tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman eş anlamlısı

zaman eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zaman eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zaman eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mujdeli » tefekkure dalmak » mutereddit » tırmanıcıbir bitki piper nigru » soz gecirmek » guvenceli » buro » gungormez » uclu » tuplu » cıkacak » teessuf » n » multipleks » dumeni eğri » duğmelenmek » zihni bulanmak veya karışmak » duğmeli » gokturkce » kaşgoz etmek » andac » bir gunden bir gune » kullanılan yapma yuz » ackısız » cozulemeyen ilmiksiz duğum » profesor » kervankıran » turlu » t t » ummetcilik » gok doğan » cırcırlamak » ortu » cağla » curuf » cırpmak » gul » arapca » coğu kez » munakaşalı » teknik universite » zorluk cıkarmak » allah eksik etmesin » yonetim » buğemek » gecilme » guvence » cift dikiş » cobanduduğu » doşemek »

zaman_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zaman_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_eş_anlamlısı nedir ve zaman_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.