tdk sözlük TDK Sözlük

 

zeka eş anlamlısı

zeka eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zeka eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zeka eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zeka eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gecim » cıkın etmek » arpasıcok gelmek » alcak kavuşum » kubik » arasında den başka anlamıyl » rukuş » ornek almak » dukluk » bir icim su gibi » daha bircok şeylerin yapımında » puskurtme » av avlanmış tav tavlanmış » kuskun kuskun » kulupculuk » ongormek » yuk treni » odenekli » hazırlıklıolmak veya bulunmak » curuk tahtaya basmak » goz » uremek » bağışcı » sozu edilmek » caplamak » sanat enstitusu » ortulu » selâmunaleykum kor kadı » etmek » duşeyazmak » hilesi hurdasıyok » mantıkcı mantık bilimiyle uğr » bohcalamak » civilenmek » acık liman » kuplu » surgulenmek » cerezci » calcene » lutufkâr » iz » kan kusup kızılcık şerbeti ict » postaya atmak veya vermek » gorunme » se » musaade » goz nuru » başaktorluk » bizim gelin bizden kacar tuta » urume »

zeka_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zeka_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zeka_eş_anlamlısı nedir ve zeka_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.