tdk sözlük TDK Sözlük

 

zahmet kelimesinin eş anlamı

zahmet kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zahmet kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zahmet kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zahmet kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
akaclama » say beni sayayım seni » duzme » mutekellim » urun vb » nazi » gonul vermek veya bağlamak » sutsuz » surgun » vakıf durumuna getirmek » coğdurme » koruklu » teselsul » sonuclanmak » ucuk » kıcın kıcın gitmek » aydınlıkolcer » yuz » ic hastalıklarıuzmanı » karbon donemi » kosteklenme » cala kaşık » ustun tutmak » cicek sapı » kopoğlu » butunler » olum kalım meselesi » kulce » karşıtcıllık » ufleyici » cakal armudu » mutetebbi » cizgi » kışve yaz arasındaki mevsim i » yerlerde yetişen bir bitki me » adres bırakmak gostermek veya » soz » amerika armudu » kamu duzeni » bir doğu germen halkı » mumessillik » furu » gorme » gozune girmek » buzgulemek » istenilen bicim elde edilen m » cozumleniş » tel fırca » yuzu ak olsun » gonul ferahlığı »

zahmet_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve zahmet_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zahmet_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve zahmet_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.