tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman eş anlamı nedir

zaman eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zaman eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük zaman eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
lokman hekimin ye dediği » oteden beri » kapakcık » kuyruklu yıldız sacı » ucurma » uzluk » dağda buyumuş » cıkmak » yakalıkamcılılar » mahagoni » osmanlıcılık » cekemezlik » yukseklikleri ve yol actıkları » eli ermek veya ermemek » ucuncu dunya ulkeleri » goğus cerrahisi » ic turizm » acılmak » eşbicimli » can gozdesi » mutluluk cubuğu » gosterme zamiri » goz yuvarı » temettu » cirişci canağı » cemberletmek » sac sakal ağartmak » koşe yazarı » acığınıkapatmak » olu gozu kadar » kucuklu buyuklu » karun » sacmak » carşaflı » dongel » cabuklaşma » basın ozgurluğu » merak sarmak duymak veya salma » ust dudak » hınc » cıngırdama » su bolumu cizgisi » bolivyalı » centik » trampetci » allah ecir sabır versin » puruzlenmek » yuz kızartıcı » mahkeme kadıya mulk değil » kadirîlik »

zaman_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve zaman_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_eş_anlamı_nedir nedir ve zaman_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.