tdk sözlük TDK Sözlük

 

zam zıt anlamı

zam zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zam zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zam zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zam zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
elinde bulunmak veya olmak » cekememek » başmudur » yetenek ve genel gidişdurumlar » catılmışkirişsistemi » cay takımı » ovunce » onel » soylemek » dunyayıgozu gormemek » cıkın etmek » uzerine gelen duvar ağırlıklar » culha kuşu » potikare » tesellum » gozetici » ağac » şerbetci otu » olmayan bağımsız hur » bıckın » mubalâğalı » desinator » okse otu » bukum » optikci » biciminde duzenlenen ulusal ve » duze inmek » gucune gitmek » buryancı » yıkamaya yarar cukur yer veya » arnavutlaşmak » sun îlik » suruklendirmek » trockicilik » mefhum nosyon » dem cekmek » ne imiş » secici kurul » teşbihte hata olmaz veya olmas » sağlık gorevlisi » cengelsi » mustehase » cifteleşmek » cok gormek » utulemek » nikaragualı » surunmek » dumen suyundan gitmek » malta taşı » zerzevatcılık »

zam_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve zam_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zam_zıt_anlamı nedir ve zam_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.