tdk sözlük TDK Sözlük

 

zarar sözcüğünün zıt anlamı

zarar sözcüğünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zarar sözcüğünün zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zarar sözcüğünün zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük zarar sözcüğünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
unsuz » donulmek » sunnetleme » aleyhe donmek » ultimatom » yuz kere » kecileşme » os » ve katımadde » cizi » alcakca » gununu beklemek » u » ayağına dolanmak veya dolaşmak » mutecanis » yuz » boburlenmek » kapıacmak » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » guvence vermek » sureolcer » cizikli » ileri goruşlu » mujdeci » cemen » karaya duşmek » supruntuluk » korukcu » iliğini veya iliğini kemiğini » ozonolcer » metal parca » tevazun » tecessus » kabak cekirdeği » moto » filozofca » kocbaşı » dumeni eğri » duşurtme » yuk » nufus kaydı » odemeli » icinden bir şeyler kopmak » temas etmek veya biriyle temas » herkes kaşık yapar ama sapını » lokoplâst » dik bicme » eline cabuk » kucuk duşurmek » kırcıllaşmak »

zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı nedir ve zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.