tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler hepsi

zıt anlamlı kelimeler hepsi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler hepsi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlamlı kelimeler hepsi tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler hepsi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
derdini cekmek » cığıltı » korkunclaştırmak » paşacadırı » iki gonul bir olunca samanlık » goğerti » calıştırıcılık » doner kule » vakit oldurmek » dokmecilik » sutluk » surculisan » tokezlemek » aldangıc » başdonmesi » aksi tesaduf » yurumek » dumduz » catal ses » halisuddem » guncel » duru » lisan » duzen kurmak » ustune sevmek » tuzel » agop un kazıgibi bakmak » gorsel sanatlar » sungerleşmek » hata etmek veya işlemek » dunya » acığa cıkmak » etrafında dort donmek » yuzu sıcak » hayatınıbirine borclu olmak » inzivaya cekilmek » kucuk abdest » boceksavar » turku tutturmak » donencel ay » muhur mumu » kakır kakır gulmek » sumbule » botanikci » cokbilmişlik taslamak » cağrılış » uretkenlik » koşelik » ırakgorur » arıtma unitesi »

zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.