tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman eş anlamı nedir

zaman eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zaman eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük zaman eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sutculuk » oldurulme » merkeziyetcilik » dem tem » manyakca » merih » goz kamaştırmak » ahzuita » kucuk ay » kıc » yurutmek » puskurme » onune getirilir » yureğinin başısızlamak » dol » ali nin kulâhınıveli ye veli » mızrak cuvala girmez sığmaz » icine dokunmak » okuz » suzuk » soyletme » cift dirsek » zodyak » munasip bulmak » duzmeci » amerikanvarî » msı msi » yoneltilmek » imtihana cekmek » icine baygınlıklar cokmek » yassısolungaclılar » rahat doşeği » aclık » borcsuz harcsız » cekilmek » ucurtma » cabuk » nuzul » buklum » nefes cekmek » ustenci » beyaz komur » gecici madde » tanrı nın gunu » agrandisor » den yana cıkmak » dik acı » camaşır deterjanı » yapılmışalet » kısa gunun kârı »

zaman_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve zaman_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_eş_anlamı_nedir nedir ve zaman_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.