tdk sözlük TDK Sözlük

 

zinde kelimesinin eş anlamlısı

zinde kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zinde kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zinde kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zinde kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gudulme » mustehcenleşme » denir » kalıpları » cekmelik » şeyleri genel olarak anlatmaya » ateşpuskurmek » kumelemek » yuzu tutmamak » ısıtıp ısıtıp onune koymak » pireyi gozunden vurmak » guluncluk » gulcu » oğrenilmek » gonulden cıkarmamak » guzellikle » gecirilme » tropikal bolge » oğrenci kartı » cağdaşlık » savaşcı » maz mez » kullî » divance » iliğine işlemek veya gecmek » cıldırış » ic turizm » surundurulmek » kalbi carpmak » acıklaşmak » modasıgecmek » cılgınlaşmak » gonul borcu » curuğe cıkarmak » iki cıplak bir hamama yakışır » kirecleşmek » şeytan elini cekmiş » oğlenci » ceğmellenme » cevrimsel » macarlık » yer opmek » goz yummamak » kabak cıkmak karpuz kavun vb » gecgin » ozdeşlik » catra patra » İskocca » duldul » hil at »

zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.