tdk sözlük TDK Sözlük

 

zararlının zıt anlamlısı

zararlının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zararlının zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zararlının zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zararlının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
saik » duşuncellik » goruşmeci » para cekmek » cekme demir » kulac atmak » vak a » purtuklenme » tefahur » cifte kavrulmuş » tevrat » ciceğe kesmek » cekmek » anlam cıkarmak » arnavut bacası » muzmin » japon » burnunun ucundan otesini veya » kur a efradı » korelmek » gubrelenme » juglans regia » kumaş » teşrifatcılık » hucum » olcu bilimci » mustesna » cınlamalı » oruc » yore » cattırmak » kraldan cok kralcıolmak » carpıcılık » kurduğu medeniyetleri kendi i » ickin » uvertur » toplu calışım » tereddut » temizlikci kadın » kapucin » yenilir veya yenir yutulur şey » yoksulluk cekmek » kozlemek » roportajcı » parkcı » zirve veya doruk toplantısıvey » oksuzluk » ust insan » oğleuzeri » carşafcı »

zararlının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zararlının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zararlının_zıt_anlamlısı nedir ve zararlının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.