tdk sözlük TDK Sözlük

 

zam zıt anlamı

zam zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zam zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zam zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük zam zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
carkıfelekgiller » cifteli » dikdortgensel bolge » olum hak miras helâl » cam yunu » ligden duşmek » yuruyuşyapmak » istenc dışı » duşeyazmak » kumes » câk câk olmak » mayalanabilen ve coğu tatlıola » bid at » vak anuvis » ıcığınıcıcığınıcıkarmak » mukrim » minor » odunsuz » portorluk » cizgi » sozunde durmak » nalcasız » kor kurttan bile vazgecmemek » nebuloz » norvecce » lâf veya soz altında kalmamak » bitişik tac yapraklılar » dediğinden dışarı cıkmak » cekmek » kızılbaş » gocmenleştirmek » deneyustuculuk » armutun sapıvar uzumun veya k » gunun birinde » hareket » acılmak » inancsız » ozdeşleme » sinuzit » el acmak » başıcatlamak » yarayan kuru ince yaprak » arasıgecmeden » borcluya yazdığıbildiri » paraya duşkun » hucum » defteri durulmek » hafifletici sebep bi » celebice » lecelik »

zam_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve zam_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zam_zıt_anlamı nedir ve zam_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.