tdk sözlük TDK Sözlük

 

zayıf zıt anlamlısı

zayıf zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zayıf zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zayıf zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zayıf zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cakıntı » anglosakson » flâman » mulk » alafranga muzik » guzluk » sureli » oluşturduğu demet » duztabanlık » cekilme » tahkimat elemanlarıustune veya » torelcilik » kargılık » gecirgenlik » yukumlu belli nitelikleri ve » garniturlu » sut tozu » yaptığıhayır urkuttuğu kurbağa » lufere cıkmak » gozu gibi sakınmak saklamak ve » koşekleme » bornova misketi » sumerce » menu » calkayış » elini surmemek » mulhit » camuka » gozleyici » anlayışgostermek » cerceve anlaşma » cağrışmak » kustere » sulfatlanma » govermek » ım » emanet bırakmak veya vermek » ceviri dili » altınıustune getirmek » cala » teşekkur etmek » yonsuz » tanıdık cıkmak » uretimlik » soz veya lâf duşmemek » yenidunya » calkalamak » tenezzul » dik ruzgâr » ozlemini duymak »

zayıf_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zayıf_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zayıf_zıt_anlamlısı nedir ve zayıf_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.