tdk sözlük TDK Sözlük

 

zarar kelimesinin eş anlamlısı

zarar kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zarar kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zarar kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zarar kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
diz cokmek » muzakere etmek veya yapmak » badana etmek veya vurmak » gorev almak » sonradan gorme gâvurdan donme » yuzer top » capma » buyuk amiral » kaynakcılık » formdan duşmek » kozasına cekilmek » gun doğmadan kimliği soylenmez » mulâzım » ateşpuskurmek » ilgi cekici » tagallup » cizginmek » icinden cıkmak » bulunan bolum kafa ser » cetrefil » bağlayıcı bağlama niteliği ol » goruntu » kayışcı » kredisi duşmek » goturmek » ortme » barut fıcısı » gedik acılmak » kambersiz duğun olmaz » cihat acmak » mineral » astsubay başcavuş » cekce » bicim » goğsu kabarmak » mekanikcilik » mucazat » ozur dilemek » supermarket » bir derece veya bir dereceye k » oğurtme » iadeli taahhutlu » ickili » ikili kok » ana cizgi » ciftleşme » cr » cimentoculuk » cakım » bu gozle »

zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.