tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman eş anlamlısı

zaman eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zaman eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zaman eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kurekci » abazaca » nispetci » ust deri » yargıgucu » celik cember » gozetlemek » yerleşim yerinden başka bir ye » sacma » ukalâ dumbeleği » duldul » conk » caylık » el acmak » ustune bir bardak soğuk su icm » turemişsıfat » surme » tevrat » yureği soğumak » suzulmek » cin carpmışa donmek » coban kebabı » ceğmellenmek » kılıc » arnavutluk » yuk » her şeye aklıeren zeki akıll » cenileme » ruşeym » eski cağ » cini » tereddutsuz » cerezcilik » gorececilik » dokuntu » yağışgostergesi » suzulmek » derisini yuzmek » teessus » guve » comar » rontgenlemek » pullukcu » borclu » tahammulsuzluk » yonetmenlik » uzum sirkesi » orulu olmak » kemiksi bolge » olum olum de hırlamaya ne bor »

zaman_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zaman_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_eş_anlamlısı nedir ve zaman_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.