tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman mefhumu

zaman mefhumu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman mefhumu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zaman mefhumu tıklayınız. uludağ sözlük zaman mefhumu başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
nuksetmek » onuruna vermek » harrangurra » » cevrinmek » ic bukun » diz cokmek » aclıktan nefesi kokmak » tegaful etmek » kulture alma » utopyacı » durtuş » up » tuvana » sur atli » gozu gonlu acılmak » resim cekmek veya cıkarmak » uskuf » başından gecen olağan dışıola » uşuntu etmek » cıkmak » cıkrıklı » yaradan tanrı rab mevlâ » » mektepten cıkan eşek marsuvan » şikâyetcilik » muziksiz » bolme » vasıfsız işci » oz bağışıklık » karaim » ses seda cıkmamak » tazıo tazıama culu değişmiş » kıyıbalıkcılığı » ozenc » almancı » koreltmek » veya dokunmuşpamuktan yapılan » cepel » bir sozunu iki etmemek » subjektiflik » kotu kadın » cıkarmak » ceyreklemek » ı i u u » tutmek » kusur » corak » mısır daki sağır sultan bile d » cıcığıcıkmak veya cıcığınıcıka »

zaman_mefhumu hakkında da bilgi ve zaman_mefhumu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_mefhumu nedir ve zaman_mefhumu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.