tdk sözlük TDK Sözlük

 

ziya eş anlamlısı

ziya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ziya eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ziya eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ziya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cemreme » taahhutlu » otleği » cıvma » can kaygısına duşmek » ne ekersen onu bicersin » acılmış dikdortgen biciminde » promonat » gomulduruk » ayınlarıcatlatmak » dudak bukmek » onerti » yuk arabası » got » olmek » danıştay » burnundan duşen bin parca olma » kirecleşme » gumuşservi » gecinmek » hurc » mitral kapakcığı » keli gorunmek » iskorbut » cift camlı » kusurat » bir değer karşılığında birinin » cem an yekûn » one surmek » pestile cevirmek » elekten gecirmek » uyku durak yok veya uyku nedir » carpan balığı » camaşırlık » ickin » comertlik » aralarınıacmak » arasıveya araları acılmak acık » limon kufu » yeregecen » inmek » gozunden kacmamak » gunu birliğine » sulfur » uzgoren » sacış » temerkuz etmek » gecirme » omur gecirmek » bıcaklama »

ziya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ziya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ziya_eş_anlamlısı nedir ve ziya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.