tdk sözlük TDK Sözlük

 

zarar sözcüğünün zıt anlamı

zarar sözcüğünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zarar sözcüğünün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zarar sözcüğünün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zarar sözcüğünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acısal hız » sectirmek » rest cekmek » kullanılan mutfak âleti » uygun gormek » kucuk » beyin gocu » akrobat » hayvan koklaşa koklaşa insan » ahkâm yurutmek » bukum » başdondurucu » selâmete cıkmak » ackılamak » tombeki » munasebete girmek » tedavulden kalkmak » yureğine dokunmak » abazaca » panislâmcı » kenarlık » dinc » acıkta kalmak veya olmak » kaclı » limon kufu » plâzma ve yuvarlardan oluşmuşk » gozunu doyurmak » capalamak » kandil coreği » fucceten gitmek » sadakatsizlik gostermek » duşmanlaşma » dokuz ayın carşambasıbir araya » camaşır suyu » cokkunleşme » golge tiyatrosu » kap » umide kapılmak » yuzu gulmek » sakatatcılık » makedonca » ince karton parcası kartvizit » sevir » somurgenlik » tecrube » olan kimse » bakar kor » duğurcuk » kirec cimento gibi şeyleri su » citmik »

zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı nedir ve zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.