tdk sözlük TDK Sözlük

 

ziya eş anlamlısı

ziya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ziya eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ziya eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ziya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gomlek » her gorduğu sakallıyıbabasısan » capkın » unvanlarının başına getirilir » tezahurat » cevre acı » tekellum » gecirici » yelken gonderi » kopure kopure » dava gutmek » durdurmak » cuha » teknik oğretim » kapuşon » dokulmek » onleyen eğik bolum » cıplak » iki ahbap cavuş » puf boreği » parfum » brahman » eline gecmek » fıcılamak » tor » dalyan koftesi » pur » ecişbucuş » oruc tutmak » canınıdişine almak veya takmak » yureğini hoplatmak oynatmak ve » gorsel işitsel cağrışım » ofkeleniş » comezlik » duzecleme » gorumce » munakale » bicim » hint hıyarı » fizikci » yuz kızartıcı » kıcustu » kola cıkmak » muhtac » sul » gecersizleştirmek » tuy » kopoğluluk » arak erek » haric »

ziya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ziya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ziya_eş_anlamlısı nedir ve ziya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.