tdk sözlük TDK Sözlük

 

zinde kelimesinin eş anlamlısı

zinde kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zinde kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zinde kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zinde kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
matematikci » zıvanadan cıkmak » carpıntısız » rovanşıalmak » gidişdonuş » veresiye karşıtı » bromur » calmak » fitci » gozunu cıkarmak » olur musun oldurur musun » katma butce » musellem » duşeş » cekinme » modulâsyon » sodyum hiposulfit » gozlenme » olculu » taclı » baklava acmak » kor boğaz » ozelliklerine gore bu organlar » gecici » ermeni » buyuk boy » tenezzul » bugduz » mel un » goze » sutluk » ucmak » hurriyetperver » gozetlenmek » sıcratma » malta eriği » cağanoz gibi » bak » ozdenlik » sectirmek » gercekte » ak mıkara mıonune duşunce goru » capulacılık » gozu donmek » terettup » gostermecilik » damgasınıvurmak » camurlamak » dondurme » gumuşservi »

zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.