tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman eş anlamlısı

zaman eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zaman eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zaman eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hızır gibi yetişmek » renginde sapıdort koşeli olan » cuz » cekilme » donmek » hınc » kul ufak olmak » camura taşatmak » ağızlıkcı » oşurcu » urkmek » olumluk » eksik cıkmak » ordekgiller » uvey oğul » kopruculuk » canım » calgıcağanak » moğolca » goze batmak » kopekoğlu » ucu cengelli ağır demir arac » gorulmemiş » vazife gormek » saati calmak » acmaz » ustun zekâlı » urban » bloke cek » kalıpcı » anasının gozu » zihni alt ust etmek » ceşit » carcabuk » gibi işler icin beslenen memel » terekkup tarzı » t » populerlik » sungerleşme » celtiklik » ic lâstik » ozellik başkalık ayrım » cıkarmak » gunun adamı » ile beraber » bir şeyler bir şeyler » tahtaya kalkmak veya kaldırmak » trafik mufettişi » kece » davul birinin boynunda tokmak »

zaman_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zaman_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_eş_anlamlısı nedir ve zaman_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.