tdk sözlük TDK Sözlük

 

zinde kelimesinin eş anlamlısı

zinde kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zinde kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zinde kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zinde kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
carpıntılı » icmek » kotu » azrail le burun buruna gelmek » elinden cıkmak » boşluk » cıkarmak » telâşa duşmek » oluşturduğu tuzel varlık » tespih boceği » kor sıcan » bayram gunu » gucsuzluk » kredi sozleşmesi » sondurulmesine yardım eden kim » sovuntu » kimsenin eski saygınlığının ka » den bu yana » bicici » sozunu geri almak » zurafa gibi » duzelmek » selâmunkavlen » usanc getirmek » catırtılı » orfî » soğdurme » taclanmak » ayak surumek » babakoş » ozgunluk » cirkefce » kapıyıbuyuk acmak » kopuk » notrleşme » malta humması » kur a cekmek » puflemek » zanaatcılık » rumlaşma » gecende » allah ın emri » koşe bucak » yuklenilme » cağdışılık » kosteği kırmak » makineli tufek » incelenmesi muşahede » hindistan cevizi » muhurdar »

zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.