tdk sözlük TDK Sözlük

 

zarar kelimesinin eş anlamlısı

zarar kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zarar kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zarar kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zarar kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cakışmak » guclu kuvvetli » kapcıklı » koken bilimi » kucuk tansiyon » icme » kuskunluk » sozune gelmek » gerektirir » pedavra gibi veya pedavrasıcık » s s » ozdek » gosterici yardımıyla karanlık » nogay » sungercilik » gecimlilik » dosya acmak veya hazırlamak » dalkavukca » taammuden » gocertme » kalite kontrolu » duşunce iyilik ahmet ertuğr » acısal » cingenelik » calıştıran » kuvet » ananın ak sutu gibi helâl olsu » at gozluğu » gozunde şimşek cakmak » allah rahmet eylesin » carpıklık » urkmek » boya cekmek » bacak bacak ustune atmak » cıkmak » bir şey icin gerekli en buyuk » sıskasıcıkmak » hristiyan » cimdirmek » cobanlık » muzeyyen » goz guclu bir ışık sebebiyle b » tatar boreği » turkucu » yurutme gucu » donmek » burun bukmek » suzulme » kor kandil » dokmek »

zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.