tdk sözlük TDK Sözlük

 

zararlının zıt anlamlısı

zararlının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zararlının zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zararlının zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zararlının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
lu » citi yapmak » yalama ucuş » ciğitli » ic gıcıklamak » acem pilâvı » tufekci » deniz altında bulunan » altıalay ustu kalay » cekirge otleğeni » kuflenme » ic » bir değer karşılığında birinin » ateşciceği » camurlamak » ust » tukurduğunu yalamak » kaktus » son gorev » olmuş » gam cekmek » kirli cıkı » sutuncuk » colluk » kureleme » falcete » capkınlaşma » gozle gorulur elle tutulur hâ » soz » sır kupu » ikisi bir kapıya cıkmak » ruzgâr gulu » uclu » acımlamak » yuz bulmak » pek yurekli » cukur » guler yuzlu » ay ey » bir cicekle bahar veya yaz olm » tutunu tepesinden cıkmak » um » slovak » şap gibi donmak veya kalmak » tunc bilekli » gonul yarası » zulum » uşuntu » yuz yuze » onleyen eğik bolum »

zararlının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zararlının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zararlının_zıt_anlamlısı nedir ve zararlının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.