tdk sözlük TDK Sözlük

 

zahmet kelimesinin eş anlamı

zahmet kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zahmet kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zahmet kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zahmet kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
olumluluk » başına cıkarmak » up » bir soyle on dinle » ozumlenme » nispet vermek veya yapmak » dağkecisi » lâcka etmek » kopeğe atsan yemez » tekaut olmak » sadistce » yayılmasınısağlayan cihaz » fekul » ictepi » kacırtmak » korfez » bocekli » alt cene oynamak » bıcaklamak » muterakim » ozne obeği » ne soyluyorsun » balıkcılık » umitsiz » hizmetlerde calıştırılan tımar » cıkmak » sutlendirmek » akşamıbulmak veya akşamıetmek » dulgerlik » icsiz » akumulâtor » gondermek » suruşturmek » maarifci » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » kapcık meyve » guven ışığı » hazır corba » oncesizlik » dublor » kopcalamak » ustupulemek » acılır kapanır alet » cimenli » ovunmek gibi olmasın » huzzam » msa mse » sovmek » muşteki olmak » beklenmediği umulmadığıveya c »

zahmet_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve zahmet_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zahmet_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve zahmet_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.