tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler hepsi

zıt anlamlı kelimeler hepsi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler hepsi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlamlı kelimeler hepsi ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler hepsi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
konduktor » gradosu duşmek » yukarı goğe doğru olan yanı » akıntıcağanozu » sacınısupurge etmek » mustakil » ustun olmak veya gelmek » vietnam halkından olan kimse » eyleme gecmek » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » mutehammil » yangın cıkarmak icin kundak ko » golgelenme » cayırtıyıbasmak veya cayırtıko » zengin arabasınıdağdan aşırır » muvekkil » sellemehusselâm » ormek » tum » allah versin » maraba » cermen dilleri » duşuk » cicer arietinum » duzgusuz » su » ermenice » otlakcılık » dert olmak veya kesilmek » uranus » kılcık » cakıl cukul » cekme » tır » yuz karası » guneşsaati » parcalatmak » genel butce » sonuc almak » ayağının bağınıcozmek » cakıntılı » nazarıdikkatini cekmek » turlu şeylerden yaptıklarıve t » catal » kakac » misyon ustlenmek » maymuna donmek » kurkas » muhre » cinko »

zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.