tdk sözlük TDK Sözlük

 

ziya eş anlamlısı

ziya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ziya eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ziya eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ziya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
coğun » notr » alacağıolsun » tuketici » hurmetsizlik » duze inmek » carşaflanma » tırmanıcıbir bitki piper nigru » ad cekilmek » telâşe muduru » gulunmek » cakılı » urkuntu vermek » gudeksiz » cil » tecrube etmek » goruntuleyici » govde » bu veya şu kadar » cıngırak » dalgıc tupu » umurumum teki ters soyleşiyle » şerit » oz denetim » guzel » ağac kupesi » dırt dirt durt durt t » onerge vermek » suhunet » kurelenme » mahşer gunu » amerikanvarî » satranccılık » icinde kaybolmak » yuz » kuşkuya duşmek » mudafaaname » muneccimlik » olgun » jeton gec duşmek » karaardıc » yuzbaşılık » plâckacı » kepce » teehhul » hanım boceği » icin icin » soz veya lâf aramızda » taşıtcı » yonelik birbiri ile uyumlu am »

ziya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ziya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ziya_eş_anlamlısı nedir ve ziya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.