tdk sözlük TDK Sözlük

 

zeka eş anlamlısı

zeka eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zeka eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zeka eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zeka eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sıcan duşse başıyarılır » buyuk anne » tıraşbıcağı » bir turlu » carşaflı » mulâkat yapmak » boreklik » deli gomleği » troleybus » birbirine surtunmek » dostca » parfumcu » icler veya yurekler acısı » mecbur kalmak veya olmak » nazınıcekmek » ciceklendirmek » w » tutamaclı » yardakcılık etmek » soylenilmek » cocuklaşmak » pacal » tespihcilik » tedahul » orgutlendirmek » cebi para gormek » calışmak » yağma etmek veya edilmek » cimdik » yaşcayır » gecmek » kurume » hangi biri » yuvarlak unlu » cozucu » gozu acık » supruntuluk » guducu » yukumlu belli nitelikleri ve » karina etmek veya karinaya bas » ici yağbağlamak » donuşme » suvari polisi » ipliği pazara cıkmak » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » ipin ucunu kacırmak » hafta arasında veya icinde » mahkemelerinin adı » duzence » luzumundan fazla »

zeka_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zeka_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zeka_eş_anlamlısı nedir ve zeka_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.