tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler hüzün

zıt anlamlı kelimeler hüzün kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler hüzün kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlamlı kelimeler hüzün tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler hüzün başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
turkuaz » komurleştirilmek » gubresiz » kabuğuna cekilmek » dunyayıtutmak » gumlemek » İcra ve İflâs hukuku » cekirge kuşu » kopya cekmek veya yapmak » basit cumle » gocurmek » cokmek » ışıkolcer » teverrum » butunluk » duzletmek » sebep olan fiziksel enerji ha » karburator » huzunlenme » borusu tutmak veya ustunde » muhit yapmak veya edinmek » genel ad » ozur dilemek » kırık cizgi » ruzgâr almak » donuşlu » duet » cırpıntı » ustenci » carpılma » dondurme » cepellenme » cadır tiyatrosu » muritlik » uzay ussu » yutar hucre » butikci » lu » kilise canı » cıkış » kupeli » balcık » mukavemetci » ana baba gunu » ozun erosluk » sumuksu zar » ovunmek gibi olmasın » kulleniş » koruksuz » curutulme »

zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.