tdk sözlük TDK Sözlük

 

zeka eş anlamlısı

zeka eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zeka eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zeka eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zeka eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ikiyuzlu » durme » uye tam sayısı » bağlayıcıunsuz » uc uca gelmek » kan cıkmak » barışcı » nemse » gun gune uymaz » sozu cevirmek » elini belli etmek veya gosterm » kamcı » gormek » pompalıtufek » muzehhep » sozleşmek » manyakca » cokuşme » goreli » doşeğe duşmek » cığırtkanlık » raportorluk » cekelez » yıldızıveya yıldızları barışma » ulkucu » ağac kupesi » yuk treni » ciceklenme » mubalâğasız » umutsuzluğa duşmek veya kapılm » genel gorunum » mufteri » utanc » işine bak » ne hâli varsa gorsun » levuloz » dunya yuzu gormemek » telli calgılar » biz attık kemik diye el kaptı » fulûsuahmere muhtac » yaşam oykusu » gozlerine uyku girmemek veya g » kenyalı » gonderi » iler tutar yeri olmamak veya k » ruzgârlık » suslenmek » gelgec » ust » orumceklenme »

zeka_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zeka_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zeka_eş_anlamlısı nedir ve zeka_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.