tdk sözlük TDK Sözlük

 

ziya eş anlamlısı

ziya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ziya eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ziya eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ziya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hicten » bilgili » koskoturum » belirtilen bolum » mufredat programı » onleme durumu » vak anuvislik » munevver » yuzde yuz » ortaya dokmek » cortu » ledun ilmi » gonyelemek » kor yılan » ilk ornek » ıslıklıunsuz » ac ayıoynamaz » eksi uc » ofkeye kapılmak » canınıcıkarmak » ovuntu » hava ussu » golluk » gecmek » iplikcilik » işleri ve dışişleri bakanlıkla » tefessuh » başortusu » opme » ucu bucağıolmamak veya gorunme » munasebet » prescilik » ucu sivri ve batıcıcıkıntılard » tekeline veya tekellerine alma » kanavice » gurbet cekmek » mumteni » cekimser » acıklık » icli » ele gune veya ele gune karşı » akşamın işini sabaha veya yarı » amaclanmak » suhulet » cene calmak » envaiceşit » sovuşturme » sabanın tutağına yapışan el ac » vibrator » saklamak inkâr etmek »

ziya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ziya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ziya_eş_anlamlısı nedir ve ziya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.