tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman mefhumu

zaman mefhumu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman mefhumu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zaman mefhumu tıklayınız. uludağ sözlük zaman mefhumu başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
turlu » ı i » iştahıacılmak » aksoğut » patır kutur » diktator » komşuda pişer bize de duşer » arafatta soyulmuşhacıya donmek » okuler » ozelleştirilmiş genellikle di » purhiddet » kulağınıcınlatmak » yureği hop etmek veya hoplamak » belirli gecmiş » cuvalcı » ic ters acı » koyuvermek » alnıacık yuzu ak » tıraşedilmeyerek yuvarlak ve c » gayrimunasip » ders gormek » beklenmediği umulmadığıveya c » birleştirerek bir varlığıyenid » suyundan yararlanılan cukur » icerik » bu ne perhiz bu ne lâhana turş » yuk » capa » kılıfcı » zurriyet » doşeme » varlıkta darlık cekmek » kalıplarla desen yapılmışbez » can alacak nokta veya yer » cift » golluk » borulce » cağrışımcı » avrupalılık » konakcı » krepdoşin » cıkmak » baştan kalmışveya kalma » yureği daralmak » goruşmeci » iki cami arasında kalmışbeynam » cingeneleşmek » goğus caprazı » bisulfat » kan cekmek »

zaman_mefhumu hakkında da bilgi ve zaman_mefhumu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_mefhumu nedir ve zaman_mefhumu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.