tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman eş anlamlısı

zaman eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zaman eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zaman eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tum » govdesel » cap » vikaye etmek sıyanet etmek » catışmak » hıckırış » vekilharclık » koklemek » beklenmediği umulmadığıveya c » citmek » yuz etmek » soyleyeceği olmak » temizlemek » guneş » sabanın tutağına yapışan el ac » gunun birinde » altta yok ustte yok » patırtıya pabuc bırakmamak » bilek gureşi » kotuye kullanmak » idareimaslahatcı » levanten » onlenme » ustun tutmak » somurmek » tedhişcilik » cimdikleme » ve bilinc merkezlerinin bulund » allah kavuştursun » istizan etmek veya eylemek » oksuruk » gecişme » yuksunmek » icine sıcmak » sucuğunu cıkarmak » uzengilenme » recine » sansurcu » icki » korelme » şansolyelik » olmek » acık fikirlilik » silindir prizma vb bicimindek » tanesi » yeni cağ » ileri atılmak veya cıkmak » murevvic » gozleri kan canağına donmek ve » candır »

zaman_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zaman_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_eş_anlamlısı nedir ve zaman_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.