tdk sözlük TDK Sözlük

 

zarar sözcüğünün zıt anlamı

zarar sözcüğünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zarar sözcüğünün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zarar sözcüğünün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zarar sözcüğünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gostermecilik » guzel olmak » super » başmufettiş » musteniden » afrikalı » duzelme » gomme dolap » telgraf cekmek » azrail in elinden kurtulmak » kucultmek » koprucuk kemiği » yarayan cevresi oluklu kucuk » ağzınıacmak » azrail » julus terrestris » oldurmek » cıkacak » fotr » tavukgoğsu » mutalâa » ilk once » orgutlendirmek » acıklar livası » kokten dinci » cakal » kullanılan yapma yuz » uncu » kin beslemek veya tutmak » tek acıklık bulunan ocak » yukselti » tekaut maaşı » tuberkuloz » cığalanma » dort yuzlu » obek obek » kılıcıkınına koymak » duzey » olumsuzleştirmek » borcunu bilmek veya saymak » taaddut » koklendirmek » kotu » yureğine bir şey cokmek » sap cekmek » arabist » kat iyen » cıkıntı » ciceklenme » ozgun »

zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı nedir ve zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.