tdk sözlük TDK Sözlük

 

ziya eş anlamlısı

ziya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ziya eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ziya eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ziya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ciğkacmak veya duşmek » soz etmek » dur veya durun » gonul eğlendirmek » yonetmen » duşurme » sessiz yuruyuş » tereyağından kıl ceker gibi » guzergâh » mustefit etmek » ala gun » cekişmesiz » lutfetmek » tecessum etmek » ucurum » kurtaj » monitor » tamam mı » calgıcıbocek » olu » yureğine od veya ateş duşmek » didik didik etmek veya olmak » kefekiye donmek » muzminleştirme » iki gozu iki ceşme ağlamak » yuzey » cıngıraklı » kıssadan hisse almak veya cıka » yatağa veya yataklara duşmek » bilâkayduşart » kağnıgibi gitmek » kopulemek » ahıcıkmak » koc » cingene » guneştakvimi » hulleci » koşe taşı » imtizac etmek » başlıkcı » bezekci » goz boyamak » muzahir » veya orulen dikey duzlem » damgasınıvurmak » koşelik » ac goz » kucukluk » arkada kalanlar veya arkadakil » cavlanma »

ziya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ziya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ziya_eş_anlamlısı nedir ve ziya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.