tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam dinç

zıt anlam dinç kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam dinç kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlam dinç tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlam dinç başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuk odası » sutsuz » sacalama » menfaat duşkunu » calımlamak » kucuk capta » istenc » terettup etmek » duzen » rolyef » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » calıntı » gerekce » inanılan iyilik kaynağı » al takke ver kulâh » urem » ozdeşlemek » abdal » keli koru toplamak » hristiyanlaştırmak » ıskaca » arozoz » ici » bir ucu sivri olarak yapılan t » ocbe » geciş » kalanlıbolme » huzunlenmek » mutekâsif » cıkmaza sokmak » kırıkcılık » calılandırma » kabul kabul etme » kulağına koymak veya sokmak » cucelik » acem halayı » hucum » catlama » uzerinde pas oluşmak » zuhul » gosterici » kuzey kutbu » kırlangıc donumu » ulen » surmenaj » selulozik » dipciklenme » suru suru » cetrefillik » uşniye »

zıt_anlam_dinç hakkında da bilgi ve zıt_anlam_dinç eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_dinç nedir ve zıt_anlam_dinç kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.