tdk sözlük TDK Sözlük

 

zinde kelimesinin eş anlamlısı

zinde kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zinde kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zinde kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zinde kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
coğumsamak » yonelik birbiri ile uyumlu am » methini işitmek veya duymak » dondurac » taaddut » korleştirmek » ateşparcası » mohs olceği » tek ornek » surmek » bir eli yağda bir eli balda ol » kubik » yanlışcıkmak » duzenlik » it » murekkeplenme » ofkesini yenmek » kafasıdonmek » ciceklemek » cozulum » ufurukcu » sovgucu » iki cifte » techizat » yuzulmek » apacıklık » cok » uflec » once gelen onceki » gulup oynamak veya gulup soyle » bahaîlik » kuşgibi ucup gitmek » tuy duzmek » avusturyalı » coğaltma makinesi » cumbuşlu » intac etmek » cıraklık » kosinus » cacaca » amplifikator » cıngıraklıyılan » fırcacı » tokatcı » koncerto » gozleri fıldır fıldır etmek » gok eşleği » olan bir taş » geckin » gozu keskin »

zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.