tdk sözlük TDK Sözlük

 

zararlının zıt anlamlısı

zararlının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zararlının zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zararlının zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zararlının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uykusu kacmak » gerci » kana boyamak veya bulamak » camaşır değiştirmek » kelepcelenmek » lâtin yelkeni » kuseğen » goz alabildiğine » yuzunu guldurmek » cıngıraklı » unsuzunu gosterir » calmak » kok sokmek » diplomatca » iki ateşarasında kalmak » baharatcı » mutecaviz » uretimlik » bir orman ağacıcastanea sabva » azerî » altınıustune getirmek » el cektirmek veya cektirilmek » eline elinize veya ellerinize » yureğini hoplatmak oynatmak ve » nasip etmek veya etmemek » bilinclenme » yalancıcıkmak » calım atmak veya yapmak » murebbiyelik » yargıcevresi » gocurmek » gobek otu » frenkce » gumruklenmek » bıcak gibi kesmek » gormek » yuzyıl » arapsacı » cam goz » sutlâc » cukur acmak » cok şukur » yer cucesi » capalanış » dağların şenliği veya dağların » turemişkelime » oz odun » allah bilir » orgensel » allah rızasıicin »

zararlının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zararlının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zararlının_zıt_anlamlısı nedir ve zararlının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.