tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler hepsi

zıt anlamlı kelimeler hepsi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler hepsi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlamlı kelimeler hepsi ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler hepsi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
uckurluk » im » eşitci » calışma » pic » insan konuşa konuşa hayvan ko » bir ağac ciğde zizyphus jujub » korun taşı » imbikten cekmek » dışcizgiler durumu » gorsel » armutun sapıvar uzumun veya k » demetci » beis gormemek » kıskanc » ustelemek » icmece » zuht » celişkisiz » pluralizm » yalcınlaşmak » cicek yağı » aba gureşi » bickici » hacısuya atma » orta oğrenim » guzlek » surguleme » kılıc bacak » z » timus » gosterme sıfatı » karikatur » mezatcı » bir veya tek başına » capanoğlu » yuğruk » arabasınıduze cıkarmak » goze yutarlığı » gorungu bilimi » cıkıkcı » koseği » duzenek » cokertmek » perulu » ediyorum demek ya da hasmını » gecenek » soz konusu olmak veya soz konu » munazaa » lâf veya soz altında kalmamak »

zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.