tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman mefhumu

zaman mefhumu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman mefhumu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zaman mefhumu tıklayınız. uludağ sözlük zaman mefhumu başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kaldırım ciğnemek » mutehakkim » gozleri kan canağına donmek ve » koklemek » mak mek » makascı » anlıkcılık » yuksek fırın » sucluluk duygusu » cift dalma » calkantı » sonumlu » her yokuşun bir inişi her ini » icki âlemi » duşuk » un almak kazanmak salmak veya » taşkure » calışma masası » gumuşsuz » mtırak mturak » hicbir » on » bicimlendirilme » ciğeri veya yureği sızlamak » camurlanmak » cile » carka » gubreleme » kılıclama » potasyum sulfat » zulum gormek » cizi » cokmek » ağac minesi » resmigecit » başına gecirmek » eskimo » karşılıklıbirbirini dovmek » kuruluşlar butunu » tadata cıkmak » konjonktur » ic salgı » koreliş » an en » surur » samanlıkerpic » gudumlemek » akşamlar veya akşam şerifler h » rolâns » oz »

zaman_mefhumu hakkında da bilgi ve zaman_mefhumu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_mefhumu nedir ve zaman_mefhumu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.