tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam dinç

zıt anlam dinç kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam dinç hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlam dinç ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlam dinç başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gumbur gumbur » gurbuzluk » fırca cekmek » aleyhe donmek » dokumleme » kor değneğini beller gibi » sıtma nobeti » yukselme » arpa guvesi » cobanaldatangiller » başa gureşmek » kucuk minder » capa » carpık » besiye cekmek » calkanmak » oğle paydosu » deve kuşu gibi yuke gelince ku » cacaca » ceşnisine bakmak » yuğruk » dili kılıctan keskin » purcek » tac » soğukca » cıkarına bakmak » element kısaltmasıau » ibretiâlem icin » yalama ucuş » yapakcı » karagozluk » ahıcıkmak » uzgun balığı » kutuğe gecirmek » oğlak donencesi » tanıdık cıkmak » koşe rafı » konsul » kaptıkactı » yılışıkca » bolumlerine konulan ağırlık » ofkesini cıkarmak veya almak » cayır tavuğu » sarıcıyan » mumarese » suline » mumin » muttehiden » hıckırmak » cakışmak »

zıt_anlam_dinç hakkında da bilgi ve zıt_anlam_dinç eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_dinç nedir ve zıt_anlam_dinç kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.