tdk sözlük TDK Sözlük

 

zam zıt anlamı

zam zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zam zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zam zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zam zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıkmak » dan den tan ten » ayırac » temayul » sultanîhuzzam » dukluk » acıklık » eski camlar bardak oldu » turna gozu gibi » muze gibi » anlarsın ya » cozulmek » patron cıkarmak » acığa almak » cıkmak » pergelleri acmak » okce » kırgız » sozleşmeli » tepeustu » ic » dokuluş » iz surmek » coban » comert davranmak » cakşırlı » inmek » dulgerlik » şifreli canta » tenasup » sutune kalmak » tez vakitte veya zamanda » kullu » ım » muteşebbis » olu mevsim » saksıguzeli » ana kralice » cimentolamak » gobek bağı » cıkışnoktası » umit kapısı » benden gunah gitti » guzelleştirilmek » corbacı » zor alıma carpmak » elinin koru » cimen » ondelik » divance »

zam_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve zam_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zam_zıt_anlamı nedir ve zam_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.