tdk sözlük TDK Sözlük

 

zeka eş anlamlısı

zeka eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zeka eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zeka eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zeka eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
esperanto » kuru gurultu » calım atmak veya yapmak » bal ozu » el opmek » gul gibi bakmak » dovme » zenginin malızuğurdun cenesini » yurutme gucu » karesel bolge » kocancılık » goruşsahibi » teşekkul etmek » kor bağırsak » canakcılık » mucerret » alcak yaylak » hint yağıağacı » meşrutiyetci » reva gormek veya gormemek » gocum » eklemek karıştırmak ilâve et » enfarktus » cıkarılış » orgutlendirilmek » ucurum » gudu » cırak » anadolu » olmez cicek » ses yonetmeni » suzulmek » musavi » kok sokturmek » cıkmak » ucuşmak » oğuz » cıkarmak » kılığına ceki duzen vermek » muttefikan » goturmek » otcul » cevikleştirme » ahıska turkleri » ozne grubu » oduncleşme » literatur » pek soylemek » cimlemek » cumbuş »

zeka_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zeka_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zeka_eş_anlamlısı nedir ve zeka_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.