tdk sözlük TDK Sözlük

 

zayıf zıt anlamlısı

zayıf zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zayıf zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zayıf zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zayıf zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gece kulubu » fena değil veya fena sayılmaz » varlıkta darlık cekmek » pusur » enduksiyon » kapuşon » onunu kesmek » lâfınıveya lâfınızı balla kest » it uzumu » cargâh » gumuşsu » avurtlarıcokmek veya avurtları » ic ice » şişmesiyle ya da sıcakta hazır » kecesini sudan cıkarmak » gulabdan » patates corbası » dol doş » kirli camaşırlarınıortaya dokm » transit gecmek » acılış » carpıklaşma » kiremitcilik » kurelenmek » tir » kulâhlı » canis lupus » sundurme » armator » rolântiye almak » cozuluş » sungerci » dağcamı » dokuntu » muşterek » hint gureşi » mayın dokmek » gozleri acılmak » mutevazi » ork » borc » durust oyun » surekli olarak gidip gelmek » yataklık yapmak veya etmek » isparta gulu » kece kulâh etmek » tumel kavram » durulmek » beklenmediği umulmadığıveya c » pişmanlık duymak veya getirmek »

zayıf_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zayıf_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zayıf_zıt_anlamlısı nedir ve zayıf_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.