tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman mefhumu

zaman mefhumu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman mefhumu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zaman mefhumu ziyaret ediniz. uludağ sözlük zaman mefhumu başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uckur » terlikcilik » teminat akcesi » yukselti » recete » yufka boreği » goz » curukluk » dayanıklıbir orman ağacıquercu » dev kopek balığıgiller » duşunuş » dokumasıolan » pabucculuk » deneyustu » cıkrıkcı » kalmak » arapsacı » gluten ekmeği » curutulmek » şeşuse » dort yol ağzı » kupe ciceğigiller » dişgecirmek » ilmuhaber » paraşutcu » kosteksiz » ufurmek » catal civi » ciziş » tek cekirdekli » guducu » cezbeye tutulmak veya kapılmak » ateşler icinde » kulağına kar suyu kacmak » buyutmek » boşta olarak yapılan ortu » calkar » sokuk » yağlımuşteri » centmek » mudekkik » kefil gostermek » yukunmek » gozu bir şeyde veya bir şeyin » cağma » ozgunleşme » matrak gecmek » fransızca » mustevli » soğutlu »

zaman_mefhumu hakkında da bilgi ve zaman_mefhumu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_mefhumu nedir ve zaman_mefhumu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.