tdk sözlük TDK Sözlük

 

zam zıt anlamı

zam zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zam zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zam zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zam zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kafasından gecirmek » guclendirmek » adındaki asker ocağının kurulm » cenesi duşmek » tuyleri icin avlanan bir kuşso » boru değil veya boru mu bu » mesele cıkarmak » hele şukur » guvenme » astsubay ustcavuş » icerleyiş » telgrafcı » mahrut » triportor » ust insan » ureticilik » fetus » iclilik » calıhorozu » meraktan catlamak » oz eleştiri » salon camı » carpma kapı » koturum » alka evli » balıkcılık » birkacı » icgudulu » olur şey veya olur değil » umur gormuş » lule lule » barutculuk » yaşam guvencesi » teessurat » guvencesiz » keceleşmek » ihtilâc etmek » organı » buyuk peder » yontem bilimi » alaya cıkmak » ari » cirişci canağı » başınıkaldırmamak veya kaldıra » munafıklık » kestane kabuğundan cıkmışda ka » kor kandil » ırgat pazarına dondurmek » doneleme » ciğitli »

zam_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve zam_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zam_zıt_anlamı nedir ve zam_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.