tdk sözlük TDK Sözlük

 

zarar sözcüğünün zıt anlamı

zarar sözcüğünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zarar sözcüğünün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zarar sözcüğünün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zarar sözcüğünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dokuntu » huviyet cuzdanı » veya metal kemer » taksirli suc » torpulenme » goz atmak » yarıacık ceza evi » icki sofrası » gonlu kaymak » ayıbınıyuzune vurmak » sonumlemek » obek » korelmek » sıcmak » golgelendirme » sun » catırdamak » uste » gonul bulandırmak » ac » gecicilik » suzgec » dağılmak » ozentisiz » guc » uc bir » cembersiz » aklınıcelmek » bankadan cekmek veya almak » yangın sondurucu » kunde » acık yureklilik » dokulmek » yonelim » musteşarlık » musadere » karıncayıbile ezmemek veya inc » sifonu cekmek veya sifon cekil » host » yaz donemi » ciğitli » cizginme » surulme » suyu hurmetine veya yuzu suyun » uşuntu kopekler mandayıparalar » cergi » kalın unlulerle art damak patl » davar gutmek » can havli ile » gork »

zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı nedir ve zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.