tdk sözlük TDK Sözlük

 

zinde kelimesinin eş anlamlısı

zinde kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zinde kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zinde kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zinde kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ağzıvar dili yok » on belirti » damarıveya damarları kabarmak » cığırtmacı » ronesans » ozensizlik » eğri cehre » ic tumce » colleşme » karadeniz de gemilerin mi batt » kor nişancılık » ici erimek » gupegunduz » yaşınıalmak veya yaşınıbaşına » buryan » denetcilik » tumamirallik » yuzmek » cığır » carcabuk » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » alcacık dağlarıben yarattım de » cepni » duello » bîcarelik » tıkaclı » taşcılık » işci sigortası » allahuâlem » gobel » acık yurekle » yuz beşlik » ayağına veya bacağına gecirmek » gulumseyiş » yaşuzum » armatorluk » sukûn » başa gelen cekilir » gomulme » mavi kuf » can başustune » ustune yatmak » yeni dunya aslanı » beberuhi » şeref tribunu » suruşturmek » secmesiz yemek » hint safranı » suflorluk » ucretlilik »

zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.