tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler hüzün

zıt anlamlı kelimeler hüzün kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler hüzün hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlamlı kelimeler hüzün ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler hüzün başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cingene borcu » cakıgibi » guzel olmak » un » ağzına tukurmek » sacılış » bileğine kadar veya bileklerin » kullanılır » sidik sokturucu » j j » polarma duzlemi » kacırma » avrupalılaşmak » alcılı » el pence divan durmak » tu » sus » dollenme » gonyelemek » bıkıldığıbildirilir » el ermez guc yetmez » sozlendirme » uvey kardeş » berguzar » sukût » suzgu » muskirat » suzulmek » carıklıerkânıharp » dokuz korun bir değneği » cekememe » reseptor » yedekci » medreseye duşmek » gorev » duzum duzum » mutalâa etmek » ucteker » cerkez » mutekabiliyet » mukavemetci » yarım pabuclu » yureği sızlamak » cıkıklık » ici kabul etmemek » tarihce » cebic » dunyalık » ezbere işgormek » rum ateşi »

zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.