tdk sözlük TDK Sözlük

 

zeka eş anlamlısı

zeka eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zeka eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zeka eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zeka eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uzme » gozleri kararmak » vekilharclık » guzel sanatlar » celâlî » her tur gosteri yapmaya uygun » yer bicimleri » goz emeği » metafizik » tuy tus » catal civi » gol kestanesi » ana kralice » saatci » gumrukleme » toplu calışma » yağlımuşteri » katma butce » menşeviklik » altın cağ » yıllık ve otsu bir bitki convo » husnukuruntu » kreator » gercekleşme » soylemek » ara cumle » cifte kumrular » acıklık getirmek veya kazandır » omur boyunca » buzlar cozulmek » olumsuzluk » işmi » surungenler » mo » hayvan komuru » catık kaş » mudafi » yumurta hucresi » gun almak » gonlu cokmek » tul » inanc » panamalı » ucurum » gunluk guneşlik » atıp veya atmak tutmak » kir goturmek » ve kanunlara uymaksızın cebir » oğurme » mulkiye »

zeka_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zeka_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zeka_eş_anlamlısı nedir ve zeka_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.