tdk sözlük TDK Sözlük

 

zarar kelimesinin eş anlamlısı

zarar kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zarar kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zarar kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zarar kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tuvana » cf » beleşci » gozlerini belertmek » gıptasınıcekmek » on » buzulup oturmak kalmak » kufur » işsozleşmesi » poğacacılık » butunlenme » durtukleme » flort etmek veya yapmak » acıklamak » durdurmak » cır cır » elinden bir kaza veya sakatlık » kesip bicmek » cavmak » akıldan cıkmak » kutuk » hic » yuksek atlama » cimlenmek » film cekmek » surgu » kece kulâh olmak » ciğnek » derinlik olcumu » yahudi » maktul duşmek veya olmak » sırtustu » yumurta kufesi yok ya » cişetmek » servis asansoru » umur gormek » kaptan koprusu » cifte » cesaret almak veya bulmak » cıkılamak » gunote » icin icin yanmak » kısa unlu » cirişci » yakadan gecirmek » nar ciceği » geri gondermek » ceneleşme » minor » ozel kesim »

zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.