tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman eş anlamı nedir

zaman eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zaman eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük zaman eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cirişlenmek » cekic » tur ağac veya metalden değnek » uzerine almak » donuşlu catı » sus » avuc veya el acmak » altından girip ustunden cıkmak » nefis mucadelesi » buzmek » bal ozu bezi » catlatma » tedahul » hayvanın sebep olduğu hastalık » surme » sozleşmesiz » sonradan gorme gâvurdan donme » pedavra gibi veya pedavrasıcık » kotuleştirme » kaval tufek » allah tan » ustunluk duygusu » celimsizlik » duzluk » mes ut » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » kazan kaldırmak veya devirmek » guvey i » garantor » denk kume » bahcesi » hoduk » oruc tutmak » benlikcilik » japon denizi » portekizli » kutuphaneci » formul » pacoz » cıngıraklıyılangiller » ictimaiyat » piyango vurmak veya cıkmak » urunsuz » gonen » ucteker » maket bıcağı » madde » mulkiye idadîsi » kulupcu » musterih olmak »

zaman_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve zaman_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_eş_anlamı_nedir nedir ve zaman_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.