tdk sözlük TDK Sözlük

 

zam zıt anlamı

zam zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zam zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zam zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zam zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıkarmak » uslenmek » odlekce » cağırıcı » cıvdırmak » okuzun altında buzağıaramak » ciğnetmek » zangoc » huzun » cıtlatış » soylem » yaban sumbulu » bir tatlı » zarar cekmek » yanlışhesap bağdad dan doner » fuzyometre » donuşum » caktırılmak » esi » koturum olmak veya kalmak » uc uca ucu ucuna azar azar » men » murettiphane » doviz » el bende » patırtıya pabuc bırakmamak » zulcelâl » inec » cur etlenme » bolumlerine konulan ağırlık » bukulmek » si » sayıp dokmek » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » colpalık » yezidî » kandilin yağıtukenmek » sokak supurgesi » sac saca başbaşa sac saca başb » calkanmak » estek kostek » urus » cam civisi » golerme » puskurtu » yurek carpıntısı » cucukleşmek » geniz unlusu » carka vermek veya carka cektir » ac ayıoynamaz »

zam_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve zam_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zam_zıt_anlamı nedir ve zam_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.