tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlam dinç

zıt anlam dinç kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlam dinç hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlam dinç ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlam dinç başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bakar mısınız » zihnini kurcalamak veya tırmal » hicleştirme » kor dokmek » dortgen » ne alıp veremiyor » tıngır sac elim hamur karnım » orucu » yargıusulu » sozu tartmak » geriye yurutmek » turkuculuk » ustundeki ustunde başındaki b » noktalardan her biri » oğrenmek » goğus hastalığı » tukenmek » kendi kanatlarıyla ucmak » muftuluk » papaz ucurmak » kucuksemek » nufuzsuz » guc » tur operatoru » mudebbir » unvanı » damdan duşer gibi duşercesine » yontem » baskul » uzerine yuklenmek » munasebet duşmek » burnu buyuk » faturasınıbirine cıkarmak veya » uclu » mahagoni » el arıduşman gayreti » uretken » cakıştırma » literatur » colleşme » bazıbitkilerin turlu organları » bunalım gecirmek » arlıarından huysuz huyundan v » cileli » kendini aşağıgormek » seslikci » munasebetini getirmek » govek » danıştay » kelebek gozluk »

zıt_anlam_dinç hakkında da bilgi ve zıt_anlam_dinç eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlam_dinç nedir ve zıt_anlam_dinç kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.