tdk sözlük TDK Sözlük

 

zahmet kelimesinin eş anlamı

zahmet kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zahmet kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zahmet kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük zahmet kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
elcilik etmek veya yapmak » lutfen » makyavelizm » gecti bor un pazarı sur eşeği » ozel girişim » coğulluk » temayuz etmek » ec » piramitcik » nutuk atmak veya cekmek » cık cik cuk cuk » beberuhi » brut » cekilmek » asansorcu » yahudi takvimi » mes ul olmak » col tavuğugiller » peşinden suruklemek » yurumek » cupra » tutunluk » parca » alkalolcer » kompozitor » dili varmak veya varmamak » ozendirme » muziksever » gobeğini kesmek » orneklendirme » sudan tavuğu » yarayan kuru ince yaprak » sağakce » omru uzamak » ustlenme » fıstıkcılık » cam sakızıgibi » ulak cıkarmak » tokmakcı » alcıpan » soz » cop kovası » ortmece » İskambil destesinde maca dizis » yuz binlerce » doke saca » inmek » cokertme » karagoz oynatmak » bahcesi »

zahmet_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve zahmet_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zahmet_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve zahmet_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.