tdk sözlük TDK Sözlük

 

zayıf zıt anlamlısı

zayıf zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zayıf zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zayıf zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zayıf zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gunahsızlık » golge duşurmek » yuceliş » gormek » ciftleştirmek » ağırlığınıortaya koymak » iyilik gormek » msı msi » terbiyeli kofte » gelişmişcanlı » ulûfe vermek veya dağıtmak » dinim hakkıicin veya dinim aşk » gokcul » koaptor » cekince » davranmaya sebep olan sevgi du » gunduz feneri » gunun birinde » cok yuksek ve otsu bir bitki z » zaman oldurmek » bildirmek » olculu » orgensel » dağgolu » cozuş » belirtilen bolum » gerceğe uygunluk » ortulme » ileri geri soz etmek veya soyl » namaz ortusu » celikleşmek » sıcan deliğe sığmamış bir de » soz etmek » dunya evine girmek » cile » gozlerini bayıltmak » coluk cocuk elinde kalmak » santrifuj » gurultu bastırmak » berber cırağı » gumuşsu » yaya civisi » buyuk lâf etmek » doğaclama » uc aşağıbeşyukarıdolaşmak » duzlemek » patlakca » buyuk hanım » olcuşmek » gore »

zayıf_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zayıf_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zayıf_zıt_anlamlısı nedir ve zayıf_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.