tdk sözlük TDK Sözlük

 

zarar kelimesinin eş anlamlısı

zarar kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zarar kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zarar kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zarar kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
nobetcilik » kupe ciceği » guvenilmek » gozgu » sondurulme » kademli olsun » kustere » tercuman » cebirsel formul » ceşitli ogelerin perde aksesu » notr » gormek » doteryum » ananın orekesi » cıkmalı » orta hizmetcisi » guvendiği dağlara kar yağmak v » hristiyan » doviz » korebe » yaşta kalmış kavat pabucu gib » vinc » gok cismi » ağzınıveya cenesini tutmak » gormek » japon » şobiyet » tanrıaşkına » cayır peyniri » tel cekmek » sulukcu » lâcka » ikisi bir kapıya cıkmak » başlangıc » alacağına şahin vereceğine ka » maraşdondurması » ickici » bicimselleştirmek » hucuma kalkmak » gorevli kişiler » bir istek ve surerlik bildirir » icici » şukurler olsun » undeş » icinde yuzmek » kacık oz » su gecirmez » tek bicim » muncer » dumenci »

zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.