tdk sözlük TDK Sözlük

 

zeka eş anlamlısı

zeka eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zeka eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zeka eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zeka eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
guvendiği dağlara kar yağmak v » mustensih » cok şişmiş » cozumsel » hırlımıdır hırsız mıdır » kullanılan yapma yuz » bugunden yarına » ucretlendirmek » musvedde » duzum duzum » akıldan cıkmak » japon » koksuz » kırcıl » nankor » guneş » yalıngoz » başının altından cıkmak » gonul avutmak » toz fırcası » gaz olcumu » yelken acmak » duğun bayram etmek » tezekkur » ciğit » guzel » aristocu » en kucuk birliği goze » herhangi bir doğal nesne veya » ilikcilik » cokmek » duygusal duşunme » cek » olcmek hesaplamak hesap etme » cıkma durumu » dunden bugune » işgucu » li » cıkmak » silindir prizma vb bicimindek » asgarımuşterek » dalâlete duşmek » yerleştirmek teşhir etmek » kulfetsiz » ici bayılmak » kendini vermek vurmak veya cal » şanından olmak veya şanına yak » direncsiz » koruklemek » allah tan umut kesilmez »

zeka_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zeka_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zeka_eş_anlamlısı nedir ve zeka_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.