tdk sözlük TDK Sözlük

 

zararlının zıt anlamlısı

zararlının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zararlının zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zararlının zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zararlının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gumuşservi » surgun » yaban gulu » korlemeden » butunletme » hukûmet merkezi » komur kayası » zumrut » yenidunya » gozlerini dikmek » yuz yuzden utanır » secmecilik » gocurulmek » goz aydına gelmek gitmek » ve daha başka ekonomik etkinli » tasvip gormek » uretim kooperatifi » mal da yalan mulk de yalan va » ayağıuzengide » acısozun yarattığıkırgınlık » tabana kuvvet kacmak » yatak yorgan veya yatak doşek » carpma » on kol » cifte kavrulmuş » yoğurt ciceği » fluor » ozene bezene » iki satır lâf etmek veya konuş » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » bey mi yaman el mi yaman » deniz ordeği » cokmek » muşahit » bohcasınıkoltuğuna vermek » kızılcam » izlenim uyanmak » gunahkârlık » fluorışıl » cocuklaştırma » haber studyosu » cıkmak » ari dil » olur şey veya olur değil » fitne fesat cıkarmak » kulaclayış » gondermek » cukurlaşma » kulucka donemi » ben hancı sen yolcu oldukca »

zararlının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zararlının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zararlının_zıt_anlamlısı nedir ve zararlının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.