tdk sözlük TDK Sözlük

 

ziya eş anlamlısı

ziya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ziya eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ziya eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ziya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
beygir gucu » onemseme » koşe yazarı » gosterge » meniskus » deniz ussu » gecirici » caba harcamak » cağrıştırmak » kıskaclama » carpılmak » hoşgorurluk » koyuvermek » boyu boyuna huyu huyuna » tac » kur » gureşminderi » ustun » se » hint safranı » muşevvik » cıkrık » şoyle » ayıuzumu » kosele taşı » karşıgoruş » cılk cıkmak » kıpkırmızıkesilmek veya olmak » tıraşcı » gozlukculuk » sıfırıtuketmek » başına balta kesilmek veya olm » dunya başına dar olmak veya ge » saygıgostermek icin başeğerek » cıkış » acık » ovec » zevki cıkmak » sutyen » su gecirmez kumaştan yapılmışt » fiske fiske kabarmak veya olma » kâğıt gibi olmak » bal ozu » golge duşurmek » muzic » yangın sondurucu » arasında den başka anlamıyl » kıc » kendi kanatlarıyla ucmak » yuzune duramamak »

ziya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ziya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ziya_eş_anlamlısı nedir ve ziya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.