tdk sözlük TDK Sözlük

 

zarar sözcüğünün zıt anlamı

zarar sözcüğünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zarar sözcüğünün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zarar sözcüğünün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zarar sözcüğünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
nufus bilimsel » onel » gelsin veya gelsin gitsi » elden kacmak » menşevik » kırılıp dokulmek » komurluk » allah bin bir bereket versin » v » gelgecci » acmak » tukuruklenmek » yuzlemek » ıstırap » karşısına gecmek » monsenyor » iz duşumu » bolumlendirme » uvez » algıbıcağı » cıngır cıngır » satranc vezni » anketci » comce » cifte standart » duzenlenmek » yakasız gomlek » sozlu » hukumsuz kılmak » sunepelik » oldurmek » ikametgâh ilmuhaberi » pof » arnavut » başına gecmek » mu » cubbeci » goturmek » nufus » duzayak » alcak gonullu » doğaclamak » teşekkul etmek » kasınc » ne gozle bakmak » daha kolay ve cabuk ulaşmak am » cil » u donuşu » yukluk » tevarus »

zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı nedir ve zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.