tdk sözlük TDK Sözlük

 

zayıf zıt anlamlısı

zayıf zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zayıf zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zayıf zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zayıf zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
muslukcu » icmek » kentci » şeylerden her biri tabaka » rubap » bana dokunmayan veya beni sokm » dışticaret acığı » asgarımuşterek » papaza donmek » icleniş » kopuklu » namutenahilik » takas veya takas tukas etmek » capma » yalıngoz » gozu buyukte olmak » koşe koltuğu » kırk bir kere maşallah » otmek » kaşıkcın » uflemeli » sonum » kireclemek » yuzbeyuz » cul tutmaz » burokrasi » bu gozle » azrail le burun buruna gelmek » karakacan » techiz etmek » tuydurmek » perde cekmek » iadeli taahhutlu » ruh gocu » cocuk gibi » cikolata yapan veya satan kims » sescil alfabe » smac » purtuk » catıortusu » kara gun dostu » oportunist » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » sağelinin verdiğini sol elin g » kararmışve sertleşmişinsan der » glikozuri » triportor » akce » goze almak » koktencilik »

zayıf_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zayıf_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zayıf_zıt_anlamlısı nedir ve zayıf_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.