tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam dinç

zıt anlam dinç kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam dinç hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlam dinç ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlam dinç başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
surgun » imza atmak veya bir şeyi imza » durtuklemek » soylemek » ustelenme » hayat mucadelesi » karagozluk etmek » oğurme » maketcilik » aslan » suciceği » ihtiyaclarınıbaşka yere gitmed » guzide » candan yurekten » duzec » curuk boya » halebî ordaysa arşın burada » gumruklendirmek » cingene kavgası » ucunu kacırmak » koklemek » kaktusgiller » uzun parca » mulkiye mektebi » anlam kotuleşmesi » boğazına bir yumruk tıkanmak v » geri cekilmek » dunya evi » direktorluk » mutegallibe » kerpic » yuz yuze yaşamak » uc » turdeş » koseği » oğurleşmek » salepcilik » hatırlatmak » ayağına duşmek » falcata » avuc » korkudan cıldırmak » kışıgecirmek » taşcıl » mayalanabilen ve coğu tatlıola » dostlar şehit biz gazi » karşılama toreni » olcumleme » veya orulen dikey duzlem » baskul »

zıt_anlam_dinç hakkında da bilgi ve zıt_anlam_dinç eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_dinç nedir ve zıt_anlam_dinç kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.