tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
İngiliz sicimi veya ipi ile as » cala kaşık » cay kenarında kuyu kazmak » vucuda gelmek » cıplaklaştırmak » suruklenmek » cıkışnoktası » kredi sozleşmesi » mekanikcilik » guzel yazısanatı » dediğinden dışarı cıkmak » cantacı » bulunan bolum kafa ser » sağgozunu sol gozunden sakınma » corten gibi » arka yuz » cardak » okse cubuğu » sozel » teşebbus etmek » beşdort » kafa yok » ozgunleştirmek » sevda cekmek » secmeci » cevreleme » on ad » dil surcmek » uzerine almak » hevesi kursağında veya icinde » goz yummak » cultar » bir cift » eli ayağıduzgun » pencuyek » yapılan resim ve bezeme işi » kornetci » sun î kalp » koy ihtiyar meclisi » tecavuz etmek » dokunca gormek » icki âlemi » yanıbaşında veya yanıbaşına » damdan duşer gibi duşercesine » oruk » yengec donencesi » kutukluk » mutehayyir » oluşturduğu tuzel varlık » karagozcu »

zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.