tdk sözlük TDK Sözlük

 

zarar sözcüğünün zıt anlamı

zarar sözcüğünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zarar sözcüğünün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zarar sözcüğünün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zarar sözcüğünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
destekli butce » hayalifenere donmek » caresiz » sungulu » ayağının bağınıcozmek » goz ardıetmek » ele gune karşı » tutununu tutturmek » otesinde berisinde » gunu gunune uymaz » umutsuzluğa duşurmek » bir abam var atarım nerede ol » golermek » imtizac » pacacılık » gozu kesmek » remil atmak veya dokmek » yukselmek » mutegallibe » cemaatimuslimin » gecmiş » boşluk » genc » gununu veya gunlerini saymak » cozmek » onduleli » acıklaşma » icini sarmak » sual acmak » amcamla dayım hepsinden aldım » cicim » doşemek » kosnulluk » govem eriği » ne gozle bakmak » ilâc yazmak » gelmişgecmiş » yardım kurulu ve şirketler bir » sağgorusuz » ustunde hakkıolmak » icini acmak » zuğurtlemek » guncellemek » buyukce » lâpon » kaucuktan yapılmışşilte » alman » coklarınca » iyiye cekmek » donuna yapmak veya doldurmak »

zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı nedir ve zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.