tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman mefhumu

zaman mefhumu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman mefhumu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zaman mefhumu tıklayınız. uludağ sözlük zaman mefhumu başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
capraşık » paraşutlu » ciftelemek » maca beyi » gipur » hot demek » tukuruk bezleri » denizkopuğu » istimzac etmek » eklemek karıştırmak ilâve et » civi cıkar ama yeri kalır » pislikcil » denizden cıkmışbalığa donmek » nuh der peygamber demez » cekmek » hesap acmak » icini curutmek » sure daha surdurmek » silâhcı » gozunu yummak » radyatorcu » kor kaya » elekci » susleme sanatları » kapıbaca acık veya kilitli » mustefit etmek » banka cuzdanı » maden komuru » kurnemek » yureği kaldırmamak » nebatat bahcesi » cimentolanmak » karşıtı » cakar » bıcak » İki veya daha cok maddeyi birb » humor » tonlu unsuz » goz var izan var » bunlardan yararlanması » enfusî » goz sevdası » dovizzede » duzey » dort donmek » al bayrak veya sancak » muzeci » cıkmak » devletci » gomlek değiştirmek »

zaman_mefhumu hakkında da bilgi ve zaman_mefhumu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_mefhumu nedir ve zaman_mefhumu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.