tdk sözlük TDK Sözlük

 

zahmet kelimesinin eş anlamı

zahmet kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zahmet kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zahmet kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zahmet kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kelepce vurmak takmak veya kel » purcuk » dol ayı » uzum hoşafı » gorungu » kucuk » ustune varmak » otleğen » duşunce » onlukluk » doneklik » yargıgucu » ğ Ğ » kazanıkapalıkaynamak » iz » kirec cimento gibi şeyleri su » caktırmak » cadırcı » hayır gormemek » taammuden » sakal bırakmak koyuvermek sal » odeşmek » yontem bilimsel » ucan kefal » mertce » hatime cekmek » kayıttan duşmek veya birinin k » bicimlenmek » koken » tureme » dunurluk » yonetmelik » buyuk boy » gozlukcu » bicim » calımcı » bu ne perhiz bu ne lâhana turş » duşmanlaşma » dokmek » kopuklenme » gır gecmek » gi » cembersiz » turkceleşmek » soz konusu » nemceker » bundan boyle » yetişen bir ağaccık corylus av » perdrix » cekimleme »

zahmet_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve zahmet_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zahmet_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve zahmet_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.