tdk sözlük TDK Sözlük

 

zahmet kelimesinin eş anlamı

zahmet kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zahmet kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zahmet kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük zahmet kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
utulu » dost ağlatır duşman guldurur » bir dirhem et bin ayıp orter » gosterilmek » dili kılıctan keskin » izzetuikbal » su dokmek » merdane » cıkmak » gorgu » yorgan doşek yatmak » gencleşmek » cıkartma » gonul gezdirmek » letce » cetin » zaman oldurmek » bir koroğlu bir ayvaz » aradan cekilmek » orneğini almak » sn » kul etmek » vus at » cabuklaştırma » ayrıduşmek » recine yağı » kullanılır » capaculluk » cıkmak » başından gecen olağan dışıola » kancıkca » goz koymak » bolumleme » minyaturcu » cunku » coğumsamak » caşıtlık » cobansuzgeci » duğumlenmek » a veya e gelince » ayım eyim » soz dalaşı » curuk carık » bileğine kadar veya bileklerin » kıdemli ustcavuş » calgıaleti » cıplaklaşmak » tum » alp eren » kur an veya ekmek carpsın »

zahmet_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve zahmet_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zahmet_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve zahmet_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.