tdk sözlük TDK Sözlük

 

zahmet kelimesinin eş anlamı

zahmet kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zahmet kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zahmet kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zahmet kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bağırsak asalağı tenya » istim ustunde olmak » vucuda vermek aşıyapmak » tarh etmek » du » incelenmesi muşahede » uc katlı » denkci » ucuzlu » serce » cırpmacılık » tuberkulin testi » fennini almak veya kapmak » acık sozluluk » frenk inciri » mutebessim » takdir etmek veya eylemek » başına balta kesilmek veya olm » nuh nebiden kalma » ağaclık » it » petrolcu » olu gozunden yaşummak » urun » kacacak delik aramak » hg » dunyadan elini eteğini cekmek » guc kaynağı » tesettur etmek » iblisce » bana bak » tureme » bulunmalarınısağlamak amacıyla » olcu bilimci » gonlu kaymak » gunindi » gobel » umuk » gercekcilik » muctehit » aramak » fent cevirmek » cizikli » yaka bir tarafta paca bir tar » canıyanan eşek attan yuğruk ol » temiz kanıda vucuda dağıtan or » ruşvet almak » pacavracı » tepesinden veya başından kayna » mustehcenleşmek »

zahmet_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve zahmet_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zahmet_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve zahmet_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.