tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler hepsi

zıt anlamlı kelimeler hepsi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler hepsi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlamlı kelimeler hepsi ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler hepsi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
doner sermaye » mumessil » sarıcicek » yuruyuşkolu » kosteklenme » golge olaycılık » tuy » guneşgozluğu » oykuleştirmek » yâruağyar » butikci » calkalanış » suru » yazlığa cıkmak » ic ice » canıcıkmak » gec veya gec efendim » oz ışın » cekinik » sun î » zayicesine bakmak » lop lop » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » gozleri berraklaşmak » lule » bin işci bir başcı » cene yarıştırma » ağzınıacmak » yırtıkca » yemişci » gocmek » sucukculuk » sağlayan parca » cakın » cektirme » kim oluyor » doke doke » fındıkcılık » kavlıc » calıkuşugiller » figur » nefsi mudafaa » gecim » aclıktan nefesi kokmak » butun malların ortaklaşa kulla » garc gurc etmek » coplu » bok ustun bok » ağzınıveya cenesini tutmak » aşcı »

zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.