tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tunc bilekli » mucevher kutusu » kustahca » tefavut » bilmece cozmek » diğer ceşitli hizmetlerin butu » olcmek » muptezel » ustelemek » odullendirmek » catışma » akdarıpanicum » harezmî yolu » goreneksel » ikinci plâna duşmek » oteki beriki » sonukluk » calısupurgesi » politika ile uğraşan kimse si » cozmek » icinden kan gitmek » tekabul etmek » aksilik cıkmak » kısmî felc » hıncahınc » cicek boyası » ofke topuklarına cıkmak » azerî » onarım gormek » allah bir dediğinden başka soz » otuşme » kucuk » perşembenin gelişi carşambadan » muhurletme » muşerref olmak » masraf gormek » yalınc » ispenciyari » değişkene gore hesaplanan sayı » turku » altı b sınıflamalarda ikinci » cihannuma » se » her biri mesame » olukcuk » gorgusuz » kısıtlayan kısıt altına alan » oykulemek » er » tayfolcer »

zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.