tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler hepsi

zıt anlamlı kelimeler hepsi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler hepsi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlamlı kelimeler hepsi tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler hepsi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sevinc » susleme » mektupcu » ul » varlığı gucu ortaya cıkmamışo » peltek dişunsuzu » recete » seyrekce » gonul eğlendirmek » fırıldakcı » ne imiş » tumorlenme » tup » toz fırcası » kuşak dolama bağlama kemer » duduk gibi » onluk » munasebetini getirmek » amac gutmek » koksuz » meşale cekmek » gorme » aktorluk » unlu » album » gorkem » ozleştirmeci » terorcu » kunde » erkec » mufekkire » medine dilencisi » suruculuk » duşuncesiz » kucuk hindistan cevizi » surup gitmek » ozetleme » hatıra veya hatır ve hayale ge » cembalo » el opmek » savaşacmak veya ilân etmek » bulbulyuvası » l » yalıngoz » kalcasız » capasız » ulker » hicleştirmek » soylemediğini bırakmamak » soz atmak »

zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.