tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman mefhumu

zaman mefhumu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman mefhumu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zaman mefhumu ziyaret ediniz. uludağ sözlük zaman mefhumu başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
govem eriği » mureffehen » yonelim » sungu » ezilip buzulmek » peynirli borek » uzerine gelen duvar ağırlıklar » nukleer santral » karım koylu » mutecasir » miniskul » cıfıt » gozleri velfecri okumak » surumsuz » doğac » dağarcığı » cıban başvermek » golet » acık rejim » cimdiklemek » tumden » allah kabul etsin » cozuşme » koprulu » meslekleri belirten tek tip gi » gozu doymak » seckincilik » ayrac acmak » ozgurce » ıcığınıcıcığınıcıkarmak » muşkule » donumluk » huvelbaki » uyku gozunden akmak » bocek cıkarmak » norotik karakter » yureği soğumak » sabır acıdır meyvesi tatlıdır » boynuz kulağıgecmek » istenc dışı » dispec » capsız » dunyanın tadınıcıkarmak » goz kırpmadan » huruc » cırcır » sezu » edebiyatca » mutemadi » tecahul etmek »

zaman_mefhumu hakkında da bilgi ve zaman_mefhumu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_mefhumu nedir ve zaman_mefhumu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.