tdk sözlük TDK Sözlük

 

zeka eş anlamlısı

zeka eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zeka eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zeka eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zeka eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
işcıkarmak » kalıtcı » seninki can da benimki patlıca » surmelenme » ince karton parcası kartvizit » cağrıştırmak » geyik boceği » cizim » sulfit » kırcıllanma » calım satmak » corek » kacmak » denk duşmek » diskci » fakir duşmek » kendisini değiştiren calışma s » kacakcı » cekmek » gunluk guneşlik » indukleme » fabrikator » acılmak » sondurmek » cekirge otleğeni » manzarasıolan » hukumsuzluk » mangal gibi yureği olmak » salon camı » kelle koltukta gezmek » ağabeylik etmek veya yapmak » kumbet » peşini bırakmak veya bırakmama » jon » endustrileşme » dayanamamak » ayakcı » başından gecen olağan dışıola » cerviş » uşenme » uşutmek » gomlek değiştirmek » surgun » gozdağı » itibar gormek » hoparlor » tesisatcı » bahcelik » rukû » hindolog »

zeka_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zeka_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zeka_eş_anlamlısı nedir ve zeka_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.