tdk sözlük TDK Sözlük

 

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak

zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak tıklayınız. uludağ sözlük zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tutsak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
buyuklerin ellerinden kucukle » guz donemi » ozurlu » cer cop » ic dunya » l l » mutebeddil » cam yeşili » deve yurekli » tel civi » guclendirme » neyce » kostekleniş » gozunun ustunde kaşın var deme » cırpma » tecerrut etmek » hava ussu » mortoyu cekmek » gun almak » manipulâtor » karanlık basmak veya cokmek » butuncu ekonomi » golet » tohuma kacmak » kırılıp dokulmek » surek » oğmac » gunah benden gitti veya gitsin » maca beyi » ac ec » cevikleşmek » sakalım yok ki sozum dinlensin » traktorcu » tuy duzmek » puskurme benli » itilâfcılık » gozunu yummak » hayata kusmek » muziksiz » rumlaştırma » sancmak » komurleştirilmek » cıngırak » bıckı » curuğe cıkarmak » millî mucadele » icli dışlıolmak » bitkisi thuya » elinde bulunduran kimse » tebeddulât »

zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak hakkında da bilgi ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak nedir ve zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü_tutsak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.