tdk sözlük TDK Sözlük

 

ziya eş anlamlısı

ziya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ziya eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ziya eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ziya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
turşucu dukkânı » kurneme » olcu » karacam » ust alize » ettiği hayır urkuttuğu kurbağ » da var ki anlamlarında kullan » peklik cekmek » imdatcı » capanoğlu » tifus » muttehiden » borclu » plâzma ve yuvarlardan oluşmuşk » koza cekmek » muzik corner » gosterge » tahammulsuzluk » cekichane » puan almak veya kazanmak » um » başına gecmek » gayrimutecanis » kalpakcı » ihtiyac » aksoğut » gocuk » bicimdeki bolumler » acıklama yapmak » genleşmeolcer » arslanın adıcıkmış cakallar b » senyorluk » duzlem » ağaccık » gobek dansı » caplamak » hareket » rengi atmak kacmak veya ucmak » işguder » rektor » gunu gecmiş » vermek » cekişken » yufka yurekli » kulucka donemi » kotumseme » ağzınıhayra ac » ors » goruntu » curutme »

ziya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ziya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ziya_eş_anlamlısı nedir ve ziya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.