tdk sözlük TDK Sözlük

 

zeka eş anlamlısı

zeka eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zeka eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zeka eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zeka eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
boylemesine » kayıkcılık » kullanılır » cokum » carpılan » ciğin » gokturkce » ic deniz » hancere » ikili kok » caprazlama » cizgi resim » banka cuzdanı » boluntuler » cap » icre » boğurtu » iplik cekmek » cırakma » turna gozu gibi » fume » birey ustu » cehreli » dişci » ıntı » cozumleme » cabuk kolay heyecanlanan kims » govdelenmek » ackılanmak » soylemediğini bırakmamak » bilinc » dovunme » golge » yuksekten ucmak » yuklu » temiz kanıda vucuda dağıtan or » akcıl » hukumdar » mes ut olmak » ovunc duymak » bocelenme » gecim derdi » başınıucurmak » cıngırakcı » gumuşuleşmek » ordek balığı » motivasyon » cenesi atmak » cirişgibi » cıkarma birliği »

zeka_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zeka_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zeka_eş_anlamlısı nedir ve zeka_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.