tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam dinç

zıt anlam dinç kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam dinç kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlam dinç tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlam dinç başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
olukcuk » cırpmak » fak fuk fonu » beklenmediği umulmadığıveya c » kolcak » gonlu cekmek » gecgeclemek » koordinator » yuze vurmak » koy koruculuğu » aramak » cekememek » şerit » yon gosterme eki » mutetebbi » yatcı » kac » guncellik » calkalanmak » oltaya duşmek » fiks monu » oynama » murekkeplemek » tuyo » soz dinlemek veya soz tutmak » icin icin yanmak » cikolatalı » kart cıkarmak » duzgu » kehkeşan » nukleon » gucendirici » calım » kaynac taşı » ucmak » lâzca » ana gibi yâr olmaz bağdad gib » smac » tunc » citlembik » rukun » borek acmak » ıl » kurklu » alcılı » tel in » katolik » durumunda dişi cicekleri yapr » golleme » gobelez »

zıt_anlam_dinç hakkında da bilgi ve zıt_anlam_dinç eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_dinç nedir ve zıt_anlam_dinç kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.