tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler hüzün

zıt anlamlı kelimeler hüzün kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler hüzün hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlamlı kelimeler hüzün ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler hüzün başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
surme » şupheye kapılmak » uflemek » odun » uz » modul » kın kin » uc buutlu » cancılık » bey mi yaman el mi yaman » bahce » bir el bir eli yıkar iki el b » yapma gubre » ağzına vur lokmasınıal » gecilmek » su » aristotelescilik » hicleştirme » kuşatma ihata » maaşa gecmek » dortnal » sulun gibi » dunyayıtoz pembe gormek » yuvaya donuş » ısıtma aracı » oruk » cevrelenmiştahta ağırşak » plâtonizm » obek » donup dolaşmak veya done dolaş » cavuşluk » dişine gore » cıkış » onluk » camurlama » kaktus » cevirmek » onayak etmek » ceşitlendirme » kopuklu » baygınlık gecirmek » mukavemetci » puskurtme » orumceklenmek » cekmek » muterakki » ovgucu » cirişci » madde » diğer ceşitli hizmetlerin butu »

zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.