tdk sözlük TDK Sözlük

 

zahmet kelimesinin eş anlamı

zahmet kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zahmet kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zahmet kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zahmet kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
feylesofca » yapma gubre » ozelliklerine gore bu organlar » kumesi » olmez oğlu » senatorluk » karşılaşmalarda sayıları uyar » kluz » ayciceği yağı » olcturmek » cağcıllaşmak » doğmeci » tufekci » dermanıkesilmek veya dermandan » mutevelli » goz gezdirmek » siyanurlemek » gecerken boğazdan cıkan ve duz » uykusu başına sıcramak » kor kuyu » olmuşveya pişmiş armut gibi el » yaydığıgozle gorulen ışıma » yoneltec » gozunu yummak » kuru oksuruk » tozunu almak atmak silkmek ve » yureği hop etmek veya hoplamak » oğurtleme » kotek » heyheyler gecirmek » ad cekme » un » akıldan gecirmek » bulunan iki dairesinden her bi » mustahak olmak » ucret » su kesmek veya su kesilmek » cozulme » botanik bahcesi » vur dedimse veya dedikse oldur » murettip » mulevves » bıcak atmak » yon belirteci » dun » cırpıştırma » a e » soz getirmek » teneffus etmek » naldoken »

zahmet_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve zahmet_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zahmet_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve zahmet_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.