tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler hüzün

zıt anlamlı kelimeler hüzün kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler hüzün kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlamlı kelimeler hüzün tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler hüzün başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cam civisi » helme dokmek » cıkrıkcı » veya orulen dikey duzlem » gunaşırı » ınca ince unca unce » daha da geliştirmek amacıyla b » canak uzengi » kepceburun » sozu bağlamak » temiz kanıda vucuda dağıtan or » işayağa duşmek » muşahede » kulakcı » es gecmek » cec » nilufer » unsuzunu gosterir » ilişkilerin butunu iktisat » avrupalılaşma » soz kesimi » yuksek yaylak » tanrıvergisi » ruzgârlık » got » yuru ya kulum demiş » eskimoca » boru kelepcesi » turlu şeylerden yaptıklarıve t » oruklemek » tukenmek » golgeli resim » mani duzmek veya yakmak » murai » bitkisi thuya » kutleme » felekten bir gun veya gece cal » copcatan » tumlec » gonul akıtmak » suryanîce » erincli » tumbek » işbirinden bitmek » cekince » saygıduymak veya beslemek » zumrudî » yâruağyar » fındıkcı » ruh kazandırmak veya vermek »

zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.