tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler hepsi

zıt anlamlı kelimeler hepsi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler hepsi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlamlı kelimeler hepsi tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler hepsi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
merdane » duvel » muvellidulhumuza » hicbiri » yuk » yureği dayanmamak » dort dortluk » cıtırdatmak » yemin icmek » vucuda vermek aşıyapmak » oncu » icler veya yurekler acısı » tumor » kucuk » yırtmac » taksit odemek veya taksit verm » duğuncu » husnukuruntu » tekellum » keci soğudu » koc burunlu » kufurbazlık » kufur » inmek » guc » ziyafet cekmek veya vermek » guc beğenir » kızım sana soyluyorum veya ded » hicci » onlukluk » gozu olmak » araclı » cevrelik » guc » koku kazınmak » cetrefil » rb » dokuntu » zıvanadan cıkarmak » acısal cap » bir koşeye atmak » mavişmavişbakmak » cıkılanma » orgen » gobek » tok gozluluk » purdikkat » tokat atmak aşk etmek veya pat » insan icine cıkmak » turac »

zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.