tdk sözlük TDK Sözlük

 

zahmet kelimesinin eş anlamı

zahmet kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zahmet kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zahmet kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük zahmet kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uretmek » ileri goturmek » tavukculuk » seciş » koyluk » batırmak » zulfaruz » sabahcı » purizm » yavaşcacık » mukaddesatcı » aluminyum » anglofil » cincilya » pluralizm » şeyin ayrıcalığınıanlatır » celik » ikinci dizeleri birinci beyitl » gonul almak veya gonlunu almak » cekmelik » ust cene » oğretmek » mumarese » zahmet etmek zahmete girmek ve » murekkep olmak » gostermek » burgac » duşuruş » koşe kapmaca oynamak » beklenmediği umulmadığıveya c » kumulâtif » mel un » renginde sapıdort koşeli olan » cizgi » guzelleşmek » durzu » azap cekmek » doğru parcası » buk » gorgu aşılayarak onceden tesp » bric » ust cene » ickinlik » kırkgecit » boğazıduğumlenmek » yatcı » ucan kuştan medet ummak » ustlenim » rumî » cokrağan »

zahmet_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve zahmet_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zahmet_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve zahmet_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.