tdk sözlük TDK Sözlük

 

zam zıt anlamı

zam zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zam zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zam zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük zam zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
rontgen cekmek » gitsin » supurtme » tatlıyerinde bırakmak veya kes » indirme bindirme » cemberletme » mantıkcılık » cokuk » aclıktan olmeyecek kadar » mustebit » sozu sohbeti yerinde » alcak kabartma » kulağınıbukmek » dovdurtmek » icinde » cıkmak » lâstikci » kutle » tıkaclanma » suspansiyon » buyuklu kucuklu » yıldız gunu » bıcak gibi kesmek » ceki » hacamat etmek veya yapmak » şaka iken kaka olmak veya şaka » suru » tunguzca » tegaful etmek » suz » pacalı » avrupalılaşma » olağanustu » gozyaşıbezleri » yuz akı » yuksek yaylak » skandinav » muminlik » cıyan » vucuttan duşmek » polonez » onemlice » halebî ordaysa arşın burada » formdan duşmek » cıt » culsuz » gomuluş » skoc » bitkisi gossypium » kediye peynir veya ciğer ısma »

zam_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve zam_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zam_zıt_anlamı nedir ve zam_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.