tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ek gorev » l demiri » kaldırıma duşmek » toskurmek » civilenmek » ağac oyma » kumbet » it » kacırmak » gercekcilik » capalanış » sorf » ayaklarına veya ayağına kara s » temerkuz etmek » mec » kokleştirmek » ucmak » c » iktidardan duşmek » bektaşî uzumu » maca beyi gibi kurulmak » eşiğine yuz surmek » lok gibi oturmak veya cokmek » sur atle » tekâsuf etmek » cumle bilgisi » hayvanın sebep olduğu hastalık » candı » u u » sahneye cıkmak » furu » cıkmaklık » kartezyen » icsiz » nuruceşmim » camurlukcu » uclemek » gocen » acılmak » multipleks » duzecleme » nişangec » ozleştirmek » vietnam halkından olan kimse » kıc atmak » tumden » yuzustu bırakmak » yetişen bir ağaccık corylus av » ara konakcı » cıkık »

zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.