tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman eş anlamı nedir

zaman eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zaman eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük zaman eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
lâfcı » şarkuteri » kafdağı » yukseklikolcer » uc » vus at » dupeduz » kececilik » lupcu » ceki taşıgibi » yatakcı » ort ki olem » niyetcilik » allah yapısı » ciceklendirmek » hukmu olmak veya olmamak » durtmek » duşcu » camur ığrıbı » sigara icmek » jonpromiye » soğuş » olcu bilimci » gecirilme » garpcılık » gosteri adamı » sıla ozlemi » nuh nebiden kalma » taahhut etmek » darbe vurmak veya indirmek » makine gucu » tupculuk » sun î » yerin dibine gecmek batmak vey » muduriyet » ayrıseci yapmak » modul » konveyor » gozunu cıkarmak » koşe bucak » geciş » tureme unlu » promiyer » gozettirme » zambiyalı » donuş » gozu dalmak » yere goğe koymamak veya koyama » mudahil » gecmek »

zaman_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve zaman_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_eş_anlamı_nedir nedir ve zaman_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.