tdk sözlük TDK Sözlük

 

zam zıt anlamı

zam zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zam zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zam zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zam zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gosterici yardımıyla karanlık » gorunur » cakır » altta yok ustte yok » imtihana cekmek » ulkucu » cam sakızıgibi » uzerine yok » akcopleme » dağların şenliği veya dağların » bolumlemek » gozden gonulden cıkarmak » parcalamak » dokmek » mukemmelen » carşaf » temiz kanıda vucuda dağıtan or » bolmek » kavanco » centik » eşbicimli » kaldırım supurgesi » organı » mandagozu » cembersiz » catal ağız » ozetlemek » tadınıcıkarmak » hazzınıcıkarmak » aşcıbaşı » coğuncek » onayak olmak » bon bon bakmak » tumen tumen » ikizkenar ucgen » tutsu gozu » kem soz kem akce sahibinindir » yuzucu » gercek kişi » dansor » hangi akla hizmet ediyor » pusur » romen rakamları » z » derdine duşmek » alcak yaylak » th » tellâl cağırtmak » akla sığmak veya sığmamak » cığırtı »

zam_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve zam_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zam_zıt_anlamı nedir ve zam_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.