tdk sözlük TDK Sözlük

 

zinde kelimesinin eş anlamlısı

zinde kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zinde kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zinde kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zinde kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
umutsuzluğa duşurmek » eşgudum » sutune havale etmek » etut etmek » boluk boluk » acık artırma » olduresiye » yatak carşafı » gencleştirilmek » adî suclu » savaşacmak veya ilân etmek » diri ortu » somurme » zamane cocuğu » cok soylemek » sac sakal ağartmak » rus » şeytan durtmek » ferz cıkmak » basıncolcer » cırpıcı » yakutca » cıtlatma » fume » mâni i » su cekmek » buyuğumsu » gurultu cıkarmak etmek koparm » bolucu » gumuşuleşmek » suzulmek » celişmezlik » ağzından lâkırdıveya lâf almak » uretim » oldum bittim oldum olasıveya o » cingene kavgası » ici dışına cıkmak » başlıkcı » baştan kalmışveya kalma » unik » taannut etmek » kılıc pabucu » acık kalpli » muneccim » melâmî » acık » sancmak » hipotenus » icitmek » perdahcı bazıparlatıcımaddele »

zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.