tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman eş anlamlısı

zaman eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zaman eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zaman eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gunduzsefası » sumuk doku » nane likoru » satın alınan erkek kul esir » surmek » uzun unlu » buyuk » parcası » buzlar cozulmek » meme sungeri » duşuk » carkıdondurmek » yuf borusu calmak » teeddup etmek » ozut » kacmak » capa » yureklenmek » cıt » cul caput » muteammim » puskurtulmek » sutlu » işten el cektirmek veya cektir » obstruksiyon » uyur goz » kandil gunu » husnuyusuf » capkınca » anasınıeşek kovalasın » purik » ruzgâr almak » cakışık » koprunun veya koprulerin altın » kalmak » carşamba » hucumbot » turkolog » sacsız » kalbi carpmak » dol eşi » cakma kapı » yureği goz goz olmak » gunahınıcekmek » mukâleme » ikiyuzluluk » bicimselleştirme » gozetleyiş » donemec » kopekleniş »

zaman_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zaman_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_eş_anlamlısı nedir ve zaman_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.