tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman eş anlamlısı

zaman eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zaman eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zaman eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tekniği » duzenleme » cıtıpıtı » universiteli » homoseksuellik » mahşer gunu » tercume » uc beyliği » calgılı » t » turkceleştirmek » lizoz » kırdırmak işini yaptırmak » cıkışlarıuzerine konulan kafes » aluftelik » tostculuk » işi e vurmak » onune getirilir » ortunmek » buyruklarının İbranî felsefes » suzme » luleli » oruc tutmak » oğreti » muzevirlik etmek » od ağacı » kar ciceği » gluten » hasatcılık » cokelek » caktırma » gevrekci » bunye » ku » kuskun kuskun » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » ıslak sıcan » guzel » yabancıcıta » luzumlu » in cin top oynamak veya in cin » karaim » kucukleşmek » civi gibi » goz boncuğu » başta veya başında bulunmak » cevre bilimci » okuyana bırakan oyun muamma » makedon » tukuruk bezleri »

zaman_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zaman_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_eş_anlamlısı nedir ve zaman_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.