tdk sözlük TDK Sözlük

 

ziya eş anlamlısı

ziya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ziya eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ziya eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ziya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mutemekkin » akıldan cıkmak » hucum » yankıuyandırmak veya yapmak » ozelik » surerlik gorunumu » dilli duduk etmek » buyutulme » goz ucuyla gormek » kızılağac » alanlarıolan surekli veya gec » cekem » gulup oynamak veya gulup soyle » şapka cıkarmak » sorguya cekmek » hancer ciceği » el ense cekmek veya etmek » acmak » husnuteveccuh » dunyayıtoz pembe gormek » toreli » balıkcılık » bukunlu » gecgeclemek » teşbih etmek veya yapmak » on sozleşme » sıfırıtuketmek » okaliptus » husrana uğramak » zul » gozluk » eşgudumlu » ust » buyuleyici » dokuntu » dişcekimi » parca » mulâkat vermek » goresimek » utanc duygusu » gencleştirmek » yoreselleşme » tekabul » himaye etmek » kaygıcekmek » tecrubî » yedi kat yerin dibine gecmek » insanlıktan cıkmak » musevvit » gurultuye getirmek veya boğmak »

ziya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ziya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ziya_eş_anlamlısı nedir ve ziya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.