tdk sözlük TDK Sözlük

 

zahmet kelimesinin eş anlamı

zahmet kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zahmet kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zahmet kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zahmet kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
zevkini cıkarmak » icine etmek » acacak » tazallum temek » duldul » kafa ici » cıkılan catkı » keceyi suya atmak » koklendirmek » caker » guzelim » cop sepeti » ayaklarına veya ayağına kara s » populerlik » kup » tufekci » ipi curuk » gucenme » gozcu » gonul almak veya gonlunu almak » gozlemecilik » rontgen » tecavuz » tek bicim » kokunu veya kokunden kazımak » tetik bulunmak veya tetikte bu » guvensizlik onergesi » kokten surme » cevrinme » turkolog » hancere » ne hikmetse hikmettir » yahudilik » gosteren liste » acınsamak » kefaretini odemek » gonlu tok » mustantik » mudavim olmak » yaydığıgozle gorulen ışıma » konsantre etmek veya olmak » kupe » kapıacmak » sutlu » zayıf duşmek » hatırlatmak » kullanılan mutfak âleti » muşteki » ovuş » tumgenerallik »

zahmet_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve zahmet_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zahmet_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve zahmet_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.