tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler hepsi

zıt anlamlı kelimeler hepsi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler hepsi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlamlı kelimeler hepsi tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler hepsi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cifte dikiş » kova » olcu » cirişotu » yuklemek » ozel ad » kucuklu buyuklu » on tasım » yurunme » terettup » gurultuye gelmek » muteallik » ortturmek » tecrube yapmak » dibi gorunmek » surutme » katrankopuğu » daha bircok şeylerin yapımında » pluralizm » yeni gercekci » asbest yunu » kundeye getirmek » dili acılmak » ın in un un » ilâclamak » sonucunda ortaya cıkan ustun y » cok uluslu » pluton » gonul okşayıcı » gomulmek » kupe ciceği » yuk » her biri mesame » makaslıbocek » cozdurmek » ateşparcası » bir yana dunya bir yana » carpma » bric » tecerrut » celik metre » tuvaletci » x veya rontgen ışınları » cekimli fiil » ici tez » gerceklik » polonez » ic deniz » gorevlendirilme » eline ayağına uşenmemek »

zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.