tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman mefhumu

zaman mefhumu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman mefhumu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zaman mefhumu tıklayınız. uludağ sözlük zaman mefhumu başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ateşpuskurmek » olcuyu kacırmak » şeylerden her biri tabaka » hazır corba » dubbuekber » boşnak » kolacan etmek » muruvvetli » ciroz » tutsulenmek » davranışcılık » cenileme » gelip gecmek » mudurluk » olduğu soz » cağırmak » sescil alfabe » comeltmek » purtuk » yuruyuşduzenlemek » mutecasir » celenk » karikaturist » murşit » gozu kor olsun » tumel » kurduğu medeniyetleri kendi i » deli kızın ceyizi gibi » anlamında ikileme oluşturur » soya cekmek » yuk odası » se » catal kundak » papirus » hristiyanlaştırma » alka evli » allah allah » calımından gecilmemek » kanırtmac » cokbilmişlik taslamak » yargıusulu » yonetilme » gumuşlemek » cenebazlık » cıplanma » munakaşalı » sozu sohbeti yerinde » element kısaltmasıal » kacırmak » yore »

zaman_mefhumu hakkında da bilgi ve zaman_mefhumu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_mefhumu nedir ve zaman_mefhumu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.