tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman eş anlamlısı

zaman eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zaman eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zaman eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
işin kolayına kacmak » buyukken daha kucuk duruma get » guneşkremi » carpı » iclem » muzahrefat » f » somurucu » gorme hucresi » cığırış » gorunurde » niyetci » ve katımadde » sozleşme yapmak » i hâli » pis pis gulmek » iceri girmek » kapkaccı belli etmeden para v » gucluluk » gomme dolap » davranmak saygıgostermek soz » yuzyıl » geciştirmek » karagoz » adana kebabı » kocan » uzmek » kutuk gibi » muzahrefat » guvensizce » catıeteği » mutedeyyin » stokculuk » dipsiz kile boşambar » elinle ver ayağınla ara » ic deniz » sumerce » taştaşustunde bırakmamak » burgulu » yedi gomlek uzak olmak » turkceleşme » muzahir » plânor » kul bağlamak » sutyen » alt tur » mubarek » bir dilin kelimeleriyle duşunc » kucuk ay » tukuruk »

zaman_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zaman_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_eş_anlamlısı nedir ve zaman_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.