tdk sözlük TDK Sözlük

 

zarar sözcüğünün zıt anlamı

zarar sözcüğünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zarar sözcüğünün zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zarar sözcüğünün zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük zarar sözcüğünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ateşalmaya mıgeldin » kendini bilen veya bilir » olum » gecim kapısı » kavlıc » zahmet etmek zahmete girmek ve » otuşme » maslahatguzarlık » ne bicim » arma ucurmak veya arma budatma » darvincilik » gozlerini devirmek » duzeltmek » kopcalama » iple cekmek » gunah » icmek » sozel oğrenme » gozetilme » corbacı » ric at etmek » sungu » sevgi » bok pusur » on parmağında on huner veya ma » uretim gucleri » gocmek » carpma » ateşpuskurmek » celikleştirme » dayanabilen sağlam guclu mu » ozdeş » sun î kalp » urunsuz » oynama » kutin » huner gostermek » okculuk » ihrac » ac kalmak » icsel » kacan balık buyuk olur » ustune » musamaha » madde ağı sem » devir acmak » musait » butun » sonuclandırma » sozlendirmek »

zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı nedir ve zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.