tdk sözlük TDK Sözlük

 

zarar sözcüğünün zıt anlamı

zarar sözcüğünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zarar sözcüğünün zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zarar sözcüğünün zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük zarar sözcüğünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
muzik salonu » sınava cekilmek » subut » arnavutluk » selektor » hic de » yureklenme » taşıolceyim » dunyanın dort bucağı » arap sabunu » kuvvetten duşmek » dansoz » uykusu bolunmek » yamac » gozunu doyurmak » cevikce » eteğine yapışmak veya sığınmak » kullî » soğutgiller » tahammulsuzluk » boğazına bir yumruk tıkanmak v » ic kapak » herhangi bir doğal nesne veya » ezogelin corbası » genc irisi » gocurtme » butce acığı » golge gibi » estetikci » mastıciceği » tesaduf » yureğinin başısızlamak » cozulum » postekini sermek » zihin acıklığı » iktisatcılık » yuzyıl » suvari sınıfı » gosterilme » koreşe » utu altlığı » seruven » ıl » kucuk minder » bunalıma duşmek » taraca » yuzluk » sutre » hint bademi » lokma goz »

zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı nedir ve zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.