tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler hüzün

zıt anlamlı kelimeler hüzün kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler hüzün kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlamlı kelimeler hüzün tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler hüzün başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ucuk » şebekci » şikâyetci » amator » acısal uzaklık » gecmek » muz » sıcan deliği bin akce » doşemek » suc aleti » keceleşmek » deve kuşu gibi yuke gelince ku » mazur gormek » gelin boceği » olum doşeği » sacı » tac » lokoplâst » karaya cıkarmak » ciceklemek » sel goturmek » mecus » inekci » kukurtleme » oksuzluk » cargâh » ic gezegen » barışcıl » uranus » duzensiz » canak ağızlı » cicek yaprağı » tb » yukluk » kacımsama » yuzucu » cincilyagiller » kethudalık » uscu » kadukluk » usdudak » suzme » ozgun » bukmek » sabahcı » gecmek » kok » bu ne perhiz bu ne lâhana turş » cıngırtı » takdir etmek veya eylemek »

zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.