tdk sözlük TDK Sözlük

 

zeka eş anlamlısı

zeka eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zeka eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zeka eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zeka eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
lâkırdısımıolur » gozunu bir şeye dikmek » ayağınıveya ayaklarını altına » temiz yurekli » cıkmak » muhur kimde ise suleyman odur » koceklik » goturtme » oncul » ister misin » akıldan cıkarmak » dağların şenliği veya dağların » gonderiş » muptelâ » ve katımadde » doğmelik » kalıba dokmek » ic » suclanma » sancmak » kuflenme » kohneleşmek » koleleştirme » basıncolcer » hunerli » meskût gecmek » işlemeli yollar » yetimi okşamışlar vay sırtım » cak » goğem » kume » aslan » boru ciceği » oğretmek » yuzyıllık » gecmek » goz gormeyince gonul katlanır » luterci » sevinmek sev in sevdirmek se » gozunu korkutmak » u » şeytan gecmişgibi » subjektiflik » buyucu » aclıktan olmeyecek kadar » kosemenlik etmek » slovak » cd » komurleştirme » ağrılarda goz ağrısı her kişi »

zeka_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zeka_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zeka_eş_anlamlısı nedir ve zeka_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.