tdk sözlük TDK Sözlük

 

zahmet kelimesinin eş anlamı

zahmet kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zahmet kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zahmet kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zahmet kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gotten bacaklı » don cozulmek » puskurme » yukseltgenme » podosuet » tohmet » tarafsız bolge » cıplanma » yuzme kesesi » acık ağıl » cakıştırmak » ada » doğum kontrolu » calgın » yufka boreği » rezil rusva olmak veya rezil k » bicici » mustakim » masturbasyon » yureği kabarmak » hunersiz » butunleme sınavı » mutemayil » veya ağzının icine bakmak » muhimmat » parcalayış » mustensih » kumeleşme » leyleğin omru veya gunu lâklâk » i hâli » sur at katarı » goğus vermek » cırılcıplaklık » cu » kandilli kufur » yureği yarılmak » anketor » gerekce » cağırıcı » cicekleniş » fındıkcılık » yuzbaşılık » midesi almamak kaldırmamak ka » yerleştirmek teşhir etmek » işi cıkmak » mili » işin icinden cıkmak veya sıyrı » pusatcı » olgunluk cağı » kurekcilik »

zahmet_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve zahmet_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zahmet_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve zahmet_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.