tdk sözlük TDK Sözlük

 

zam zıt anlamı

zam zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zam zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zam zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zam zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
th » rovanş » zemheri zurafası » psikolojizm » arac » cimdik atmak veya basmak » bukme » prescilik » orta hizmetcisi » pusuya duşurmek » yapılan resim ve bezeme işi » muhakeme usulu » fırcalama » somurulme » dilli duduk » cağrılma » dil oğretimi » komurcu cırağına donmek » ac acık kalmak » rontgencilik » ickinlik » gozunu bir şeye dikmek » bir tatlı » tum başlılar » ya rabbi » bitumlemek » lulecilik » carpıcı » cakal » once can sonra canan » duz » deduksiyon » gecinim » bicimlendirme » cıkak » yuzu acılmak » cozmek » gumruklenme » canak uzengi » cekimser » acemkurdi » rantcılık » burgu » botanik bahcesi » soz ayağa duşmek » merak etmek k kalın okunur » gucu gucune » cello » kumaş » goze batmak »

zam_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve zam_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zam_zıt_anlamı nedir ve zam_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.