tdk sözlük TDK Sözlük

 

zararlının zıt anlamlısı

zararlının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zararlının zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zararlının zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zararlının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mustensih » urpertici » kamcılama » goruşbirliği » satranccılık » ustune titremek » cekiye gelmek » kocbaşı » ciğrenkci » telgrafcılık » korelmek » maddelerden oluşan varlığın he » iraklı » cıkmak » tanrıkorusun » amentu » hoşgoru » kukremek » dovme » ozellik başkalık fark » yuvaya donuş » tervic etmek » olumlu » usturmaca » korku sacmak » etkilerle oluşturduklarıyer de » her boyaya girip cıkmak » cabuk kolay heyecanlanan kims » gonlunu serin tutmak » yureği oynamak » dordul » iğne yapmak veya vurmak » uz » cinili » kokun gecmesi » tesaduf » bir dilin kelimeleriyle duşunc » bir şeyler veya bir şey olmak » inşaatcı » gunindi » taraca » dalgaya duşmek veya gelmek » acmak » dovme yapmak » goz dişi » meydana cıkmak » odemek » guverte » allah ın evi » ozek ağacı »

zararlının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zararlının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zararlının_zıt_anlamlısı nedir ve zararlının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.