tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kendini aşağıgormek » yuruk at yemini artırır » sempati duymak veya beslemek » gecimsizleşmek » catal iğne » işci » ruzgârlamak » gecirici » gecimlik » gomlek » guvenliği sağlamak icin yapıla » ic savaş » sandvic » kole » muzik dolabı » cay bardağı » unlu kısalması » bahcıvanlı » gulut » calgın » ıntı » sakatcı » kemenceci » dalgıc » vekâlet ucreti » iyilik etmek veya yapmak » ı i u u » mer i » utusuz » cıtak » şoyle bir bakmak veya goz atma » ışınolcer » gozenek » darulbedayi » bocekkapan » kı ki » olcuşturmek » ceyizsiz » dostlar alışverişte gorsun diy » oncul olmak » colaklık » sen sağ ben selâmet » panislâmcılık » biyokatalizor » fin ugor » gore » kuvveden fiile cıkarmak » buyuk mağaza » başıyastığa duşmek » mış miş muş muş »

zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.