tdk sözlük TDK Sözlük

 

ziya eş anlamlısı

ziya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ziya eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ziya eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ziya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tık » sumerce » kerteriz almak veya etmek » guneşletmek » cay » donmeli » facasıolmak » mutebeddil » dovdurtme » mulkiye idadîsi » burnunu sıksan canıcıkacak » ayağına cabuk » gayrimumbit » suvari polisi » mumeyyizlik » dutturu » gecirmek » hacısuya atma » anlamlandırma » guzelleşme » ettirgen catı » dışa donuk » on kol kemiği » kalıplarla desen yapılmışbez » luferci » munekkit » kirecsizleştirme » cok » bicicilik » lokmasıağzında buyumek » dudukcu » editor » bıcak silmek » ilâc yazmak » ayağınısurumek » kosemenlik » rusumat » cıkmak » once » surunmek » ev sahibi mulk sahibi hani bu » yukunu tutmak » meram anlatmak veya meramınıan » soz kesimi » cımbar » cıkarmak » uzak doğu » mes ut olmak » şukur etmek » olu renk »

ziya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ziya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ziya_eş_anlamlısı nedir ve ziya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.