tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler hüzün

zıt anlamlı kelimeler hüzün kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler hüzün hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlamlı kelimeler hüzün ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler hüzün başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cığırtkan » musadere » duzgu » etmediğini bırakmamak veya kom » veya giysinin uzerine konulan » elden cıkmak » lodosa cevirmek veya donmek » dunurluk » catışılma » gonul borcu » temel onerme » ne alıp veremiyor » taşcıl » ozgun » celikleşme » sumeroloji » derdini marko paşaya anlat » kırlangıc donumu » şakaya boğmak dokmek veya bozm » dalgıc gozluğu » tum sayı » musait » cokkun » ceneye kuvvet » otucu » serbestce » kor baca » kurtaj » gercek » cirozluk » cekmek » biciminde duzenlenen ulusal ve » ustune titremek » az kaldıveya az kalsın » şarkuteri » celik macunu » gencleştirme » gun durumu » duşman ağzı » bicimde değerlendirilmesi huk » başlama » tahassur » gabonlu » gereksinme duyduğu maddeler du » kirli cıkın » mal mulk » guncek » sundurme » hâşâ huzurdan veya huzurunuzda » bir cift »

zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.