tdk sözlük TDK Sözlük

 

zinde kelimesinin eş anlamlısı

zinde kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zinde kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zinde kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zinde kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yağışolcer » kukremek » f f » neyce » otre » dongel orucu » butceleme » gosterisi » duşunme yasaları » kızağa cekmek » mezhepcilik » cıkış » donekce » muesseseleşmek » cerezlenmek » oya ciceği » sonradan gormuş » gorumluk » kumeleşme » gıptasınıcekmek » oruş » ciğciğyemek » gidebilen sekiz kucuk taş piy » yaban kecisi » ic oğlanı » bordur » koru korune » deliye donmek » gevrek gevrek gulmek » calcene » imdatcı » i » korku dağlarıbekler veya aşırı » taşlama işiyle uğraşan usta » mantar corbası » komadan cıkmak » dansoz » verkac » puan almak veya kazanmak » sorguclanmak » bulunduğu yer basamak » orucsuz » markor » bahaîlik » kor nişancı » geckinlik » cekmece » acık » rengi atmak kacmak veya ucmak » ici dışına cıkmak »

zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.