tdk sözlük TDK Sözlük

 

zinde kelimesinin eş anlamlısı

zinde kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zinde kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zinde kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zinde kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
de » ağzınıkullanmak veya satmak » dağılmak » tasa cekmek » cevrelenme » parcalara ayırmak » torenli » recelcilik » omuzlarıcokmek » para cuzdanı » goz kapağı » donence yıl » bicimine getirmek » it » girintili cıkıntılı » comeliş » ayağıduze basmak » muzikal » şoyle bir » dili kılıctan keskin » kulliyat » curutmek » kendisini değiştiren calışma s » doygun olma durumu veya gonul » emlâk burosu » guzluk » elini belli etmek veya gosterm » tun » karşıtı » yekvucut » nitelikler gosteren madde » boğazından gecmemek » voli cevirmek » ustu başıdokulmek » ferman cıkarmak » iliğine işlemek veya gecmek » gosterişcilik » gece » onunu kesmek » acı » ipipullah sivri kulâh kalmak » tahammur » cingenece » bulgurlu kofte » cıldırtıcı » ozgunleşmek » tuylenme » cocuk ruhlu » donenceli » ağzına kilit takmak veya vurma »

zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.