tdk sözlük TDK Sözlük

 

ziya eş anlamlısı

ziya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ziya eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ziya eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ziya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uvey kız » cakmaksız » gormezlikten gelmek » ışıkolcer » mukellefiyet » suc » amara » gozunu hırs burumek » sozlu » gonul borcu » dost başa duşman ayağa bakar » doşemek » davul birinin boynunda tokmak » avuc » goz gore gore » film cekmek » alcarak » kıcıkırık » mal muduru » mozaik doşeme » kuzum » gozu almamak » kralice » peşinden yurumek » işlemeli yollar » duzguncu » bağırışcağırış » mektep gormemiş » oldurucu » icine baygınlıklar cokmek » kocek » ve bu koldan olan kimse » yureğine kar yağmak » unvanı » artistce » cem an » humayun » kopcalamak » yureğini acmak » şebekci » dunya başına yıkılmak » suvari boluğu » ictinap » bukmek » mayıs bocekleri » ferdiyetci » tum » her tur gosteri yapmaya uygun » nankorce » goz kırpmamak »

ziya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ziya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ziya_eş_anlamlısı nedir ve ziya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.