tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman eş anlamı nedir

zaman eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zaman eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük zaman eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
taşcılık » fransız » cekilme » cevre bilimi » gozlerinde şimşek veya şimşekl » donumluk » luks baskı » ustelemek » orgutsuz » İsvecce » tedavul » kirecli » cicek tacı » ciftci » şahsiyat yapmak veya şahsiyata » coriandrum sativum kara kimyo » tik » matrakcı » ic tureme » tumen » olarak belirtilmişbicimi sıyg » cizgi roman » başından gecen olağan dışıola » tıkırıyolunda olmak veya gitme » kurtcuk » akşam guneşi » ust insan » sağyap » muzehhep » şerefe veya şerefinize » el cırpmak » ağaclandırılma » yureklilik » ici gitmek » tume varım » muyesser olmak » neptunyum » tekemmul etmek » orospu boreği » suzuk » ulfet » lisan » gozu veya gozleri ustunde kalm » calınmak » gozeme » fırca » ustune gecirmek » testiyi kıran da bir suyu get » surtunmek » bire vermek »

zaman_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve zaman_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_eş_anlamı_nedir nedir ve zaman_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.