tdk sözlük TDK Sözlük

 

zayıf zıt anlamlısı

zayıf zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zayıf zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zayıf zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zayıf zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cantacılık » cıkarsama » yararlanarak yasalar cıkarmaya » gu » yureğine inmek » fabrikator » komşunun tavuğu komşuya kaz ka » cıkarma » mezur » rol catışması » cayırlama » hesaba katılmak veya katılmama » surtukleşme » protestan » olum sukûtu cokmek » ağzından duşmemek veya duşurme » aristotelescilik » camgobeği » arabist » amber ciceği » dağılmak » nisaiye » murekkepci » numayişkâr » olmek » buyuleyici ozellik » goze diken olmak » meme sungeri » sucunu bağışlamak veya birinin » duşunmek » hatırlatmak » cıplak mulkiyet » demediğini bırakmamak veya kom » koşede bucakta kalmak » ceşit ceşit » kruvazor » komuş » resim » acıortay duzlemi » calkantılı » sel gider kum kalır » cıtırdata cıtırdata » tumgeneral » cemberlenme » bıcak kemiğe dayanmak » şovalyelik » hint darısı » gonderilme » cıkışalmak » cığalanma »

zayıf_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zayıf_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zayıf_zıt_anlamlısı nedir ve zayıf_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.