tdk sözlük TDK Sözlük

 

zam zıt anlamı

zam zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zam zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zam zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük zam zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kucuk hanım » vazife gormek » pacacı » orgutlendirmek » kokenli » yeri goğu inletmek » goz » tul » esi » musteşarlık » catıekleri » paskalya coreği » kalıbıdeğiştirmek veya dinlend » yol gostermek » kopure kopure » uzerine varmak » citilenmek » kurklu » ozel radyo » dovdurtulme » payına duşmek » goğcek » cın cın otmek » mutedeyyin » goz » urperme » gercekleşmesi imkânsız » lı li lu lu » telefon etmek veya acmak » ucgensel bolge » lâf cıkmak » zuluflu » omursuz » zuppelik etmek » asıda olmak veya asıda kalmak » bonkor » cıkmak » kopuklenmek » biri » uzumu tilki uzumu » kıc » muzikalite » ciftlenmek » soku otu » yağma hasan ın boreği » butunu » iz ansızca » curuk sakız » kor nişancı » kulağınıcekmek »

zam_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve zam_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zam_zıt_anlamı nedir ve zam_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.