tdk sözlük TDK Sözlük

 

zararlının zıt anlamlısı

zararlının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zararlının zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zararlının zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zararlının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ofkeleniş » dumencilik » kavukcu » bağlık bahcelik ği » başına gecirmek » yuğruk » cocuk » soluğu kesilmek veya tutulmak » zembereği boşalmak veya boşanm » cevre bilimsel » gule oynaya » odun ozu » ayağınısurumek » mufessir » ozellik başkalık ayrım » tanrıyarattıdememek » celtik tarlası » cocuk » caprazvari » fransızlaşmak » ilişkilerin butunu iktisat » bir goz ağlarken obur goz gulm » pic kurusu » kaldırıma duşmek » sutlu ot » bir cekirdek geri kalmamak » ust » ustlenim » ma me » icin icin gulmek veya gulumsem » cırılcıplak » kacak gureşmek » yurek burkmak » ozengenlik » al takke ver kulâh » başustune » olunme » sır kupu » ici geniş » soylemek » bloke cek » bir cift » daha bircok şeylerin yapımında » odemli » gormek » duzleşmek » mubaşeret » catlaklık » sondurulmesine yardım eden kim » goyuk »

zararlının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zararlının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zararlının_zıt_anlamlısı nedir ve zararlının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.