tdk sözlük TDK Sözlük

 

zararlının zıt anlamlısı

zararlının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zararlının zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zararlının zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zararlının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yapma yapmayın yapmayınız » şeytan orumceği » tenasupsuz » sıcak basmak veya bastırmak » sopa atmak veya cekmek » man men » duş » canaksı » arap sacına donmek » kepce kulak » li » gun yağmuru » huzune kapılmak » tekercalarcı » kopurmek » acmak » kopuklenme » şovalye ruhlu » ictima » tereddutsuz » duşeşatmak » tutmek » hunnap » ustune gecirmek » garantor » rasatcı » sungusu duşuk » hucum oyuncusu » bilinclilik » virtuozluk » mubadil » bire vermek » limon kufu » uzerine gelen duvar ağırlıklar » picuta » caktırılma » goruşulmek » kısa goruşlu » an ane » gozu kapalı » cizmek » iz » deve kuşu gibi yuke gelince ku » manipulâtor » rest cekmek » dupeduz » allah versin » arkac » cubuklamak » kucuk onerme »

zararlının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zararlının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zararlının_zıt_anlamlısı nedir ve zararlının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.