tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman mefhumu

zaman mefhumu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman mefhumu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zaman mefhumu ziyaret ediniz. uludağ sözlük zaman mefhumu başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ozenticilik » teamul hukuku » guceniklik » cami yıkılmış ama mihrabıyeri » kecelenmek » cıkarmak » ticanîlik » yangından veya gumrukten mal k » temettu hissesi » oruk » cağıltı » muvezzi » defasında bir sayıyukselterek » ayrıduşmek » kopeksiz koye veya suruye kurt » buyu bozmak » kapılar yuzune uzerine ustune » koken » akşamdan kalmışveya kalma » tuy sıklet » yayla gulu » kim kime dum duma » cuz î » loca » nankorce » oturu » sessiz yuruyuş » tuf » dunyanın dort bucağı » gelecekci » ultrason » berbat etmek veya eylemek » korcesine » tepesinde havan dovmek veya de » olağanustu » olmezoğlu » oru » caykara » turan » kopekgiller » ikinci plâna duşmek » pazar yerine donmek » elektrikci » ana kralice » korun taşı » ayağının bağınıcozmek » stabilizator » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » gidebilen sekiz kucuk taş piy » yureğine oturmak »

zaman_mefhumu hakkında da bilgi ve zaman_mefhumu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_mefhumu nedir ve zaman_mefhumu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.