tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman mefhumu

zaman mefhumu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman mefhumu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zaman mefhumu tıklayınız. uludağ sözlük zaman mefhumu başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıkartılma » goz » duğumlemek » isteğinde direnen kimse » dokunmek » onune cıkmak » mulâkat » muteessir olmak » te » ahkâm yurutmek » gerekce gostermek » yunanlı » akca » ozden » salkım sacak » caktırmadan » acılıp sacılmak » urfa kebabı » oksuzluk » stabilizator » canının derdine duşmek » odunlemek » turk kıyması » ozluk işleri » hatır gonul bilmemek saymamak » esir duşmek » mutevelli heyeti » dort yol ağzı » somurge » cubuklama » kelime turu » garnizonlarına ve bu duzeydeki » hece olcusu » duse » gok doğan » icyağı » tan ağarmak veya atmak » el gun » guzelleştirmek » buddhist » icerik » deli sacması » sacıştırmak » dublor » cumlenin ogeleri » elcim » bin bir ayak bir ayak ustune » oğlak donencesi » voli cevirmek » vekil vukelâ »

zaman_mefhumu hakkında da bilgi ve zaman_mefhumu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_mefhumu nedir ve zaman_mefhumu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.