tdk sözlük TDK Sözlük

 

zeka eş anlamlısı

zeka eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zeka eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zeka eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zeka eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
resmigecit » cekcek » millî huviyet » cit » pilâvdan donenin kaşığıkırılsı » calma » ayağıuzengide » İngiliz sicimi veya ipi ile as » medet allah » cetrefilleşmek » başcık » duzenleyici » ne yaparsın ki veya ne yapmalı » cekicilik » cembalo » direnc » goynuk » riyazet diyet rejim » kucuk koyun buyuk ağası » gibi şart niteliğinde olan bir » oportunizm » ozetleme » yuk hayvanı » gun » muptelâ olmak » bolumlerine konulan ağırlık » bok yemek duşmek » katranıkaynatsan olur mu şeker » dayanım omru » ozerkleştirme » pacavralaşma » komurlu » durt » hancere » aralarından kara kedi gecmek v » us » gorelik bağıllık izafet rol » actıağzını yumdu gozunu » gomlekli » carşafa girmek » gocertme » kotek » şanlışohretli » mulâhazat hanesini acık bırakm » opulme » rofle » urperme » ortulme » sabah vaktinde » tanrıkayrası »

zeka_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zeka_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zeka_eş_anlamlısı nedir ve zeka_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.