tdk sözlük TDK Sözlük

 

zayıf zıt anlamlısı

zayıf zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zayıf zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zayıf zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zayıf zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
akıl kethudası » kılıclayış » mufredat » ustune kapanmak » yol acmak » tukenmez » musemmen » cubuklu » yukseklik » holluk » cirişlemek » cehreli » tuketici » cıplak tohumlular » sade birimler boluğu » yargıc » yureğini hoplatmak oynatmak ve » gevrekci » kosnul » duşunce iyilik ahmet ertuğr » moduler » muracaat etmek veya muracatta » bilincsiz » kuplu » tuplu » capak » kirec ocağı » cekinmek » oğretim gorevlisi » genel goruşlu » dunurculuk » cam balı » cabuklaştırmak » cinleri başına toplanmak veya » nam vermek veya salmak » sıcankuyruğu » ustune gecirmek » yağlıkcı » ara cumle » mulâhazat hanesini acık bırakm » ustunluk kompleksi » colluk » kaynac » aclığıoldurmek » kendini duşunmek » yuzu soğuk » tumler acı » yukarıtukursem bıyık aşağıtuk » opup başına koymak » kosteklemek »

zayıf_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zayıf_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zayıf_zıt_anlamlısı nedir ve zayıf_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.