tdk sözlük TDK Sözlük

 

zayıf zıt anlamlısı

zayıf zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zayıf zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zayıf zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zayıf zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uruguaylı » dışa donuk » kul sıkılmayınca hızır yetişme » turemişfiil » altına etmek veya kacırmak » bolucu » minibus » dinclenmek » soz kesmek » danscı » ust dudak » naldoken » kalsiyum klorur » ilenc » huzunlu » ordek » bukme » orakcılık » kuflenme » karacayır » surusune bereket » coğaltış » yon » eşek sudan gelinceye kadar dov » kapısıacık » gozleri berraklaşmak » tehacum » alt cene oynamak » yuzlemek » azrail » utopi » yezidîlik » zıp diye cıkmak » actırma » kerpic gibi » dirhemle soylemek veya konuşma » sorfcu » sumsuk » bal ozu bezi » fransızlaşma » amerika bademi » kulliyen » ispenc » coreklenme » optikci » sozlukce » bilinc akışı » suveyda » camaşırcılık » nikâh duşmek »

zayıf_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zayıf_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zayıf_zıt_anlamlısı nedir ve zayıf_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.