tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acılmak » sirkulâsyon » tuccar » zırva tevil goturmez » karaya duşmek » sanat enstitusu » ağız acmak » cenekli » curuk boya » koy romanı » kunefe » mucmel » mudahale » coban boreği » kasetci » soz yarışı » gullâbicilik etmek » koy ekmeği » soyletme » tohuma kacmak » cokramak » nesli tukenmek » suzulmek » tekerrur etmek » şohreti dunyayıtutmak » ureme organları » gozluk » turk » alcak gonullu » sublimleşmek » makine veya bir kuruluşu plân » omrunce » golermek » absurt » ofke » ticanîlik » guzluk » geciştirmek » nefesi kesilmek daralmak veya » kulhanî » başbıcağı » organların her biri » minare golgesi » gonul meselesi » ciğe » cokelek » goz kırpmadan » calınma » huner gostermek » boğaz icinde kavga var »

zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.