tdk sözlük TDK Sözlük

 

ziya eş anlamlısı

ziya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ziya eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ziya eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ziya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
buzgulemek » cıkarına bakmak » silâh catmak » donmek » gocuşme » kurek ayaklılar » ucurmak » odenen prim karşılığında bu iş » tek erkcilik » yukluluk » tam ustune basmak » kavgaya girişmek veya tutuşmak » goruntu » bohcacı » protezi » mes ut » nerede nerede » oh olsun » karikaturluk » ucluk » donuşlu fiil » cuha » cılkava » truk » kat iyet » yuz geri etmek » envaiceşit » tekduze » dişgostermek » manipulâtor » muşareket etmek » korletme » gozle yemek » ciğlik » yureği bayılmak » kacınılmaz » cokcu » urolog » kontrolorluk » ite ot ata et vermek » bukuluş » h » yureği yanmak » cağırılmak » uctaş » acıklamak » malın gozu » kotuleştirmek » surundurme » heyheyleri tutmak veya heyheyl »

ziya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ziya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ziya_eş_anlamlısı nedir ve ziya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.