tdk sözlük TDK Sözlük

 

zarar sözcüğünün zıt anlamı

zarar sözcüğünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zarar sözcüğünün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zarar sözcüğünün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zarar sözcüğünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
calışma » simitcilik » lw » hırtlambasıcıkmak » lâstikci » suruşturmek » yaşcayır » doğaclama » huveyda » şebekci » danışıklıdovuş » kireclenmek » koskoturum » devletle » veren silâhıbu hedefe doğrult » ilgi gormek » merkur » yuzu karışmak allak bullak olm » mutlakcı » munderic » gonderici » yuzlenme » frenk gomleği » hamallığınıetmek veya yapmak » pabuc kadar dili olmak » uckurluk » buyuk şehir » harama uckur cozmek » cenesi kitlenmek » kuf kokusu » zıvanadan cıkarmak » sırp » civili » safca » ezgi » dincleşmek » papara veya zılgıt yemek » cetene » hucum » geckinlik » al veya kanlı gomlek gizleneme » kuru cay » bal ozu » muteşekkir » bolutlu » endustrileşmek » duşukluk » sonmek » bukum » bir onerme sayılır cunku her »

zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı nedir ve zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.