tdk sözlük TDK Sözlük

 

zararlının zıt anlamlısı

zararlının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zararlının zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zararlının zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zararlının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
avanakca » saklamak inkâr etmek » sacaklanmak » yıkmak amacıyla cekmek » boğurtmek » cizmek » putursuz » terlikci » unc » hafıza dağarcık » uscu » inci ciceği » ustune gecirmek » olmek » yuzer yuzer » ilâclı » surumek » kucuk » ıslıklıunsuz » guc » hukum surmek » gorunuşu kurtarmak » yuvaya donuş » gosterge » dayanc » oz ışın » gulculuk » tink tank » alcalış » capalamak » nalcalı » goturtmek » gin » gucu ipliği » sacıştırmak » cirkefleşme » cakırlaşmak » ağzınıhayra acmak » gozune karasu inmek » utu makinesi » donuşlu » kapsul » cok yavaşişyapan cevik olmaya » teneffus etmek » calkanmak » gozetim » mubarek » cocuk ruhlu » ne imiş » kul sıkılmayınca hızır yetişme »

zararlının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zararlının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zararlının_zıt_anlamlısı nedir ve zararlının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.