tdk sözlük TDK Sözlük

 

zararlının zıt anlamlısı

zararlının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zararlının zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zararlının zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zararlının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kan gutmek » carpık » semturreis » er » ağırlık basmak veya cokmek » oluşturduğu demet » cifteli » korleniş » ittihatcı » allah senden razıolsun » ceşni » purceklenmek » hf » am em » gumburdemek » paspascı » yumuşak unsuz » gumbedek » cadır bezi » kararmışve sertleşmişinsan der » vazgecirmek » kaclı » surgun » olcusuz » acısıcıkmak » calınmak » temayuz » levazım boluğu » umur gormuş » yuzsuz » calkalamak » kâkullu » kokunden halletmek » para cekmek » cıtlatmak » lâluebkem » aklına duşmek » melul » pecic » cıktı » temessul » gecim zorluğu » pabuc pahalı » muhre » koc yumurtası » ozendirmek » somurmek » cerceveci » tevellutlu » inancsız »

zararlının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zararlının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zararlının_zıt_anlamlısı nedir ve zararlının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.