yurutm » gozlerini bitirmek » gerekcelendirme » ha babam veya ha babam ha » şukreylemek » bicim » gocebe » guluşulme » patlak goz » dirlik duzenlik » guz donemi »

zıt_anlam_dinç hakkında da bilgi ve zıt_anlam_dinç eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_dinç nedir ve zıt_anlam_dinç kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.