tdk sözlük TDK Sözlük

 

ziya eş anlamlısı

ziya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ziya eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ziya eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ziya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ortaya duşmek » yağlama yağı » el cırpmak » popularite kazanmak » cr » ciftleşmek » kaba duzen » lule » tunemek » meraktan catlamak » turkuleşme » yuk vagonu » kucuk capta » salon camı » kultur balıkcılığı » malik » yavaş » tat » gonenme » bolice » marksist » soğe » yuzunu buruşturmak veya ekşitm » calımlama » sicilyalı » frenkleşme » alcalma » ormek » kacmak » calıgibi » kosnulme » sulfamit » ortmek » muş » bir konuda duygularıbaşkasıile » diline dolamak virt etmek veya » cam sakızıgibi » fırsatıkacırmamak » gostermek » kakac » cakılmak » rencper » icine etmek » gullâbici » cubuklu » izin cıkmak » doneklik » super cimento » havale » yureğine işlemek veya yureğe i »

ziya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ziya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ziya_eş_anlamlısı nedir ve ziya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.