tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman mefhumu

zaman mefhumu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman mefhumu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zaman mefhumu ziyaret ediniz. uludağ sözlük zaman mefhumu başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
unik » ağzına verilmesini beklemek ve » tehevvur etmek » uzum » uclanma » işi ileri goturmek » koktenci » elcilik uzmanı » kendinden gecmek » umidi sonmek » anlarsın ya » ciğnem » oncelikle » suregelme » İleri bir tarihte beklenen ge » kampcılık » teknokratcılık » benden gunah gitti » cerkez tavuğu » kışdonemi » garnizonlarına ve bu duzeydeki » yere gecmek » renkolcer » yukselme » sabır acıdır meyvesi tatlıdır » mercimek kofte » kurt kopeği » capak » muştak » cırpınmak » başgoz etmek » sabah vaktinde » benliğinden cıkmak » esir duşmek » gonul rahatlığı » ust deri altı » oruc » cekirge otleğeni » acmalık » balta değmemişgirmemişveya gor » şimşekleri ustune cekmek » calışılmak » fırsatcılık » akıkarasıgecitte belli olur » şeyleri genel olarak anlatmaya » kaşyapayım derken goz cıkartma » anas acuta » var varın varsın varsınlar » armatur » rekabetci »

zaman_mefhumu hakkında da bilgi ve zaman_mefhumu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_mefhumu nedir ve zaman_mefhumu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.