tdk sözlük TDK Sözlük

 

ziya eş anlamlısı

ziya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ziya eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ziya eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ziya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
konduktorluk » bir şeyler veya bir şey olmak » deli sacması » gercekustuculuk » yuğruk » vucut yapmak » sureti haktan gorunmek » gostermek » bir cift » centik » gormediğe donmek veya gormemiş » başınıcatmak » yuzustu » masraf gormek » ufuk cizgisi » tupleme » gozle gorulur elle tutulur hâ » bağlac » canak ağızlı » ne arar veya onda ne gezer » sıcrayıcı » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » kor ağac » cu » uzerine almak » yalelli gibi veya arabın yalel » deveden buyuk fil var » yuz » tuyo » luzumsuz » cok uzun uzun sure uzun olar » yureğine dokunmak » durdurmak » dışarıya saldıklarısıvımadde » istenccilik » percinleştirmek » nobetcilik » mulhak » saptan oluşan ekin bicme aracı » cıdamak » burnundan duşen bin parca olma » sokuk » cekememe » caba » zift yesin veya ziftin pekini » duzec » ucmak » komunizm » nitelikleri sonradan yitirmek » gurlemek »

ziya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ziya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ziya_eş_anlamlısı nedir ve ziya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.