tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman eş anlamı nedir

zaman eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zaman eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük zaman eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gucu gucune yetmek veya yetmem » citilemek » uckur » goz alabildiğine » ayağıduze basmak » pomak » oneze » lutercilik » ruzgârlanma » gomulmek » gecmek » kor bağırsak » sıcan yolu » cergi » guluncluk » yalınc » ucup gitmek » govdelenmek » atolye resmi » ce » gumruksuz » abakus » candır » ağa borc eder uşak harc » tecrubesizlik » odul vermek » cır cır otmek » ozleştirme » soz » ciftcilik etmek » bağrışcağrış » gozu gibi sakınmak saklamak ve » oğretilmek » tımarhane kackını » dokum evi » cavuşluk » tevarus etmek » cevrelerine saldıklarıkendiler » duşundurucu » orneğin » muzik corner » nasip etmek veya etmemek » bulaşmak surekli gorunur duru » geceli » kul » kanat acmak » kucuk şalgam » pecelenme » sofra ortusu » munekkit »

zaman_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve zaman_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_eş_anlamı_nedir nedir ve zaman_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.