tdk sözlük TDK Sözlük

 

zayıf zıt anlamlısı

zayıf zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zayıf zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zayıf zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zayıf zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gomu » kucuk dalga » cuvalcı » yere calmak » muşteki » ovunce » olgunluk cağı » hırcınlaşma » sıhhî tesisatcılık » kelime turu » muhimsemezlik » arıkovanı » cay bahcesi » esmer kufler » ustunluk » kendini dev aynasında gormek » tepeden tırnağa suzmek » muebbet » adam adama savunma » gorunuş » eşgudumlu » catlak » kırlangıc » yuz aklığı » kulyutmaz » ruşt » koy imamı » cakozlama » tupcu » cıkmak » pedikurcu » gocuk » torba cay » kap » gecmiş » dumencilik » kireclik » gocme » kult » konuk sanatcı » meme sungeri » ceyrek finalist » recelci » yıkılmayacak bir bicimde duzg » curuk sakız » kahrından olmek » camurcuk » genel gorunum » azrail le burun buruna gelmek » icerikli »

zayıf_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zayıf_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zayıf_zıt_anlamlısı nedir ve zayıf_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.