tdk sözlük TDK Sözlük

 

zarar kelimesinin eş anlamlısı

zarar kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zarar kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zarar kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zarar kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
orgutlendirme » kaşık duşmanı » olarak belirtilmişbicimi sıyg » eli ayağıduzgun » nogay » kalmalıtumlec » ucretlilik » etuv » yatak carşafı » guatemalâlı » ense koku » yangın cıkarmak icin kundak ko » boksorluk » ac ec » unce » satranclı » yoğurt corbası » kor oğlu » nazizm » goturucu » canından bezmek veya bıkmak u » pengo » salca » habeş » bıcak sırtı » taşyurekli » cividî » guluncluk » gonul almak veya gonlunu almak » i » zararlıcıkmak » mucadele » kabul kabul etme » paydos borusu calmak » suzek » cirkinseme » kalcalı » yonetim » lâponca » yuzu asık » coğunlukla » cıkmak » dumbelek » hukumsuz kılmak » koşede bucakta kalmak » odunlu » ocağıkor kalmak » gozunun yaşına bakmamak » kolacan etmek » koyluluk »

zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.