tdk sözlük TDK Sözlük

 

zarar sözcüğünün zıt anlamı

zarar sözcüğünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zarar sözcüğünün zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zarar sözcüğünün zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük zarar sözcüğünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
soz almak » liman cuzdanı » şoforluk » sırtından cıkarmak » yaprak tutun » bahcıvanlık » ozlu » trompetci » bu ne perhiz bu ne lâhana turş » ulaşabilen yatay uzaklık » bakır calığı » gecmek » gorelilik » orgu » masallarda gecen dişi dev » cakıltı » olmuşveya pişmiş armut gibi el » pusur » okleme » doşeme » dort cifte » kepce gibi » kusu » banka cuzdanı » buzmek » ıl » olağanustu hâl » yenidunya » habbesi kalmadıveya habbesi yo » her ne ise veya her neyse » arapca » tahavvul » surtulme » mutekâsif » sıfat fiil » bıcak gibi saplanmak » yoneltme » munfesih » hava kure » asyalılık » ıska gecmek » katır tepmişe donmek » lupten » on soz » dokme veya taşıma su ile değir » gun yağmuru » cakırlaşmak » zulfaris » duzen kurmak » canının icine sokacağıgelmek »

zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı nedir ve zarar_sözcüğünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.