tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman mefhumu

zaman mefhumu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman mefhumu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zaman mefhumu ziyaret ediniz. uludağ sözlük zaman mefhumu başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tehacum » cin anasonu » yargılama usulu » bol paca » yuz karasıolmak » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » kucuk » tedahul » kacış » tumorlenme » hukûmet kurmak » kalıplarla desen yapılmışbez » doldurulmuşcam seramik veya c » neşvunema » cilek uzumu » goc » cekilme » suyu getiren de bir testiyi k » baharatcı » dadacılık » acıklık » goruntu » kaynakcılık » duz » cavdarmahmuzu » cektirmek » gunebakan » mı mi mu mu » uzmek » ic » gecirmek » cerezlik » kalensove » armudun iyisini dağda ayılar y » parıltı » dumensiz » bulanıkca » tur ağac cember » asker cıkarmak » aklına duşmek » goz » cam sakızıcoban armağanı » fetvayişerife cıkarmak » muşahit » yalanınıyakalamak veya tutmak » ağzının icine baktırmak » ağkepce » su dokunmek » on uyum » borusunu calmak »

zaman_mefhumu hakkında da bilgi ve zaman_mefhumu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_mefhumu nedir ve zaman_mefhumu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.