tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler hüzün

zıt anlamlı kelimeler hüzün kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler hüzün hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlamlı kelimeler hüzün ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler hüzün başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kumanca » ada » dunur duşmek » kıvanclanmak » yuk odası » nobet calmak » sulf » cumhuriyetcilik » kucuk bey » cıkıntılarıolan organ » iyi kotu » kacamak » ebegumecigiller » coz » cıkarmak » muhtac » iceri » olmuş » gundeme getirmek » guncelleşmek » buyuk harf » borclu cıkmak » suzgu » takla boceği » kahrından olmek » ağzıtorba değil ki buzesin » oğul balı oğul arılarının yap » başdondurmek » gurultulu patırtılı » dur » dalıp cıkmak » cekiliş » borcluya yazdığıbildiri » genclik » şıralık uzum » cayırsedefi » tekduzelik » camlık » raportorluk » guz » diliyle tutulmak veya yakalanm » koşe » acıklatma » lu » u » kasketci » fetva vermek veya cıkarmak » meridyen duzlemi » duşsuz » alcak kavuşum »

zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_hüzün kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.