tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam dinç

zıt anlam dinç kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam dinç kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlam dinç tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlam dinç başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yeri var » celik comak » carpmak » tespih cekmek » hindolog » allah kavuştursun » midibuscu » kosnul » tepegoz » muhit yapmak veya edinmek » ayının kırk turkusu var kırkı » catallanmak » madan meden » zulfuyâre dokunmamak » belâya catmak girmek veya uğra » kolcak » penceli » dalga gecmek » cokturme » ucmak » muncer » sunguleşme » ucum » mundemic » kese ciceği » İsvicreli » yureğine kurt duşmek » ekmeğini taştan cıkarmak » sacak kok » nazileştirmek » capkımak » harac yemek veya almak » zimmetine gecirmek » divanımuhasebat » yurttaşlık hukuku » sırıkcı » surc » hava kacırmak » sutana » kullukcu » bolum » kemence » elci » duğun dernek hep bir ornek » dunya » teşehhut miktarı » okka cekmek » yuz yazmak » caydanlık » nufus patlaması »

zıt_anlam_dinç hakkında da bilgi ve zıt_anlam_dinç eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_dinç nedir ve zıt_anlam_dinç kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.