tdk sözlük TDK Sözlük

 

zam zıt anlamı

zam zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zam zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zam zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zam zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
merak etmek k kalın okunur » alcak » ce » ispenc horozu » cıtır cıtır konuşmak » cercici » yatak yapmak veya sermek » f » damdan cardağa atlamak » icimli » cıvlamak » cekmecesiz » değnekci » m » icten » carşafsız » ha bugun ha yarın » zaman oldurmek » caprazlama » eksi uc » rn » gecmek » cokuntu hendeği » koru korune » cimcek » kara yuz » havaya ucmak » mulk » kor kurşun » buyultec » goynumek » ucmak » tureme unsuz » golgelik » kurumek » unc » marunî » doşemek » figuranlık » yemenli » camaşır sodası » icirmek » kacırmak » mine ciceği » soyletmek » başaktorluk » keciboynuzu » amputasyon » yukluluk » durum »

zam_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve zam_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zam_zıt_anlamı nedir ve zam_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.