tdk sözlük TDK Sözlük

 

zam zıt anlamı

zam zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zam zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zam zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük zam zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
goz boncuğu » saati calmak » soğutluk » fikrini celmek » sınıfta cakmak » arpasıcok gelmek » tanrıyarattıdememek » cift gormek » hamala semeri yuk olmaz » goden bağırsağı » ayınlarıcatlatmak » kırcıl » cabuklaşma » ki » sozleşmeli » ne olacak » golgede kalmak » koksuz » tuy sıklet » guya » yardakcı » carpışılmak » cadır devlet » işler acılmak » geri cekilme » uygun bir bicimde gosterildiği » us » kursu » cıkmak » hukûmet » patates boceği » kukremek » sandıkcılık » yaşam duzeyi » sozlu soru » dunyayıtutmak » odeme » cubbe gibi » bok ustun bok » dokum » surekli olarak gidip gelmek » burunme » anormal » bakar kor » gobek havası » hungurdemek » oz kardeş » calışma belgesi » şekle sokmak veya koymak » odul almak »

zam_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve zam_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zam_zıt_anlamı nedir ve zam_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.