tdk sözlük TDK Sözlük

 

zayıf zıt anlamlısı

zayıf zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zayıf zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zayıf zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zayıf zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hic mi hic » topuk calmak » kendini aşağıgormek » dunden » cemreme » cec » yemin olarak kullanılır » yureğine inmek » plâzma ve yuvarlardan oluşmuşk » cok yanlıveya yonlu » cığıltı » oğrenme » percem » mustensih » surtmek » uclanmak » camgoz » kıptîlik » muteharrik » oğrenmek » cınarımsıisfendan » eğri cehre » kapana duşurmek veya kıstırmak » guzergâh » hesap cıkarmak » sebep olan fiziksel enerji ha » oz itmeli » lâpon » genel gorunumlu » oykuculuk » aşağıfalan yukarı » lâkırdıyıezip buzmek » rolune cıkmak » duşkırıklığı » cekince koymak » yureği ağzında » cıkrık » alcılama » uye olmak » istifci » iki satır lâf etmek veya konuş » yuklemek » catma » surmedan » sinema endustrisi » hispanica » kotumseme » civi cıkar ama yeri kalır » nesnelerin butunu » nefes cekmek »

zayıf_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zayıf_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zayıf_zıt_anlamlısı nedir ve zayıf_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.