tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler hüzün

zıt anlamlı kelimeler hüzün kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler hüzün kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlamlı kelimeler hüzün tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler hüzün başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kefekiye donmek » hoşduruma gelmek » monitor » kanıtlamak » patlangıc » elinde bulunduran kimse » buyuk anne » sozcuk turu » sacak » ağac sakızı » uzre » duzey » orta doğu » kamuoyu oluşturmak veya yaratm » goğsunu kabartmak » fennini almak veya kapmak » p » catapat » şeyhulislâm » kirli camaşırlarınıortaya dokm » uzun parca » acık oğretim » iğne deliğinden hindistan ısey » dışters acı » tokezlenmek » ruhiyatcılık » acınım » ipekcilik » yuruyuş » olan kişilerin toplanıp toplum » kızıgonlune bırakırsan ya davu » kirecsiz » durtmek » muhurcu » cavlanma » petrolcu » gunah benden gitti veya gitsin » hayat mucadelesi » play back » asker cıkarmak » elini surmemek » muptezel » ucluk » alıp satmaz gorunmek » numayiş » izduşuren » cene » tırnakcılık » ustunde dokulmek » yusufcuk »

zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.