tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman eş anlamı nedir

zaman eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zaman eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük zaman eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kavanoz dipli dunya » cakal » cakşır » hayır gormemek » oğreti » satranc tahtası » buyuklenmek » cozulmek » hic değilse veya hic olmazsa » işcıkarmak » surgu kolu » yuzu asılmak » mucbir » goğuslu » kişilik tipi » buzme » gozu toprağa bakmak » olu saat » goveriş » gurbete cıkmak » uzumculuk » cabuk kolay heyecanlanan kims » cr » bitki equisetum arvense » yukleyici » yuvarolcer » fulûsuahmere muhtac » utangaclık » taannut » solpuk » bulgar » gunluk defter » gugu ciceği » gocebeleşmek » kuşayiş » arkebuz » cuhadarlık » yayılmasınısağlayan cihaz » utopya » komurluk » kullanılır » ciftlenmek » şeytan durtmek » cizgili » gecmek » dumenci » kulağına calınmak » kopeği bağlasan durmaz » avazıcıktığıkadar » caşıtlık »

zaman_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve zaman_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_eş_anlamı_nedir nedir ve zaman_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.