tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler hepsi

zıt anlamlı kelimeler hepsi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler hepsi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlamlı kelimeler hepsi ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler hepsi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cırak » ne yuzle » cayan » icki âlemi » esperanto » gibi » caşıtlama » kotu yola suruklemek veya sapt » gonul tokluğu » akburcak » oksurtucu » gozu ilişmek » suspansiyon » acık » mısır daki sağır sultan bile d » guluncluk » muptezel » tek kurekle mehtaba cıkmak » iz anlı » strukturel » punduna getirmek veya pundunu » cıkıkcılık » kor boğaz » pişmişaşa soğuk su katmak » gozu tutmamak » uskuf » fin » bicim » kotumser » ter dokmek » puf boreği » acık zaman » direksiyona gecmek » oğretim yardımcıları » celenk koymak » uzum suyu » buyukluğunde bir kuşmilvus mig » oteki » odu kopmak veya patlamak » numayiş » lâcka olmak » insanlıktan cıkmak » yuzmek » uygurca » kureselleşme » fotoğrafcılık » cıngırdama » isteğinde direnen kimse » ağac kupesi » uşutuk »

zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.