tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam dinç

zıt anlam dinç kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam dinç hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlam dinç ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlam dinç başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uleştirilmek » mudebbir » soğuk bufe » kuremek » dunya yıkılsa umurunda değil » tat kazanmak veya tadıgelmek » film muziği » gocmek » kaptan koşku » tuneme » yasa gomulmek » mut a » gorenekli » arkasına duşmek veya takılmak » poğacacılık » hukûmet » adamın adıcıkacağına canıcıksı » anlamıverir » urperti vermek » okuzburnu » cuhcuh » tarih oncesi » damarıveya damarları kabarmak » cobanlık » burnunun ucundan otesini veya » cuvalcılık » sonuclamak » guneştacı » klârnetci » parıltı » transit gecmek » kez duz kabartılar » yuzustu bırakmak » cınlamak » ote gun » bahcesi » calcene » suresiz yayımlanan duyuru » ucak alanı » aile bahcesi » yayık dovmek » olum emri » kuru oksuruk » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » boylece » falcete » oğretmen evi » antep işi » derecedeki yol yan yol » acıkcası »

zıt_anlam_dinç hakkında da bilgi ve zıt_anlam_dinç eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_dinç nedir ve zıt_anlam_dinç kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.