tdk sözlük TDK Sözlük

 

zinde kelimesinin eş anlamlısı

zinde kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zinde kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zinde kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zinde kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuzuk takmak » surre emini » cağıldayış » acmak » boyun bukmek » olmek » carklı » şeref kıt ası » gecmek » genc » julus terrestris » yahudi » muvekkil » cakmak » duzenleşik » mayalanabilen ve coğu tatlıola » cık cik cuk cuk » mufit » toyga corbası » cıldırtıcılık » acık cek » tezahur » turuncgillerden hindistan da » mubarek otu » ufurmek » coccothraustes » mutehevvir » bircoğunu o metalin yuzeyine y » ondulâtor » curuf » duğun dernek hep bir ornek » oldurmek » cenkci » sezu » zor alıma carpmak » gunec » ağzınıacacağına gozunu ac » eski cağ » doşetmek » yandıgulum keten helva » paşacadırı » mutebeddil » ağac kaplama » catal ağız » ne sularda » duzen vermek duzene koymak vey » museddes » dik » olumsuz tumce » ihramdan cıkmak »

zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.