tdk sözlük TDK Sözlük

 

zam zıt anlamı

zam zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zam zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zam zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük zam zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
civilenme » yureği rahatlamak » surme » davranmak saygıgostermek soz » coğur » muşterek » sunnetci » cangal » cakmak » mal kapital » on calışma » tecavuz » ibaret olmak veya kalmak » sozu ağzında bırakmak veya soz » cıngı » gocu » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » yureğinin yağıveya yağları eri » hâli uzere » durac » bir nesneye kece gecirmek » vucutlu » tekerlekcilik » yuğruk » lutfetmek » camur gibi » kacın kur ası » mumas » el surmemek » elini surmemek » gulduru » imtizac » borc almak » acılış » duşundurtme » cıldırtma » karanlığa gomulmek » allah yuru ya kulum demiş » fruktoz » uc beyaz » celişmezlik » koc yumurtası » ictinap etmek » gormek » caldırış » haddi mi veya haddine mi duşmu » salakca » kocboynuzu » centilme » daha bircok şeylerin yapımında »

zam_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve zam_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zam_zıt_anlamı nedir ve zam_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.