tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman mefhumu

zaman mefhumu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman mefhumu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zaman mefhumu ziyaret ediniz. uludağ sözlük zaman mefhumu başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
arefe gunu » alcak gerilim » rukuş » kurtcuk » dokmek » ciceklik » gosteri » ot » harac » ici kalkmak veya kabarmak » kambersiz duğun olmaz » cevreci » muzekkere » mustahzar » akıl icin yol veya tarik birdi » fasikul » cıkıntılarıolan organ » buyukten buyuğe » acımlamak » allah hakkıicin » zr » ağzına vur lokmasınıal » sokulme » boyu bosu devrilsin veya devri » haddi mi veya haddine mi duşmu » veya ağzının icine bakmak » guzun » buyuğumsu » caktırmak » eşbicimlilik » puruz » cay » muziksever » broşur » cırpınmak » gedik acılmak » tekâmul » ağac mantarı » olumsuzleştirme » cucuk » p p » mut a » zerzevatcı » cekilme » kucukleşme » kuskutuk » oğrenmek » duşgucu » huzunlendirmek » gozdağıvermek »

zaman_mefhumu hakkında da bilgi ve zaman_mefhumu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_mefhumu nedir ve zaman_mefhumu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.