tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler hüzün

zıt anlamlı kelimeler hüzün kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler hüzün kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlamlı kelimeler hüzün tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler hüzün başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
muhimsemezlik » say beni sayayım seni » buyucu » cabuklaştırılmak » kocancılık » subjektiflik » korletmek » yaştahtaya veya yere basmak » gonderme » amortisor » ozdekcilik » yuzler » azotolcer » hanbelî » denizde kum onda para » celim » carkcı » yureğini boşaltmak veya dokmek » rotarlı » kızılelma » ezgi » dutculuk » amaclılık » ozluk » comelmek » aslî nusha » kapıyıacmak » oğur » karşıtcıllık » acıktan tayin » cacaca » ormek » onleyici » sermayeyi kediye yuklemek » pandul » coğur » nd » sonuc almak » cimleme » o » gostermek » işi ileri goturmek » hazar » bahcıvan » avustralya kara tavuğu » ozru kabahatinden buyuk » topceker » başdumenci » dokumantasyon » muhabbet ciceği »

zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.