tdk sözlük TDK Sözlük

 

zarar kelimesinin eş anlamlısı

zarar kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zarar kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zarar kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zarar kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kazan kaldırmak veya devirmek » isparta gulu » duşundurucu » termonukleer » boy gostermek » calımsız » soru cumlesi » pic olmak » saat on bir bucuğu calmak » ar er » dolayısıyla verilen ortak ad » baldırıcıplak » gumletme » al takke ver kulâh » muselles » acmak » olcucu » starta gecmek » muebbet » cer cop » sonradan gormuş » museccel » cabukluk » emekliye ayrılmak veya cıkmak » cene kavafı » solucan duşurucu » duzgu » mukemmelen » ustelik » borc altına girmek » anan yahşi baban yahşi » centiklemek » soz boluğu » lâcka etmek » ustunluk karmaşası » cınlamak » ezcumle » pocuk » buyuk peder » yuzlenme » cehrece » lık lik luk luk » biciminde alınan onlem » pluviyometre » fistul » sumeroloji » mantıkcı mantık bilimiyle uğr » almancı » tecrube etmek » mangal gibi yureği olmak »

zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.