tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam dinç

zıt anlam dinç kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam dinç kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlam dinç tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlam dinç başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
centiklenmek » rahat doşeği » kundak sokmak veya koymak » armudun iyisini dağda ayılar y » holoturitler » nesne obeği » inanc » kıyamet gunu » fermantasyon » cimdiklenme » yuksuk » somurgeci » tavşan dağa kusmuşde dağın hab » ince eleyip veya eğirip sık do » ozerk » şikâyetcilik » guleğen » duşuk » duzine » dovdurtmek » afişcilik » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » patlak goz » portor » golge olay » davranmak saygıgostermek soz » kuculmek » ph » cuvallanmak » yaydığıgozle gorulen ışıma » duzme » urkuntu » elinde bulunduran kimse » tuz ekmek duşmanı » allah tamamına eriştirsin » korelmek » dustur » manyakca » şeyhulislâmlık » gorevden uzaklaştırmak » az bucuk » sevda cekmek » kongovdeli » oruc yemek » ıncı inci » cekişmek » ahu parcası » kavlukarar etmek » ses duşmesi » kunh »

zıt_anlam_dinç hakkında da bilgi ve zıt_anlam_dinç eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_dinç nedir ve zıt_anlam_dinç kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.