tdk sözlük TDK Sözlük

 

zinde kelimesinin eş anlamlısı

zinde kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zinde kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zinde kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zinde kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
calıgibi » parayıveren duduğu calar » haricten gazel okumak veya atm » golge oyunu » sureyya » komunist » kurek cekmek » gun » aralarından kara kedi gecmek v » muderris » icler acısı » turkiyat » duşukluk » tunel gecmek » buz ustune yazıyazmak » anlıkcılık » tevarus » boce » basınclamak » muessir » sıhhî tesisatcılık » cokmek » fişacmak » sana vereyim bir oğut kendi u » eden felsefe ve din doktrini » madde » mulemma » gonul almak veya gonlunu almak » işguzarlık etmek » sozlu » cıkmak » ırakca » ozgurluk » solpumek » etmek » gostere gostere » tat » slovakyalı » sıfıra sıfır elde var sıfır » carmıh » isparta halısı » sağakce » zucaciye » yanından bile gecmemiş » koruyucu unsuz » acık olmak » urkekce » t » cileye girmek » iclilik »

zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.