tdk sözlük TDK Sözlük

 

zinde kelimesinin eş anlamlısı

zinde kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zinde kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zinde kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zinde kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
markor » hucre yutarlığı » gecmek » kostumlu » adres bırakmak gostermek veya » cizmecilik » hicten » cifte » hesap cuzdanı » aktualizm » cizilmek » coğalma » kırlangıc donumu » bilinclendirme » on goğus » muvafık bulmamak » gozlenmek » vakitce » kuvvetolcer » manzarasıolan » suzgec » batakcılık » k k » cektiri » film cevirmek » kucuk capta » kulağına soylemek » dulger balığı » dem cekmek » koşeye cekilmek » ors » dert edinmek veya etmek » yavaşgel veya ol » normalustu » surukleyiş » dolleme » salcalımakarna » sutkardeş » cimdirmek » dayalıtahta kalas » colleşme » bir soyledi pir soyledi » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » cepelli » nohut oda bakla sofa » mektupcu » senatorluk » sakatatcı » karbon alaşımı pulat » bitişik canak yapraklılar »

zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.