tdk sözlük TDK Sözlük

 

zayıf zıt anlamlısı

zayıf zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zayıf zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zayıf zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zayıf zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
camuru karnında ciceği burnun » dun bir bugun iki » su carpmak » oturak kundesi » alcalmak » turlu şeylerden yaptıklarıve t » ic savaş » akrobat » cizdirmek » yanardoner » gecgec » beden hareketlerinin tumu » kayac » iciş » kacmak » mesele yok » mutevakkıf » odu kopmak veya patlamak » oğrenci kartı » tribun » kepce » menfaatci » ha hoca ali ha ali hoca » yurutuluş » gundeliğe gitmek » ozleşme » oluyu guldurmek » editorluk » oncu tiyatro » terbiyeli corba » gecişim » cabuklaştırılma » cember » bayındır » govek » ozgurlukcu demokrasi » alıal moru mor » mulkiye idadîsi » rehber oğretmen » frenk » korukcu » gıllugişsiz » gesneriana » namerde muhtac olmak veya name » ilâc icin yok » muallâkta olmak veya muallâkta » tahtadan yapılmışinsan veya ha » oldurmek » fotoğrafcı » tulum cıkarmak »

zayıf_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zayıf_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zayıf_zıt_anlamlısı nedir ve zayıf_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.