tdk sözlük TDK Sözlük

 

zararlının zıt anlamlısı

zararlının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zararlının zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zararlının zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zararlının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
iceriye atmak almak veya tıkam » gomulduruk » ceyrek » oldu olacak kırıldınacak » uzengileme » ortopedi uzmanı » ornek almak » demir gibi cok sağlam » capak » duşkun olma durumu iptilâ » katılmasıya yapılan secim » ici titremek veya titrememek » cap » dilmac » davul calmak » başının derdine duşmek » ureyiş » cilemek » muşareket » muleyyin » une kavuşmak » azerbaycanlı » kacık » buzuşuk » cekmek » toz kondurmak veya kondurmamak » orgun » keşkekci » ezik buzuk » caprazvari » oğun » donence yıl » gineli » onune bir kemik atmak » duzemek » albuminli » cengi takımı » guzel duyu » gun gune uymaz » zararına kazanc sağlamak » ceri » duşundurmek » alcı » ticanî » duzgun » bulamac » tufekci » vezikul » şohretsiz » gecmek »

zararlının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zararlının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zararlının_zıt_anlamlısı nedir ve zararlının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.