tdk sözlük TDK Sözlük

 

zayıf zıt anlamlısı

zayıf zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zayıf zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zayıf zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zayıf zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
blofcu » germanofil » sutanalık » surec » dışıeli yakar ici beni yakar » olum » bir işte uzluk ustalık kazanm » rejisorluk » kor nişancı » bir veya tek başına » lektor » kulfetli » tunekleme » keskin zekâ keramete kıc attır » catıeteği » ic gobek » bocek bilimi » sıfırıtuketmek » nedamet duymak veya getirmek » cepcilik » hışırıcıkmak » cırılcıplaklık » molekul » dinclik » yetenek ve genel gidişdurumlar » zift yesin veya ziftin pekini » tutsu yapmak » curlatma » gosterişlilik » kervan culluğu » mucadele vermek » kalite cemberleri » girişucreti » bunalıma duşmek » hallac pamuğu gibi atmak » erkek fatma veya ayşe » surukleme » gonul almak veya gonlunu almak » anlaşmazlık cıkmak » helvacıkoku » musevvit » topluluğu » arslanın adıcıkmış cakallar b » gorevli kişiler » keci sakal » bukluk » carkıdondurmek » cap » gulmeceli » cingenelik »

zayıf_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zayıf_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zayıf_zıt_anlamlısı nedir ve zayıf_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.