tdk sözlük TDK Sözlük

 

zeka eş anlamlısı

zeka eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zeka eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zeka eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zeka eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
âşığın gozu kordur » odun » bağa bak uzum olsun yemeye y » guvec » alâminut » dipciklemek » parca almak » durdurmak » yunan » arac » ic ses duşmesi » oğlen » yol acmak » somurucu » koturum » cokmek » somalili » soylemseme » gosterim » nuve » duğmek » muyesser olmak » baryum sulfat » ust guverte » ozerkleşmek » nufus tezkeresi » Şafiî kopeğine donmek » ve bilinc merkezlerinin bulund » muphem » nutuk atmak veya cekmek » olu » alıp satmaz gorunmek » ofke topuklarına cıkmak » sağlayan parca » icmece » budak ozu » zihni acılmak » dem dokmek » koşelemek » gozunun icine baka baka » gulumseyiş » bir madde » mustefit » inancsızlık » meşhut curumler mahkemesi » kacık » veya metal kemer » oyuncakcı » butunsel » kacırılma »

zeka_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zeka_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zeka_eş_anlamlısı nedir ve zeka_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.