tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler hüzün

zıt anlamlı kelimeler hüzün kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler hüzün kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlamlı kelimeler hüzün tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler hüzün başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dolambaclı » uvey kız » minibus » ceyizci » bunun sonucu olarak da doğal ş » gun merkezli » kucuk » hristiyan » tıkaclı » calmak » yureğini eritmek veya sızlatma » oldurmek » eli ayağıolmak » allah iyiliğini veya lâyığını » hayır gormemek » calışılma » gluten ekmeği » turev » cıkmak » cevre bilimci » surre » sağlık gorevlisi » kultur akımı » temerrut etmek » balıkcıkazağı » mustakil » carpıtmak » keyfini kacırmak veya bozmak » umidi boşa cıkmak » gır gır gecmek » hicbir » goz dişi » munasebetsiz » coksamak » kulup » cift dirsek » can ciceği » acık oy » gineli » oteden beriden » rolântiye almak » gormek » uzerine varmak » rencper » gudumlu » gecirimsizlik » kafatascılık » muphem » ta kendisi ta kısa soylenir » zimmetine gecirmek »

zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.