tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
karfice » hamam boceğigiller » kalıba dokmek » bangladeşli » caresiz kalmak » cimlemek » başkurt » takipcilik » kokleme » aklından gecirmek » cevirmek » ceki taşıgibi » ortakcılık » basınclısu » haberin olsun » mulâyim » goz kesesi » başka işi yok mu » tatbik muhru » catışma » isimden tureme fiil » cıkışyolu » acık teşekkur » gecinilmek » ortaklık sozleşmesi » bağdad ıtamir etmek » tunc » soz gelimi » muhur gozlu » aktuel » cubukcu » utopist » yuklem » uflec » cevirmek » mil cekmek » selâm soylemek » zumrutlenme » babîlik » işten gucten kalmak » gonderilmek » kılıc balığı » suzgunleşme » tecennun » oluş » ticarî tuketim » ozguleme » kalbura cevirmek » puruz » tumorleşmek »

zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.