tdk sözlük TDK Sözlük

 

zinde kelimesinin eş anlamlısı

zinde kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zinde kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zinde kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zinde kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
butan » kahkaha ciceği » senyorluk » hoşca » muthiş » cengi » gobek » muntahip » duven » cırpmacılık » iftira etmek veya atmak » uzengi kayışı » kılıc gagalı » arakcılık » yuzsuz » oran » prosedur » heple hic ilkesi » sonuc niteliğinde başka bir bi » inanc » cevre bilimi » onlemek » ne gune duruyor » eroscu » senatorluk » kece kulâh olmak » cıma vermek » guc mevkide kalmak » bulunan bolum kafa ser » subekli » duzletme » olcmek hesaplamak hesap etme » kıt a » guneşcarpmak » germanist » nc » mes uliyetsiz » muracaat » batak culluğu » acısınıgormek » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » turetme eki » konc » ayaza cekmek » taaccup etmek » sulûk » murettip » deprem bolgesi » ucret » ucuzlu »

zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.