tdk sözlük TDK Sözlük

 

zararlının zıt anlamlısı

zararlının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zararlının zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zararlının zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zararlının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dortlu » yureklilikle » yosun bağlamak veya tutmak » reproduksiyon » cabalamak » nefes cekmek » yureği ezilmek » uc nokta » humanizm » rotuşetmek veya yapmak » hic değilse veya hic olmazsa » gecmek » gureşcilik » carşaflamak » şoyle » umit bağlamak » gozetime almak » boyu bacadan mıaştı » gore » gozenek » manisa kebabı » cotuk » subut » nuh nebiden kalma » acığa vurmak » bahcıvan » cıkarmak » şeytan orumceği » ilk dordun » uskuf » cırpıştırma » icini kemirmek » durumuna donuşmek » cekirge otleğeni » cercici » kan cekmek » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » gundeliğe gitmek » borc » uşengenlik » sinuzit » sap yiyip saman sıcmak » acmak » bicimdeki bolumler » karagozcu » komur kalem » alternator » ittihatcı » ışık kure » boşgezmekten bedava calışmak y »

zararlının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zararlının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zararlının_zıt_anlamlısı nedir ve zararlının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.