tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman eş anlamlısı

zaman eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zaman eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zaman eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cokkun » merak etmek k kalın okunur » kazık kok » koyleştirmek » kulunc girmek » karikatur » gonlu olmak » cullandırmak » bahar donemi » tatbikatcı » beklenmediği umulmadığıveya c » muhur gozlu » yuzde yuz » linc etmek » ozenip bezenmek » kuturdeme » gonlunu yaralamak » sakalım yok ki sozum dinlensin » gomuk » bicimini alır hidrojenle oksi » guclu duygu durumu » gulunmek » gece gunduz dememek » citlemek » civilemek » kuresel » gibi birtakım makinelerin işle » orneklemek » muco » eski tufek » arkasına duşmek veya takılmak » enduksiyon » urperme » ağac kavunu » ortadan kaldırılmasısiyaseti » efendim nerede ben nerede » transfuzyon » munasip » begum » civanpercemi » otostopcu » calışma belgesi » cok ortaklı » yedigir » cişetmek » cekip cevirmek » gobel » şuphelendirmek » ana baba gunu » kultursuz »

zaman_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zaman_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_eş_anlamlısı nedir ve zaman_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.