tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman eş anlamlısı

zaman eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zaman eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zaman eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuzunu kara cıkarmak » oğutucu diş » olcusuz » mukâfat almak » başının altından cıkmak » ağa borc eder uşak harc » boluk » capaklanma » cozgu » carpma » kusku » distributor » caşıtlık » gurlek » surekli unsuz » tehyic » beliren olumle sonuclanan has » sure olcen » romork » ictikleri su ayrıgitmemek » urkuş » tırnak suruşturmek » gocmenleştirmek » goğus caprazı » butun butun » avazıcıktığıkadar » hevesine duşmek » bektaşî uzumu » karanlığa gomulmek » up » carşaflı » şovalyelik » pacavralaşmak » aşağıfalan yukarı » dili donmemek veya donmek » n » bahcemsi » mutenekkiren » ana sayac » tac beyit » tibetli » eşyanın yapımında kullanılan b » İcinde baklava bulunan » dordun » ayak cekmek » ortulu » aristokrasi ekonomik toplumsa » ecele care bulunmaz » teamul » fındıkcı »

zaman_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zaman_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_eş_anlamlısı nedir ve zaman_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.