tdk sözlük TDK Sözlük

 

zeka eş anlamlısı

zeka eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zeka eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zeka eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zeka eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
oksurme » role » keci sakal » c c » ezbere işgormek » purcek » sağakce » cıkrıkcı » sozde » acmazlık » gokyuzu » karşıgoruş » fıcılama » kokusunu veya koku almak veya » uzluk » yureğine oturmak » kukurtsuz » muştehi » kendi derdine duşmek » bolucu » ac doyurmak » hat bekcisi » derc » fırıldakcı » guven beslemek » harbiyeli » avuc veya el acmak » koy korucusu » ca ce » odemeli » bonkorluk » allah herkesin gonlune gore ve » doğum ilmuhaberi » beti benzi kirec kesilmek beti » veya giysinin uzerine konulan » ses vermek veya vermemek » haklıcıkmak » başakcı » buyukluk taslamak » dişunsuzu » cizgi » gume » yağmur yağarken kupunu doldurm » top surmek » cekilmek » dovdurtmek » ici pır pır etmek » cıkarmak » brulor » gece gunduz dememek »

zeka_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zeka_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zeka_eş_anlamlısı nedir ve zeka_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.