tdk sözlük TDK Sözlük

 

zam zıt anlamı

zam zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zam zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zam zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zam zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
donuşturme » kesenekci » kokturkce » yaprak tutun » calmak » ulen » yosun bağlamak veya tutmak » uc başlı » minyaturleştirmek » soğutlu » lâvanta ciceği » orgu » ara konakcı » aglutinin » arkasında yer alan alfabetik l » kurek » arnavutlaşmak » recine » eski goz ağrısı » eksik cıkmak » inanc » alcak kavuşum » yoneltmek » olum sukûtu cokmek » icraata gecmek » lâfuguzaf » ceng » guzel duyusal » urku » emekcilik » unsuzunu gosterir » pb » olumsuz » ciseleme » techiz etmek » kitapca » alumin » gecmişi olmak » kadastroya gecmek » nur ol » gozetim » cıngırağıcekmek » kulağıbir şeyde olmak » zevk icin » vazife gormek » koklendirme » slavist » biri » cevirmek » bolge »

zam_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve zam_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zam_zıt_anlamı nedir ve zam_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.