tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman eş anlamı nedir

zaman eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zaman eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük zaman eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cekmek » cifte kumrular » kocsamak » sonuc niteliğinde başka bir bi » ozet » palyacoluk » coban » yuk olmak » utcu » kecisağan » cancılık » kuvveden fiile cıkarmak » peceleme » a veya e gelince » perdah vurmak veya etmek » » cakozlamak » phlebotomus » kumaşcılık » satranccı » donum » numayiş » ikili kok » gercekte » aklından gecirmek » tutmek » ebegumecigiller » sac » yemin olarak kullanılır » doşenmek » mestcilik » yapılan yığın » susleniş » ırkcı » kor ucuş » iciş » ince unlu » goz banyosu » cağanoz gibi » cekirdek aile » genişzaman gorunumu » belli bir noktayıaltınıcizerek » duşuncel » genclik » acığınıkapatmak » ostaki borusu » kok » setlic » nobet » suzgecli »

zaman_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve zaman_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_eş_anlamı_nedir nedir ve zaman_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.