tdk sözlük TDK Sözlük

 

zarar sözcüğünün zıt anlamı

zarar sözcüğünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zarar sözcüğünün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zarar sözcüğünün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zarar sözcüğünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozu yolda veya yollarda kalma » cis » orgutlu » bolunuş » yardımcıhucre » turkcecilik » har gur » oluşturduğu tuzel varlık » calgı » dokulmek » son dort » cağrı » cıkılanmak » cavuş » sondurulmek » perdenin uzerinden oynatılan » mustesna » tunel » uslûplaştırma » sokmek » hititoloji » hayvan sınıfı haşere » yureği burkulmak » veya bu anlamda birleşik isim » haricten gazel okumak veya atm » aslan sutu » bakla ciceği » sansurcu » fikir hurriyeti » iskele kelepcesi » gecişhakkı » gun durumu » cevre » kirecsizleştirmek » sokağa veya sokaklara duşmek » otcul » plutokrasi » uzengi kemiği » hint darısı » cenekli » kokleniş » mumkun olmak » sozlukce » mavişmavişbakmak » tehevvur etmek » coban kopeği » cetrefilleşmek » yukselim » onur uyesi » one surmek »

zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı nedir ve zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.