tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
once » yiyip icmek » arabî » bitumleme » adıbatasıveya adıbatasıca » burnunu sıksan canıcıkacak » ust uste » eyleme gecmek » kuafor » pamukculuk » inci sacmak » murettip » umidini kesmek » takunyasıolan » goz » umtırak » markscılık » koşelik » acmak » cin anasonu » koturumluk » buzuk » gozleri cekik » calışma odası » yukarı goğe doğru olan yanı » dokme » taşınabilir arac » tuy gibi » efendime soyleyeyim » tuba » ınc inc unc unc » arasıveya araları acılmak acık » mantıkcılık » amaclı » yerlerde surunmek » yukunmek » unlem » broşur » dalgıc elbisesi » yorgan carşafı » rak rek » cıngırak taşıyan uzerinde cın » suzulmek » bas veya bas git » başkurt » yukculuk » muş » colleşme » kazın ayağıoyle değil » ordek »

zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.