tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler hepsi

zıt anlamlı kelimeler hepsi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler hepsi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlamlı kelimeler hepsi ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler hepsi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gonder » gosterim » pastişci » cakıldatmak » supurmek » catlamak » recete » gecer akce » kalensove » cezbeye tutulmak veya kapılmak » olumle oc alınmaz » ağzınıveya cenesini tutmak » cekic atma » murebbi » dalgunduz » yapıldığında zararıdokunacağıd » kucuk » caba harcamak » tun » maca beyi gibi kurulmak » kan cekmek » m » yoluna can vermek veya yoluna » kurduğu medeniyetleri kendi i » ipe sapa gelmeyen veya gelmez » kece kulâh etmek » halebî ordaysa arşın burada » gorgulu » ornekseme » mustear » adınıkirletmek veya lekelemek » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » kohnemek » duzulme » oluruna bırakmak veya bağlamak » kor sıcan » koklendirmek » diskur gecmek veya cekmek » yalancının evi yanmış kimse i » kacış » danscı » dağkecisi » şerc » cop tenekesi » kanun hukmunde kararname » surtmek » on deyi » gun gormemek » guderici » kıt a »

zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.