tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam dinç

zıt anlam dinç kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam dinç kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlam dinç tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlam dinç başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kacmak » dadaizm » dağkecisi » corbacı » gucune koşmak » icilmek » kimse » ozel tiyatro » donem » işin icinden cıkmak veya sıyrı » icten evlilik » zaireli » guveniş » muzikalite » uretilmek » facuna » demirperde » buyuk soz soylemek » acıkcası » gozleri ışık icinde veya ışıkl » yoğurt calmak » erkek fatma veya ayşe » kucuk karga » bulamac » comelme » cıkıştırmak » teşebbuse gecmek » duduklu » tur » doşemelik » namzet gostermek » mur » ıskatcı » nârına veya nâra yanmak » olumsuz » icine işlemek » davranmak saygıgostermek soz » sovgucu » celik gibi » kotuleniş » yureği sızlamak » insanın adıcıkacağına canıcıks » ne gunlere kaldık » tup gaz » yuzune tukurseler yağmur yağıy » uvertur yapmak » doner » ceşnici » birbirinin gozunu cıkarmak » bicimini alır hidrojenle oksi »

zıt_anlam_dinç hakkında da bilgi ve zıt_anlam_dinç eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_dinç nedir ve zıt_anlam_dinç kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.