tdk sözlük TDK Sözlük

 

ziya eş anlamlısı

ziya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ziya eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ziya eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ziya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cocuk dunyaya getirmek » ıska gecmek » durtu » muneccimlik » icinde » nicin » karmac » oluşturduğu tuzel varlık » duğumlenebilir nesne » bir konuda duygularıbaşkasıile » gozu pek » durumuna donuşmek » duşeyazma » uc » tasasısana mıduştu » sackıran » sutleğen » kırbac » oykuleme » bicimci » bilincsiz » ak don kara don gecitte belli » opucuk » gok taşı » komşu acı » bir gun evvel » acığa almak » yatcı » perdenin uzerinden oynatılan » iki cenekliler » dumenci » butunlenme » hicap duymak veya etmek » gobelez » ust yapı » cokluk eki » cıkrıkcılık » yaşuzum » dişdudak unsuzu » cekoslovak » suklum puklum » ikili kok » mahfazasıolan » beniz gecmek » ileri geri surulebilen sistem » catışmak » cevrinmek » hareket » temedduh » guderileme »

ziya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ziya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ziya_eş_anlamlısı nedir ve ziya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.