tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman eş anlamlısı

zaman eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zaman eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zaman eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ateşparcası » duzensiz » oğurleşmek » ergurmek » ucuklama » cozunmek » yupurmek » tukuruğunu yutmak » ocakcı » kıvanc » donuşum » kusme » kardeşce » berat kandili » tukuruklemek » beklenmediği umulmadığıveya c » şilepcilik » sofra ortusu » muşir » mevlevîhane » ozelliği » basın ozgurluğu » jubile » monitor » korleşmek » cupra » cekmek » gozleri fal taşıgibi acılmak » kandil gunu » manyakca » altın cağ » yuzu gozu acılmak » başustunde tutmak » falcete » azrail le burun buruna gelmek » olumlu cumle » uretmek zihnî yetiler oluştur » bocul bocul » muslim » musebbip » gundelikcilik » odenek » kotumserlik » etmek » recelcilik » burokrasi » cim cim » duşundurucu » halebî » komur kayası »

zaman_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zaman_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_eş_anlamlısı nedir ve zaman_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.