tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler hepsi

zıt anlamlı kelimeler hepsi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler hepsi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlamlı kelimeler hepsi tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler hepsi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goluk » yontemsiz » kustahlaşma » hukmu gecmek veya hukum yurutm » sırca koşkte oturan komşusuna » koltukcu » goruşulmek » ilgecli tumlec » allah esirgesin veya saklasın » santrifujor » facasınıalmak veya al aşağıetm » kumes hayvanlarını urkutup kac » gorevdaş » carpınma » yurek » geri donmek » tedahulde kalmak » sutbaba » ezilip buzulmek » purcuklu » emeklilik cağı » cukur » kor kuyu » carpma » mustemleke » bulunduğu yer basamak » ticanîlik » sutanne » ackı » ucuncu bir kavram anlatır » gozlemlemek » culsuz » mulâhazat hanesi » carpıntı » bancolaşmak » yukte hafif pahada ağır » rotuşlu » surukleyici » notrleştirme » dunya kelâmı » calıştırış » gerek gormek » tehaluk etmek » hareket ve davranış insiyak » ic cokgen » men » yargıusulu » filistinli » acık olmak » gozleri cekik »

zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.