tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler hepsi

zıt anlamlı kelimeler hepsi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler hepsi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlamlı kelimeler hepsi ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler hepsi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gelen birini karşılamaya cıkan » genleşmeolcer » surtuşme » pastırmasınıcıkarmak » sultan boreği » gozune batmak » zul » ovgucu » dokuntu » celikleştirme » ucleme » yuzune bakmamak » tullenmek » arasıveya araları acılmak acık » istencsizlik » okce » tercumeihâl » oburu » kor yılangiller » ağzınıkapamak veya kilitlemek » perşembenin gelişi carşambadan » nuh nebiden kalma » miş » bekâr kalmak veya yaşamak » kendini gostermek » tuy gibi » calarmak » kullanılır » sondurme » dipciklenmek » yıldırımlarıustune cekmek » cekimsiz » kıc » abacıkebeci ara yerde sen nec » sozlendirici » duğun » ağız tamburasıcalmak » hukûmet » sendikacılık yapan kimse » dert kupu » mihnet cekmek » seni gidi seni veya seni seni » vakıf durumuna getirmek » polarma duzlemi » at gozluğu » sıfıra sıfır elde var sıfır » kollarınıacmak » tac beyit » tuk » soyleyeceği olmak »

zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.