tdk sözlük TDK Sözlük

 

zayıf zıt anlamlısı

zayıf zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zayıf zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zayıf zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zayıf zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cok karılılık » başetmek veya edememek » asker kacağı » aristocu » şohreti dunyayıtutmak » teror » panislâmizm » uluscu » cıplak » koşeye cekilmek » yeri » makine veya bir kuruluşu plân » ben hancı sen yolcu oldukca » yon zarfı » kendi derdine duşmek » duğun ciceğigiller » tazıya donmek » popcu » kahve dovucunun hınk deyicisi » ruh gocu » ağzından hayır cıkmazsa bari ş » cakılıp kalmak » sunnîlik » munteşir » guneşlenmek » sublimleştirmek » okselemek » celik parca » mechul » yanılgıya duşmek » başak » cakmak » akşam guneşi » teleut » allah mubarek etsin » cakırkeyf » boyu veya boyuna boyunca bera » yonlendirmek » koceklik » kul ufak olmak » bukunmek » gipur » sutluk » dadaist » yureği yerinden oynamak » beşeriyetcilik » mohs olceği » kancılarlık » yukseklik » duşkunluk »

zayıf_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zayıf_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zayıf_zıt_anlamlısı nedir ve zayıf_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.