tdk sözlük TDK Sözlük

 

zahmet kelimesinin eş anlamı

zahmet kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zahmet kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zahmet kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük zahmet kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hacvari » bereketli ola veya olsun » tuyo » barışcı » direnc » merhem » gorucuye cıkmak » sudan gecirmek » urkutmek » dortgen » ve dengeyi sağlayan organ » cevri » gecmek » top ağac » koklemek » serce parmak » parmağının ucuyla veya ucunda » ummetce » uyelik dondurmak » on » zorunda kalmak veya olmak » gosterim » ansiklopedik sozluk » duzen bağı » ustume iyilik sağlık ustune u » canından bezmek veya bıkmak u » antrenor » turkceleşmek » ayağınıveya ayaklarını opeyim » gonlunde kalmak » corekci » cok tasım » ağac ve dal uzerinde cok sayıd » ni » donuşturmek » secmen kutuğu » copcu » calı » cimlenmek » sokun » gule gule » tasasısana mıduştu » amerika tavşanı » ozek ağacı » cetrefilsiz » oksuruk otu » silâhcı » fucceten » veya orulen dikey duzlem » gotun gotun »

zahmet_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve zahmet_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zahmet_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve zahmet_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.