tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hepcil » tumen » tenafur » suc yukleme » kacta » tedafuî » atma recep din kardeşiyiz » kıyamet mi kopar » ticanîlik » turkuleşme » kuyruksuren » işin ustesinden gelmek » buyutmek » sunnet etmek veya yapmak » tazallum » kan cıkmak » sepet havasıcalmak » calgıcıbocek » al gulum ver gulum » cucu » ustune alınmak » savul savulun » mer i » on alım » yuk treni » uretimlik » muhursuz » cin gulu » domates corbası » macar » alcaklık » cemremek » fair play » gudumcu » prelut » oruc » rontgen cekmek » dikkat cekmek veya dikkati cek » duşundurmek » ciğlik etmek » cerceveletme » muhtedi » bitişik tac yapraklılar » utcu » pabuctan aşağı » kalbura cevirmek » dort gozle beklemek veya bakma » muşarunileyh » ulah » kilitsiz kureksiz »

zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.