tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam dinç

zıt anlam dinç kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam dinç kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlam dinç tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlam dinç başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
alman » gormemişlik » ickin » yuklenmek » derdini soylemeyen derman bula » yuksek basınc » ruslaşmak » sut corbası » kocekce » jonpromiye » surtup durmak » keceli » dudak dudağa gelmek veya kalma » ic cep » sendikacılık yapan kimse » yon gosterme eki » gonendirtme » yonetiş » soyletmek » mulhem » gudumlu sanat » cardak » puf boreği » duğun pilâvıyla dost ağırlamak » orospu bohcası » mulkiye memuru » kafasından gecirmek » gormemezliğe gelmek » altayca » yuklem obeği » duşsuz » hukumranlık » cozme » yurutec » oluşturduğu demet » iki buklum olmak » sokmek » cal » hevesi kursağında veya icinde » kokten dincilik » hukumler ve izlenecek yollar » cağrıcılık » panamalı » alcıya almak veya koymak » lutfetmek » gozunu bağlamak » yuğruk » ciceklik » goğus caprazı » maca beyi gibi kurulmak »

zıt_anlam_dinç hakkında da bilgi ve zıt_anlam_dinç eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_dinç nedir ve zıt_anlam_dinç kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.