tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
catıyıalmak » kutlemek » gururlanmak » modul » cıkın » carpıcı » dil cıkarmak » oru » afgan » boceklenmek » ışıl kufler » boşkume » ciğnemlik » gosterişci » gok ekseni » genleşmeolcer » bağıtcı » yuceltmek » gecici » gecişustunluğu » donuşturum » tumor » gocurucu » gulec » kor ucuş » cakmak » gum gum etmek » mustenit » y y » boğure boğure » şeytan gecmişgibi » catkınlık » katran camı » kafatascı » bok yemenin arapcası » ustune alınmak » kazak comelmesi » gokkuzgun » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » yonlendirme » ağac olmak » şumul » arkada kalanlar veya arkadakil » deme veya değme gitsin » civit rengi » yuzergezer » yağma etmek veya edilmek » mudire » fuzyometre » gozetmek »

zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.