tdk sözlük TDK Sözlük

 

zarar kelimesinin eş anlamlısı

zarar kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zarar kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zarar kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zarar kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
keleye cekmek » itilâfcı » ac bîilâc » lâf cıkmak » soluğu bir yerde almak » herkesin yararlandığı » başına işcıkmak » kotumsemek » karanlık basmak veya cokmek » humanistleşmek » ic guveyinden hâllice » gun » iki bucukluk » amerika tavşanı » pusursuz » hercumerc etmek » kureyve » cimlenmek » gecerlilik » dağcayı » bir cenetli » akşamdan sonra merhaba veya sa » kaymağıolan » cınlatış » masraftan cıkmak » ağız tamburasıcalmak » manikurcu » gerilimolcer » eline duşmek » etmek » yatcı » brahmanlık » inmek » sonuc vermek » bilinclendirmek » cakozlama » alt tarafıveya yanı » yuz yazmak » cırpıgibi » bir elini bırakıp otekini opme » kotuleyiş » anus » cakırkeyif » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » ters yuz veya ters yuzu geri d » duzey » Şafiî kopeği gibi titremek » uc adım » ortak veya kuma gemisi yurumuş » carşamba karısı »

zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.