tdk sözlük TDK Sözlük

 

zinde kelimesinin eş anlamlısı

zinde kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zinde kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zinde kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zinde kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kulot » İslâm dininden olan kimse » hıfza calışmak » goz kararı » dunyalı » eskişehir taşı » cıtpıt » ad cektirmek » adıdeliye cıkmak » başkırılır fes icinde kol kır » orumcek » eğri cehre » lule » zumruduanka gibi » takla atmak veya kılmak » facalı » civi kestirmek » karakılcık » supurulme » hurle » kusuf » gayrimusmir » kuşcubaşı » altın suyuna batırılmışolan » yonetimsel » motivasyon » rezede ciceği » gocmenleştirme » baklava acmak » şap gibi donmak veya kalmak » geciş » ağac arac eğirmen kirmen » kıratın yanında duran ya huyun » cepel » yuruk » şimşek cakmak » juglans regia » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » ciceklemek » tuy sıklet » kos dinlemiş » arasıveya araları acılmak acık » donuşturme » gulunmek » dudak unsuzu » alcaltış » cekimsiz » ceyreklenme » bektaşî babası » gulmece »

zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.