tdk sözlük TDK Sözlük

 

zinde kelimesinin eş anlamlısı

zinde kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zinde kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zinde kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zinde kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oğretim bilgisi » gun merkezli » alufte » toprak sıcanı » muddei » gonul darlığı » kendini gostermek » allah yuru ya kulum demiş » gumburdeme » tefessuh » deliye donmek » tarihsel ozdekci » santrifujor » temiz yureklilik » olcu » mulkiye mufettişi » avunc » cevza » komur kayası » ana gibi yâr olmaz bağdad gib » tespihci » acmaza duşmek » epikurculuk » guneşsiz » nasip etmek veya etmemek » ne hâli varsa gorsun » allah selâmet versin » araştırma gorevlisi » gumuşyağmurcun » goruntu » musadere etmek » gorgu tanığı » luks tarife » dort cifte » suru » celiksi » icini kurt yemek veya kemirmek » aşağıgormek » orgut kurmak » tutunacak dalıolmak veya olmam » cıngıraklı » turev » onerge vermek » cepic » karacaylı » zulcelâl » kacırmak » lu » el openlerin cok olsun » rutbesiz »

zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.