tdk sözlük TDK Sözlük

 

zam zıt anlamı

zam zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zam zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zam zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zam zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
surunuş » gozu kesmek » gunahına girmek veya gunahınıa » sonuc vermek » acıktan » galebe calmak » okaliptus » koşeleme » boşluk » ovundurucu » cattırmak » lvendula staechas » kısmeti cıkmak » ışınolcer » cene yarışı » ozveri » tekci » allah omurler versin » mavimtırak esmer renkte bir el » fiil govdesi » sonuc oyuncusu » kirada olmak veya oturmak » avcunun ici gibi bilmek » muşkulleşme » kırsal nufus » alev bacayıveya sacağı sarmak » kufretmek » acık şehir » figuranlık » işteşcatı » yuzu kalmamak » can can » cile cekmek » goruntu » beklenmediği umulmadığıveya c » duzletmek » boceklenme » tekaudiye » yurek darlığı » yureğini serinletmek » burumcek » obeklenmek » donmek » otonomi » ciğindirik » eşit cenetli » ici daralmak » mektep kacağı » grek » icbukey »

zam_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve zam_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zam_zıt_anlamı nedir ve zam_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.