tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman eş anlamlısı

zaman eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zaman eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zaman eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
başına dunyanın belâsınısarmak » tıpkıcekim » ozellik başkalık fark » bugunku gunde » fare deliğe sığmamış bir de k » kultur varlıkları » gockun » olum doşeği » oruk » muddei » gumruklenme » tendurust » karina etmek veya karinaya bas » ozel okul » kurek kadar veya papuc kadar d » yurumek » pusatcı » varoluşcu » uşutmek » surgu » gok kutbu » akıldan gecirmek » pb » kaşgoz işareti yapmak » camurluk » ruyasıcıkmak » şofor » boy gostermek » ağac sansarı » cırpmak » yufka boreği » cart cart otmek » cekirge şalvar » sinus » cizikli » mak mek » starta gecmek » daha bircok şeylerin yapımında » parmağınıyaranın uzerine basma » pesus » donmek » ustunde kalmak » merkepci » sacılma » kocak » saati calmak » ayva gobekli » suzulme » arabist » akcıllanma »

zaman_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zaman_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_eş_anlamlısı nedir ve zaman_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.