tdk sözlük TDK Sözlük

 

zararlının zıt anlamlısı

zararlının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zararlının zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zararlının zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zararlının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
secilmiş » avrupaî » sozum ona » cingene cergesinde musandıra n » meram anlatmak veya meramınıan » uzerine evlenmek » gozunun icine bakmak » dalıp cıkmak » istimzac » gonul darlığı » kirecyeren » folk sanatcısı » duşe kalka » acma » bicme » fişekci » cilsiz » arac » şolen » duşkurmak » sutre » arkada kalanlar veya arkadakil » harman corman » cığır » polarolcer » yakalıkamcılılar » calkalanmak » kundelemek » yuz yuze » emeklilik cağı » yapmacık gorunumu » gorsel etkileme » suruklenmek » camuru karnında ciceği burnun » kabak ciceği gibi acılmak » acığa vurmak » ucuşmak » ve sorumluluğunu taşıyan birim » buyukayı » gocmenleşmek » oya ciceği » muhur basmak » sırasına gore » gun veya belirli zaman aralıkl » on soruşturma » goz guclu bir ışık sebebiyle b » kolcak » cermik » tenakuza duşmek » işguzar »

zararlının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zararlının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zararlının_zıt_anlamlısı nedir ve zararlının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.