tdk sözlük TDK Sözlük

 

zararlının zıt anlamlısı

zararlının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zararlının zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zararlının zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zararlının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
meme sungeri » gereklerine uyacak duruma soka » usdudak » kelime turu » tutun rengi » ozetlenmek » ciftleşme » curuk veya curuğe cıkmak » gecmek » pabucculuk » adıkotuye cıkmak » akıl var yakın var veya akıl » mangal gibi yureği olmak » onlenme » maya veya meye gorsun ve » ileri uc oyuncusu » mentollu » zevc » tahammulfersa » ac » vak a » oğutulmek » duşunur » gecer akce » abdesti kacmak » muzevirlik » ve katımadde » mustahsil » bulunan iri govdeli hayvan ur » cağrışımsal » cocuklar » pure » su goturur yeri olmamak » kor oğlu » ozdeşlemek » beyaz etmek veya beyaza cekmek » evlenmelerinde yasa bakımından » dokumhane » cokmek » ulku » surekli olarak gidip gelmek » yuzu soğuk » trabzon hurması » surgun gitmek » adıustunde » ac acık kalmak » sağlık olsun » ceki » turşuya donmek » kusur »

zararlının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zararlının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zararlının_zıt_anlamlısı nedir ve zararlının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.