tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman eş anlamlısı

zaman eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zaman eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zaman eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ter dokmek » yapısının işleyişinin ve geli » donup dolaşmak veya done dolaş » meşhut curumler mahkemesi » gok ekseni » ay ey » yucelme » pic sinek » cok gormek » icli dışlıolmak » carliston » mo » bıcak altına yatmak » donuk » talih oyunu » deve bir akceye deve bin akce » ileri gitmek veya varmak » ciğnemek » cayırlama » fırca gibi » protezi » ımtırak » uzme » bir gosteride yer alan kimse » onemlice » pusku » burokrasi » hedonizm » hil at » yetimi okşamışlar vay sırtım » milletce » nedamet duymak veya getirmek » musellem » mutculuk » nufus kaydı » borcsuz » konuk sanatcı » ciş » muşavir » ettiğini bulmak veya cekmek » bugduz » dışında kalan bir veya birden » caykızı » oz kardeş » duşurmek » kimse » muhreli » rest cekmek » ortak veya kuma gemisi yurumuş » koc burunlu »

zaman_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zaman_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_eş_anlamlısı nedir ve zaman_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.