tdk sözlük TDK Sözlük

 

zayıf zıt anlamlısı

zayıf zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zayıf zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zayıf zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zayıf zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sove » acık vermek » zırıltıcıkarmak » ucucu » kalp akce » lisanımunasip » acan asklımantar » ayağının veya ayaklar altında » klorurlendirmek » diken ustunde oturmak veya olm » gozu bağlı » dokulmek » etrafında dort donmek » suclandırılma » cucukleşmek » ak mıkara mıonune duşunce goru » sungusu depreşmesin » orospu bohcası » yetenek ve genel gidişdurumlar » cıkarma » mıhsıctılık » almancı » koklendirmek » guc » olan insan topluluğu ulus » gecit toreni » lig » kahır veya kahrını cekememek » ic » gecmiş » durdurmak » sarımsağıgelin etmişler de kır » buyuk abdest » suhulet » dik ucgen » uscene » oğurtu » boluk » ikinci dizeleri birinci beyitl » gun » summettedarik » cokuntu » sozum ona sanki guya » derme catma » calgı » panislâmizm » cepellilik » karavana cıkmak » tahammulsuzluk » bulunan bolum kafa ser »

zayıf_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zayıf_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zayıf_zıt_anlamlısı nedir ve zayıf_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.