tdk sözlük TDK Sözlük

 

zarar kelimesinin eş anlamlısı

zarar kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zarar kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zarar kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zarar kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kavlıc » ortaya surulmek » hece olcusu » park etmek veya yapmak » nuktesiz » gurbete veya gurbet ellere duş » gozune kestirmek » duğun pilâvıyla dost ağırlamak » sunnetci » dumen tutmak » gondermek » uygurca » gozune carpmak » cırpıya getirmek » run » kır duşmek » mana fehva » urkuntu » cercevelemek » sucustu » katma butce » umitlenmek » ayak surumek » ses duşmesi » doğru cıkmak » feragat gostermek » şuphelendirmek » sunturlu kufur » her horoz kendi copluğunde ote » boğurtu » mercan avlayan kimse » surumek » cırpıvurmak » cala kaşık » usta elinden cıkmak » kamcı » murşit » donme ekseni » cokmek » dişeti dudak unsuzu » tegaful » anadolu » bağlac » tecennun » icini dokmek » dokmek » cok gormek » yun » kacacak delik aramak » bucurleşmek »

zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.