tdk sözlük TDK Sözlük

 

zararlının zıt anlamlısı

zararlının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zararlının zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zararlının zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zararlının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cavuşluk » cenesinin bağıcozulmek » yatak yapmak veya sermek » yağmurdan kacarken doluya tutu » cocuk olmak » ceteleşmek » ruyasında gorememek » itibardan duşmek » dokumcu » muhlet istemek » sebep mazeret » kucukleşme » ici hop etmek » unlenmek » kıblenuma » yuk » ilaclanma » yureği yarılmak » ce demeye mi geldin » lâpon » uşengec » amerikan bar » koyuvermek » doner » alcıcı » goz bağı » ac ec » oznelci » gomme dolap » koc yumurtası » buzulmek » taşıtcı » sutten ağzıyanan yoğurdu veya » nuans » elcilik etmek veya yapmak » kucuk kap » donuşturulmek » mahkeme kadıya mulk değil » cağacmak » super » cıtpıt » cercici » şeritci » kullanılan arac buat » kapılar yuzune uzerine ustune » bilinc » surtuk » ağac balı » ondule » immunoloji »

zararlının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zararlının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zararlının_zıt_anlamlısı nedir ve zararlının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.