tdk sözlük TDK Sözlük

 

zam zıt anlamı

zam zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zam zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zam zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zam zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duşuncesiz » istifcilik » mış miş muş muş » şovale » gibi birtakım makinelerin işle » ağac sakızı » koclanma » istatistikci » bolu » catırdatma » cizi » muhimmat » buyutme » kaldırım supurgesi » elini belli etmek veya gosterm » anasından emdiği sut burnundan » cifteli » ulac » buyucu » bıcak kemiğe dayanmak » ustune varmak » bukturme » coluklu cocuklu » alcaklaşmak » cınlama » kor ucuş » icli » uretim aracları » corbada tuzu veya maydanozu bu » cabuk » surtmek » ic deri » kopcasız » zeytin guvesi » xviii yuzyıl sonunda başlayan » museccel » gumuşlenmek » donum noktası » goreyim seni » cok yavaşişyapan cevik olmaya » muşkulleşme » tuy tus » gozune kestirmek » iştirakci » akşamın işini sabaha veya yarı » centiklemek » verilen tek ve eşit bir varlık » kentcilik » gocebelik » zengin arabasınıdağdan aşırır »

zam_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve zam_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zam_zıt_anlamı nedir ve zam_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.