tdk sözlük TDK Sözlük

 

zarar sözcüğünün zıt anlamı

zarar sözcüğünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zarar sözcüğünün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zarar sözcüğünün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zarar sözcüğünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ileri geri konuşmak lâflar etm » gozetleniş » yalan yere yemin etmek » oksuruk » boluşturme » havadan sudan konuşmak » demokles in kılıcı » hint avrupa » oğureceği gelmek » cekic kemiği » sozu uzatmak » curlatmak » gorucuye cıkmak » milliyetcilik » cotuk » yureklilikle » l l » hayatınıbirine borclu olmak » boğurmek » gutme » karanlık basmak veya cokmek » alcıya almak veya koymak » kıcınıyırtmak » carpmak » nakliyatcı » kostekli » coraklaşma » hırdavatcı » duğmeleme » yem dokmek veya koymak » urperti » koturumluk » kuşsutunden başka her şey var » gucenilmek » cekilme » tespih boceği » kalbi carpmak » geri cekilme » kambur ustune kambur veya kamb » unlu turemesi » beşyuzlu » canıcekilmek » faydasınıgormek » mtırak mturak » notrluk » bıcak atmak » corbalık » gucsuzce » stokculuk » aramak »

zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı nedir ve zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.