tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman eş anlamı nedir

zaman eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zaman eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük zaman eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
borcsuz harcsız » sun » yumurta kapıya dayanmak veya g » posasınıcıkarmak » hoşgorurluk » kopcalanmak » maydanozlu soğan » olcmede kullanılan alet » keceleme » kafasınıtaştan taşa carpmak » xviii yuzyıl sonunda başlayan » dağayısı dağlarda yaşayan yab » yağhucresi » pacasınıcekecek veya toplayaca » anasının gozu » sukût » katalizor » bugun bana ise yarın sana » ikametgâh ilmuhaberi » zuht » kelepce » iceride olmak » surmek » mangalda kul bırakmamak » kolacan etmek » cingene cergesinde musandıra n » gorev » surtulmek » yuruk » sedefcilik » acık tribun » kukurtlu » tazıo tazıama culu değişmiş » davranmak saygıgostermek soz » gomlek » uc bucuk » koltukculuk » fasikul » aydınlıkolcer » bıcağın keskin olmayan ters ya » hristiyanlaştırma » tohmetli » artırılan bir manyetik alanın » cini doşemek » ozezer » piyasaya duşmek » capak » veya dokunmuşpamuktan yapılan » cekmek » şeyler musavî »

zaman_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve zaman_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_eş_anlamı_nedir nedir ve zaman_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.