tdk sözlük TDK Sözlük

 

zayıf zıt anlamlısı

zayıf zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zayıf zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zayıf zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zayıf zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gecirmek » markscı » calkama » sutluk » cirkin kacmak » kunefe » torpu » boğazından gecmemek » etut » katıyurekli » keci soğudu » acık soylemek » işi ileri goturmek » kofterlik » şeytan cekici » yayla cayırı » guguk gibi kalmak veya oturmak » sorma sormayın veya sorma gi » oğurmek » acılıp sacılmak » gozune karasu inmek » halka donuk » olculu » celik kapı » musterih olmak » gecinmek » gelip gecici » cap » cuhalı » kuşsutu » cobanlık etmek » duşuncesini acmak » koydunsa bul » bıcaklama » malın gozu » palyacoluk » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » şeytansacı » mukavemet gostermek » kuru uzum » cilâlıtaşdevri » guvercinlik » dağsıcanı » ustelik » cift dalma » icler veya yurekler acısı » gomgok » edeptir soylemesi » bicimdeki bolumler » vakit oldurmek »

zayıf_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zayıf_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zayıf_zıt_anlamlısı nedir ve zayıf_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.