tdk sözlük TDK Sözlük

 

zayıf zıt anlamlısı

zayıf zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zayıf zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zayıf zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zayıf zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
civilemek » goz guclu bir ışık sebebiyle b » goz kesilmek » cağıra cağıra » somurgeleşme » muşareket fiili » bangladeşli » kotuluk » koltukcu » uzuntulu » turkceleşmek » doşemeci civisi » bircoğu » sanskrit » gun gormuş » ic » yuklu » suruklemek » gozetleyici » kanarya ciceği » makta mekte » im » gundeme almak » yabana soylemek » alt yanıcıkmaz sokak » olculer » fakulte » gomme kilit » nuh der peygamber demez » kunyesi bozuk » guvec » nakışcı » puantor » duzenlemek » cukura duşmek » değişkene gore hesaplanan sayı » sabahıbulmak veya etmek » icki » rusup » cul » bulgusal yontem » muştehi » gok adası » sempervirens » duğmesiz » sadistce » cobanın gonlu olursa tekeden y » dongel orucu » kacmak » katılmasıya yapılan secim »

zayıf_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zayıf_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zayıf_zıt_anlamlısı nedir ve zayıf_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.