tdk sözlük TDK Sözlük

 

zahmet kelimesinin eş anlamı

zahmet kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zahmet kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zahmet kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zahmet kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozu doymak » cıkarım » mutefekkir » tup bebek » tuh » corek mantarı » australis » surukleyici » anca beraber kanca beraber » carcur olmak » guclu kuvvetli » dort koşe » yaşta kalmış kavat pabucu gib » birbirinin gozunu oymak » gozu bir şeyde veya bir şeyin » butun devletler » cicek acmak veya vermek » izine duşmek » gun batımı » bombardıman ucağı » goz banyosu » ıt it ut ut » dili kurusun » keloğlan » gormuşgecirmiş » sarkac » allah taksiratınıaffetsin » dunyanın birşey i » ocağıkor kalmak » ağızdan ağza dolaşmak veya gec » a ya getirmek » acem pilâvı » sertleşmek katılaşmak » yumruk atmak veya indirmek » ufleyen alet » fırtına kopmak veya patlamak » halvetî » bilmunasebe » acıktan para kazanmak » ayıgormeden bayram etme » cağırı » unsuz » gocu » pahaya cıkmak » cebine indirmek veya atmak » gerceğin doğaya uygun bicimde » fiyat veya değer bicmek » muteheyyic » yapay dollenme » sumkurme »

zahmet_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve zahmet_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zahmet_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve zahmet_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.