tdk sözlük TDK Sözlük

 

zayıf zıt anlamlısı

zayıf zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zayıf zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zayıf zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zayıf zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
formul » acık deniz » cok » oncel » atolye resmi » cıngırak » santrifuj » uyuz bocekleri » sonradan gormuşluk » muşkulleşme » hareketini inceleyen bilim dal » usderi » j j » cizgileşme » mukâfatlandırma » tatarsı » mangalda kul bırakmamak » gozunu hırs burumek » mahalle bekcisi » tık » camuka » kuvoz » kafa ici » surre emini » acık imza » goc » gon » gunu gecmiş » ayrıgayrıbilmemek veya ayrısıg » ardıc rakısı » kokune kibrit suyu » mesai yapmak veya mesaiye kalm » gokkuzgunumsular » muteferrik » surtulme » ustune fenalık gelmek » ozenticilik » gunlukcu » ocakcı » yuzluk » yarasın » sağdan geri donmek veya sağdan » amerikan » figuratif sanat » ciğborek » cocuksuluk » gocurmek » susu vermek » oportunist » can borcunu odemek »

zayıf_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zayıf_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zayıf_zıt_anlamlısı nedir ve zayıf_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.