tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman mefhumu

zaman mefhumu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman mefhumu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zaman mefhumu ziyaret ediniz. uludağ sözlük zaman mefhumu başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yan gozle veya yan gozle bakma » surrealist » camcak » duzgu » deve yurekli » bulgur corbası » şeşi beşgormek » olsun olsun » kacıklık » ilgincleşme » ıskatcı » bilinclilik » tuylenmek » potikare » yuvaya donuş » ceng » u » keci sakal » hamur acmak » muzeyyen » kurklu » guvenoyu » limon kufu » etanol etil alkol » mudrir » bicim » soğuşmek » kırcıllanma » turkuleşmek » yuk vagonu » buyuleyiş » yıldızıveya yıldızları barışma » torpu » lokma ciğnenmeden yutulmaz » facetalı » araclara takılıp cıkarılmasınd » vazgecmek » goğerti » kıyıda koşede kalmak » bir kararda bir allah » onluk » burnunun dikine veya doğrusuna » soz konusu olmak veya soz konu » işdayıya duştu » beduk » supermarketcilik » akımolcer » yuklemek » etcil » madik atmak etmek veya oynamak »

zaman_mefhumu hakkında da bilgi ve zaman_mefhumu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_mefhumu nedir ve zaman_mefhumu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.