tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cevikleştirmek » dokunmek » ız » kafesci » tıngır sac elim hamur karnım » bir dilin kelimeleriyle duşunc » ibrikci » dokuntu » utulenme » kapıdan kovsan bacadan duşer » lâf soyledi bal kabağı » veya giysinin uzerine konulan » amak » kapıbir komşu » acığınıkapatmak » olum korkusu » yahudi pazarlığı » cekmece » kıyıda koşede » şukretme » ayranıyok icmeye atla veya ta » deve tuyu » baltık dilleri » salon ciceği » yenik duşmek » uzerinde » uscavuş » muennes » cevirmek » icerik » starta gecmek » bağırışcağırış » gozden kacırmak » receteyi yaptırmak » terekkup » ağac ebegumeci » cole donmek » goturucu » uzerine almak » kâğıt yapraklarından her biri » baklayıağzından cıkarmak » gulhatmi » korelme » sektor » gonul gezdirmek » munteşir » cıkarcı » onunu ardınıduşunmemek » bocu » koltukcu »

zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.