tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman eş anlamlısı

zaman eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zaman eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zaman eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gorevsel » capacul » dupeduz » starta gecmek » cıkıntı » akıl yaşta değil baştadır » cıfıt » sukse yapmak » soz başı » oneride bulunmak » muhafaza etmek veya edilmek » guruldeme » gomuş » bicim birimi » kul bağlamak » koclanma » sungulemek » orgu » diskci » tesettur etmek » mest sermest » beklenmediği umulmadığıveya c » eğri cehre » tecavuz etmek » ek » cıkra » hizmet gormek veya etmek » bir elin sesi cıkmaz » nebatat bahcesi » kelle kulak yerinde olmak » mururuzaman » mumin » cebirsel formul » kalmak » kok sokturmek » yenilir veya yenir yutulur şey » basıldığında duyulan kımıldama » ne buyrulur » kılıc kınınıkesmez » gonderme » arasındaki ekonomik ilişkilere » dekorator » astsubay cavuş » frenkce » celik kasa » duşunceye varmak » cihat acmak » cevre » gonlu takılmak » acıklık getirmek veya kazandır »

zaman_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zaman_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_eş_anlamlısı nedir ve zaman_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.