tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman mefhumu

zaman mefhumu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman mefhumu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zaman mefhumu ziyaret ediniz. uludağ sözlük zaman mefhumu başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yollara sokaklara dokulmek » kara kara duşunmek » turkceleşme » başsavcıolma durumu » soğuşturmek » guven oylaması » zulcelâl » uc » savaşcı » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » yakasıacılmadık » koklemek » mufrit » ic » arefe gunu » cıplaklaştırmak » kurevî » kıskac » cevrelenmiştahta ağırşak » bukulmek » âlemin ağzıtorba değil ki buze » zahmet cekmek » vur abalıya » arkasına duşmek veya takılmak » ağzından girip burnundan cıkma » suruş » mart iceri pire dışarı » cinisiz » penceleşmek » viola tricolor » cember » pekiştirme unlusu » purcekli » yamac » cekmeceli » gecmişe mazi yenmişe kuzu der » cat » camgobeği » barca » monatcılık » duru » ac bîilâc » yuzeyinin her noktasına basınc » soz etmek » icin kullandıkları ozel olara » genellikle orduda veya yatılıo » cuş » yatakcı » tercumeihâl » okuzluk »

zaman_mefhumu hakkında da bilgi ve zaman_mefhumu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_mefhumu nedir ve zaman_mefhumu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.