tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler hepsi

zıt anlamlı kelimeler hepsi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler hepsi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlamlı kelimeler hepsi tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler hepsi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
vikaye etmek sıyanet etmek » ilginc » allah taksiratınıaffetsin » boru ciceğigiller » cokluk » asansorcu » yavaşca yavaşca » sızın sizin » yapmaya yarar » cuş » cenesini bağlamak » ozletme » kor olasıveya kor olasıca ols » hukumsuzluk » hristiyanlaştırma » alnına kara surmek » gunahınıcekmek » gocebeleşmek » kapcık » memleketci » dır dir dur dur tır » koklu » İleri bir tarihte beklenen ge » burgac » gozuyle tartmak » teressup » doğal cevrelerini değiştirmele » pencesine duşmek » luzucî » arac » yarayan celik disk » sabahcı » tesaduf » bağlanmışkıl veya kıla benzer » yonetmek gorev ve sorumluluğun » istenilen bicim elde edilen m » cozuluş » allah var veya allah ıvar » dolambaclı » testiyi kıran da bir suyu get » arak erek » nur ol » yavaş » turuz otu » copcatan » uc » meslek ici eğitim » cok tanrıcılık » temulentum » oncelikle »

zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.