tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler hepsi

zıt anlamlı kelimeler hepsi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler hepsi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlamlı kelimeler hepsi tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler hepsi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
butcelemek » nufuscu » avaz avaz bağırmak » allah vermesin » mutesanit » acmaz » almancı » sureksiz » yureği yanmak » surunme » duvak duşkunu » suveyda » yanından bile gecmemiş » cıkarmak » zumre » bohcasınıkoltuğuna vermek » ışıkcı » ici kapanmak » gule oynaya » barokcu » ozel hayat » kusku » gozden cıkarmak » oz devinim » ortak tam bolen » soğuk cıkmak » acık » ahlatın veya armudun iyisini d » karşıtı » beşdort » umtırak » beslenme cantası » dikiz etmek veya gecmek » ote beri » ceyiz duzmek » sarayda veya zengin konakların » kullanılır » bir yandan yanda » ok gibi yerinden fırlamak » caldırma » oğutmeye yarayan dişlerin orta » carcur olmak » bicim » nevruz bayramı » talihine kusmek » yarayan celik disk » oğur olmak » gelmişgecmiş » coğun » gozu alışmak »

zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.