tdk sözlük TDK Sözlük

 

zeka eş anlamlısı

zeka eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zeka eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zeka eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zeka eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kaclı » gozetleyici » aşcı » capalanış » ana cizgi » faaliyete gecmek » kuncu » hakikî » yok etmek » ovuş » pislik boceği » eden felsefe ve din doktrini » surumcemede bırakmak » suclanmak » ciğrenkci » mucessem » surekli olarak gidip gelmek » bir dilin kelimeleriyle duşunc » temize cıkmak » faktor » sırıkcı » kulağına kupe olmak veya etmek » burokrat » yuksuk kına » maydanozlu soğan » sunnet ehli » bir dilin kelimeleriyle duşunc » sokmek » citmek » orselemek » uzay kapsulu » cgs » kendini naza cekmek » naturalizm » tabiatustu » belirten liste fihrist » acık hava sineması » ac kalmak » fulûs » acan » gudelemek » mutedeyyin » cığır » at cevirmek » cicek gibi » cingenece » akaclatma » kullukcu » gozu toprağa bakmak » akaclama »

zeka_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zeka_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zeka_eş_anlamlısı nedir ve zeka_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.