tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman eş anlamı nedir

zaman eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zaman eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük zaman eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hayata kusmek » kalaydan cıkmak » hareketi » gunluk » hangi akla hizmet ediyor » yukselme » ornek » ayran gonullu » kâkul » kumeleme » cek » nuh » cığralık » kuru yemişci » muşareket » kuşak dolama bağlama kemer » ortuşme » ne Şam ın şekeri ne arap ın ze » kamu guvenliği » zuğurtlemek » inkılâpcı » alı eli » utulemek » ozensiz » sunnet cocuğu » er gec » calım » copluk horozu » pic etmek » herkes kaşık yapar ama sapını » senyor » ekti puktuler » olum olum de hırlamaya ne bor » dollenmesiz » halk yardakcısı » ici beni yakar dışıeli veya s » sinemacı sinemanın ceşitli ko » mudahale » sıcan kırı » tarafsız bîtaraf » acınmak » duduk gibi kalmak » kolayına bakmak veya kolayına » modullu » cumle » gagavuzca » bereket ki veya bereket versin » olum sukûtu cokmek » sungu » okceli »

zaman_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve zaman_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_eş_anlamı_nedir nedir ve zaman_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.