tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman eş anlamlısı

zaman eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zaman eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zaman eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
diz ustu cokmek » emniyet duğmesi » zeytin guvesi » duşurulme » aclık grevi » gonuldaş » lâğım doşemi » ceşnili » yuzune tukurseler yağmur yağıy » kahrından olmek » sozu ağzına tıkamak » mekanikcilik » puruzsuz » goz » yuzu asılmak » alışverişe cıkmak » falcata » uzre » kotu » ozellik başkalık fark » f » sumter » olcerme » hevesi kursağında veya icinde » ovuntu » percinleyiş » el işciliği » camaşır sabunu » cedik » suzuntu » muzaheret etmek » catı » olum sukûtu cokmek » portenin başına konulan işaret » enfrastruktur » kısa goruşlu » dondurmek » amator » papirus » gozetmek » yuzler » damarına cekmek » melengic » cın cın inletmek » yedi duvel » pırnal komuru » gonderi » hukum » paşmakcı » avans cekmek »

zaman_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zaman_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_eş_anlamlısı nedir ve zaman_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.