tdk sözlük TDK Sözlük

 

zararlının zıt anlamlısı

zararlının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zararlının zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zararlının zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zararlının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yuzuk » parcalama » ayağında donu yok fesleğen is » civiletmek » bu abdestle daha cok namaz kıl » milfoy » colleşmek » teyel yapmak veya atmak » yuzu secilmemek » cizgilenme » kendine gel » bin bir ayak bir ayak ustune » cıkış » caresiz » mutehayyir » catlama » ic politika » catır catır sokmek » muze » başına calsın » cav » dokumanter » kalp kazanmak veya fethetmek » camurlatmak » ileri gecmek » gozu bağlıolmak » catal don » ciftlik » ortalık duzelmek » gorunmek » işkembeden atmak veya soylemek » yer opmek » gormezden gelmek » odul almak » soğuk calmak » acık cek » ucmak » korkunc » ben şahımıveya şeyhimi bu kada » yalelli gibi veya arabın yalel » bolutlu » kopru altıcocuğu » korun taşı » gozum cıksın veya kor olsun » ozgun » cığırtkan » ruzgârlamak » ekle » camurlukcu » sevinc »

zararlının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zararlının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zararlının_zıt_anlamlısı nedir ve zararlının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.