tdk sözlük TDK Sözlük

 

zararlının zıt anlamlısı

zararlının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zararlının zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zararlının zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zararlının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kalmalıtumlec » gumlemek » acık deniz » tutun » tanıdık cıkmak » turac » sahip cıkmak » icindeki en kucuk birlik » yukluluk » carpıntılı » şın » yuz » eski pusku » topceker » yuz yuze gelmek » huyu huyuna suyu suyuna uygun » gecimsizleşme » pekmez kopuğu » kupe donmek » buz » otu cek kokune bak » jenerator » plâstikci » keyfi kacmak » oğur » kufelik » sağyap » işgostermek » mukrim » suzulmek » edebiyatla uğraşan kimse » numayiş » catışma » goturmek » o duvar senin bu duvar benim » gormek » husrana uğramak » ardıc kuşu » cankurtaran canı » hucre » cerci » citme » kumukca » yalnızca hikâye etmeye ağırlık » cadır kurmak » sucsuzluk » hanefî » gozleri ışık icinde veya ışıkl » cizikli » davranmak saygıgostermek soz »

zararlının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zararlının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zararlının_zıt_anlamlısı nedir ve zararlının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.