tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman eş anlamı nedir

zaman eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zaman eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük zaman eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bıcakcılık » senyorluk » ciceksimek » carpım » receteyi yaptırmak » tezgâhcı » noktalama işareti » cıncınlatmak » gomlek » rolcu » coğullamak » v v » ozun erosluk » wc » malzeme » tunel » departman » nufus sayımı » sacılıp dokulmek » oğutucu » cozum yolu » tavanına cokmek veya yıkılmak » dalgalıakım ureteci » enstrumantal muzik » olumsuzleştirme » yuzu karışmak allak bullak olm » ipi birinin eline gecmek » dili ensesinden cekilsin » inşaatcı » olan ve genellikle ulkenin baş » derin derin duşunmek » am » cevirmek » hint hıyarı » kuremsi » rutbeli » yemek cıkarmak » cıkmak » dokme demirden yapılmış uclar » buzuşuk » dilli duduk » kufelik » gomlek değiştirmek » ceki taşıgibi » dunya malı » mulâyemet » ahu gozlu » arac » verilen ad » muhreleme »

zaman_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve zaman_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_eş_anlamı_nedir nedir ve zaman_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.