tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler hepsi

zıt anlamlı kelimeler hepsi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler hepsi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlamlı kelimeler hepsi tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler hepsi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
calkantı » arabist » mufit » yuruyuşkolu » gokkuzgunumsular » kılıccı » izdivac » gurultuye gitmek » akcaağac » camaşır » cizmek » gayret dayıya duştu » korukculuk » başdondurucu » garc gurc etmek » celik metre » buyuk kalori » calıp cırpmak » kundakcılık » dağdağa kavuşmaz insan insana » atlar tepişir arada eşekler e » cicek durbunu » culu duzmek veya duzeltmek » balıkcıyaka » boğurtlen » orneklenmek » kıskıvrak yakalamak veya bağla » uzunlamasına acılan oyuk » borcluya yazdığıbildiri » butunu bel kemiği » bulunan bolum kafa ser » tarafa olmak veya cıkmak » nalcalı » baklava borek » ithalâtcılık » bukum » benzi kul gibi olmak » sıkmac » ickicilik » grev gozcusu » cocukluk etmek » mil cekmek » doksan veya kırk seksen kapın » kurklu » suntırac » tumsekleşme » mulhakat » cilehane » yuz binlik » ayrıseci yapmak »

zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.