tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman eş anlamlısı

zaman eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zaman eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zaman eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bırak allah ınıseversen » utu » izazuikram » dizleriini dovmek » pazar yerine donmek » komurlu » gırc gırc » kirecsiz » burukca » doşenme » metal parca » işci » ozurlu » nefis mudafaası » an anevi » surculisan » allah rızasıicin » avuc » ici daralmak » bocek cıkarmak » yazar cizer » sonucunda ortaya cıkan ustun y » kulâh » yağlıkcı » orta doğu » sırtustu yatmak » acık eksiltme » kozlemek » terorcu » caktırış » troleybus » duğun değil bayram değil eni » abdal » lâpon » cadır » kecileşme » sus » gununu doldurmak » gorulmek » gozyaşıbezeleri » putur putur » haclılar » isparta halısı » bayrakcı » yer gecidi » mevlevîhane » cekiştirmek » şaklaban » edilgen catı » utopi »

zaman_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zaman_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_eş_anlamlısı nedir ve zaman_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.