tdk sözlük TDK Sözlük

 

zayıf zıt anlamlısı

zayıf zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zayıf zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zayıf zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zayıf zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
boğurtmek » gunu birlik » gozunun onunden gecmek » ickili » formulleştirme » malzeme » gonderici » cokluk eki » mutemmim » coraklaştırmak » tanıdık cıkmak » nesne » baldırıcıplak » yuksekten ucmak » metal tutturmalık fermejup k » kıc » ağzıacık veya ağzıbir karışacı » ne o » belediye encumeni » temettu » on goğus » soğukca » olu gozu kadar » malc » od » kokensiz » ciğnemeden ağız icinde evirip » zuyuf akce » mandepsiye basmak veya bastırm » demir gibi cok sağlam » ileri geri soz etmek veya soyl » avanturiyer » guc » yarıgecirgenlik » ağzından cıt cıkmamak » kult » corap sokuğu gibi gitmek veya » gorenekci » ec » bufecilik » ortbas » kadayıfcılık » kor boğaz » gumruklu » sacmalamak » ictinap » sudan tavuğu » centik acmak » capacul » pahaya gecmek »

zayıf_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve zayıf_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zayıf_zıt_anlamlısı nedir ve zayıf_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.