tdk sözlük TDK Sözlük

 

zam zıt anlamı

zam zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zam zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zam zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük zam zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cozmek » ışığa gocum » atlambac » macun kureği » sacak » yulgu » burnunda veya gozunde tutmek » duşsuz » mumeyyizlik » iki hırtı bir pırtı » ayciceği » veya metal bolum » cıkılama » ici yanmak » cimenlik » gozu arkada kalmak » atıalan uskudar ıgecti » olum olum de hırlamaya ne bor » kaba duzen » gozluklu » olcmede kullanılan alet » kulceleşmek » duşkun » konveyor » muşkulpesent » varsa yoksa » guzellik yarışması » korletmek » kopuklenmek » ibliscilik » olmezoğlu » kendinden gecmek » carka vermek veya carka cektir » gorunuşte » yalcınlaşmak » katısoz » lule » iraklaşmak » uc adım » goğem » ozel televizyon » dipcik » soylemsemek » cıkarmak » rencper » moskof toprağı » tohmetli » yondeşacılar » gostermek » acık »

zam_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve zam_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zam_zıt_anlamı nedir ve zam_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.