tdk sözlük TDK Sözlük

 

zeka eş anlamlısı

zeka eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zeka eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zeka eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zeka eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
casar » adamına gore » ateşparcası » inmek » calvinci » odenen prim karşılığında bu iş » olu nokta » doğaclamak » ana baba gunu » formul » guc » koşe » juglans regia » danca » gece » yurttaşlık hukuku » ayağına veya ayaklarına kapanm » cıban » cekiştirici » karaya duşmek » alcalma » hasretini cekmek » boru değil veya boru mu bu » goreyim seni » parca parca etmek » ciğerinin icini bilmek » coz » lık lik luk luk » kostek » yavaş » muz » im » boğur » muhre » sperma ana hucresi » badem ici » tırmanıcıbir bitki piper nigru » kıpcak » guluşulmek » kurek kemiği » epikurculuk » odenmez » cizdirme » maraz esenlik karşıtı » goğus tahtası » cay » guvey yemeği » tunel gecmek » uzum kompostosu » satranc »

zeka_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zeka_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zeka_eş_anlamlısı nedir ve zeka_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.