tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman eş anlamı nedir

zaman eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zaman eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük zaman eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hırs burumek » kılukal » dışında kalan bir veya birden » işguc » vadiye dokulmek » ele verir talkını kendi yutar » aklınıbaşına almak veya toplam » cok uluslu » yaştahtaya veya yere basmak » ihaleye cıkarılmak » acıklanan » mureccah » kafa kocanı » tendurust » angıc » dunku » kireclenmek » kırsal bolge » surutmek » toplumcu gercekcilik » golgesine sığınmak » uc katlı » corbacı » sunme » ittihatcı » duşkunleşmek » esmayıhusnâ » kefaretini odemek » gucu gucune yetmek veya yetmem » bu gozle » kıskanc » teknikci » sabahcıkahvesi » calmak » oylesine » vekilharc » sifonu cekmek veya sifon cekil » parcalarıgibi şeylerin tumu » dort yol » celme » barca » ne munasebet » sunger cekmek » ayakustu » humanizma » regaip gecesi » camaşırcı » yıllık ve otsu bir bitki convo » cenabıhak » cicekli bitkiler »

zaman_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve zaman_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_eş_anlamı_nedir nedir ve zaman_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.