tdk sözlük TDK Sözlük

 

zayıf zıt anlamlısı

zayıf zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zayıf zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zayıf zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zayıf zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dunya » guclu » madik atmak etmek veya oynamak » cıkmalıtumlec » cabuklaştırılmak » suriyeli » sonmek » sirkuler » burnunun ucundan otesini veya » ilişkilerin butunu iktisat » kunguldeme » ucmak » etmek » turnagozu » hodukluk » uflemek » kusturme » ulfet » kırlangıc » istizan etmek veya eylemek » sınıfta caktırmak » bıckıcı » gecmek » lokma gozlu » penceli » cizmeci » tenkitci » corten » sıfat fiil » itiyat etmek veya edinmek » fırdondu » ışınımolcer » orumceklenmek » acığa almak » meraktan catlamak » kalbine gore » icini yakmak » donuşlu » imzayıbasmak veya cakmak » buyuk sesli uyumu » demetci » guceniş » dovunmek » catallanmak » beniz gecmek » pazar yerine donmek » uslu durmak veya oturmak » zulcelâl » orgu » gosterir »

zayıf_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zayıf_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zayıf_zıt_anlamlısı nedir ve zayıf_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.