tdk sözlük TDK Sözlük

 

zararlının zıt anlamlısı

zararlının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zararlının zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zararlının zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zararlının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
pluralist » dibi gorunmek » mikrobuyla hazırlanmışeriyik » acemilik cekmek » goreceli » kumelemek » duşuncesini okumak » tır » cunupluk » dokmek » figurlu » dibi kırmızımumla veya bal mum » oşurcu » ozgunluk » kapcıklı » ibrikci » kesmeden ustten gecmesini sağl » sozu cevirmek » yuz binlik » gulbahar » belirten liste fihrist » keceleme » duruşt » denize duşen yılana sarılır » mustakil » yureği katı » orgutlendirilme » gecen » odenek » urun vb » ocbe » tenkitci » didik didik etmek veya olmak » ağıtcılık » muşir » camgiller » ışıl kuf » hollândaca » citi yapmak » gradosu duşmek » civici » patlakca » dişgecirmek » li » cadırlı » canavar duduğu » ceşnici » hint hurması » kahrıcekilmez » ozek demiri »

zararlının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zararlının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zararlının_zıt_anlamlısı nedir ve zararlının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.