tdk sözlük TDK Sözlük

 

zararlının zıt anlamlısı

zararlının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zararlının zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zararlının zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zararlının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
copculuk » dutculuk » kokcu » kumukca » carşaflatma » sultan ahmet te dilenip ayasof » sansur » dı di du du tı ti t » lehce » tuzel kişilik » ruzgâr ekip fırtına bicmek » garnitur » dunyalığıdoğrultmak » menuskus » hamel » celmek » buyutme » kucumen » cift koşmak » kemalist » umitli » rezil rusva olmak veya rezil k » tırtıkcı » mudurluk » gozluk » anasının korpe kuzusu » hurufîlik » koceklik » gecinmek » hic » pence vurmak » anglofil » orulu » cırnık » commek » hanımgobeği » kısa cizgi » gucendirme » icin kullanılan boru oluk vey » piramitcik » goruşulmek » pence atmak » yukunu almak » cecen » kırkgecit » iki gonul bir olunca samanlık » osmanî » yer yer kazıyarak alttaki renk » verilen ad » teslim tesellum »

zararlının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zararlının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zararlının_zıt_anlamlısı nedir ve zararlının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.