tdk sözlük TDK Sözlük

 

ziya eş anlamlısı

ziya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ziya eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ziya eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ziya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uzerinden atlamak » cakıl taşı » pabucluk » akcopleme » girişim olcme » musamaha » kısmeti acılmak » golgelendirmek » gosterici » şişe » baklava borek » mehmetcik » adam adama savunma » bicime sokmak veya bicim verme » kireclemek » olu » malın gozu » gunahıveya vebali boynuna » alp eren » nufus plânlaması » turumculuk » yuzme » kufur » musademe » tuba » kuduz bocekleri » muştereken » kureyici » işgormek » surmek » luzumundan fazla » camaşır dolabı » tacsız » yukarı goğe doğru olan yanı » toplantı konuşu bilimsel top » gokyuzu mavisi » uzaktan bakmak veya seyirci ka » boşluk » allah ıveya allah ını seversen » midesi almamak kaldırmamak ka » gelmeyen veya gelip de kıtalar » kuskunu duşuk » rusca » tam acı » ağlar gozden sahte sozden ken » cıktı » ferc » zatulcenp » duzen » ozursuz »

ziya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ziya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ziya_eş_anlamlısı nedir ve ziya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.