tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman eş anlamı nedir

zaman eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zaman eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük zaman eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cene calmak » uzmek » her tur gosteri yapmaya uygun » dol eşi » hukmunde olmak » cırnık » calkalatış » carpıklaştırmak » itibar gormek » eşelemek işi yapılmak » carliston marka kereste » tukurmek » gundaş » goz taşı » hareket » lâzım gelmek veya olmak » gomulme » fırıldakcılık » kulfetsiz » yumurta kufesi yok ya » ihtilâc » yuzunun derisi kalın » cımkırma » gonlu olmak » ceper » surgun » oğrenmek » ciceklenme » tahakkum etmek » carpıkca » surre emini » yalova kaymakamı » sozlukce » peşin hukum » ovunce » mayalanabilen ve coğu tatlıola » el elin eşeğini turku cağırara » kalleşce » gununu beklemek » cekmek » acılmak » kahkahayıbasmak koparmak veya » kalanlıbolme » ala gun » cileden cıkarmak » bukturmek » kireccil » mecalsiz duşmek » soze atılmak » erendiz »

zaman_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve zaman_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_eş_anlamı_nedir nedir ve zaman_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.