tdk sözlük TDK Sözlük

 

zarar sözcüğünün zıt anlamı

zarar sözcüğünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zarar sözcüğünün zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zarar sözcüğünün zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük zarar sözcüğünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
canak yalayıcı » yarma corbası » kafayıtutsulemek » saygıgostermek icin başeğerek » kamcılanma » kopek memesi » cağa » daha bircok şeylerin yapımında » işportaya duşmek » denize acılmak » donem » sondurme » analıkuzu kınalıkuzu » merkur » distributor » cipilti » captan duşmek » ictihat » dunden bugune » şeref unvanı » buyutmek » nakliyatcılık » akşamuzeri » korun istediği bir goz allah » gercekte » cıpıl cıpıl » ağrı sancıgibi fiziksel veya » cepcilik » sabun kopuğu gibi sonmek » gozden ırak olan gonulden de ı » bazıbitkilerin turlu organları » kireclenmek » ağızdan ağza dolaşmak veya gec » nisaiye » kureyici » fonetikci » gureşmek » akac » kopek balıkları » surme » derleyip toplamak veya toparla » kohnemek » cıkmak » be » comce » yoldan cevirmek » acık eksiltme » canıcıkmak » seruven » dar goruşlu »

zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı nedir ve zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.