tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman eş anlamlısı

zaman eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zaman eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zaman eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
arasında den başka anlamıyl » uclu » gozunu kapamak » bıcak kemiğe dayanmak » dort gozle beklemek veya bakma » icine cekmek » goze bilimi » beyin gucu » kandilin yağıtukenmek » cokları » centik » oteki » ofke ile kalkan ziyanla zararl » kucuk sakarca » satranccılık » lvendula staechas » manisa lâlesi » gorulmek » mor renkte lâden bitkisinin bi » onleyen eğik bolum » olcup bicmek » kul sıkılmayınca hızır yetişme » eli ayağıtutmak veya tutmamak » koklu aile » oylelikle » kuvvetini gosterir » kırıkcılık » humayun » camurlamak » ceşitlendirmek » golgelendirmek » yuklem » baygın duşmek » berbat etmek veya eylemek » ronesans » kulube » pluviyometre » ceper » teşkilâtcı » dağgolu » bilgi şoleni » cokuş » rontgenlemek » cıtlatmak » kulceleşmek » cok karılılık » pupa yelken ilerlemek gitmek » barutculuk » donup dolaşmak veya done dolaş » oruklemek »

zaman_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zaman_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_eş_anlamlısı nedir ve zaman_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.