tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler hüzün

zıt anlamlı kelimeler hüzün kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler hüzün hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlamlı kelimeler hüzün ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler hüzün başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kanatcık » fransızlaşma » sadakatsizlik gostermek » cinkografi » kışkırtıcı kışkırtmak işini y » centik acmak » gagavuzca » sozum yabana veya sozum meclis » ortaya cıkmak » gonlu celinmek » produksiyon » doğrultmac » kaduk olmak » dunya gozune zindan olmak goru » yankıuyandırmak veya yapmak » broşur » keci mantarı » goz hakkı » okseye basmak » paspascılık » uyuz boceği » gonenme » gozune kestirmek » pic » nufus coğrafyası » oru » armator » su gecirmez kumaştan yapılmışt » cırpıvurmak » ozelliklerine gore bu organlar » ne haddine » onune bir kemik atmak » sorma sormayın veya sorma gi » ultramodern » anlam cıkarmak » muteessif » donup dolaşmak veya done dolaş » kultur » carşamba pazarı » kaynana olma durumu » citar » cil » kakınc » İnegol koftesi » koşe minderi » cakmak » suzulmek » koturumleşmek » cekmeli » yonelmek »

zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.