tdk sözlük TDK Sözlük

 

zeka eş anlamlısı

zeka eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zeka eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zeka eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zeka eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kotuye cekmek » ters yuz ters yuzune donmek » suvarilik » yenilir veya yenir yutulur şey » studyo » yabancılık cekmek » regaip gecesi » şofor okulu » ust insan » arasında den başka anlamıyl » don yağı bayağısıcaklıkta kat » ağılıbocek » dubbuekber » sunnetsiz » kur yapmak » guc kazanmak icin calışmaya ar » gayrimumkun » gurlemek » lugatce » sesini cıkarmamak » ay aydın hesap belli » kepce » cokmek » anahtar yapan satan veya onar » ihtiyac » uc boyutlu » cıkrıklı » guluncluk » bir istek ve surerlik bildirir » patates boceği » borc etmek » ız » koken » gozculuk etmek » bilcumle » kacık » buzguleme » iştahıacılmak » mudavim » hint kumaşı » guvenoyu vermek » gozu veya gozleri kararmak » kose » surgu » kiremitci » catışık » yukseltmek » genc » kumeden duşme » tehacum »

zeka_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zeka_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zeka_eş_anlamlısı nedir ve zeka_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.