tdk sözlük TDK Sözlük

 

zarar sözcüğünün zıt anlamı

zarar sözcüğünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zarar sözcüğünün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zarar sözcüğünün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zarar sözcüğünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
vidanjor » kucuk minder » leton dili » muşteri hizmeti » akşam vakti » fırcacılık » guldurmek » soylemsemek » coğalmak » golet » oncecilik » elden kacırmak » katresi kalmadıveya katresi yo » yuklenmek » horozu cok olan koyde sabah ge » mumeyyiz » karısıkoylu » mufrez » goce » cizmek » uste » kısıkca » sahip cıkmak » yalcın » yureğine inmek » işportaya duşmek » is at etmek » allahuâlem » gelgec » mutehassıslık » oklava veya baston yutmuşgibi » tanzanyalı » corba tabağı » eline duşmek » gecerletmek » hicap duymak veya etmek » orgucu » ın in un un » sonum » nusha » kosnul » alt yanıcıkmaz sokak » kosemen » uretme » tespih cekmek » icme suyu » tunek » gobek bağı » ihsan etmek veya buyurmak » neyce »

zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı nedir ve zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.