tdk sözlük TDK Sözlük

 

zam zıt anlamı

zam zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zam zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zam zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük zam zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
nefes cekmek » yusufcuk » lâğım su yolu vb nin gereken » elden ele gecmek » amac » yer olcumu » bahşişveya beleş atın dişine b » duğumlenebilir nesne » bıcak silmek » nacar kalmak » tecessum etmek » bolumunden her biri sezon » zevzekce » yatak yorgan veya yatak doşek » doşeğe duşmek » cağrı » kedigozu » ipcilik » acılmak » harac » bicimselleştirme » azrail in elinden kurtulmak » yuzeysel » gokte ararken yerde bulmak » tandır coreği » gabonlu » tunclaşma » asbest yunu » permece » ağzınıhayra ac » ustune kapanmak » cukurlaşmak » bolme » cerviş » z » gunu gunune uymaz » sut beyaz » tukurmek » yuzyıl » kendi kabuğuna cekilmek » sektor » gunberi » el cekmek » zurra » tayyor » yapılan resim ve bezeme işi » ust » uc » mana fehva » lutfetmek »

zam_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve zam_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zam_zıt_anlamı nedir ve zam_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.