tdk sözlük TDK Sözlük

 

zayıf zıt anlamlısı

zayıf zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zayıf zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zayıf zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zayıf zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
minuskus » komadan cıkmak » oruc bozmak » guvencesiz » ictimaiyat » kireclenmek » şıralık uzum » inmek » sıcan » dikenli yuzgecliler » sancma » cekirge » takat kalmamak veya kesilmek » corba tabağı » muthiş » yuzer havuz » yururlukte kalmak » ozentici » mac mec » iki eli kanda veya kızıl kanda » hukûmeti kurmak » keyfinden bayılmak veya dort k » museccel » bir don bir gomlek » olu acı » kopru yol » ozensizlik » carpan » arafatta soyulmuşhacıya donmek » yarışcılık » orgu » kubbealtı » torpu » tırtıllıbıcak » saat acısı » acıklamak » govem eriği » ustune yaptırmak » mesket turkleri » col » goruntu » meydana dokmek » kustahlaşma » kırdırmak işini yaptırmak » hareketli parca » cırpınıcırpını » icine baygınlıklar cokmek » cilemek » kacımsamak » iyi yurekli »

zayıf_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zayıf_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zayıf_zıt_anlamlısı nedir ve zayıf_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.