tdk sözlük TDK Sözlük

 

zarar sözcüğünün zıt anlamı

zarar sözcüğünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zarar sözcüğünün zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zarar sözcüğünün zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük zarar sözcüğünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ceremesini cekmek » cakılmak » geciş » cıplak » iplik cekmek » soze son vermek » iskorbut » genişyurekli » vermek icin bir araya getirilm » pustul » alcılanma » işi duşmek » goz evi » komşu kapısına cevirmek » gorungu bilimi » zumrut yeşili » astığıastık kestiği kestik » mukâleme » kanıbaşına cıkmak veya sıcrama » oluşan cok duzlemli cisim men » canta » tencere tava herkeste bir hav » onel » kupe ciceği » tumselmek » doğru parcası » ek odenek » co » icapcı » benicincilik » bir kulağından girip obur kula » goturmek » gucu gucune yetmek veya yetmem » ne mumkun » sozculuk » alışkılarının butunu » surunme » kollarınıacmak » suflîleşme » gokce » ciltcilik » işler acılmak » arnavut biberi » ağırlık basmak veya cokmek » bir yiyip bin şukretmek » kafasıkuflu » deniz uzumu » kelle koltukta gezmek » kirecsilemek » kokak ağac »

zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı nedir ve zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.