tdk sözlük TDK Sözlük

 

zinde kelimesinin eş anlamlısı

zinde kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zinde kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zinde kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zinde kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bu ne perhiz bu ne lâhana turş » ı i u u » nadasa bırakmak veya nadasa ya » onune gecmek onune gecmek » ataturkcu » coklarınca » ust dudak » yay » iki kere iki dort eder » papaz her gun pilâv yemez » bağırışcağırış » icine etmek » sonuc » yağolcer » cıngıraklıyılangiller » orta cağ » gureşme » meslek ici eğitim » lâhavle cekmek veya okumak » cozulmek » muhallebi cocuğu » marketci » melul » calışma yontemi » ustu başıdokulmek » ortturme » makascı » şovalye yuzuğu » icinde » sozel oğrenme » gozu gormez olmak » bir veya tek başına » tahassur » ekmeden bicilmez » pic sinek » sıfırıtuketmek » lâfcı » yere calmak » calgıcıbocek » ağzına kilit takmak veya vurma » icinin ateşi kullenmek » parcacılık » selcukî » cin gulu » mustesna » aşcıbaşı » cumlecik » aynıkapıya cıkmak » dağa cıkmak » yoneltme »

zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.