tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
carpılmak » hamaratca » temel oğretim » acık secik » ustunu veya ustune gormek » kına ciceği » ığrıp cevirmek » yakışıklı » imparatorice » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » fetva vermek veya cıkarmak » kunye » dumbelek » duğun dernek hep bir ornek » gundem dışı » ağız yer yuz utanır » defasında bir sayıyukselterek » gun ortası » catkılı » kocaya kacmak » koklemek » yeni eflâtunculuk » orakcılık » papaza donmek » cıldırtıcı » dalgıc » goreli » ozelleştirilmiş genellikle di » opturmek » kuvvetini gosterir » bitkisel veya hayvansal madde » pecenek » hic de » taşcıkartmak » a ya getirmek » vaadini tutmak veya vaadinde d » gunahıkadar sevmemek » pejmurde » uyku basmak veya bastırmak » kopeklenme » cezasınıcekmek » taammuden » coğun » ustunden gecmek » sarayda veya zengin konakların » ussubay » uşutmek » cakır pence » su » ocakcı »

zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.