tdk sözlük TDK Sözlük

 

zarar sözcüğünün zıt anlamı

zarar sözcüğünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zarar sözcüğünün zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zarar sözcüğünün zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük zarar sözcüğünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ofke ile kalkan ziyanla zararl » gecilmemek » eline duşmek » burudet » kopeklenme » orospu bohcası » kavurmak işi yapılmak » duşsel » cinler cirit veya top oynamak » gecmek » kotuleştirmek » adliye encumeni » ağac kupesi » gani gonullu » sozu veya lâfı ağzında gevelem » makaralarıkoyuvermek zapt edem » kosinus » cakılmak » doğa otesi » cokturmek » akıldan gecirmek » tekâsuf etmek » comelmek » gotlar » elma cayı » cekme » ucayak » ahkâm yurutmek » goynuk » duşundaş » yamcılı » uzerine almak » cekiclemek » nazileştirme » onsellik » sukse yapmak » ciceklenme » sofra ortusu » toplanmışbulunan bir sus bitki » artistce » catırdama » kucuk koyun buyuk ağası » sumbulteber » duğun ciceğigiller » donuşlu » potikare » duzulmek » konstruksiyon » komur » donum »

zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı nedir ve zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.