tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler hüzün

zıt anlamlı kelimeler hüzün kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler hüzün kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlamlı kelimeler hüzün tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler hüzün başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cuvallatmak » parfumeri » techil etmek » manisa lâlesi » cımacılık » cıplak » ağzından cıkanıveya cıkan sozu » kılcıklı » celme » ara tumce » bugunku » calar saat » furu » cekirdek » vibrator » suyundan yararlanılan cukur » duşunceli » bavyeralı » ciğerini sokmek » cıban işlemek » slovakca » goz etciği » ayranım budur yarısısudur » taştaşustunde bırakmamak » cepez » turnagozu » gocermek » kona goce » hicbir » gecişustunluğu » normal vucut sıcaklığı icinde » cocuklaşma » su urunleri » monitor » editor » torpulu » civicilik » kulağına calınmak » musavat » ulûfe vermek veya dağıtmak » amaclı » el bende » cavuldur » benzine kan gelmek veya benzi » radyator » belediye cavuşu » ellerin dert gormesin » gumruk » gun olur yılıbesler yıl olur » cimlendirme »

zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.