tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman eş anlamlısı

zaman eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zaman eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zaman eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uzun oyku » coraklık » tava boreği » gecinilme » gosteren liste » telâşa duşurmek » guluşme » tarihsel ozdekci » lâponca » canavar duduğu » bir cift soz » calıştırmak » turkiye turkcesi » uzgu » cık » calık » sac ağartmak » gosterim » bolşeviklik » cevrelik » purin » karşılıksız cek » halk yardakcısı » acık teşekkur » tecrubî » alcak gerilim » buzuşme » goz gozu gormemek » kupleği » beylik soz » cıra dibine ışık vermek » kat iyet » uc boyutlu film » kapalıcarşı » muttefikan » dikdortgen » ağac ve dal uzerinde cok sayıd » kişiye ozel » gozaydın etmek » turuncgillerden hindistan da » cozuşmek » işdayıya duştu » ozleşmek » mahkemelik olmak biri başkasıy » ayağına duşmek » surcmek » durulme » yureğinin yağıveya yağları eri » sure aşımı » gocurmek »

zaman_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zaman_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_eş_anlamlısı nedir ve zaman_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.