tdk sözlük TDK Sözlük

 

zeka eş anlamlısı

zeka eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zeka eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zeka eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zeka eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
buyuk tansiyon » gobekli » yalıngac » terettup etmek » boyle boyle » cok yuzlu » mudahil » yol gostermek » rb » sovuş » dilinin altındaki baklayıcıkar » gurultulu » duzey » curukluk » sescil alfabe » yağışgostergesi » tezellul » guvence » cocuğumsu » gozgu » musevî » uzerine » yaka paca etmek veya goturmek » otuşmek » secmece » cakır cukur » gozettirmek » arkadaşdeğil arka taşı » samur kurk » ışıl kufluce » korkak bezirgan ne kâr eder ne » kucumen » gozle gorulur elle tutulur hâ » deli bayrağıacmak » dokmek » kuskunleşmek » gelen gecen » malûlluk » coğurcuk » gulunclu » ekmek opmek » ipi curuk » gozettirme » civiletmek » muessir » namerde muhtac olmak veya name » gozune kestirmek » kokleme » yuzyıl » ozelleştirme »

zeka_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zeka_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zeka_eş_anlamlısı nedir ve zeka_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.