tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman eş anlamı nedir

zaman eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zaman eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük zaman eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ayranıyok icmeye atla veya ta » calkağı » celik pamuğu » y y » sızıcıunsuz » icgudu » bıcak » tecrubelilik » ocakcı » yalancıcıkarmak » mutevehhim » frenkce » deplâsmana gitmek veya cıkmak » gocmenleşmek » gulduru » yavaşca yavaşca » tufeklik » hic » carşafsız » cile » suslu » gosterim » sırıkcı » coğurcu » sunguleşmek » yuzsuz yuzsuz » ucretsiz » cağırtı » sutcu » başortu » eceli gelen kopek cami duvarın » celik » tuylenme » gozu donmek » ackılama » sesi ayyuka cıkmak » goğus tahtası » acık » kalensove » ceki duzen » penceleşmek » oğretim programı » cıkrıkcı » tureyiş » tecrubesizlik » secki » gocken » yureği sıkışmak veya tıkanmak » ses vermek veya vermemek » meydana cıkarmak »

zaman_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve zaman_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_eş_anlamı_nedir nedir ve zaman_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.