tdk sözlük TDK Sözlük

 

zahmet kelimesinin eş anlamı

zahmet kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zahmet kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zahmet kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük zahmet kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ağır kacmak » mumbit » kufur » gencleştirmek » gun ortası » enstitu » yapma işi » goru » kılcal kok » şobiyet » yaşcayır » ana yureği » dalga gecmek » muhendishane » ust yapı » kestane kabuğundan cıkmışda ka » dışdunya » cirkinleşmek » elci » buzuşmek » cene yormak » hopurtulu » keceleşmek » kucuk burjuva » ayağına veya ayaklarına kapanm » kâğıt uzerinde ustunde kalmak » parcası » mulhak » uşumek » amerika armudu » buyuk kan dolaşımı » citilenme » moskof gâvuru » goruntuleyici » teceddut » koklendiriş » gec kalmak » tibetce » karga duleği » zevkini cıkarmak » atla arpayıdovuşturmek veya da » cakmaklık » yureği yarılmak » kacan kacana » tuketici » kacırmak » acık konuşmak » mustahak » ceviri dili » tır »

zahmet_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve zahmet_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zahmet_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve zahmet_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.