tdk sözlük TDK Sözlük

 

zahmet kelimesinin eş anlamı

zahmet kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zahmet kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zahmet kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zahmet kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
zerduştculuk » gelmic » ceşitli » cevre sağlığı » an anecilik » istenc » gobek bağlamak veya salıvermek » dokmek » carktan cıkma » banliyo treni » dağcileği » aristotelescilik » yulgu » buyulu » kılık kıyafet duşkunu » ciğnetme » duğu » muhabbet ciceğigiller » orumceğimsiler » paslanmaz celik » ici sıkılmak » koksuz » sozluk bilimci » dehşet sacmak » cekine cekine » yağlıkcı » kuşat » ikili kok » lule lule » cıkıntı » ciltci » yunmuşarınmışveya yıkanmış » acığa vurmak » urkutmek » av ev » ozensizlik » bir madde » gibi birtakım makinelerin işle » da var ki anlamlarında kullan » calımlanma » ozeni » mektep kacağı » fil yuruyuşu » nobet » duasınıveya dua almak » av donemi » cicek bozuğu » şaklaban » kor dovuşu » ahmağa yuz abdala soz vermeye »

zahmet_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve zahmet_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zahmet_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve zahmet_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.