tdk sözlük TDK Sözlük

 

zahmet kelimesinin eş anlamı

zahmet kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zahmet kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zahmet kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük zahmet kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
skec » akşam guneşi » bıcakcılık » nikâh duşmek » gonullenme » hint avrupa » merkeziyetcilik » kucuk » turkuleştirme » sıkca » acık bolge » guvenliği sağlamak icin yapıla » acık hava tiyatrosu » yuzmek » dırt dirt durt durt t » durdurmak » tukurmek » keskin sirke kupune veya kabın » belirli muayyen » insanlıktan cıkmak » taclanmak » evc » taclı » goyunme » etmek » mefhum nosyon » ciftcilik » pence » icki psikozu » cabuk » oluşturduğu tuzel varlık » protezi » sacma sapan » yediği onunde yemediği ardınd » mef ul » muslumanlaştırmak » oluşturduğu donme eğrim cevr » kuşayiş » cift capraz denir » surtulmek » altmışdortluk » İleri bir tarihte beklenen ge » munasebette bulunmak » muyesser olmak » acınsamak » birkac » uşurmek » dunyalar biri in oldu » kedi gibi dort ayak uzerine du » cep harclığınıcıkarmak »

zahmet_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve zahmet_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zahmet_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve zahmet_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.