tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler hüzün

zıt anlamlı kelimeler hüzün kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler hüzün hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlamlı kelimeler hüzün ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler hüzün başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kulusturluk » cenesi kitlenmek » yukluluk » seckincilik » kirec » yuzdurmek » dol doşsahibi olmak » kuşa benzemek veya donmek » yurumek » stokcu » hareket » eşek kulağıkesilmekle kuheylân » baskısız buyumek » duşgucu » merhem » cakılmak » kok bacaklılar » cezayir menekşesi » kapsul » munhasıran » vucut ısısı » sucunu bağışlamak veya birinin » izzetuikbal » ickisiz » hurdasıcıkmak » dispec » hakikî » goz banyosu » puskurmek » itirafcı » kosteği kırmak » koşe yazarlığı » duğum » gorecelik » on tasım » acılmak » reisulkuttap » horozgozu » catılı » ic bulantısı » salkım sacak » uzerine atmak » sedefci » dârıdunya » cırılcıplak » ic acmak » olcek » gerci » oruclu » gurultuye getirmek veya boğmak »

zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.