tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman eş anlamı nedir

zaman eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zaman eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük zaman eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kenarlık » tecerrut » hayvan salamandra » ustune duşmek » oğretim » yuze duramamak » muşareket fiili » darasınıduşmek » korkunclaşma » karbon alaşımı pulat » sunger gecirmek » ordekbaşı » dalı hendese » kokcu » acık fikirlilik » runik » guvenoyu vermek » ozel af » yalancıcıkmak » defasında bir sayıyukselterek » zevkini cıkarmak » kosnul » uyarlac » oğurluk » taşkomuru » it uzumu » tapıncakcılık putperestlik » avuc veya el acmak » kucuk » bulunan bolum kafa ser » onel » al takke ver kulâh » cekmek » cicekcilik » batınî » goturucu » julus terrestris » lık lik luk luk » durac » tok gozluluk » odunu koparmak veya patlatmak » akrobat » insanın adıcıkacağına canıcıks » uzgulu » dollenmek » aday gostermek » duşundurmek » pustul » işcığrından cıkmak » immunoloji »

zaman_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve zaman_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_eş_anlamı_nedir nedir ve zaman_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.