tdk sözlük TDK Sözlük

 

zarar kelimesinin eş anlamlısı

zarar kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zarar kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zarar kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zarar kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
şuphe bırakmamak » sokağa veya sokaklara duşmek » boşcıkmak » fetva vermek veya cıkarmak » ozgecil » failimechul » gecmez akce » muhlet vermek » cekişken » gonul yakmak » para parayıceker » ovunmek gibi olmasın » sağlık olsun » keceleme » ebegumecigiller » puskurtmek » kopure kopure » ant icmek veya etmek » kamcılanış » oğul balı oğul arılarının yap » genişletmeyi amaclayan yetkin » tohmetlendirmek » zannına duşmek » anıtkabir » suslendirmek » fluor » komutator » m » iktidardan duşmek » kaymakcı » arkasından suruklemek » gundelik » kosele taşı » odevli » helenizm » allahuâlem » bilinc akışı » cavlağıcekmek » tercume etmek » pirinc orgu » icten pazarlıklı » duğumlenebilir nesne » goruşturulmek » bisulfat » kapıbir komşu » cark cevirmek » once bilim » denizden veya denizi gecip cay » inmek » pas gecmek »

zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.