tdk sözlük TDK Sözlük

 

zayıf zıt anlamlısı

zayıf zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zayıf zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zayıf zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zayıf zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kuremsi » cırpışma » tumorlenmek » leninizm » cipo » ayağınısurumek » catkın » un » tepesi ustu » yureğine saplanmak » şukretme » yaban kecisi » ucuculuk » muptelâ olmak » gok doğan » el etek opmek » tumlemek » tunus gediği » mihnet cekmek » duduk gibi kalmak » cehrece » temize cıkmak » zirzopca » celişiklik ilkesi » yabancısıolmak veya olmamak » asıl nusha » arefe gunu » buyuk mevlit ayı » korcesine » gunduzleri » komşu komşunun kulune veya tut » cobancantası » ciftlenme » ortme » yabanî gul » celikleştirmek » filistinli » utusu uzerinde » otobus » elcim » paylaşmış benzer odevlerle yu » fuze » pekce » suzme yoğurt » allah ziyade etsin » nerede hareket orada bereket » mukâfaten » işci » zuppeleşmek » uzunluğu »

zayıf_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zayıf_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zayıf_zıt_anlamlısı nedir ve zayıf_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.