tdk sözlük TDK Sözlük

 

zayıf zıt anlamlısı

zayıf zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zayıf zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zayıf zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zayıf zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
reasurans » iğne ustunde oturmak » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » hakkıicin » ongormek » gureşilme » ceyrek » tefessuh » parcalamak » şarapcılık » malta eriği » on soruşturma » carpmak » muteakip » yureği yanmak » işlerine bakmakla yukumlu kims » buten » adaptor » akşam guneşi » bicimlerini belirleyen ana oze » yaydığıgozle gorulen ışıma » alcıcı » odeşmek » tekercalarcı » gol ayağı » no » cemberlemek » arasında den başka anlamıyl » calıntı » surmeyi gozden cekmek » nasihatcilik » para cıkarmak » ozerkleştirmek » hulleci » renk cumbuşu » ol » boğurmek » orneksemek » davetci » tumsekli » yuz beşlik » guvendiği dağlara kar yağmak v » dunyayıharam etmek » kuluckahane » cart cart otmek » la le » lâf yok » coluk cocuk » neşesi kacmak » kılcıklı »

zayıf_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zayıf_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zayıf_zıt_anlamlısı nedir ve zayıf_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.