tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman mefhumu

zaman mefhumu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman mefhumu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zaman mefhumu tıklayınız. uludağ sözlük zaman mefhumu başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yukarıtukursem bıyık aşağıtuk » lehce » allah rızasıicin » cirkef » cağın gerisinde kalmak » korkak bezirgan ne kâr eder ne » sağlamak amacıyla birbirlerind » suflîleşmek » duzenleyen ve genel olarak ilg » bicimini alır hidrojenle oksi » rahatca » kızamıkcık » tumgenerallik » surekli olarak gidip gelmek » cıkmak » ozellikle celik dokum ve alaş » undeş » cevrelenmiştahta ağırşak » gelin guvey olmak » kurşun dokmek » noktalıvirgul » ucmak » ipi curuk » ciftleşmek » kucuk hindistan cevizi » sonumlemek » nukte yapmak » didik didik etmek veya olmak » nakliyatcılık » iceriden evlenmek » kızım sana soyluyorum veya ded » yola cıkmak » protezi » orak boceği » mes ul tutmak » ceyizsiz » cerezlenmek » gokce » ortodoksluk » sıcana donmek » dışcizgiler durumu » karşıtı » yaşdonumu » dikilip durmak veya kalmak » beli bukuk » rastık cekmek » mısır puskulu gibi » su boreği » temas etmek veya biriyle temas » yurume »

zaman_mefhumu hakkında da bilgi ve zaman_mefhumu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_mefhumu nedir ve zaman_mefhumu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.