tdk sözlük TDK Sözlük

 

ziya eş anlamlısı

ziya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ziya eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ziya eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ziya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kukurtlu » capa » gozeneklilik » mustait » darac » komunizm » lokmasıağzında buyumek » okuzburnu » mustahzar » bağımsız sıralıcumle » gozleri ışık icinde veya ışıkl » yulumek » sıcankuyruğu » ucmak » cakmaklık » can havli ile » obstruksiyon » mustahkem mevki » buyuk peder » mustakar » hopurtu » merkur » salca » alcılamak » henuz » supurgeci » muttefik » yardımcıhucre » yusufcuk » cep sozluğu » gunluk guneşlik » muteverrim » orucsuz » cıyan gozlu » doğunmek » ceşitlilik » bağırsak asalağı tenya » teşhis etmek veya koymak » allah a yalvar » ma me » kacmaktan kovalamaya vakit olm » glâdyator » burokrat » yuruyuşe gecmek » zr » olgunluk cağı » cuhalı » nitroseluloz » sonuc niteliğinde başka bir bi » cok şey »

ziya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ziya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ziya_eş_anlamlısı nedir ve ziya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.