tdk sözlük TDK Sözlük

 

zararlının zıt anlamlısı

zararlının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zararlının zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zararlının zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zararlının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kuyu acmak » okcesiz » patırtıya pabuc bırakmamak » defteri durulmek » yağmur yağarken kupunu doldurm » coban aldıbağa gitti kurt ald » yaprak doner » turlu şeylerden yaptıklarıve t » kotuleştirmek » kolcak » kelle kulak yerinde olmak » ad cekmeye girmek » allah bin bir bereket versin » gosterici yardımıyla karanlık » ceşitlemek » hukûmet gibi » goz » davul calsan işitmez » taşıolceyim » tutuncu » uretimlik » koşklu » muhafaza etmek veya edilmek » ş » cifte dalmak » sutre » cift » terennum » dokuz koyden kovulmuş » utopist » dumen kullanmak » karakeci » kok » koylu » sesini yukseltmek » cıkmak » yuzu yok » gumrukculuk » gormek » ictenlikle » boyacıkupu » cift pencere » muştak » penceleşmek » goru » parca parca » gumuşgoz » tum kirpikliler » ablakca » umit uyanmak »

zararlının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zararlının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zararlının_zıt_anlamlısı nedir ve zararlının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.