tdk sözlük TDK Sözlük

 

zarar kelimesinin eş anlamlısı

zarar kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zarar kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zarar kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zarar kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
allah sonunu hayır etsin » değişkene gore hesaplanan sayı » merkepci » musevvit » parıltı » dort gozle beklemek veya bakma » efendime soyleyeyim » kuru ceşme » gocum » yazık etmek veya olmak » mercankoşk » ağzınıacmak » guvenme » dogmacı dogmacılıkla ilgili » yol acmak » muhurcu » ovgucu » mak mek » bahcesi » cakıl yol » cağrışım » ciftleştirme » şark cıbanı » kusmek » tefehhum » oltu kebabı » cicek cıkarmak » jubile » cıldırtmak » cemberleme » bîcare » kose sakal » cemrek » argaclamak » kotuleyiş » ucurumlaşmak » yaradana kurban olayım » hidrokarbur » acık senet » allah seni veya sizi inandırsı » oruc yemek » komşuda pişer bize de duşer » keloğlan » cingene borcu » top surme » japon sarmaşığı » cizgi film » mubadil » işbaşa duşmek » pencik »

zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.