tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler hepsi

zıt anlamlı kelimeler hepsi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler hepsi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlamlı kelimeler hepsi tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler hepsi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
adındaki asker ocağının kurulm » plâcka » uşurme » u » surmelenmek » bilânco » kirecyeren » yağlama yağı » kuşuzumu » kefil gostermek » kabak cıkmak karpuz kavun vb » suspansiyon » ayıgordum yıldıza itibarım ve » ut » pusur » goz guclu bir ışık sebebiyle b » zul saymak » tecrubesizlik » gaile acmak » duşuk » camuka » orneklik » harac mezat satmak » dolambacsız » gun yeli » coban aldıbağa gitti kurt ald » mubaşeret » gozukme » mutalâa » guzellik yarışması » hatırlatmak » gulutcu » dunden hazır veya razı » sa se » sıcramak » duğun » yazlığa cıkmak » balıkcıllar » uzay ucuşu » gocmek » hatırlatmak » ardıc kuşu » cakım » cozum » pence penceye gelmek » yetenekleri gelişmemiş cocuk » suzuntu » ote » bufecilik » bir cift soz »

zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.