tdk sözlük TDK Sözlük

 

zinde kelimesinin eş anlamlısı

zinde kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zinde kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zinde kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zinde kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozettirme » ucukluk » cıkar budak » teeyyut » soğdurme » yalın ayak başıkabak » gecim yolu » olumsuzluk » yuzustu » carpışılmak » element kısaltmasıau » kor ucuş » tahtaya kalkmak veya kaldırmak » kucuk tovbe ayı » kirec kaymağı » eşgudumcu » badem ici » mukellefiyet » olcek » hukmu var veya yok » teleksci » koy » mutekait » carşafcılık » cengucegane » bilincli » kucak acmak » duğun pilâvı » kapana duşurmek veya kıstırmak » bahcecilik » guleclik » yapılan cıkmaz yazıveya resim » kaynac taşı » mutenakız » dutturu » sokmek » elinde buyumek » dumbelek » kuru gurultuye pabuc bırakmama » goresimek » cemrenme » cizgileşme » can boğazdan gelir veya gecer » lule » gonlu kara » madagaskarlı » eşeysiz coğalma » murekkeplenme » mutemekkin » altlıustlu »

zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.