tdk sözlük TDK Sözlük

 

zahmet kelimesinin eş anlamı

zahmet kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zahmet kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zahmet kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zahmet kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cabuklaştırmak » cirkinleşme » beşikci » ucer » guneşlik » yurutme » coğalış » yağkupu » sunger » pencgâh » yuzgec » on ses duşmesi » gurultulu » kesmeden ustten gecmesini sağl » divaneye donmek » maya veya meye gorsun ve » şuphe bırakmamak » tunguz » hamle etmek veya yapmak » fransızlaşma » eski camlar bardak oldu » sut kuzusu » nufus kaydı » talip cıkmak veya talibi cıkma » ureticilik » kısmet veya kısmeti cıkmak » somuruş » catık cehre » orselemek » salon ciceği » geometrik cizim » goğerti » guzel » bunye » celikleşme » yağlıgureş » luzum yok » sahip cıkmak » şeytanın kıc bacağıveya art ay » suyundan yararlanılan cukur » iki eli şakaklarında duşunmek » derisini yuzmek » ustume iyilik sağlık ustune u » katresi kalmadıveya katresi yo » akıntıya kurek cekmek » can alacak nokta veya yer » kimse » bıckıevi » carliston » zodyak »

zahmet_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve zahmet_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zahmet_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve zahmet_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.