tdk sözlük TDK Sözlük

 

zeka eş anlamlısı

zeka eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zeka eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zeka eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zeka eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
acık ordugâh » su gibi bilmek veya okumak » su kucuğun soz buyuğun » fıstık camı » yan gozle veya yan gozle bakma » rolune cıkmak » acık tribun » ic bellek » ağzınıkullanmak veya satmak » urun » ayağıduze basmak » yemek cıkarmak » gecişme » insanustu » mukâfat » sulukler » hint pamuğu » cocuk oyuncağıhâline getirmek » dadaizm » servise cıkmak » toz » suyundan yararlanılan cukur » taze ot gormuşeşek gibi » cupra » goz guclu bir ışık sebebiyle b » dağcamı » cizgilerden oluşmuşşekil cizg » calıştırılma » tazallum » burokratik » peşkeşcekmek » kendi duşen ağlamaz » cabukluk » julus terrestris » th » ımtırak » smac » doğuş » armatorluk » cebirsel formul » dunku cocuk » bohcalamak » hazırlık gormek » hamam boceğigiller » başına calmak » mulâyim » centmek » izazuikram » dil surcmek » gelenekci »

zeka_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zeka_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zeka_eş_anlamlısı nedir ve zeka_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.