tdk sözlük TDK Sözlük

 

ziya eş anlamlısı

ziya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ziya eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ziya eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ziya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
calıcırpı » umidi boşa cıkmak » cıkmak » yırtmacsız » bir dilin kelimeleriyle duşunc » gormek » ucsuz bucaksız » nakliyatcılık » cinleri başına toplanmak veya » anlamaya yarayan sınama » olcusuz » yuz geri etmek » mulemma » gureşmayosu » unsuzunu gosterir » acığa cıkmak » koy ihtiyar meclisi » ırakca » muheyya » ustune toz kondurmamak » cıplaklaştırmak » cocuk bilimi » cimlenme » mes uliyetli » direncli » kan akcesi » dunyadan elini eteğini cekmek » allah rahatlık versin » iktisatcılık » surungen » gocen » mecus » muhurcu » icinden gecirmek » paramparca olmak » girişimolcer » cim cim » muslumanlık » taraf tutmak cıkmak veya olmak » gomlek eskitmek » donanım » aldığıabdest urkuttuğu kurbağa » havalara ucmak » teamul » gecmişe mazi yenmişe kuzu der » cıkar » boceklenmek » tepesi ustu » fug » yalancışohret »

ziya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ziya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ziya_eş_anlamlısı nedir ve ziya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.