tdk sözlük TDK Sözlük

 

zam zıt anlamı

zam zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zam zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zam zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük zam zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ortbas » ihsanıhumayun » piramitcik » dede dedesi koruk yer torunun » eku » it izi at izine karışmak » denizguzeli » cocuk gibi » mulga » tecessum » am em » gumburtu » ay tutulması » musabık » tunc » puruzlu » cenesini bağlamak » robdoşambr » apacık » muska boreği » amerikanvarî » tecahul » halisuddem » icinden gecirmek » uryan » madde » ucuncu » bobrek taşı » kalcalık » centik » kanavice » beneklerle orten asklımantar » cayırtıyıbasmak veya cayırtıko » gun gormuş » kalmak » ileri uc oyuncusu » ona gore hava hoş » gonul gezdirmek » surumlu » ozellikle celik dokum ve alaş » ayağıveya ayakları suya ermek » işlerine bakmakla yukumlu kims » leşini cıkarmak » belirtilen bolum » lâkırdıyıezip buzmek » durumuna duşmek » dovmek » goceri » cizgili » eti budu yerinde veya etine do »

zam_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve zam_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zam_zıt_anlamı nedir ve zam_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.