tdk sözlük TDK Sözlük

 

ziya eş anlamlısı

ziya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ziya eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ziya eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ziya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ciğkofte » kukurt ciceği » biciminde bağ » anasının gozu » comez » ortaya dokmek » duğumlu » zararına kazanc sağlamak » cakış » gozemek » gozlerini kacırmak » şapcılık » gun doğusu » işine bak » ici tez » tumden gelim » carık » yukletmek » duşunulmek » zemheri zurafası » gosterilmek » humanist » kulleme » carptırmak » gozluklu yılan » odev » ilk gosteri » canıltı » tuylu meşe » kaplanmasına yol acan ilkel ma » cok soylemek » gozu tok » ağaclaşma » biciminde duzenlenen ulusal ve » cuz î » surutmek » muşterek » koltukcu » cefa cekmek veya gormek » cabuk » silip supurmek » secmeci » fırcalama » soz » tur » duğmeli » ustlenmek » suyum » guveniş » minyaturculuk »

ziya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ziya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ziya_eş_anlamlısı nedir ve ziya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.