tdk sözlük TDK Sözlük

 

zararlının zıt anlamlısı

zararlının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zararlının zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zararlının zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zararlının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
atlas ciceği » kayıkcılık » gocurucu » boylesine » kolcak » yuksek perdeden konuşmak » coplenme » aslan sutu » uskuf » zarifce » yuz olcumu » ha babam veya ha babam ha » karışım » goz var izan var » ruzgâr tutmak veya tutmamak » bulbulu altın kafese koymuşlar » goğus gecirmek » gulbahar » madde » pabuc » cıpır » tahakkum etmek » adam adama savunma » surgu » yavaşgel veya ol » ceşitli eşya » kokoreccilik » catal » cıfıt » uşutuk » paraşut kulesi » dava gutmek » yalelli gibi veya arabın yalel » ekmek carpsın » yureği dolu » başkurt » tureme unsuz » kubalı » urkuntulu » lop » baklava borek » bam teline basmak veya dokunma » gumbedek » yukarı goğe doğru olan yanı » cıkma » acınsama » uşume » sağgorusuzluk » sabah vaktinde » ermeni »

zararlının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zararlının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zararlının_zıt_anlamlısı nedir ve zararlının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.