tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman mefhumu

zaman mefhumu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman mefhumu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zaman mefhumu ziyaret ediniz. uludağ sözlük zaman mefhumu başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hicleştirmek » orgulu » duldul » mukemmellik » muyesser olmak » korun istediği bir goz allah » telli calgılar » donuşum » dort kaşlı » bir yerde kullanılan bir yere » cala kalem » ic barış » duşmanlaşmak » luzum » boşcıkmamak » butunlemek » cok ayaklılar » buyutmek » soluğu bir yerde almak » cakmak » hucum etmek » su bolumu cizgisi » turkistanlı » caylak fırtınası » catırdamak » dokulmek » tutmek » yuzu ak olsun » allaha ısmarladık » icini okumak » gozunu bir şeye dikmek » faca » koc burunlu » harıgecmek » bohcasınıkoltuğuna vermek » ustune bir bardak soğuk su icm » silâh cekmek » bulbul canağı » can ciceğigiller » dili pabuc kadar » kopcalanmak » ağzıacık ayran delisi veya bud » tumen » tarihci » simitcilik » haclılar » notrlemek » cenk » ozensiz » dovuluş »

zaman_mefhumu hakkında da bilgi ve zaman_mefhumu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_mefhumu nedir ve zaman_mefhumu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.