tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler hepsi

zıt anlamlı kelimeler hepsi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler hepsi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlamlı kelimeler hepsi ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler hepsi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ağzına veya onune bir kemik at » aksaklık veya bozukluk » eskulâbî » keceli » caplamak » kosteklenme » yureklilikle » birleşimiyle elde edilen daya » kimse » hukûmet merkezi » yuzunu guldurmek » derdi gunu » gonlu bulanmak » acıklık getirmek veya kazandır » koltukcu » allah bana ben de sana » tahavvul etmek » gecişme » yasa cıkarmak yapmak veya koym » guzel » ozelik » ku » gozu sulu » surgulemek » bunyece » sungulemek » paylaşmış benzer odevlerle yu » bir gun evvel » ucuncu kişi » kazak » yaşam guvencesi » sozun kısası » secmek » eflâke ser cekmek » nur icinde yatsın » hukumsuz kılmak » sıcan deliğine paha bicilmez o » duşuncellik » suregelen » cık cik cuk cuk » bobrek » kulâh takmak » toz » ulku » takarrur » ici kalkmak veya kabarmak » işine bak » yedek parcacı » hasretini cekmek » ne gune duruyor »

zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_hepsi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.