tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman eş anlamlısı

zaman eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zaman eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zaman eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ağzınıkapamak veya kilitlemek » rezil rusva olmak veya rezil k » omnibus » gumburdemek » zurriyet » selâm soylemek veya yollamak » dışdunya » karikaturleştirme » paca » ayrıcalık tanınmak veya goster » duzen » cop torbası » korpe » alcak gerilim » frenkleştirmek » soz dalaşı » hareketini inceleyen bilim dal » cevirmek » kambriyen oncesi » duşundurmek » ceyiz » ciğneyiş » taşcatlasa » selâmunaleykum kor kadı » baldırıcıplak » kok işareti » donum noktası » temel onerme » hırtlambasıcıkmak » kasvet basmak veya cokmek » gumruklenme » kur a efradı » munkir » tok gozluluk » goze batmak » ucten dokuza » ordekgagası » su gecirmez kumaştan yapılmışt » mudurluk » mudekkik » hay allah » japon hurması » surup gitmek » sursat » cifteleşme » ceyizcilik » adam kıtlığında veya yokluğund » yıva » onunu kesmek » dokuk »

zaman_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zaman_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_eş_anlamlısı nedir ve zaman_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.