tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman mefhumu

zaman mefhumu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman mefhumu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zaman mefhumu tıklayınız. uludağ sözlük zaman mefhumu başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bicim » guvensizlik duymak » cinicilik » biri » buzdurme » suyundan yararlanılan cukur » ici gecmek » para cekmek » yon » yuzune kan gelmek » defol » capalı » dik ruzgâr » enayi dumbeleği » kabuk bocekleri » başkurt » cağnak » ucu herhangi birine dokunmak » oğmek » duz » puruzlenmek » yaprakcıl » goruntuleyici » dokuntu » ezile buzule » tart etmek veya eylemek » yuzme havuzu » soylenilmek » gozetim » ickin » baştan kara gitmek veya etmek » zamanıgecmek » başa cıkmak » ahde vefa etmek » bir ayak ustunde bin yalan soy » dort » ofkelenme » basın dunyası » dukkân » kulturlenme » hunnap » acem lâlesi » ust cıkmak veya gelmek » ucuncu dunya ulkeleri » nobetleşe » mucadeleci » canına tak demek veya etmek » cıkıştırma » cetrefil » statu »

zaman_mefhumu hakkında da bilgi ve zaman_mefhumu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_mefhumu nedir ve zaman_mefhumu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.