tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam dinç

zıt anlam dinç kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam dinç kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlam dinç tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlam dinç başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
beyaz etmek veya beyaza cekmek » nârına veya nâra yanmak » bufeci » guney noktası » meyve ici » sevinmek sev in sevdirmek se » gorumcelik yapmak veya etmek » dalâlete duşmek » yalancıcıkmak » kalın musluk » mucellitlik » gozle yemek » ucmak » eşek kuyruğu gibi ne uzar ne » koşe kapmaca oynamak » uzengileme » cozum » burnu yere duşse almaz » hesapcı » ağzından dirhemle cıkmak » yakışıksız kacmak » cicek » catanacı » kacıncı » İcinde baklava bulunan » surunceme » cağdaşlaştırma » sokturmek » gıllugişsiz » arkasıveya sırtı yere gelmemek » ramp ışığına cıkarmak » kornetci » bezi herkesin arşınına gore ve » dunyaya gelmek » gulunclu » cay kaşığı » gok » hamel » dalavere cevirmek veya dondurm » buryan pilâvı » doğum gunu » kılıclama » kartezyenizm » cizik » paraya duşkun » bayramîlik » yuz aklığı » tekerlek kırıldıktan sonra yol » pluralist » eli cabuk »

zıt_anlam_dinç hakkında da bilgi ve zıt_anlam_dinç eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_dinç nedir ve zıt_anlam_dinç kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.