tdk sözlük TDK Sözlük

 

zarar kelimesinin eş anlamlısı

zarar kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zarar kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zarar kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zarar kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
basıncından yararlanarak kum p » bereket ki veya bereket versin » caresiz » acılmak » harcamak » katoliklik » bir doğu germen halkı » surutme » cıkarmak » yenidunya » organizmaların oluşturduğu bir » ballıborekli olmak » cocuk aldırmak » purtuklenmek » gommek » dol eşi » tumlec » goturucu » paraşut » kaburgalarıcıkmak veya sayılma » cıkmak » soylem » gomulu » olcek » cıkmak » imanım kısa soyleyişle » samur kurk » oğle vakti » munasebet » metanet gostermek » sacma » tukurduğunu yalamak » comertleşmek » ustluk » suvari polisi » kun » yeni gineli » alın catısı » oz eleştiri » deniz ussu » ahfeş in kecisi gibi başınısal » uc beş » yuz » dovuşcu » duzen » gozunu gozune dikmek » cingenelik » tesaduf etmek » icraata gecmek » başağac »

zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.