tdk sözlük TDK Sözlük

 

zarar kelimesinin eş anlamlısı

zarar kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zarar kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zarar kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zarar kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kuşcu » cikolata » muşteri hizmeti » erendiz » iplik cekmek » ve dağıtımınısağlamak amacıyla » korluk » halk muziği » operken ısırır » nobetci » muminlik » noron » guzaf » yansıtan veya yansıyan » tutsu yapmak » omur gecirmek » citişme » cıkıntı » duğuncubaşı » kafasıduzelmek » sıcankulağı » maskaraya cevirmek » kosteksiz » ucunda cezalandırıcıbir şey bu » karısıkoylu » gozleri velfecri okumak » germanist » urun » ağzına kilit takmak veya vurma » korukculuk » onemsiz » dort ayak » guzel » hukukculuk » kecisedefi » bicimlerini belirleyen ana oze » tufek atmak » kulunc kırmak » cuda » donmek » teeddup etmek » gonlu kara » kacak » cift dirsek » peşinden yurumek » sacılma » camaşır leğeni » suc duyurusunda bulunmak » ortuş » icine sinmek veya sinmemek »

zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.