tdk sözlük TDK Sözlük

 

zayıf zıt anlamlısı

zayıf zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zayıf zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zayıf zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zayıf zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cur etkâr » hukmetmek » istifci » uzunluk olcusu » cetrefil » kriz yoneticisi » kızılelma » toplandığıbolum » cirkef » ozel hayat » arac ve gereclerle donatma » veya giysinin uzerine konulan » şeyhulislâm kapısı » sonucunda ortaya cıkan ustun y » ın in un un » sesi veya sesi soluğu cıkmamak » munasebetsiz » alcaltmak » recetesiz » turkuaz yeşili » calılandırmak » tavanına cokmek veya yıkılmak » kalıpcılık » dolambaclı » uc katlı » cam balı » cabuklaşma » ucuculuk » acık ellilik » tel kufluce » sacma » imtihana cekmek » ustelemek » efendim nerede ben nerede » keşkul » secmek » gozu kesmemek » kalın musluk » cağlamadan catlamak » hint gergedanı » istifcilik » yaprak cay » siparişci » calkalatış » nın resmidir » zaturree » frenk asması » yuzeysel » maymuna benzetmek cevirmek vey » hakkıicin »

zayıf_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zayıf_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zayıf_zıt_anlamlısı nedir ve zayıf_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.