tdk sözlük TDK Sözlük

 

zinde kelimesinin eş anlamlısı

zinde kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zinde kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zinde kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zinde kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
olu yemeği » goğermek » kurklu » dumanıdoğru cıksın » kız beşikte veya kundakta cey » cem » altın adıpul oldu kız adıdul » kelepire konmak veya yakalamak » arabistan defnesi » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » pişmanlık duymak veya getirmek » bilcumle » guneşsiz » gokcul » cayhanecilik » indikator » cultar » gun yeli » sokak supurgesi » ılıkca » yerine gecmek » catkı » serbest gureş » duruma gelmek » cukur » vazgecirmek » kulkedisi » yetişen bir ağaccık corylus av » kavga cıkmak » bağlanmışkıl veya kıla benzer » fin » parıltı » teehhul etmek » direktor » anaclık » colleşme » yuzu yumuşak » otonomi » oz kardeş » kimyasal yollarla elde edilen » bolum » tavukcu » catır catır » ağac mantarı » gondermek » ne yârdan gecer ne serden » tapu kutuğu » aramayı korumayımeslek edinen » cizgi cekmek » oğreti »

zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve zinde_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.