tdk sözlük TDK Sözlük

 

ziya eş anlamlısı

ziya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ziya eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ziya eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ziya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
doşetme » tostculuk » mulhem » dunit » cep harclığınıcıkarmak » başına kakınc etmek » donme dolap » duzey » gucenik » gondermek » hint kamışı » goz boncuğu » sozu kesmek » duzenleşim » kendi derdine duşmek » konsantre etmek veya olmak » yuzlemek » kokun gecmesi » havanın gozu yaşlı » cıkmak » gonul » kulube » tupleme » donec » avuclamak » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » buyuk terim » catışma » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » ucma » hesap ozeti » butce acığı » gondolcu » bulbul kesilmek » cenen tutulsun » ele gecirmek » mercankoşk » ad cekimi » yazlığa cıkmak » alkışcı » yureğini hoplatmak oynatmak ve » golerme » yuksuk otu » kirec taşı » cok eşlilik » mudevven » guderilemek » bilinc » kadife ciceği » gumuşlenmek »

ziya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ziya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ziya_eş_anlamlısı nedir ve ziya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.