tdk sözlük TDK Sözlük

 

zarar kelimesinin eş anlamlısı

zarar kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zarar kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zarar kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zarar kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
olum doşeği » veren alet » sozleşmeli » mutekabiliyet esasıuzerine » ust » ozdeştirme » ebussuut efendinin torunu » akıl icin yol veya tarik birdi » f k b » icini sarmak » sure olcen » notrluk » ozumseme » camur atmak veya sıcratmak » cicek acmak veya vermek » reasurans » divance » icin icin » durdu durdu turnayıgozunden » oğrenmek » duruma gelmek » arapsacı » mes ut etmek » gozleri kapanmak » leyleğin yuvadan attığıyavru » bugun » bicimci » dutturu leylâ » gelecekci » cam sakızıcoban armağanı » ta ki ta uzun soylenir » olcu » ziyaretci » akşamdan sonra merhaba veya sa » ceteleşme » turkkâri » mutefekkir » başısıkılmak veya sıkışmak » mumteni » cizici » cincilyagiller » gosterme zamiri » işayağa duşmek » gordurmek » elle tutulur gozle gorulur vey » kopeğe atsan yemez » arap zamkı » her tur gosteri yapmaya uygun » olcu » hindu »

zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.