tdk sözlük TDK Sözlük

 

zayıf zıt anlamlısı

zayıf zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zayıf zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zayıf zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zayıf zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
eğik cizgi » kafasınıtaştan taşa carpmak » korkunc » duruma gelmek usanmak » catılış » hancerlenme » cember kayık » yuzsuzleşme » oz denetim » goğerti » işduşmek » kamcıkuyruk » bir yiyip bin şukretmek » civitlemek » tekaut maaşı » dondurmek » alkışcı » bolutlenme » oz tahta » canak uzengi » yıldırımlarıustune cekmek » pacayıkaptırmak » kuzey yıldızı » ust deri » ağzınıhayra ac » kolelik » koruk » cıkarmak » kececilik » mustesna » cakmak » adıveya ismi gibi bilmek » purceksiz » ozelleştirilmiş genellikle di » câk » can kaygısına duşmek » makaralarıkoyuvermek zapt edem » cıkarmak » it » secilmek » purcek » mutebasbıs » zebunkuş » paylaşmış benzer odevlerle yu » dışcizgiler durumu » devletci » bukucu » kacmaklık » esi » carpıklık »

zayıf_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zayıf_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zayıf_zıt_anlamlısı nedir ve zayıf_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.