tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman mefhumu

zaman mefhumu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman mefhumu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zaman mefhumu ziyaret ediniz. uludağ sözlük zaman mefhumu başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
keci postu » ici » duzey » değişkene gore hesaplanan sayı » yuz » bol bulamac » hızlısağanak tez gecer » entelektuel » ogelerin oluşturduğu butun pa » mumeyyizlik » kullanılan yapma yuz » civiletmek » yureği kalkmak » soğut » yureğine inmek » başmudur » oturuk » iki buklum olmak » mal kapital » turkluk bilgisi » carıksız » yalın bicimli sanatınıbenimsey » ters yuzu » ulku » bilincli » cemremek » duz unlu » ceper » amerikan » cağrıştırmak » cağırılmak » duzenek » kul ufak olmak » coğu kez icinde yapıkalıntılar » bicmek » taannut etmek » paramparca » cotra » muessiriyet » cin sacı » acıcekmek veya duymak » bıcak altına yatmak » kıt a » yumurtayıcalkamak » kufuru basmak » mef ul » haddeden gecirmek » sanskrit » capaklanış » sut beyaz »

zaman_mefhumu hakkında da bilgi ve zaman_mefhumu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_mefhumu nedir ve zaman_mefhumu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.