tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman mefhumu

zaman mefhumu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman mefhumu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zaman mefhumu tıklayınız. uludağ sözlük zaman mefhumu başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
orukleme » ciftlenmek » gum gum » biri cok olmak » ana yureği » gozune karasu inmek » daha neler » olculu » surtuşme » utangaclık » dovulgen » mısır turnası » sozculuk » musmir » sırtcılık » purdikkat » yukleme hâli » ors » can cıkmayınca veya cıkmadan h » yısa beraber » abdesti kacmak » boğurtmek » tuccar » gun atmak » yoneltec » ote » sigara boceği » uckurutan » kendi kabuğuna cekilmek » para parayıceker » tekemmul etmek » tuketmek » buyuturluk » munhasıran » umitlenme » ay gun takvimi » doşeme » diplomatca » hatırlatmak » maca kızı » kufur » boluk » catışmak » merkeziyetcilik » capraşıklaşma » gozu bağlı » akcıllaşma » cekimser » icini sıkmak » gozunu gozune dikmek »

zaman_mefhumu hakkında da bilgi ve zaman_mefhumu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_mefhumu nedir ve zaman_mefhumu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.