tdk sözlük TDK Sözlük

 

ziya eş anlamlısı

ziya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ziya eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ziya eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ziya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kureleme » bıckıcı » rik a » duğumlemek » suru » sebze corbası » cik » dilmac » kupleme » anormal » oho » gecmişlerini karıştırmak » sağakce » sloven » tumamiral » gormek » otakcı » bicim » guhercile » cıkışlı » kotu soylemek » kulağına calınmak » ozel dil » hot demek » kusku » endustrileşme » duzleşmek » dokulmek » ciziktirmek » almac » ampirizm usculuk karşıtı » muhre » cinnet gecirmek » ciceklik » yukseklikolcer » elektronik muzik » tamir gormek » dublorluk » cedik » gerekcelendirmek » cakar » istintac » soven » kalemiyle yaşamak veya gecinme » duşurum » her ne ise veya her neyse » kacırmak » kopeklenmek » aleykumselâm » ustalık gerektiren iş sınaat »

ziya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ziya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ziya_eş_anlamlısı nedir ve ziya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.