tdk sözlük TDK Sözlük

 

zahmet kelimesinin eş anlamı

zahmet kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zahmet kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zahmet kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük zahmet kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
duşgucu » puskurme » maskarasınıcıkarmak » her işin her şeyin başısağlık » uc aşağıbeşyukarı » zumre » tutuncu » acıolcer » kabuk bağlamak veya tutmak » uz » cav » buyume » şohret » alttan gureşmek » gobeği duşmek » pacacı » soğuşlemek » iki el bir başicin » bulgurlu ya gelin mi gidecek » argac » olcucu » goz » olarak belirtilmişbicimi sıyg » goklere cıkarmak » sığırgozu » satılığa cıkarmak » şarlatanlık ğı » karantina muddeti » ummet » kırılıp bukulmek » sovdurme » gonul akıtmak » cunku » gore » ile beraber » ust » cekmek » kasınc » cıra » berber cırağı » bugun yarın » yuzyıl » yakıt maddelerinin genel adı » kalıplarla desen yapılmışbez » gokkandil » kulturluluk » caprazolcer » » el ermez guc yetmez » ihrac »

zahmet_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve zahmet_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zahmet_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve zahmet_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.