tdk sözlük TDK Sözlük

 

zahmet kelimesinin eş anlamı

zahmet kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zahmet kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zahmet kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zahmet kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
okce » hesap ozeti » her ne ise veya her neyse » capalanış » ceşit » teşkilâtlanmışgrup boluntu b » cakmak » kazan kaldırmak veya devirmek » ondulâtor » figuran » orgen » yorgan doşek yatmak » yureklilik » davranmak saygıgostermek soz » carpışılma » gumuşlemek » oyun » carpma » orta cağ » avuc » dokmek » kosele » bolmek » makam odeneği » homoseksuel » kulâhınıters giydirmek » parcalara ayırmak » cokelek » cakılıkalmak » soylemek » kurkculuk » muteammim » parcalayış » kruvazor » kulbastı » cekmece » ici kalkmak veya kabarmak » zeytin guvesi » bicimini alır hidrojenle oksi » alâka cekmek toplamak veya uya » dişeti dudak unsuzu » belirlenen durum » incir cekirdeğini doldurmamak » cıktı » yureği ezilmek » musamahasızlık » taksit odemek veya taksit verm » ite ot ata et vermek » kendisini değiştiren calışma s » câk »

zahmet_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve zahmet_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zahmet_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve zahmet_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.