tdk sözlük TDK Sözlük

 

zayıf zıt anlamlısı

zayıf zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zayıf zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zayıf zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zayıf zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
aslî duşunce » ağac » yuzmek » catlamak » neuzubillâh » ayak surumek » ikametgâh ilmuhaberi » acmaz » uranus » cabası savaşım » ciftteker » fransız » gungormuş » goz kamaştırmak » hatırlatmak » tekâsul » zaman oldurmek » celik macunu » yeri » batınî » goruşmek » tıkacsız » lw » dokukluk » şeref sozu » tac yapraklı » başcanağı » duzmek » karının saclısı tarlanın taşl » hukumlu » muflis » bazıbitkilerin turlu organları » rahat doşeği » renginde sapıdort koşeli olan » dikilmişparca » cıkarmak » efelik etmek veya yapmak » cakozlama » unsuz gocuşmesi » başıdonmek » urpermek » formule » dokunca gormek » şoyle » kendini gostermek » yâruağyar » veya dokunmuşpamuktan yapılan » maymuna donmek » kolen olayım » pislikcil »

zayıf_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zayıf_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zayıf_zıt_anlamlısı nedir ve zayıf_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.