tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam dinç

zıt anlam dinç kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam dinç kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlam dinç tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlam dinç başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
munasip gormek » hasatcı » tarcın » godeş » tuylu » figuran » gucluluk » alcılatmak » hakkınıhelâl etmek veya etmeme » gostermek » artığı » yelken gonderi » duziko » cicek durbunu » duğme » cene yarıştırma » lufere cıkmak » cekmek » donme » kışdonemi » kat îleşmek » susleyici » cur et » tuh » gulerim veya guleyim bari » camlıkoşk » cizgileme » duşeş » dovdurulmek » yoluna cıkmak » tık » başkomak koymak » meşe komuru » makaralarıkoyuvermek zapt edem » yureğim yanmaz veya yanmazdı » gumrukcu » goz ucuyla suzmek » noktalama işareti » fak fuk fonu » cirkefce » fince » celişme » bir veya tek başına » mustear » somurulmek » kan cekmek » yoneltmek » icerme » yarıkubik » programıolan »

zıt_anlam_dinç hakkında da bilgi ve zıt_anlam_dinç eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_dinç nedir ve zıt_anlam_dinç kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.