tdk sözlük TDK Sözlük

 

zarar kelimesinin eş anlamlısı

zarar kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zarar kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zarar kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zarar kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
t t » taşsurmek » oğretilerin genel adı akliye » uretmek zihnî yetiler oluştur » sonuc almak » kendi icine cekilmek » nubuvvet » kesenekci » yumurta hucresi » candan yurekten » o » bortturmek » calıdikeni » cop tenekesi » okun yanlarda gosterilmişağır » gonul bağlamak » koyulaşan bir sıcak iklim ağac » borc gırtlağına cıkmak » gullâbi » promiyer » veresiye karşıtı » yuzgec » yargılama usulu » suryanî » buyuk cember » ağır soz » erincli » cırpıştırılma » kulağına koymak veya sokmak » cırpıştırmak » cevre » olumlu » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » eksi uc » kosteği kırmak » divanıhumayun » estetikcilik » gozlu » fabrikatorluk » corten » kulliyetli » duşleme » turlu şeylerden yaptıklarıve t » cisemek » sarkaclama » duşurulme » ız iz uz uz » tandır boreği » dur » yangın yerine donmek »

zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.