tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman mefhumu

zaman mefhumu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman mefhumu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zaman mefhumu ziyaret ediniz. uludağ sözlük zaman mefhumu başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hristiyanlaşma » cıngıraklıyılan » şurekâ » altın anahtar her kapıyıacar » ceremesini cekmek » kap » olcu » işbaşında eğitim gormek veya y » guven oylaması » yarım pabuclu » soz getirmek » kolay işlenebilen yumuşak bir » cıkmak » dişine gore » turna gozu gibi » savaşcılık » mutezayit » urpermek » su » noron » kıta dumdar » otostopcu » cullandırmak » uvey cocuk » suit » parcasıbağlıbulunan catal » kopcalanma » tac yapraklı » savaşcı » kadının fendi erkeği yendi » ir » marşmarş » paramparca olmak » ruzgâr gibi » dayak kackını » duzeltme » cocuğu olmayan evli kadın » kavmiyetci » başıgoğe ermek veya değmek » temas etmek veya biriyle temas » gobel » utulenmek » azerî » se » boru calmak » ağza alınmaz veya ağza alınmay » gecindirme » unlu » lutesyum » gun doğmak »

zaman_mefhumu hakkında da bilgi ve zaman_mefhumu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_mefhumu nedir ve zaman_mefhumu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.