tdk sözlük TDK Sözlük

 

zarar kelimesinin eş anlamlısı

zarar kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zarar kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zarar kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zarar kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duşuncesiz » torellik » ciharıdu » batınîye » oğrenilmek » taclanma » programıolan » elektrometalurji » mubarek ay » secme hakkı » orak boceği » tuvit » rovanşıalmak » kır bekcisi » temizlikci » almancı » saatci » elini ayağınıopeyim » kemer gozu » yuzune bağırmak » borcluluk » munasebetli » kamu sektoru » kotumserleşmek » kullanılır » etinden et koparmak veya kesme » hava carpmak » utopi » mısır tavuğu » gonendirtmek » capkınlaşmak » koku kazınmak » ornekleme » curukluk » afrika cekirgesi » yalıcapkınıgiller » ezilip buzulmek » işguzarlık etmek » yuzune tukurseler yağmur yağıy » ozveren » tufek catmak » ozdekci » ihtimam etmek veya gostermek » oteleme » masraf gormek » nane likoru » iliğine işlemek veya gecmek » gonul bulandırmak » sozlu » yedirip icmek »

zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.