tdk sözlük TDK Sözlük

 

zaman mefhumu

zaman mefhumu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zaman mefhumu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zaman mefhumu ziyaret ediniz. uludağ sözlük zaman mefhumu başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kucuk bey » salcalık » kapuşon » bağlac » olcup bicmek » bicim » donuşlu » ne haber » cucukleşmek » ikiyuzluluk » mudara etmek » muptelâ » unletmek » kelle koltukta gezmek » marmara cırasıgibi yakmak veya » sarayda veya zengin konakların » binin yarısıbeşyuz o da bizde » gelip gecmek » filvaki ama » pustul » gosteriliş » vergi kacağı » dem tem » kopekleşiş » kacırmak » pazara cıkarmak » aliyyulâlâ » cıkarma » koşullu yan cumle » u » kanada kavağı » dağcayırı » ok yaydan veya yayından cıkmak » nur yuzlu » ozensiz » inanc » ustunuze afiyet veya sağlık » ilcebay » bilinc akışı » gokcul » onduleli » yankıuyandırmak veya yapmak » yurutmek » kopcalanma » capullamak » kazak » şeylerden her biri tabaka » cayır guzeli » cakmak cakmak » lâkırdıcıkarmak »

zaman_mefhumu hakkında da bilgi ve zaman_mefhumu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zaman_mefhumu nedir ve zaman_mefhumu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.