tdk sözlük TDK Sözlük

 

zinde kelimesinin eş anlamlısı

zinde kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zinde kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zinde kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zinde kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tun » pacalık » hamursuz bayramı » hukum giymek » heyheyleri tutmak veya heyheyl » yara bere icinde » seyreyle gumburtuyu » yukleme hâli » cok eşli » cımacılık » azınlık hukûmeti » cabalanmak » yaydığıgozle gorulen ışıma » kokenlenme » el cırpmak » gineli » bahcesi » tıkaclı » gd » ayağına cağırmak » yumuşakca » cizgi » yugoslav » multeci » buğemek » duvak duşkunu » coğdurme » tukenmez » ozeni » yureğini tuketmek » gece » arısutu » minuskus » urkutmek » kanıbaşına cıkmak veya sıcrama » antik cağ » el cekmek » amacsız » yeryuzu » duşuncesiz » cay bahcesi » broşur » sanat dunyası » sebep olan fiziksel enerji ha » gecmek » acısoz » kotuye kullanmak » k » durtulmek » kacış »

zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.