tdk sözlük TDK Sözlük

 

zahmet kelimesinin eş anlamı

zahmet kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zahmet kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zahmet kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük zahmet kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
nazıgecmek » haybeye kurek cekmek » soz duşurmek » carpıtmak » popularite kazanmak » gostermelik » cokturme havuzu » arnavut kaldırımı » boşluk » anadan yeni doğmuşa donmek vey » koy koruculuğu » mustensih » muzik koşesi » aluminyum » ozdek » yer yarılıp icine girmek veya » teptim kece oldu sivrilttim k » cokelek » gumrukculuk » gok doğan » bolumlenmek » acısal hız » duşuk » turedi » sulfurleme » doşeme » başağac » guvencesiz » kısır dongu » gul » altın cağ » ad koku » cirozlaşma » lutuf » bok yemenin arapcası » mureffeh » ayca » acmak » muteveccih » carpışma » muhresenk » cehre » ampirizm usculuk karşıtı » yaşam bicimi » muthiş » muşekkel » kalıc » opucuk » teferrut » coğur »

zahmet_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve zahmet_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zahmet_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve zahmet_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.