tdk sözlük TDK Sözlük

 

zararlının zıt anlamlısı

zararlının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zararlının zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zararlının zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zararlının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
musvedde » nobetleşmek » rum ateşi » unc » bizim gelin bizden kacar tuta » mehmetcik » canıyok mu » oğrencelik » başgoz etmek » metafizik » pirupak olmak » guneşlenme » bekle yârin koşesini » siparişci » icecek » topaccı » allah dirlik duzenlik versin » cullukgiller » hambelî » studyo » isteyeninin bir yuzu vermeyen » abbas yolcu » durumuna duşmek » yurutum » agrandisor » tecerrut etmek » calkar » cetin ceviz » tumeller » mubalâğalı » gockun » ulûfe vermek veya dağıtmak » teşebbuse gecmek » puskurtme » cabalama » satranc » sepet havasıcalmak » buzlar cozulmek » calkı » kozleme » golermek » yureği ezilmek » cinkograf » muharriş tırmalayan tahrişed » kazanc » caygiller » yaşam guvencesi » tokatcılık » okuz » gorunum »

zararlının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zararlının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zararlının_zıt_anlamlısı nedir ve zararlının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.