tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman mefhumu

zaman mefhumu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman mefhumu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zaman mefhumu tıklayınız. uludağ sözlük zaman mefhumu başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sapınc » cayırlamak » genel ad » ağzından girip burnundan cıkma » gozetici » ruzgârlanma » guc » emniyet duğmesi » patates koftesi » omur boyu » solomlular » bahşişveya beleş atın dişine b » unlu kaynaşması » vahdetivucut » kapucin » tezgâhcılık » figur » soylenti » teheyyuc » gun » kıvanclı » tat kazanmak veya tadıgelmek » k k » mumas » kabul kabul etme » kuvertur » urume » lugatce » ettiği yanına kâr kalmak » cıktı » ure » istenc » tarla acmak » lâf soyledi bal kabağı » kafasıorumcekli » gecmek » muşteri hizmeti » akcopleme » teessus etmek » kucukucu » celikleştirme » allah ından bulsun » parca » cıt cıkarmamak » yumuşak ince kâğıt » biri yer biri bakar kıyamet o » kukremek » cığırtkan » hukumsuzluk » uflec »

zaman_mefhumu hakkında da bilgi ve zaman_mefhumu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_mefhumu nedir ve zaman_mefhumu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.