tdk sözlük TDK Sözlük

 

ziya eş anlamlısı

ziya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ziya eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ziya eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ziya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ciğkofte » genişacı » şoyle bir bakmak veya goz atma » bandrollu » gecerken boğazdan cıkan ve duz » yarım kure » yıkılmayacak bir bicimde duzg » gozlemek » şaşkına cevirmek » gonul darlığı » tevil goturmek » odevlendirilme » yureği sıkışmak veya tıkanmak » ici sızlamak » kacamak yol » camaşır takımı » orgutlenme » yurumek » ofkeye kapılmak » lokma gozlu » tıraşcı » panel kopru » mitral hucreler » yaban sumbulu » alcaltış » muhresenk » govde gosterisi » sozu cevirmek » kıvanclı » uykusu kacmak » acık » cimen » zihni acılmak » hukumdarlık » cağlamak » zuluf » mustehcenlik » bulunmaz hint kumaşı » cemenlemek » cizgisel » gumrukten mal kacırır gibi » yuksek lisans » dortcihar » ordek yuruyuşu » akac » sabahcıkahvesi » okcu » muteahhit » gâvur olusu gibi » yukarı goğe doğru olan yanı »

ziya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ziya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ziya_eş_anlamlısı nedir ve ziya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.