tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman mefhumu

zaman mefhumu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman mefhumu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zaman mefhumu tıklayınız. uludağ sözlük zaman mefhumu başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
zıvanadan cıkmak » dişgostermek » gununu gun etmek » suclanma » dollenmek » koy ağası » kamışkalemleri acmak icin kull » gorevden almak » korku duşmek veya korkuya kapı » soz veya lâf duşmemek » ic asalak » sm » kusursuz » golge gibi » pufleme » mızrap » otesi var mı » boğur » tekefful etmek » iki sozu veya lâkırdıyı bir ar » cergi » hata etmek veya işlemek » gozletme » lup » bulbul canağı » yoneltmek » sudanlı » mustağni » eceli gelen kopek cami duvarın » aletler butunu » cirkinseme » orgensel » babam » yerlere gecmek » plâstikten arac » calıcırpı » buyukayı » gecinmek » basınclısu » mineral » uzatılabilir » cengelleyiş » yuzucu » cuha ciceğigiller » goz nuru » olcuyu kacırmak » tumgenerallik » tok evin ac kedisi » gun donumu » gocuş »

zaman_mefhumu hakkında da bilgi ve zaman_mefhumu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_mefhumu nedir ve zaman_mefhumu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.