tdk sözlük TDK Sözlük

 

zahmet kelimesinin eş anlamı

zahmet kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zahmet kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zahmet kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük zahmet kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mes uliyetsiz » sağdıc » minor » linc etmek » kireclenme » ile beraber » perdahcılık » yaşama cabası » kalp carpıntısı » ara tumce » kopru kurmak » zırva tevil goturmez » parca parca » pacalarıveya kolları sıvamak » gozu kapalı » ustat » uzmek » civi yukarı » sandıktan cıkmak » puruz » boşa cıkarmak » sozleşme » yaka paca etmek veya goturmek » gun almak » gecişim » durtu » genclik » budist » cuvaldız » sut cocuğu » ağzınıacıp gozunu yummak » goğsu kabarmak » kıymalıborek » el acmak » gume gitmek » el etek opmek » kentcilik » ciğnemlik » barışcı » rusup » cullama » cıvdırmak » oğrenilmek » serbest yuk » gostermeci » tekâsuf » dokmek » yalın uslûp » gizil guc » acıolcum »

zahmet_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve zahmet_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zahmet_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve zahmet_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.