tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman eş anlamlısı

zaman eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zaman eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zaman eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sonmek » kılıc cekmek » odeşmek » jonpromiye » kukurtlenme » ferula assa foetida » sırpca » vermek » duz tumlec » kırk kapının ipini cekmek » mutevekkil » surgu » teror » eksi uc » tup gaz » cıngırağıcekmek » pece » turbe » soğme » emniyet duğmesi » sus icin » toplumsal butunleşme » ihracatcılık » yonetmen yardımcısı » murşit » selulozik » kapıyıacmak » ibadet de gizli kabahat de » vaadini tutmak veya vaadinde d » yer cokuntusu » guducu » ne haber » yangın sondurucu » fucceten gitmek » etmek » başına işcıkmak » allah rahatlık versin » enduksiyon » gurultuye gitmek » ustune ustluk » şıralık uzum » cetrefilleşmek » pluton » gozlenme » ucgensel bolge » orgutleyiş » ermeni » cop sepeti » oyle » tebellur »

zaman_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zaman_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_eş_anlamlısı nedir ve zaman_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.