tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman mefhumu

zaman mefhumu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman mefhumu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zaman mefhumu tıklayınız. uludağ sözlük zaman mefhumu başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tezevvuc » gozunden uyku akmak » cocuk gibi sevinmek » endonezyalı » patırtıya veya gurultuye verme » durbunlu » coplenmek » dışdunya » pabuclarınıcevirmek » gelecekcilik » kara duzen » ışığa gocum » gomlekcilik » infiratcılık » kırmızıcuruk » beklenmediği umulmadığıveya c » ilk ornek » conk » suveter » ustubec macunu » her dem taze olmak » yemeden icmeden kesilmek » kalıtcı » uzgun » ağacıkurt insanıdert yer » muphemlik » nebatat bahcesi » carpmak » koşullu yan cumle » orgu » levazım boluğu » imdatcı » azınlık hukûmeti » taaddut » u » yuksek sosyete » cicekci » cirkinlik » taşlama işiyle uğraşan usta » işguzarlık etmek » ruya gibi » cozmek » himaye etmek » noktalama işareti » kafasıcatlak » goğus goğuse » ateşi duşmek » cobancantası » perdahcı bazıparlatıcımaddele » talihine kusmek »

zaman_mefhumu hakkında da bilgi ve zaman_mefhumu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_mefhumu nedir ve zaman_mefhumu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.