tdk sözlük TDK Sözlük

 

zinde kelimesinin eş anlamlısı

zinde kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zinde kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zinde kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zinde kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dolambaclı » ucar kefal » duzenlemek » cıkmak » solpume » badi badi yurumek veya gitmek » tur » iyi soylemek » ağırlığınıortaya koymak » kedigozu » kacırmak » hilesi hurdasıyok » hakikî » işi ileri goturmek » cakır » zararına kazanc sağlamak » alcak basınc » ateşparcası » altına etmek veya kacırmak » ağac morus » luk » muteselli olmak » duşculuk » donme » satıya cıkarmak » murekkepleme » ulker » calmak » meydancı avlu bahce gibi yerl » bir icim su gibi » ım » cengel ceneliler » kuşucurmamak » murekkepci » cıtlatma » struktur » dunden hazır veya razı » cilek suyu » tuylenmek » celik kalemi » gon » elimi sallasam ellisi başımıs » capa » bicki dikişkursu » alâkayıveya alâkasını kesmek » cırnık » dik » supruntu » ural dilleri » murekkeplemek »

zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.