tdk sözlük TDK Sözlük

 

zarar kelimesinin eş anlamlısı

zarar kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zarar kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zarar kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zarar kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
inmek » para cekmek » surulmek » surmedan » sapınc » calışma karnesi » tutsulemek » coğur » zac yağı » uzerine uzerine gitmek » ozel televizyon » deli divane âşık olmak » yapılan cıkmaz yazıveya resim » olum kalım meselesi » yasa cıkarmak yapmak veya koym » cenesini actırmak » soz olmak » sozculuk » calımlamak » alın teri dokmek » kulluk ağzı » duşukluk » bir catıaltında olmak veya bul » analıkuzu kınalıkuzu » saati calmak » midesi almamak kaldırmamak ka » canlılara yaşama ortamısağlaya » kosnul » başustunde tutmak » dır dir dur dur tır » cumbuş » inmek » kulâh » hayvanın sebep olduğu hastalık » mucerret » kullenme » buryan pilâvı » nukleer » alıp yurumek » mubalâğa » astar surmek veya vurmak cekm » kapsama icine alma icerme » cirişci canağı » den yana cıkmak » cıkıntılarıolan organ » gosterme » celebilik » kume bulut » mulevves » hararet kesmek veya sondurmek »

zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.