tdk sözlük TDK Sözlük

 

zarar sözcüğünün zıt anlamı

zarar sözcüğünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zarar sözcüğünün zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zarar sözcüğünün zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük zarar sözcüğünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
turev » cam yeşili » metal parca » kukurt » fare deliğe sığmamış bir de k » bakılmadan secilen şey » yoneltec » turkolog » palyacoluk » medet ummak veya beklemek » cimdik » govde » sebep olan fiziksel enerji ha » gonlu gani » ım » munakaşa etmek » donme dolap » ozumleme » gerceğin doğaya uygun bicimde » cayır tavuğu » urun vb » yureklilikle » recine yağı » sacmalama » eşitci » akce » duşuntulu » vurut » ciftetelli » yufka boreği » goturmek » loşca » gozu kesmemek » hacamatcı » duzen acıklaması » spinosum » buyukce » acısal ivme » am » sonsuz kucuk » ar yılıdeğil kâr yılı » hukumranlık » tuyo » mudana etmek » ozlu soz » o » e hâli » mucazat » goğusleme » ipekci »

zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı nedir ve zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.