tdk sözlük TDK Sözlük

 

zeka eş anlamlısı

zeka eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zeka eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zeka eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zeka eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuksek okul » ust » oğureceği gelmek » gecinim » ickicilik » cekememek » cizgi roman » mustelzim » yeri goğu birbirine katmak » sinir kupu » savaşcı » kokunden halletmek » tutmek » sevinc goz yaşlarıveya sevinc » civilemek » arak erek » ana baba gunu » arasına veya aralarına karışma » oksuruklu tıksırıklı » endişeye duşmek » vakıf durumuna getirmek » yararlanılan bir ağac acacia » raydan veya rayından cıkmak » kralice » lutfeylemek » ucerli » tecerrut etmek » mutedair » duşuncel » ikindiden sonra dukkân acmak » bicimci » ustluk » f f » yumurta kufesi yok ya » aşcıbaşı » tume varım » fizikci » gercekleştirilme » burumek » bir dilin kelimeleriyle duşunc » guneşdoğmak » acılma » guneşalmak veya guneşgormek » uretici olmayan alan » fiks monu » seramikcilik » gosteri » canım » potansiyel suclu » yun »

zeka_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zeka_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zeka_eş_anlamlısı nedir ve zeka_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.