tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler hepsi

zıt anlamlı kelimeler hepsi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler hepsi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlamlı kelimeler hepsi ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler hepsi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ağzıacık ayran delisi veya bud » cini doşemek » muyesser » capkımak » tecavuz » kavanoz dipli dunya » umuda duşmek » balkanlı » geckin » odemek » biri nusha » tesadufen » bolme » nakışcılık » hırcınlaşma » cimdik » golgeleyici » caşıtlık » ucuklama » cini » fume » ve katımadde » oldurtmek » gozu buyukte olmak » ovmek » enjektor » yureği dolu » sumbule » ite ot ata et vermek » kalvenci » gonlunu duşurmek » goz taşı » tekme atmak veya tekme vurmak » plâtonizm » cozulme » tekaut ikramiyesi » anglosakson » halka donuk » turkceleşme » sancma » dizginini cekmek » odenme » ici hop etmek » cığralık » bulgar » sarih mef ul » teşekkul etmek » cene » pence vurmak » kac »

zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.