tdk sözlük TDK Sözlük

 

zarar sözcüğünün zıt anlamı

zarar sözcüğünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zarar sözcüğünün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zarar sözcüğünün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zarar sözcüğünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yumurta koku » elini cabuk tutmak » sut şekeri » sonuc takımı » tespit etmek » cıdam » yarıklardan her biri » cabuk » gecmek » us » capullamak » ayağınıveya ayaklarını opeyim » icinden okumak » olcu » duz » başlangıc » kopek dişi » karesel bolge » rest cekmek » bolungu » sungu » davranmak saygıgostermek soz » babıâli » gercekleştirilme » ceşnilenme » teyemmum » sungerleşmek » depremcizer » kucuk kap » cevirmek » cekimleme » guvenlik vanası » kredi acmak » teverrum etmek » paragoz » kirecsileme » muteharrik » denizde kum onda para » duzeni feodalite » envaiceşitli » kafasıduzelmek » koyleşme » cep sozluğu » sıcaklıkolcer » butunu hars ekin » munasebette bulunmak » tumu cemiyet » makaralarıkoyuvermek zapt edem » kuturdemek » ozel dil »

zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı nedir ve zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.