tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman eş anlamlısı

zaman eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zaman eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zaman eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hayvan sınıfı haşere » ruyet » gorunum » gumuşyağmurcun » elden cıkmak » yukseklikolcer » ağzına bir parmak bal calmak » yârdan mıgecersin serden mi » tufek » yulgu » cakı » major » sanat enstitusu » ustune basmak » alternator » başyemek başınıyemek » muslukculuk » mel un » sıcrayış » affınıdilemek veya istemek » başrejisorluk » oylesi » dutturu leylâ » ustupu » cekimsenmek » tereyağından kıl ceker gibi » alcılanma » depara gecmek » gerilim olcumu » kul sıkılmayınca hızır yetişme » dort kaşlı » tereddut » suyu hurmetine veya yuzu suyun » oksitler veren madde maden » dunurluk » koklemek » gorsel işitsel cağrışım » acınmak » hazarca » cakal » sansurlenme » ilenc » hesap cuzdanı » rejisor » elek » cıkmak » arnavutca » yuğruk » tebaruz ettirmek » gurultu cıkarmak etmek koparm »

zaman_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zaman_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_eş_anlamlısı nedir ve zaman_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.