tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bilemedin veya bilemediniz » cozuşme » gomultu » metal veya plâstik arac » cimbali » element kısaltmasıau » capalatmak » gulerken ısırır » muessif » oğretiş » yırtmac » ilgi gostermek » gondertmek » tavukpencesi » lık lik luk luk » cıplak alev » cocuklaşmak » kirli camaşırlarınıortaya dokm » dikkat cekmek veya dikkati cek » opme » yureğine od veya ateş duşmek » tespihci » mutecanis » cekmek » armatorluk » canta » celişken » amatorluk » oğurtmek » dunurleşmek » dun » suyunu cekmek » oz dışı » ucuz etin yahnisi yavan veya t » uc adım » korluk » rolânti » ic » gi » tatarımsı » bolumlerine konulan ağırlık » koşe kadısı » musabaka » duruma gelmek » yuz binlerce » yeri goğu inletmek » duru » gum gum etmek » purcek » geceyi gunduze katmak »

zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.