tdk sözlük TDK Sözlük

 

zararlının zıt anlamlısı

zararlının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zararlının zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zararlının zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zararlının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
endişeye duşmek » op babanın elini » uşutucu » muhliye » aryanizm » ağac » carşıekmeği » cakıldatma » kışdonencesi » acık acık » kaptıkactı » ayağına veya ayaklarına kapanm » dolaba girmek veya gelmek » dublor » mantıkcılık » umit etmek » organikci » ic gıcıklamak » sozsuz calınan parca » gecmek » midesi veya ici ezilmek veya k » amaclanma » dol vermek » davranmak saygıgostermek soz » mutemerkiz » bayındur » bilmem hangi veya bilmem kac » boşnakca » muteveccih » corapcılık » kacmak » olu dalga » alacık » yuzunu gozunu acmak » dovuşturmek » dunyaya kazık cakmak veya kakm » tutsulemek » cergi » kacmaz » goğus » mutebessim » kısır dongu » gonderiş » rontgen cekmek » sokmek » turt » arapcalaştırmak » pusku » dosya acmak veya hazırlamak » brıcka »

zararlının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zararlının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zararlının_zıt_anlamlısı nedir ve zararlının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.