tdk sözlük TDK Sözlük

 

zeka eş anlamlısı

zeka eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zeka eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zeka eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zeka eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozyaşı » gulmekten kırılmak katılmak » kıskaclamak » pek soylemek » sel gibi akmak » ucluk » kendi kabuğuna cekilmek » kalvencilik » genellikle orduda veya yatılıo » kirec sondurmek » cığır » gosterge » bu cumleden » kuflenmek » tumden » oduncleşme » demirbaştan duşmek » kostek vurmak » acak ecek » cirkefe camura taşatmak veya c » ada » kooperatifci » teessuf » baskın cıkmak veya gelmek » dunden » oyuna cıkmak » yun » ne haber » statu » iz duşumsel » mulhak butce » yureğine od veya ateş duşmek » yuzu soğuk » parcalı » caldırmak » yenilir veya yenir yutulur şey » gerceğe aykırı » kuru gurultu » icini bayıltmak veya kıymak » başyemek başınıyemek » cıdama » kus » paraguaylı » allah ın belâsı » yemek » icinden cıkamamak » tebaruz » mor otesi » yureklendirmek » serde var »

zeka_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zeka_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zeka_eş_anlamlısı nedir ve zeka_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.