tdk sözlük TDK Sözlük

 

ziya eş anlamlısı

ziya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ziya eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ziya eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ziya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
boluşme » protestan » muttefikan » kafatascılık » imza atmak veya bir şeyi imza » eşek kuyruğu gibi ne uzar ne » uveyme » bolungu » kokusu cıkmak » yiyip icmek » ıstırap » rotarlı » gobek dansı » suruşturmek » gecici » ağac kavunu » her dem taze olmak » caprazlamak » cıkışlarıuzerine konulan kafes » acınsamak » dokunme » gelgec » sorgucsuz » teşevvuş » herkes gider mersin e biz gid » tohmet » kilitsiz kureksiz » kuştuyu » sune » gecmiş » gozunu burumek » okelik » genel olcek » fritoz » selulozik » yuzey şekilleri » duzen vermek duzene koymak vey » yuze cıkmak » granulit » yoneltme » surukleyici » on yuzbaşı » cakmağıolmayan » uc boyutlu » duvar cekmek » catal » cozmek » kar ciceği » dır dir dur dur tır » kıskanclık etmek »

ziya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ziya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ziya_eş_anlamlısı nedir ve ziya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.