tdk sözlük TDK Sözlük

 

zarar sözcüğünün zıt anlamı

zarar sözcüğünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zarar sözcüğünün zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zarar sözcüğünün zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük zarar sözcüğünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
eti ne budu ne » boyle başa boyle tıraş » zangoc » kopya murekkebi » buna değdi idi buna değmedi id » saray ciceği » kokunden halletmek » zulfuyâre dokunmamak » mubaşeret » muyesser olmak » iraklı » perde cekmek » buryan pilâvı » tebellur etmek » tahsil gormek » ortac » gurecilik » notr » cekme kat » subek » cok yanlıveya yonlu » kırılıp dokulmek » cağlayış » yuz » umitlendirme » calar » cocuksuluk » temiz yureklilik » sun î gubre » duzen teker » koşe donuculuk » ufunetsiz » gelini ata bindirmişler ya na » guven duymak » ozluk » okaliptus » namunasip » yoldan cıkmak » kokune kibrit suyu » den eylemek » ispermecet » uclu » bohcalama » zul saymak » figurlu » ceşitli ogelerin perde aksesu » dunya durdukca durasın » gonul okşamak » folk sanatcısı » kuluckahane »

zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı nedir ve zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.