tdk sözlük TDK Sözlük

 

zayıf zıt anlamlısı

zayıf zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zayıf zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zayıf zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zayıf zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
soz veya lâf altında kalmamak » denize dokmek » yaprak boceği » duşman olmak » ciselemek » uclanmak » cekilme » kefekiye donmek » bromurlu » kenarda koşede » restitusyon » sakın ha » başınıağrıtmamak veya başınızı » cıkagelmek » gozunu burumek » on uyum » alternator » cuşka » gudericilik » bunların taklidi olan madde » un » cizi » cok partili » el arıduşman gayreti » yan cizgisi » dala cıka » ozne obeği » onune gecmek » kırlangıc balığı » kocu » parcacı » hesap vermek veya hesabınıverm » başağac » capraz kafiye » cekişte » boşatıp dolu tutmak vurmak » emekleme donemi » gecimlilik » metalurji » sinirleri alt ust olmak » anadan gorme » ozellikle celik dokum ve alaş » heyecana duşurmek » kocek » parcalamak » kırbac » duzlem » yonseme » korkakca » değişkene gore hesaplanan sayı »

zayıf_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zayıf_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zayıf_zıt_anlamlısı nedir ve zayıf_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.