tdk sözlük TDK Sözlük

 

zarar kelimesinin eş anlamlısı

zarar kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zarar kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zarar kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zarar kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
acar » tumsekli » her gun papaz pilâv yemez » petek goz » nuktedan » gecmek » yuk vagonu » alp yıldızı » parayıaraya değil paraya verm » profesor » yuzu secilmemek » âdet gormek » cakmak yapan veya satan kimse » şohreti dunyayıtutmak » başcevirtmek » guruldemek » an anesiz » balkopuğu » yuz » sescil yazım » ali nin kulâhınıveli ye veli » yumurtayıcalkamak » ucu » cığırtma » gecmez » buryan pilâvı » akca yel » yırtmac » nakışcı » ozne » havaya pala veya kılıc sallama » semturreis » kılıclayış » gecimsiz » kacışılma » duğumlenebilir nesne » buyuk tansiyon » gumuşbalığı » coğul ekleri » devletlerin uyrukları » lâtin halkları » yol acmak » etkilerle oluşturduklarıyer de » l l » celimsiz » gozunu daldan budaktan veya co » sonuclamak » oğur » yarım elma gonul alma » cicek soğanı »

zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.