tdk sözlük TDK Sözlük

 

zarar sözcüğünün zıt anlamı

zarar sözcüğünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zarar sözcüğünün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zarar sözcüğünün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zarar sözcüğünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
olunme » kısa cizgi » ucu » herkesin yararlandığı » ismi cıkmak » ust deri » oldurmek » katresi kalmadıveya katresi yo » cakal » kulluk » kendine yedirememek veya onuru » caprazlama » yuzgec » kurutmac » paylaşmış benzer odevlerle yu » ayağınısurumek » patlak goz » cakıgibi » icli kofte » gomlekli » cevre » yulume » cıplaklaşmak » alım elim » parcalanma » duşurmek » ovungen » gozettirme » secmek » ustune oturmak » sacına başına bakmadan » korluk » goz doldurmak » yapıldığında zararıdokunacağıd » kırılıp bukulmek » ceyreklenmek » ici veya midesi kazınmak veya » zebunkuşluk » absurt » yedekci » acık elli » dortlu final » yuzyıl » gulmeceli » carkıt » gun dikilmesi » olumsuzleştirmek » cıkmak » yuceltilme » cat orada cat burada cat kapıa »

zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı nedir ve zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.