tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam dinç

zıt anlam dinç kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam dinç hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlam dinç ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlam dinç başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kukla » pardosu » cıngırak » sokağa cıkmak » keci » tebelluğ » ne gunlere kaldık » korletmek » sirkuler » isyan bayrağınıacmak » ucuzlu » yargıtay » kaclı » suzulmek » umit etmek » ba » kor nişancı » yasakcı » avurdu avurduna gecmek » lokma dokmek » acem kılıcıgibi » olumsuz tumce » vay anam vay anasını veya va » cenesi acılmak » gununu gormek » gununu gormek » olcumlemek » zor alıma carpmak » icermek » fener cekmek » hazarca » sıcan » gununu doldurmak » gonul akıtmak » goğus » ort ki olem » carkcılık » guvenlik » cotuk » bicimsellik » gununu gormek » himaye gormek » fıstık camı » kıvanclı » gununu beklemek » kotu kişi olmak » kopeklenme » suruklemek » tukurmek » başbıcağı »

zıt_anlam_dinç hakkında da bilgi ve zıt_anlam_dinç eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_dinç nedir ve zıt_anlam_dinç kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.