tdk sözlük TDK Sözlük

 

zararlının zıt anlamlısı

zararlının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zararlının zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zararlının zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zararlının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıtır cıtır konuşmak » coğurcuk » bir olayıileri surenle inkâr » amcamla dayım hepsinden aldım » tekaut » salepci » gozu olmamak » muzminleştirmek » mulemma » surgu » secilmek » cardaksız » lutesyum » okuz balığı » yağkupu » harbiye nezareti » cakışmalı » veya dokunmuşpamuktan yapılan » cirkef » makyavelcilik » gecirgenlik » yontma taşdevri » puturlenme » ağzına geleni soylemek » hint sarısı » yoğunlukolcer » cekimolcer » pırpıtcı » dunyalar biri in oldu » mış miş muş muş » puriten » olcumlu » cımkırmak » gozleme » elden vefa zehirden şifa » ic deri » zuppeleştirmek » gok » koruklemek » celikleştirme » puskurtmek » avaz avaz bağırmak » tespihcilik » yağmurdan kacarken doluya tutu » insanın adıcıkacağına canıcıks » tac giymek » uyudu cocuk sevildi cocuk he » ici goturmemek » kelâmıkadim » dunku cocuk »

zararlının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zararlının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zararlının_zıt_anlamlısı nedir ve zararlının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.