tdk sözlük TDK Sözlük

 

zayıf zıt anlamlısı

zayıf zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zayıf zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zayıf zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zayıf zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yaka paca etmek veya goturmek » arap sabunu » değerlerine yapılan yeni eklem » muhendishane » var ol » gocerme » luks » hic » ucak alanı » acara » mujdelemek » gayrimumkun » bıcak sırtı » nufus » depara gecmek » susleniş » peygamber ciceği » kuyudan adam cıkarmak » hf » eyere de gelir semere de » plâstikcilik » sucustu mahkemesi » menu » ortuk » eti ne budu ne » acık zaman » gullâbici » cocukla cocuk buyukle buyuk o » borcsuz harcsız » kalın unlulerle art damak patl » kucuk bey » doner kebap » gozetmek » gâvura kızıp oruc yemek veya b » goz kamaştırıcı » asal sayılar » onune gecmek onune gecmek » yuk » faaliyete gecmek » oparlor » cimek » konferans cekmek » civiletmek » copluğu » ipe cekmek » sinolog » imalâtcı » calışma gezisi » soğuşluk » başka bir gune zamana erteley »

zayıf_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zayıf_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zayıf_zıt_anlamlısı nedir ve zayıf_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.