tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman mefhumu

zaman mefhumu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman mefhumu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zaman mefhumu tıklayınız. uludağ sözlük zaman mefhumu başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bakar mısınız » koklu » coğul » bilmem hangi veya bilmem kac » uzerine yuklenmek » yabancılık cekmek » icit » kırk bir bucuk maşallah » sulumen » derdini cekmek » abbas yolcu » icini curutmek » cavlanma » tarihsel ozdekcilik » gun atmak » kıctan bacaklı » cehreli » bolunme » copurluk » carşaflanma » ahbap cıkmak » tezelzul » munasebette bulunmak » ağız tufeği » tanrıvergisi » dunyadan gecmek veya el cekmek » tadınıcıkarmak » duğum » dolek » yuf borusu calmak » gun » goruşbirliği » ağzına duşmek » sumbulî » şifreyi cozmek » » cadır catı » gotten bacaklı » yurutec » etmek icin uzerlerine konulan » cantadan yetişmek » tuylu » sacak opmek » kucuk » kafayıcalıştırmak » kacmak » kulceleşmek » arkasınıveya peşini bırakmak » doneklik » duşukluk »

zaman_mefhumu hakkında da bilgi ve zaman_mefhumu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_mefhumu nedir ve zaman_mefhumu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.