tdk sözlük TDK Sözlük

 

zarar kelimesinin eş anlamlısı

zarar kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zarar kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zarar kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zarar kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bahce » keceleme » yangın yerine donmek » butun » yola cıkmak » icme » meddah sanatı meddahın işi » neşesi kacmak » yuz » yuzucu » hıckırma » gece gozu kor gozu » olaylarıyorumlamaya veya inanc » burnu surtulmek veya burnu sur » ceteci » bahcıvan » taraca » sovdurme » cakışmak » yunanlı » cağırıcı » ozlenme » it gibi calışmak » fluorit » salcalı » gunahınıcekmek » kacan kacana » bir dilin kelimeleriyle duşunc » ihtilâfa duşmek » yuzlemece » hurufî » elekci » sutsuz » harclı » icki masası » sakalıele vermek veya sakalıka » basıncından yararlanarak kum p » gormek » gozleri fıldır fıldır etmek » oh olsun » fransızlaşmak » evolusyon » sus icin » maraz esenlik karşıtı » kullanılan tadıacıve bir yıll » suratından duşen bin parca olm » tur ağac cember » gozu bağlı » torpido gozu » cardaklı »

zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.