tdk sözlük TDK Sözlük

 

zarar kelimesinin eş anlamlısı

zarar kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zarar kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zarar kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zarar kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
desikator » olmek » toskurmek » alt alta ust uste » kalca kemiği » bolunme » kustahca » on defa veya kere » icin yaptığıhazırlık calışma » sukûnet » inmek » kopek sarımsağı » dili varmak veya varmamak » ulfet » cevirtmek » başdonmesi » boşnakca » gorucu gitmek » bıcak kemiğe dayanmak » şovale » munasebetiyle » muntehir » ergurmek » alkışcılık » bicilme » gumburdemek » meniskus » icecek » tombeki » bonkor » hoykurme » gonul vermek veya bağlamak » kucumsenmek » umidini kesmek » obus » iki yuzlu » tuvit » onun icin » mutenakız » xviii yuzyıl sonunda başlayan » balıkcıkazağı » hucum » ozen gostermek » cenesiz » gun gormek » cakal » mustefit etmek » ciğdem » oksuruk » musamahasız »

zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.