tdk sözlük TDK Sözlük

 

zarar kelimesinin eş anlamlısı

zarar kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zarar kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zarar kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zarar kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gomec » goz » musmir » basınc » birbiri icin yaratılmışolmak » kirizma yapmak veya etmek » munasebetini getirmek » boşnaklık » lâf acmak » başmakcı » dokuntulu » tekâmul etmek » nakışcılık » gonder » atlar tepişir arada eşekler e » gerilim olcumu » gozunun ustunde kaşın var deme » yuzyıl » deniz veya hava savaşınıyonetm » captan duşmek » calışılmak » cur et etmek » dunya gozune zindan olmak goru » surerlik » leke surmek » duğun ciceğigiller » guvenilmek » kan başına sıcramak veya beyni » veya dokunmuşpamuktan yapılan » tutsulenmek » arasında den başka anlamıyl » iyiye cekmek » allah canınıalsın » sağgorusuz » sıcan kırı » senator » karaman ın koyunu sonra cıkar » takallus » kıc » gorme » cam devirmek » inmek » kotuye kullanmak » lumensaat » organların her biri » cekiliş » cobanlık » henuz » eşyukselti eğrisi » carliston biber »

zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.