tdk sözlük TDK Sözlük

 

zarar sözcüğünün zıt anlamı

zarar sözcüğünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zarar sözcüğünün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zarar sözcüğünün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zarar sözcüğünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bir gun evvel » goz kırpmak » sonuc oyuncusu » cırpınıcırpını » kararmışve sertleşmişinsan der » tukuruğunu yutmak » cıkra » yakut » role » kotuleyiş » donek » penceli » duşuk » tup » sırca » cırpmacılık » buruşukca » sertleşmek katılaşmak » fitne fesat cıkarmak » mahfazasıolan » civili » sonucunda ortaya cıkan ustun y » kamu duzeni » buyuk amiral » kulliyet » teslim bayrağıcekmek » kazın ayağıoyle değil » eli ayağıveya eli kolu bağlı » ağzınıveya cenesini tutmak » başrejisorluk » hint keneviri » toprak cekmek » kaucuktan yapılmışşilte » oksuruk » deneyustuculuk » cekemez » himaye gormek » nankorleşme » veya başka duzenlerle işletile » lâcka » icine atmak » acmazlık » kanlıbıcaklı » gureşme » duğum vurmak » tek bicim » goturmek » gulunclu » fit vermek veya fit sokmak » gibi işler icin beslenen memel »

zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı nedir ve zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.