tdk sözlük TDK Sözlük

 

zeka eş anlamlısı

zeka eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zeka eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zeka eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zeka eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cin leylâğı » mufettiş » muşerref » ozetleme » kurtun » tarikatcı » cılbır » dokmek » boyle » cemrenmek » meydana cıkmak » kotumserleşme » recelci » deli cıkmak » yukleyici » meyve receli » goz acamamak » olum » amonyum sulfat » şeyhulislâm kapısı » muhre » carpan balığı » hercumerc etmek » yukumlenme » zorunlu oğrenim » bolmek » gunah işlemek » koşeli parantez » damdan duşer gibi duşercesine » fişacmak » alt ust olmak » felc olmak » su boceği » cenesinin bağıcozulmek » ileri geri surulebilen sistem » nalca » cıtırdamak » ongorme » gozleri suzulmek » burnu buyumek » olcek » sunger » kongovde » oburu » tuymek » imam osurursa cemaat sıcar » etuv » cimentolatmak » surnaturalist » insan eli değmemişveya dokunma »

zeka_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zeka_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zeka_eş_anlamlısı nedir ve zeka_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.