tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman eş anlamlısı

zaman eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zaman eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zaman eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
donuşlu fiil » gozune hicbir şey gorunmemek » keder cekmek » gocmek » kadar ıskarmozlar arasına uyu » karşıcıkmak » kulce » caktırış » album » başına işacmak » koşe » kirecsizleştirme » pencelemek » cağdaşlık » uzman cavuş » okselemek » duşsuz » dırıltıcıkarmak » karşıtı » cubuk » modulâsyon » gozle yemek » cenesi acılmak » slovakca » dost kara gunde belli olur » hiccilik » uckuruna sağlam » kumes » iki ucu acık boru biciminde it » tuyu bozuk » nankorluk » celtik tarlası » tutsulenmek » celikleşmek » guvence vermek » yuha cekmek » ceşnici » nadasa bırakmak veya nadasa ya » zatulcenp » eller yukarı » odevlendirilme » dokulmek » guneydoğu » ozgunleşmek » guney noktası » on deyi » taze ot gormuşeşek gibi » ıskartaya cıkarmak veya ayırma » tecanus » citilenmek »

zaman_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zaman_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_eş_anlamlısı nedir ve zaman_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.