tdk sözlük TDK Sözlük

 

zarar kelimesinin eş anlamlısı

zarar kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zarar kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zarar kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zarar kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bufe » koftehor » ustu savurmak » bir yiyip bin şukretmek » gorunuşu kurtarmak » tek acıklık bulunan ocak » eşek sudan gelinceye kadar dov » muşkule » capraza almak » duzelme » cevirmek » balcık » d » carcabuk » ilâcsız » kokenli » bukunlu dil » imtizac » haraccılık » dudağınıveya dudaklarını ısırm » allah eksikliğini gostermesin » cekişmek » cop torbası » duğmek » kasa » tek kurekle mehtaba cıkmak » gorguculuk » ummet » oğur » umit uyanmak » birbirinin gozunu cıkarmak » can ciceği » gonul yakmak » kurkculuk » haymana okuzu » lu » ayıbınıyuzune vurmak » carmık » koşe » tebeddul » candır » yuzler » paylaşmış benzer odevlerle yu » kukreyiş » cıkarılma » belirtilen bolum » elini belli etmek veya gosterm » kurklu » uremsel » dumtek »

zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.