tdk sözlük TDK Sözlük

 

zarar kelimesinin eş anlamlısı

zarar kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zarar kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zarar kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zarar kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
mustefit » eğimolcer » canına tak demek veya etmek » golluk » yontemlilik » hıckıra hıckıra » cangal » duzmeci » doteryum » klâkson calmak » mantık oncesi » muntahip » anglosakson » goz nuru dokmek » işi ileri goturmek » allaha ısmarladık » cokmek » zararlıcıkmak » gosterişsizlik » rotatifci » ural dilleri » cıkarım » tekâsuf » ustun zekâlılık » emanetci » santrifuj » kene goz » cubbe » dert olmak veya kesilmek » calımlamak » olmez oğlu » ozet » celikleştirmek » celik parca » sokturme » sahip cıkmak » cırpınmak » derdine duşmek » curuf » el bebek gul bebek » nukleon » canından bezmek veya bıkmak u » iraklaşmak » butun » kocmak » kotumseme » savaşcı » icki âlemi » teleksci » yoğunlukolcer »

zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.