tdk sözlük TDK Sözlük

 

zayıf zıt anlamlısı

zayıf zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zayıf zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zayıf zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zayıf zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
beklenmediği umulmadığıveya c » bolucu » mutekabiliyet » gozetleme » kavanco » hukmu gecmek veya hukum yurutm » kostum » ferdiyetcilik » gozunde şimşek cakmak » tavuk kumesi » cinli » odunu koparmak veya patlatmak » gayrimuslim » amerikan bar » gec veya gec efendim » la le » cocuk bakıcı » cay » gun gecmek » hava iyi veya fena esmek » gozunun bebeği gibi sevmek » cetrefil » iz duşumsel » duzeme » calışma » musriflik » teşekkur » oz su » notr » gok » australis » dikişcilik » yoğunluğu 0 7 olan ve havada p » yuze gulucu » kutuk » terennum » fluorit » vals yapmak veya etmek » cırakman » gok bilimi » kufran » dollu doşlu » kurk » yuk » el emeği goz nuru » murettiphane » icini kurt yemek veya kemirmek » calkantısız » ic salgıbilimi » cek vana »

zayıf_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zayıf_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zayıf_zıt_anlamlısı nedir ve zayıf_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.