tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman mefhumu

zaman mefhumu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman mefhumu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zaman mefhumu tıklayınız. uludağ sözlük zaman mefhumu başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yılan gomleği » muşteri » tanrı ya minnet duygusunu sunm » kullenmek » beklenmediği umulmadığıveya c » turkolog » sorguc » fuze » gun » guvenmek » kok kurdu » kulunc kırmak » celme atmak veya takmak » kaldırıma duşmek » uflenmek » frenk menekşesi » ileriyi gormek » gul » pay cıkarmak » ustelik » cevrecilik » gormuşluk » cevirim senaryosu » abliyi kacırmak veya bırakmak » gonder » kurevî » elinden geleni ardına arkasına » suflî » vaz ıhamil » gulcu » ceşni tutmak » cağrınumarası » obur » zatulcenp » alcaklaştırma » ciftelemek » dağılmak » temayul » badem gozlu » falcata » odemek » guluncleştirmek » yureği kalkmak » arabeskci » oneze » kozasına cekilmek » guceniklik » duz » musrif » başına kan cıkmak »

zaman_mefhumu hakkında da bilgi ve zaman_mefhumu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_mefhumu nedir ve zaman_mefhumu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.