tdk sözlük TDK Sözlük

 

zeka eş anlamlısı

zeka eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zeka eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zeka eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zeka eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mustahsil » bolunen » kuremsi » capa » mız miz muz muz » kaynana olma durumu » gozemek » muş » zaireli » ucgul » cıkak » olcunme » gonullu » uşutucu » hurmet » vak anuvis » zevk icin » gun durumu » haber gecmek » inmek » puritenlik » meydanıbirine veya bir şeye bı » erinc » goz etciği » olusu kandilli » goz memesi » goktırmalayıcı » hucreler arası » catak » mukâleme » kuturdetme » gozle gorulur elle tutulur hâ » diktator » rus ruleti » acık olmak » gur » koyuvermek » cakıllı » alcılatma » turemişzarf » takla boceği » uyelik aidatı » osurgan boceği » yerleştirilmişcift camdan oluş » allah akıl fikir versin veya a » icine dokunmak » zukâm » olcek » lule » babasının veya babalarının cif »

zeka_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zeka_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zeka_eş_anlamlısı nedir ve zeka_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.