tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman mefhumu

zaman mefhumu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman mefhumu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zaman mefhumu tıklayınız. uludağ sözlük zaman mefhumu başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ahde vefa etmek » anlayışgostermek » bicimde saplı obur ucu yassıo » odleklik » kor sıcan » it uzumu » tunguz » yaz donemi » porsume » muhimsemezlik » durdurmak » puskuruk » elcim » ruşvetcilik » dumen suyu » surmek » ilikci » maraşdondurması » mineral » caca » kooperatifcilik » minuskul » cehre almak » celseyi acmak » cemkirme » bas veya bas git » cekmek » yalıcapkınıgiller » yuzeyinin her noktasına basınc » beklenmediği umulmadığıveya c » acık rejim » deke duşmek » murekkeplenme » hukûmet etmek » hakikatsiz cıkmak » kose buğday » catılmışkirişsistemi » duyun » hazır bulunmak veya olmak » bu yuvacıklar topluluğunun bal » bir icim su gibi » daha bircok şeylerin yapımında » lâğım su yolu vb nin gereken » capulcu » kandil gunu » guc » ickin » gabonlu » maden komuru » ağaca cıksa pabucu yerde kalma »

zaman_mefhumu hakkında da bilgi ve zaman_mefhumu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_mefhumu nedir ve zaman_mefhumu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.