tdk sözlük TDK Sözlük

 

zinde kelimesinin eş anlamlısı

zinde kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zinde kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zinde kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zinde kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
guvence akcesi » bacak bacak ustune atmak » tenevvu » direktor » olumlu » arac » gul gibi bakmak » başmusevvit » bıcak cekmek » cemremek » vurucu guc » alcak gonullu » techizat » goncu » anac » secmen » işguderlik » benlikcilik » yuz geri etmek » cay şekeri » buyuk yemin etmek » yonetmek » kamcı » duğmeli » muzik » sutannelik » haclılar » ayıya kaval calmak » ve katımadde » muruvvetli » oralıolmamak veya oralıbile ol » durumlemek » dunya kelâmı » cengi takımı » altın anahtar her kapıyıacar » el cabukluğu » cu » pulverizator » lâğım cukuru » cakal eriği » duşunurluk » paca kasnak » yayla corbası » parmak uzumu » acıklamak » kukurtlu » muşebbeh » duzlemek » cicekci » korku duşmek veya korkuya kapı »

zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.