tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ordekgiller » sur atlendirme » yısa beraber » gocmek » makascı » cekirdeksiz » acıktan kazanmak » ağac » toplac » cicekcilik » kalıc » guzel » mes ul olmak » gecirici » gul yağcılık » sayac » murekkeplenmek » başmudur » somurgeci » bancolaşma » bulunan kimse » savaşcı » serguzeştci » korukculuk » duzenlik » mayalanabilen ve coğu tatlıola » ceşnici » haber burosu » fransızlaştırma » dokmek » cekmek » gozunu seveyim » ackılama » japon » coğu » musamere » cabuk » mustensih » aykırıduşmek » nankorluk gormek » gozunu toprak doyursun » cokuş » al gulum ver gulum » kostebekgiller » dokulup sacılmak » ozleştirmek » icine kapanmak veya icine ceki » kulâh » buddhizm » hindistan cevizi »

zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.