tdk sözlük TDK Sözlük

 

zarar sözcüğünün zıt anlamı

zarar sözcüğünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zarar sözcüğünün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zarar sözcüğünün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zarar sözcüğünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oğuruş » durac » on sozleşme » yağmur olsa kimsenin tarlasına » gollemek » başrejisor » sınamak tecrube etmek » antep fıstığı » şupheye duşurmek » cicek soğanı » elci » yazıp cizmek » baba oğluna bir bağbağışlamış » tahkimat elemanlarıustune veya » duldul » gonulsuzce » gecmişola » cantasız » tatil koyu » cirkefleşmek » cağrılı » bufecilik » hice saymak veya hice indirgem » karının saclısı tarlanın taşl » catır catır sokmek » komşunun tavuğu komşuya kaz ka » az gormek » yer ustu » tespih cekmek » cepez » yırtmaclı » celik » tık » cıkacak » ciceksime » gonendirilme » gonlunu celmek » japon elması » kıraclık » filistinli » bicim » cılgınca » ozelik » yedirip icmek » od » fırcalanmak » goz » kacırmak » percinlenmek » oru »

zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı nedir ve zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.