tdk sözlük TDK Sözlük

 

zahmet kelimesinin eş anlamı

zahmet kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zahmet kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zahmet kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zahmet kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
katıyurekli » cul caput » hoyuk » duşunmek » sucunu bağışlamak veya birinin » gunluk ağacı » toplum ekonomi din kan veya » cotuk » sonuc niteliğinde başka bir bi » arkasında yer alan alfabetik l » gumleyip gitmek » yureğine od veya ateş duşmek » gd » yıllık ve otsu bir bitki convo » utuleme » vergi yukumlusu » gormek » cavalye » buna değdi idi buna değmedi id » hık demişanasının babasının b » kur anıkerim » buvet » ic turizm » on belirti » karadağlı » oncel » mubalâğalı » parmakla gosterilmek » cıkışyapmak » ay modulu » tutsulenme » şipşakcılık » gecerletmek » kırağıcalmak veya vurmak » golge » okseleme » oksuruk » cıt » formul » temasa gecmek » koyunun bulunmadığıyerde keciy » doner kapı » muteneffir » alevî » araplaşmak » bıcaklatmak » pac » mudur » gumec » bilgic »

zahmet_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve zahmet_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zahmet_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve zahmet_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.