tdk sözlük TDK Sözlük

 

zararlının zıt anlamlısı

zararlının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zararlının zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zararlının zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zararlının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ic » corlu » sozlu soru » fazla mal goz cıkarmaz » frenkleşme » kor duman » muharriş tırmalayan tahrişed » buyukten buyuğe » duzen » kıkır kıkır gulmek » notr » renk koru » hayırlıveya hayırlısı olsun » oğutucu » hatırından veya hatır ve hayal » hititce » ovunek » y » icinden gulmek » gozlerini dikmek » japon bezi » ozenip bezenmek » yapıldığında zararıdokunacağıd » sacılış » kepce » goz hakkı » surmesiz » okuzluk » lektor » secmen kutuğu » gozde » mutealiye » i » antrenorluk » amerikan » capasız » gorme acısı » batırılmasıyla yapılan sucuk » azerîce » kullanılır » celme atmak veya takmak » boğazından gecmemek » hortumlu bocekler » bağlama yapan veya satan kimse » kukre » goz yummak » cengellemek » on deyiş » mulhit » sacak kok »

zararlının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zararlının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zararlının_zıt_anlamlısı nedir ve zararlının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.