tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman eş anlamlısı

zaman eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zaman eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zaman eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goz kaşsuzmek » ışıkolcer » eski tufek » amac gutmek » kaldırım muhendisi » oz » zor alıma carpmak » adam icine karışmak » sutanne » kor kadı » kapanmak ortulmek » tuy sıklet » cirişci » suyundan yararlanılan cukur » buyulemek » sulun gibi » gerekcelendirme » surmeleme » on lisans » doşek » cift kişilik » temeyyuz etmek » gozunde buyutmek » ağzına geleni soylemek » faydasınıgormek » civileme » musaade » kırcıllanmak » karısıkoylu » afrikalılık » imalâtcılık » millî mucadele » iltibasa yol acmak » arpasıcok gelmek » tahta goğus » ciğciğyemek » yuzsuz » ormek » cepellilik » allah taksiratınıaffetsin » karmac » ustten » kulceleşmek » acmacı » almancı » oyle » goturmek » muteakip » unluleşme » dovdurtme »

zaman_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zaman_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_eş_anlamlısı nedir ve zaman_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.