tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler hepsi

zıt anlamlı kelimeler hepsi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler hepsi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlamlı kelimeler hepsi tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler hepsi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cevre acı » sefa veya sefalar bulduk » bir cift sozu olmak » caylık » tekduze » mukedder » capma » aynıkapıya cıkmak » modul » gozlemcilik » ceyizleme » frenk uzumu » onlem » işgunu » yureği yanmak » mutlakcılık » catkı » surtunup durmak » gunluk guneşlik » cizgi roman » kontak acmak » hapcılık » guncellemek » kohneme » cık cik cuk cuk » cevrinti » cıtırdayış » kor şeytandan bulmak » iz duşumu » cam civisi » kimse » l al el » tavukpencesi » bilinclendirmek » cekmek » vesveseye duşmek » olcer » solom » bıcaklanma » kusuf » soz konusu » carşafsız » kusur » aslî duşunce » muşteri » afiyet uzere olmak » koyuvermek » uygun bir bicimde gosterildiği » duğum atmak » ozel tiyatro »

zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.