tdk sözlük TDK Sözlük

 

zam zıt anlamı

zam zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zam zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zam zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük zam zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ozellik başkalık ayrım » cember » suzgec » kooperatifcilik » abdal » soz » ustune veya altına eklenen ayı » carpış » ceşni » cuka » bolumlenmek » durumuna donuşmek » cadırlı » tekercalarcı » cakılma » yakasına asılmak veya yapışmak » cuzdan » afi kesmek satmak veya yapmak » dokmek » etrafında dort donmek » caprazlama » yapmadığınıbırakmamak veya koy » mustesna » gormek » oruş » fırsat duşkunu » kendine gel » kusuşme » okce » cepecevre » tekessur etmek » gozlerini devirmek » karagozcu » gozunu cıkarmak » talip cıkmak veya talibi cıkma » icini bayıltmak veya kıymak » cakaloz » cadırcı » gonlunu kaptırmak » coğalma » ezgi » onerge » sanatı » yuzeyinin her noktasına basınc » fluorışıl » yuz olcumu » cekinmek » ordekgiller » gonlu gani » duşuncel »

zam_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve zam_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zam_zıt_anlamı nedir ve zam_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.