tdk sözlük TDK Sözlük

 

zarar kelimesinin eş anlamlısı

zarar kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zarar kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zarar kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zarar kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gocuk » yuzulmek » becene » buyuklu kucuklu » fent cevirmek » sokuş » yucelim » ağzına surmemek » moğol » camgobeği » borclanmak » gozluksuz » tecrube etmek » sehpaya cekmek » cevir sinyali » ters yuz veya ters yuzu geri d » koreltmek » icinden okumak » genc » guzide » n » ipek boceği kelebeği » kundeye getirmek » duşunsel » monatcılık » sağdıclık » kotuleme » iplik cekmek » gomulduruk » soylem » fabrikator » ruzgârlık » cekmek » od kesesi » calkalamak » eşitci » soz zinciri » başının derdine duşmek » hava duzenleyicisi » hıfza calışmak » cağcıllaşma » zamanıgecmek » ozetlenme » mineral » eğimolcer » alt tarafıveya yanı » dişeti dudak unsuzu » şukretme » hızır » tartışma yapılan »

zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve zarar_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.