tdk sözlük TDK Sözlük

 

ziya eş anlamlısı

ziya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ziya eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ziya eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ziya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ağacsız » granul » hic de » ceki » musmir » kilimci ile kor hacı » tuzağa duşmek » ozgurluk » mucrim » kavurmac » ruchan » cirişlenme » gozettirme » mudara » emeği cekilmiş » uc katlı » etliye sutluye karışmamak » inanılan iyilik kaynağı » torpuleme » takla boceği » gecmek » teslimiyet gostermek » suzdurmek » gayrimunasip » donmek » goturu pazarlık » katgut » kulluk » sumter » nufus kutuğu » cunup » dil oğretimi » metal parca » pastorizasyon » gonlu celinmek » dili varmak veya varmamak » altın anahtar her kapıyıacar » merdane » santra cizgisi » futuvvet » cıra » gecit » oğuzca » kıl kadar kalmak » katışmac » ciritci » en kucuk teknikciler topluluğu » minuskus » doşemek » lâckalık »

ziya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ziya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ziya_eş_anlamlısı nedir ve ziya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.