tdk sözlük TDK Sözlük

 

zahmet kelimesinin eş anlamı

zahmet kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zahmet kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zahmet kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zahmet kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yonetmen » karacayca » kalbine gore » komurleşme » redaktorluk » gecenlerde » literatur » cay kenarında kuyu kazmak » mişli gecmiş » gun yapmak » urban » cağrışımsal » ezip buzmek » kalbi yıkmak kolay yapmak zor » dovmek » suruklenmek » muhre » ceyizlenmek » goturmek » gozlu » dudak cukuru » neyin nesi kimin fesi » temettu » murtekip » ic ısıtıcı » bekle yârin koşesini » kokcuk » mutenazır » boşluk » ozet » cemberlenmek » yuzlenme » sinirine dokunmak » dortcihar » monitor » şumul » ofkelendirmek » done done » ozgurce » gulleci » goturmek » docentlik » kulâhlı » kırık dokuk » işi gucu bırakmak » yuzu soğuk » ufkun kuzeye ve batıya eşit uz » koşklu » gozlerini devirmek » tıkaclanmak »

zahmet_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve zahmet_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zahmet_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve zahmet_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.