tdk sözlük TDK Sözlük

 

ziya eş anlamlısı

ziya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ziya eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ziya eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ziya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bulunulan noktasının meridyen » durtuklemek » gonul yıkmak » gâvura kızıp oruc yemek veya b » elektromanyetik guc » besle kargayı oysun gozunu » infiratcılık » colaklık » bicimlerini belirleyen ana oze » bir koşeye atmak » mana cıkarmak » umide kapılmak » dip balıkcılığı » tenevvur etmek » ceyrekleme » ikiz unlu » civileme » bu abdestle daha cok namaz kıl » sırasıduşmek » boya cekmek » topluluğu » uckurutan » cinli » tuyme » sonradan gormuş » zuluf » kure » yonlendirme işi » keci » ustune yok » kollarıveya kol ve pacaları sı » pacavra hastalığı » şukur » goğermek » icli dışlıolmak » kusursuz » tenakuza duşmek » cifte » bulgar » cırcırlama » cirkef » korleşme » kıcın kıcın gitmek » omursuz » yurutmek » pantufla yapan veya satan kims » bağbıcağı » hayırla anmak veya yad etmek » icin » kuşkuya duşmek »

ziya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ziya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ziya_eş_anlamlısı nedir ve ziya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.