tdk sözlük TDK Sözlük

 

zeka eş anlamlısı

zeka eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zeka eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zeka eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zeka eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tonsuz unsuz » mubadele » ozellikle celik dokum ve alaş » uretim gucleri » gozunde buyumek » arnavutlaşma » gundem » cayhane » ammada yaptın ha » ozellikle celik dokum ve alaş » tab an » suvari » alcaltış » atlas ciceğigiller » koruk gibi » saltcılık » paca » ağzıvar dili yok » karalar bağlamak veya giymek » kavurmac » arasına veya aralarına karışma » kul kesilmek » huzunsuzluk » cifte atmak » karşıtı » kanırtmac » calışmak » ickiyi bırakmak » acmalık » korleştirme » yonlendirme işi » millî mucadele » aristocu » gozetmenlik » hortumlu bocekler » bire vermek » sozum yabana veya sozum meclis » bolmek » cift cinsellik » eli para gormek » lâpcın » odenen prim karşılığında bu iş » adıveya ismi gibi bilmek » boyle » kasınc » tadilât etmek veya yapmak » malta taşı » durtulme » tendurust » da var ki anlamlarında kullan »

zeka_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zeka_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zeka_eş_anlamlısı nedir ve zeka_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.