tdk sözlük TDK Sözlük

 

zinde kelimesinin eş anlamlısı

zinde kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zinde kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zinde kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zinde kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gokyuzu » kuskutuk » urpermek » yavaşcacık » cokmek » cekiclemek » ucurum » kokak ağac » yenilir veya yenir yutulur şey » otu cek kokune bak » cotuk » ismi cıkmak » caplamak » yukseltgemek » sucustu yakalama » cembersel bolge » yondeşacılar » etut » don yağı bayağısıcaklıkta kat » iplikcilik » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » genişunlu » goz ardıetmek » guluncluk » kancılarya » bicim bilimi » gecişustunluğu » tacikce » tokezlemek » acma » ic etmek » tahta cıkmak » golgeli resim » olmuş » cift dirsek » oncu » olcu » it » rektor » celseyi acmak » dişeti damak unsuzu » kı ki » şupheye duşurmek » buzmek » ucu » curuk para karşıtı » tezekkur » lisan » ilginc » mustaceliyet »

zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.