tdk sözlük TDK Sözlük

 

zayıf zıt anlamlısı

zayıf zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zayıf zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zayıf zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zayıf zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
guneşalmak veya guneşgormek » araclıjimnastik » hukûmeti kurmak » baksana baksanıza » emanet bırakmak veya vermek » yon » akıcılık olceği » ordurmek » azınlık hukûmeti » cakış » bir dilin kelimeleriyle duşunc » gercek sayı » horasanlı » meydana duşmek » kazak » guclendirilmek » yeni gineli » hırcınlaşma » kor satıcının kor alıcısıolur » cirkinseme » cumlenin ogeleri » gusulhane » darıunundan baklava incir ağa » operetci » ceşnici » uye olmak » kulağıveya kulaktan cınlasın » kocmak » bicimde saplı obur ucu yassıo » kok boyasıgiller » ciğ » maddelerden oluşan varlığın he » kireclik » ses cıkarmamak veya etmemek » buyuk başın derdi buyuk olur » ara cumle » acısıicine veya yureğine cokme » civisiz kalkan » cizgilenme » mal kapital » hukûmet » olmek » zift yesin veya ziftin pekini » olmayan tortul kayac birimi » cekmek » basma alım satımı » turkî » sunnet etmek veya yapmak » sutsuz » cingenece »

zayıf_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zayıf_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zayıf_zıt_anlamlısı nedir ve zayıf_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.