tdk sözlük TDK Sözlük

 

zeka eş anlamlısı

zeka eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zeka eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zeka eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zeka eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ustune gul koklamamak » corbacılık » eğitim donemi » icleniş » pejmurde » yurutme » kıskanc » rolântiye almak » gelişmiş ilkel bitkilerin gen » kuşum » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » borclu cıkmak » afrikalı » hukmolunmak » bohcasınıtoplamak » dalgıc gozluğu » bilinc kaybı » celik yelek » bekci » zul » mihnet cekmek » kok kaplama » boğ » deniz ordeği » gostermecilik » ağzınıkapamak veya kilitlemek » karagoz » hatırıicin » dokturme » erincli » profesor » teselsul » iraklaşmak » gol başı » oz su » cırakman » dala cıka » aklıcıkmak » cakıştırmak » gotun gotun » keyif catmak » boluk » boğazına bir yumruk tıkanmak v » fiske fiske kabarmak veya olma » secilmiş » cıkarılma » lâcka etmek » midesi ekşimek kaynamak veya y » rufaîler karışır » girişucreti »

zeka_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zeka_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zeka_eş_anlamlısı nedir ve zeka_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.