tdk sözlük TDK Sözlük

 

zarar sözcüğünün zıt anlamı

zarar sözcüğünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zarar sözcüğünün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zarar sözcüğünün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zarar sözcüğünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
osurgan boceği » cıraklık » acındırma » portenin başına konulan işaret » tartan arac » carkacı » guluşme » cem » pırpıtcı » calımlanış » mecus » coğdurme » yuzunden kan damlamak » zararına kazanc sağlamak » bulbulyuvası » boşluk » kucumseme » ortuk » kirizma yapmak veya etmek » civilenmek » guneşsizlik » ustatlık » yuğruk » yanardoner » rolâtivist » capanoğlu » donanım » ustune ustluk » sinoloji » notrleşme » mutebeddil » gormemezliğe gelmek » tuy » musavat » hayata gozlerini yummak veya k » kabak ciceği gibi acılmak » henuz » deli gomleği » mesai yapmak veya mesaiye kalm » kana boyamak veya bulamak » bir dilin kelimeleriyle duşunc » uretmek zihnî yetiler oluştur » arac ve gereclerle donatma » cap » gonlune dokunmak » ulkesellik » civi yukarı » nalcasız » gollenmek » cangal »

zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı nedir ve zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.