tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman eş anlamı nedir

zaman eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zaman eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük zaman eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tebelluğetmek » alcaklık » idareimaslahatcı » caydanlık » lâmbayıacmak » civilemek » bicimli » inmek » ağrı sancıgibi fiziksel veya » yuksek » uslûplaştırma » goruştarzı » cebi delik kimse » kunye » guzaf » sap yiyip saman sıcmak » kapakcık » odunsuz » rencper » cepin » goğsunu kabartmak » boluşmek » buhtan » ari dil » gormek » kupe » ozlenti » gozum gormesin » zırva tevil goturmez » kumaşcılık » oz dikeni » gelip gecmek » boyu bacadan mıaştı » koruklenmek » hummasıolan » mes ul » boluk » empresyonizm » cetele » furu » kırlangıc » asıda olmak veya asıda kalmak » cetinleşmek » cuvalsız » muşahede etmek » carık » duşunsel » tu » başının caresine bakmak » bir yiyip bin şukretmek »

zaman_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve zaman_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_eş_anlamı_nedir nedir ve zaman_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.