tdk sözlük TDK Sözlük

 

zararlının zıt anlamlısı

zararlının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zararlının zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zararlının zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zararlının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guz » cokmek » gabonlu » ağzıacık » yureği katı » kaynatılmasıyla elde edilen ye » tıraşcı » kapısınıcalmak » amaclılık » fıcıbalığı » ağzına geleni soylemek » arkalıc » tevarus etmek » li » kepce surat » senatorluk » bukumlu » vucut » su boreği » yurumek » gonder » bosme » mumeyyiz » gonlu yaralı » kuturtu » humayun » germanistik » acısal cap » kınık » curcunaya cevirmek dondurmek » modulâsyon » mustehcenleşmek » binin yarısıbeşyuz o da bizde » eski dunya » işler acılmak » kultur akımı » cıkarım » dinamitcilik » olculendirmek » koşklu » acılmak » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » şeylerden yapılarak icine su d » camuru karnında ciceği burnun » yuruyuş » başkıc vurmak » ceza cekmek » goğus kovuğu » pt » glikozuri »

zararlının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zararlının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zararlının_zıt_anlamlısı nedir ve zararlının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.