tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak ziyaret ediniz. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tencere yuvarlanmış kapağınıb » gorelik » uyku cekmek » gurultusuz » taşyurekli » yucelik » kaşcatmak » kor duğum » gomu » gobelez » colluk » ne oluyor » kadehcik » musteşar » cevrelenmiştahta ağırşak » kilimci ile kor hacı » muyesser olmak » tavşan yetiştiriciliği » gonlunu kaptırmak » taşcı » yureği daralmak » bolunebilme » cepic » citmik » mahşer gunu » bahcıvanlık » ilâclı » bicimsiz » ceper » icerlemek » cullanmak » ciftleşme » hacamatcı » ulkusel » secmesiz yemek » kakınc » hazır mezarın olusu » suyu veya cayı gormeden pacala » yalımıalcak » paca kasnak » as » v » cekilmek » kat cıkmak » cozumlemek » guzluk » cevrim » tehevvur » bir baba dokuz evlâdıbesler d » omrune bereket »

zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.