tdk sözlük TDK Sözlük

 

zarar kelimesinin eş anlamlısı

zarar kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zarar kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zarar kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zarar kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
umide kapılmak » cok tasım » duvenci » yapma işi » bicerbağlar » coban yıldızı » sonuclandırmak » veya bu anlamda birleşik isim » neyce » ayın on dordu » gozden kaybolmak » veya orulen dikey duzlem » hoduk » goz » durum durum » guvensizlik onergesi » govdelenmek » allah tan » uzak goruşlu » yıldız akmak kaymak veya ucmak » suruklenmek » mukeyyifat » cimentolatma » muşkilât cıkarmak » tum başlılar » etkinliğin buyuk olcude azaldı » acığa vurmak » hurriyeti secmek » bekle yârin koşesini » cıkarmak » soz birliği » cocuk oyunu » cokermek » basketci » sun î tahta » husnuniyet » gozleği » bileşik onerme » cuvallamak » cenesini tutmak » koylu kentli » guvelenme » colleşmek » ici yanmak » yuzune gozune bulaştırmak » hint kamışı » camurlatma » cıvdırma » kulte » murekkepleme »

zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.