tdk sözlük TDK Sözlük

 

ziya eş anlamlısı

ziya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ziya eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ziya eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ziya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
amaclılık » comez » durtmek » gulec » guzel duyusal » sozlendirme » fıcıgibi » camur gibi » duşman catlatmak » dort goz » teessur etmek » ummîlik » yuksek » uful » mustahak » godeş » rolune cıkmak » buyukbaş » cekic makinesi » pire icin veya pireye kızıp yo » allah sonunu hayır etsin » cıngar kopmak » gecim zorluğu » ozelliği » bulunan bolum kafa ser » bağlanan sert nesne » molekul » uzengilemek » danışıklıdovuş » promiyer » gok » ureme » yureğini tuketmek » boşluk » mucavir » ustunde » hindu » maarifci » gozu kapalı » hacet gormek » ak ek » ozelleşme » hayvan salamandra » hafta sekiz gun dokuz » tokezlenme » bir dilin kelimeleriyle duşunc » sadakatsizlik gostermek » dortluk » tezgâhcı » kaşjolesi »

ziya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ziya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ziya_eş_anlamlısı nedir ve ziya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.