tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler hüzün

zıt anlamlı kelimeler hüzün kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler hüzün hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlamlı kelimeler hüzün ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler hüzün başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
allah ın cezası » acze duşmek » doner ayna » yakut » akıldan cıkmak » cift kanatlılar » aklınıbaşına almak veya toplam » rehavet cokmek veya basmak » purin » sungulemek » ozellik başkalık ayrım » parasınıcıkarmak » afganlı » badıc » dublorluk » kucuk ad » yakıt gostergesi » cıkartma » uc iki » buzulme » gercekten » gorsel sanatlar » acık sozlu » kusuşmek » ağlar gozden sahte sozden ken » yolu acmak » yon gosterme eki » uzerine bir bardak su icmek » durtme » munazara » ağıtcılık » amerika armudu » mesele yok » ev işleriyle uğraşan ve bu işi » ceng » yukumlenmek » uyudu cocuk sevildi cocuk he » surtukluk » yan gozle veya yan gozle bakma » yaban sumbulu » soğmek » rolune cıkmak » alıal moru mor » cılgıncasına » nazariyatcı » esi » soyleşmek » olcun » kalcalık » zırhlıguc »

zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.