tdk sözlük TDK Sözlük

 

zeka eş anlamlısı

zeka eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zeka eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zeka eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zeka eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gozunu kin burumek » ac » yureğini dağlamak » nabzına gore şerbet vermek » tekduzeleşme » ilgi cekmek toplamak veya uyan » museddes » durum » catıkirişi » yerin dibine gecmek batmak vey » bir suru » baryum sulfat » duşunulme » veresiye karşıtı » gıllugişsiz » sağlayan parca » kaşyapayım derken goz cıkartma » tecerrut etmek » tukuruğunu yutmak » muze gibi » ses cıkmamak » kulupcu » ek butce » curuk boya » acı » sacı » bolumlerine konulan ağırlık » balıkcıyaka » doşenmek » ust guverte » tel in » ii murat a yolladığıbir haber » surrealite » gecirgenlik » kukremek » pabuc pahalı » gobek » yerine gecmek » yuklenmek » okuz arabasıgibi » sacına başına bakmadan » gecirici » duzenleşik » girintili yer » muessese » tansiyon duşurucu » gonlu yaralı » beylik fırın has cıkarır » sosyokulturel » gonlu celinmek »

zeka_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zeka_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zeka_eş_anlamlısı nedir ve zeka_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.