tdk sözlük TDK Sözlük

 

zarar sözcüğünün zıt anlamı

zarar sözcüğünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zarar sözcüğünün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zarar sözcüğünün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zarar sözcüğünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gore » yarışcı » kurekci » takunyasıolan » icin icin » oklava veya baston yutmuşgibi » puskurtme tabancası » ağzına tukurmek » sozleşmek » calım » karagul » tup » batınîye » organize suc » uc budak » ısparmaca » arapca » kara yuzlu » tanzanyalı » şeritcilik » kosnuk » bukum » gurleyiş » tekeline veya tekellerine alma » su » olcu » brahman » cicek evi » cıngırağıcekmek » cıkılanma » kancıkca » oldurmek » yarıklardan her biri » cobaniğnesi » muessir » moto » duzluk » arac tığ » cokuntu » mucadele » induklemek » pic » odevlendirilmek » hacamatcı » ımtırak » cubbe » kuf yeşili » hayvan lama glama pacos » kimin arabasına binerse onun t » skandinav »

zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı nedir ve zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.