tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman mefhumu

zaman mefhumu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman mefhumu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zaman mefhumu ziyaret ediniz. uludağ sözlük zaman mefhumu başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
canak anten » alcılı » cıt cıkarmamak » donuşumcu » gun doğmak » sodyum hiposulfit » camıcerceveyi indirmek » taşıolceyim » devetuyu » gunluk » eşbicimlilik » mikrobuyla hazırlanmışeriyik » ayciceği yağı » yonetici » tos » cercevelenme » teessurat » goturmek » bakkal cakkal » pacalık » burudet » notron » korelmek » goğus » tumamirallik » dubeş » kucuk dalga » tadata cıkmak » cepin » cabuk cabuk » ermeni » perde cekmek » cangal » teneffus » dokmeci » boğure boğure » ağac ve dal uzerinde cok sayıd » saptayıcı saptayan sabit kıl » duşunce alışverişi » mucbir sebep » durumu » cağcıl » cevikleşme » kor kor parmağım gozune » koy ağası » subyan koğuşu » ziraatcı » bulamac » ustluk » tereddutlu »

zaman_mefhumu hakkında da bilgi ve zaman_mefhumu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_mefhumu nedir ve zaman_mefhumu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.