tdk sözlük TDK Sözlük

 

zam zıt anlamı

zam zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zam zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zam zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük zam zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
organların her biri » genel goruşluluk » gozlemlemek » nasihatcilik » tek kurekle mehtaba cıkmak » yazıp cizmek » ağzının tadınıkacırmak » guzellik malzemesi » murekkep » meşrubatcı » kısa goruşlu » ucteker » kopru yol » keceleme » tıkaclama » duzenleme işleri » cınarlık » calımlayış » catır catır » saponaria officinalis » calışkanlık » macun cekmek » ucu cengelli ağır demir arac » kendine yedirememek veya onuru » bir cicekle bahar veya yaz olm » catır catır » kardeşkardeşi atmış yar başın » kompresor » koyunyunu » siyanurlemek » borc yiğidin kamcısıdır » kucuk bey » fıcılamak » nazım turu » ic » bileşik onerme » cağrıştırmak » kecileşmek » abdal » gume » gozle gorulur elle tutulur hâ » yumruk gostermek » zevk icin » yumruk atmak veya indirmek » hal etmek » gecişme » duz » eşitci » yağkupu » sevinmek sev in sevdirmek se »

zam_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve zam_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zam_zıt_anlamı nedir ve zam_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.