tdk sözlük TDK Sözlük

 

zam zıt anlamı

zam zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zam zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zam zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zam zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
carpıklaştırma » mutareke » bıcak sırtı » fit vermek veya fit sokmak » guzelleştirmek » cigan muziği » gokkuzgungiller » balıkcın » oldurmek » esrar cekmek » duşurtmek » korkunclaşmak » muessif » niyet cekmek » İspanyol muziği » citmik » cıtpıt » tercuman olmak » muzaheret etmek » duşunceye bağlayarak yorumlaya » donenmek » sumeroloji » minyaturleştirme » dukluk » elekci » kostumlu » kucuk sakarca » carpılan » ardıc otu » balkanoloji » coraklık » dereyi gormeden pacalarısıvama » mutalâada bulunmak » butun malların ortaklaşa kulla » capkın » sırt cevirmek cevirmemek » muhimsemek » carpıtılmak » gecerli » tuccarlaşmak » film cekmek » calkantı » mestcilik » ulku » palyacoluk » slovenyalı » el kapısına duşmek » beğenmeyen kızınıveya kucuk kı » evdeki pazar veya hesap carşıy » gumbur gumbur »

zam_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve zam_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zam_zıt_anlamı nedir ve zam_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.