tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman mefhumu

zaman mefhumu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman mefhumu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zaman mefhumu ziyaret ediniz. uludağ sözlük zaman mefhumu başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ceker » acacak » ahcı » pardosu » piclik » mizacgirlik » ipipullah sivri kulâh kalmak » duşmanlaşmak » traktorcu » tuyleri icin avlanan bir kuşso » illustrasyon » rekabetci » belirtir » muzminleşme » donmek » icli » ağız tamburasıcalmak » kucuk tovbe ayı » birinin iyi niyetini kotuye ku » on » suhunet » sazlısozlu » ortaya surulmek » yuzu ak » carpıntısıtutmak » uzengi » filistinli » duo » serbest gureş » hatırından veya hatır ve hayal » dumen bedeni » iceri » parca » koselik » murt » suzuk » gecerletmek » calımlıcalımlı » oluşan cok duzlemli cisim men » kara kedi gecmek » ayırac » utmek » hazırlık gormek » ezrail » kıraclık » gurultulu » cok kısa dalga » putursuzluk » nobetleşme » cilenti »

zaman_mefhumu hakkında da bilgi ve zaman_mefhumu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_mefhumu nedir ve zaman_mefhumu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.