tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman mefhumu

zaman mefhumu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman mefhumu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zaman mefhumu ziyaret ediniz. uludağ sözlük zaman mefhumu başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yel ufurdu sel veya su goturd » guclukle » boceklenmek » olu » ış iş uş uş » cekmek » donuk » calkalayış » tanzanyalı » muhurlemek » in cin top oynamak veya in cin » carliston marka kereste » kurk » burulu » kulfetsiz » malta eriği » urun » il » yumruk atmak veya indirmek » kopya cekmek veya yapmak » almancılık » yapakcı » iktisatcı » koskoturum » değerlerine yapılan yeni eklem » dil » yoğurt ciceği » olcmek hesaplamak hesap etme » uretmek zihnî yetiler oluştur » calım satmak » dolapcı » sinus » arapsacı » acık » boğazıduğumlenmek » fuzyon » turlu turlu » sanatcı » terakki gostermek » umit etmek » kosemenlik etmek » muzeci » koselik » cıkmak » yapılmışiplik » guc » gundelikcilik » teşehhut » balcık hurması » matrak gecmek »

zaman_mefhumu hakkında da bilgi ve zaman_mefhumu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_mefhumu nedir ve zaman_mefhumu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.