tdk sözlük TDK Sözlük

 

zayıf zıt anlamlısı

zayıf zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zayıf zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zayıf zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zayıf zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
muddeiumumîlik » golleme » gorevsel » koklu » suyundan yararlanılan cukur » cehresi bozulmak » civitlenme » granul » catıldama » nesne » yonlu doğru » icinde yuzmek » organizmaların oluşturduğu bir » gubrelemek » yuzleştirme » eskimo » oz denetim » ducar olmak » cakırlaşmak » ak arap » alacaklıcıkmak » yapılmışince ve uzun şerit » bağlama yapan veya satan kimse » kamanco etmek veya edilmek » arnavutluk » muteselli » catlasa da veya catlasa da pat » puruzlenmek » catlaklık » sunnetli » catapat » oksuruklu » yuklem » hırsız kelepce » turkuleşme » cakaralmaz » beyin gocu » bitkisi gossypium » ankesorlu telefon » lecek » anahtar yapan satan veya onar » goz onu » uce beşe bakmamak » icin icin yanmak » oltu kebabı » ocakcılık » copluğu » icin » pek yuzlu » ispenc »

zayıf_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zayıf_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zayıf_zıt_anlamlısı nedir ve zayıf_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.