tdk sözlük TDK Sözlük

 

zararlının zıt anlamlısı

zararlının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zararlının zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zararlının zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zararlının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
âlemin ağzıtorba değil ki buze » yoneltmek » fart furt farta furta etmek » monitor » cektirme ağı » man men » kıcına tekmeyi atmak vurmak ve » kan cıbanı » suru » koseyle alay edenin top sakalı » cur et etmek » gorgu kuralları » cozulum » durust » cubuk » olgun » lı li lu lu » pırıldakcı » moskof » orgen » dikec » altıkardeş » muzebzep » gecme namert koprusunden ko a » komurleşmek » cokları » ay » kok » goz kamaştırmak » cıraklık » kafasına dank etmek veya demek » argac » cekel » surtukluk » doner ayna » kor şeytan » cocuksuluk » canak tutmak veya acmak » kosele » ruşvetcilik » icini boşaltmak » kor » puriten » tuy duzmek » gozetim » oyuncakcı » pek yuzlu » sucuk gibi olmak veya ıslanmak » odlekce » tenasup »

zararlının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zararlının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zararlının_zıt_anlamlısı nedir ve zararlının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.