tdk sözlük TDK Sözlük

 

ziya eş anlamlısı

ziya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ziya eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ziya eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ziya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uşutuk » cozum » cinakop » mucerret » alman papatyası » otesi berisi » gonlu bulanmak » bombardıman ucağı » muhakeme usulu » organların her biri » arnavutlaşmak » civitlemek » divan durmak veya el pence div » gozlerini kan burumek » surgit » kendine susu vermek » cağma » gunebakan » ağaca cıksa pabucu yerde kalma » renkolcer » soz temsili » patlakca » kopru başı » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » gunleri sayılıolmak » tutturmek » kozleşme » coğunme » yazıya dokmek » ne oluyor » olcusuz » cılgıncasına » munasebetsiz » hele şukur » muşkulâtlı » kırbaclanmak » daha bircok şeylerin yapımında » ic tureme » himaye etmek » kor » murc » oğun » doş » sun î kalp » kostere » umide duşmek » kalafata cekmek » apacıklık » mustear » mitral kapakcığı »

ziya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ziya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ziya_eş_anlamlısı nedir ve ziya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.