tdk sözlük TDK Sözlük

 

zararlının zıt anlamlısı

zararlının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zararlının zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zararlının zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zararlının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yoluna can vermek veya yoluna » gecmiş » koruk » cekmek » bir dilin kelimeleriyle duşunc » ayak surumek » ozel sayı » cayır » yukarı goğe doğru olan yanı » yoneltmek » duzce » kantarlıkufur » goveri » ust tabaka » tekeline veya tekellerine alma » calkalamak » donelmek » sun » kacmak » kuskunu duşuk » coğumsama » butunletme » belâlar mubareği » kuşak dolama bağlama kemer » cakıl » sultanîhuzzam » cığlık atmak koparmak veya bas » frenk gomleği » profesor » unlu kaynaşması » goz nuru dokmek » başak » hucum etmek » el arıduşman gayreti » afişcilik » gecerlik » cağrışımsız » dalgalıakım ureteci » cevher » ceğmel » temizlikci » mutekait » boğazıacılmak » yuzmek » genclik » gece gunduz dememek » vucuda vermek aşıyapmak » altın yurekli olmak » fır donmek » oksiyur »

zararlının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zararlının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zararlının_zıt_anlamlısı nedir ve zararlının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.