tdk sözlük TDK Sözlük

 

zam zıt anlamı

zam zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zam zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zam zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük zam zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tanrıca » muferrih » zerzevatcı » kıcın kıcın » kokusunu veya koku almak veya » cimdiklemek » muşkulât » duzen » a veya e gelince » guvelenme » klâsor » ipekcilik » m » zorunlu oğrenim » acıklık » gumruk » karun » kor ağac » gok bilimci » gonuldaş » kopeğin ağzına kemik atmak » boru ciceğigiller » yeşille lâcivert arasırenk el » aklından cıkmak » sabahın korunde » biz attık kemik diye el kaptı » yuk » bortuk » avurt satmak veya avurt zavurt » ahbap cavuşlar » tecennun etmek » turkuleme » ciskin » hasatcılık » dovuşturmek » ic gobek » ibrikci » ayrıcanak yapraklılar » iş arî » tasa cekmek » kamu guvenliği » kur a cekmek » ha babam veya ha babam ha » catpat » kucuk tansiyon » otuşme » yalama ucuş » kanınıicine akıtmak » curutulme » pacalı »

zam_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve zam_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zam_zıt_anlamı nedir ve zam_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.