tdk sözlük TDK Sözlük

 

zeka eş anlamlısı

zeka eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zeka eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zeka eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zeka eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cuppe » ufurukcu » kucak acmak » genc » merkepci » kurek cekmek » metal parca » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » camurluk » dort yuzlu » fritoz » rovanş » fincancıkatırlarınıurkutmek » puflemek » boceksavar » donuşluluk » gonlunden kopmak » sosyokulturel » ava cıkmak » mubarek ay » gunu dolmak » kendini gostermek » orman cayırı » cekiver kuyruğunu » solpume » acem » olarak belirtilmişbicimi sıyg » mutercimlik » goz hapsi » surtme » sacak opmek » kosemen » olumcul » bircoğunu o metalin yuzeyine y » cokca » sanatcılık » kavukcu » cekişmek » cok ortaklı » yoksun bırakmak etmek veya kıl » masrafıcekmek » kur » kumeleşmek » şantor » hukmu var veya yok » turkceci » kotuluk » parca almak » tefessuh etmek » arnavutca »

zeka_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zeka_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zeka_eş_anlamlısı nedir ve zeka_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.