tdk sözlük TDK Sözlük

 

zayıf zıt anlamlısı

zayıf zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zayıf zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zayıf zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zayıf zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sakla samanı gelir zamanı » on » tıraşıgelmek veya uzamak » duğu » trampet calmak » mujdelik » kıvamınıbulmak veya kıvamına g » unsuz uyumu » beşyuzluk » kunefe » cicekcilik » dağveya dağlar gibi kadar » elinden işcıkmamak » keci soğudu » cayır yulafı » var ol » icine sokacağıgelmek » tırmanıcıbir bitki piper nigru » etrafında dort donmek » kandil coreği » acmak » m » sescil alfabe » cullanmak » metal veya plâstik arac » yengec » dokulup sacılmak » uzerine cullanmak » cevre » mudevvenat » gıllugişsiz » curukluk » el el ustunde oturmak » coraklık » sınır acı » oğut » envaiceşitli » cekme kat » mumeyyiz » gostermek » yarım kure » hukumferma » buyucu » kavga cıkmak » kaclı » yuğruk » ic kavuz » camurlamak » tekaut » etek opmek »

zayıf_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zayıf_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zayıf_zıt_anlamlısı nedir ve zayıf_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.