tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler hepsi

zıt anlamlı kelimeler hepsi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler hepsi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlamlı kelimeler hepsi tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler hepsi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kor » suhulet » duz kanatlılar » fakulte » doşemcilik » gecirim » onluk » saatcilik » kapanice » notr » muzik salonu » yunan » ozdeşleştirmek » bugun » boburlenmek » kor nişancı » futursuzca » zerduştî » gozlu » stabilizator » tevzi burosu » acık sarı » capaculculuk » kotuleşme » gozu donesi » bir dostluk kaldı » calıbulbulu » yuk treni » yargıc » altta yok ustte yok » kılıclama kacmak » gâvur olusu gibi » işin icinden cıkmak veya sıyrı » eroscu » hafta sekiz gun dokuz » methiye duzmek » mut a » milletce » anus » işcevirmek » rodezyalı » buz ustune yazıyazmak » acılır kapanır alet » nilufergiller » metalurji » koltukculuk » goğus gecirmek » soz almak » işsozleşmesi » başcanağı »

zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.