tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman eş anlamlısı

zaman eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zaman eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zaman eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
necef taşı » kockar » uşutmek » canıgonulden veya canıyurekten » gıc gic guc guc » kuştuyu gibi » yanlışınıcıkarmak » sungulemek » ince karton parcası kartvizit » viyaduk » sun î bobrek » koşkerlik » kucak cocuğu » role » gozlerini devirmek » tefeul » somikok » oz odun » donuşturum » gure » suhulet » gucsuzluk » malın gozu » muteakip » yerel yonetim » koleleşme » seyret » uşume » ma me » fare cıktığıdeliği bilir » tu kaka etmek veya edilmek » muneccimlik » kalbine gore » kluz » gecmek » cıkarcılık » orneklenmek » meş ale » sağlamak amacıyla birbirlerind » ucuz etin yahnisi yavan veya t » kolektor » operatorluk » duğuncu » ustunde durmak » munasebete girmek » kotumserlik » yasa sozcusu » bir ucu sivri olarak yapılan t » mustahak » unsuz turemesi »

zaman_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zaman_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_eş_anlamlısı nedir ve zaman_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.