tdk sözlük TDK Sözlük

 

ziya eş anlamlısı

ziya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ziya eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ziya eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ziya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ucan kuştan medet ummak » dumen bedeni » gozlemek » ozgun » uğur ola veya uğurlar olsun » ciğit » ferman cıkarmak » koşe başınıtutmak » ti » kucuk duşmek » dikec » rehine koymak veya vermek » veya giysinin uzerine konulan » arada cıkarmak » gocurtmek » calık » surre alayı » dikdortgensel » duşunur » sultan kethudası » kutuphane » surmeli » olcuş » donulmek » gundelikci kadın » horoz dovuşu » bahce nanesi » uzerinde kalmak » yonetilme » cevirgec » cağırıcı » golgelemek » gure » derinlik olcumu » kalıc » butce acığı » tenezzuh » gecmeli » taşısıksa suyunu cıkarır » » purhiddet » nuzul » cokluk » can gozdesi » cadır direği » veya dokunmuşpamuktan yapılan » tan sokmek » nefsi mudafaa » buyuleyici » kızılyoruk »

ziya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ziya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ziya_eş_anlamlısı nedir ve ziya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.