tdk sözlük TDK Sözlük

 

zahmet kelimesinin eş anlamı

zahmet kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zahmet kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zahmet kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük zahmet kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ağızdan ağza dolaşmak veya gec » statu » allah ın evi » keşkekci » icki sofrası » kılukal » yurutmek » gozden kacırmak » murekkepli » kancıkca » gosteren liste » allah ın adamı » sonuc oyuncusu » dokmecilik » ulûfe vermek veya dağıtmak » nahiye muduru » astsubay kıdemli cavuş » kurk boceği » mutenekkiren » basıolcer » ayıgordum yıldıza itibarım ve » gecce » yazık etmek veya olmak » yatık cit » kına yakmak koymak surmek vu » genc » el frenini cekmek » ecek » gulmeceli » kult » maraz esenlik karşıtı » akompanyator » cerge » keskin gozleriyle cok uzakları » işine bak » cıt cıkarmamak » muteessir » tenevvu » onune dikilmek » gomlek » one duşmek » minder curutmek » kufelik olmak » sağlık gorevlisi » roportaj » anglofil » camaşırlık » sakalım yok ki sozum dinlensin » kriz yoneticisi » kaclı »

zahmet_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve zahmet_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zahmet_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve zahmet_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.