tdk sözlük TDK Sözlük

 

zarar sözcüğünün zıt anlamı

zarar sözcüğünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zarar sözcüğünün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zarar sözcüğünün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zarar sözcüğünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
budist » acığınıkapatmak » renkli recine » karaya duşmek » unsuzunu gosterir » umitsizlik » dunku cocuk » ihracatcı » omru oldukca » catal kuyruk » catışma » defteri durulmek » iğneli fıcı » tutsulemek » koşe bucak kacmak » doğal cevrelerini değiştirmele » tekerlek kırıldıktan sonra yol » veya giysinin uzerine konulan » yusufcuk » gi » imparatorice » muctehit » monsenyor » avcunun icinde tutmak » kul rengi et sineği » cıkarma harekâtı » ucmak » ecel geldi cihana başağrısıba » kırıp gecirmek » zir » keceleşmek » hukmunde olmak » garantor » yonseme » sokak cocuğu » kuc » oldubittiye veya olupbittiye g » tut kelin perceminden » teyel yapmak veya atmak » goruşme yapmak » cangırdama » siktir et » cil cil » posasınıcıkarmak » pastorize etmek » cukurlatma » yedek veya yedekte cekmek » somurulmek » vokal muzik » harclı »

zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı nedir ve zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.