tdk sözlük TDK Sözlük

 

zararlının zıt anlamlısı

zararlının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zararlının zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zararlının zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zararlının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
genel goruşlu » iştah acmak » yezidîlik » parayıaraya değil paraya verm » doner » etiketcilik » cakılmak » kacıngan » mustebitlik » arabistik » gonlu ile oynamak » cıkarma birliği » cenekli » suzme » boburlenme » duello » inatcılık » tutunluk » yukseklikleri ve yol actıkları » alt ust etmek » ağzına tukurmek » goz onune getirmek » gomlek » lokun » cinkografi » tuketmek » ucmak » porsukluk » capkın » nefsini korletmek » sıcramak » cocuk » toprak doyursun gozunu » bağlar » cift capraz denir » dunya kadar » ekmek opmek » muselles » oksuzler anası oksuzler babas » kamcı » cekişli » ic acıcı » muşahede etmek » imtihana cekmek » calımsız » hukûmet merkezi » cektirmek » ortturmek » oznelcilik » duze »

zararlının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zararlının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zararlının_zıt_anlamlısı nedir ve zararlının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.