tdk sözlük TDK Sözlük

 

ziya eş anlamlısı

ziya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ziya eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ziya eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ziya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozlenme » zurnada peşrev olmaz ne cıkar » doner kule » gonenmek » kulube » ciğlik » ucunda cezalandırıcıbir şey bu » ruştiye » dışcokgen » tovbe etmek » renginde sapıdort koşeli olan » şeye gucu yeten bir tek tanrıd » hunersiz » bolucu » gorgulenme » carkcı » olcek » dil » opucuk kondurmak » eli yuzu duzgun » arac » kahrolsun » para peşin kırmızımeşin » cenesi kitlenmek » cobanlama » gozu gitmek » hint kirazı » sulûk etmek » yuzu gulmek » cağrışımlı » murailik » başmurettip » suzulmek » mart iceri pire dışarı » catallaştırmak » yuzeyleşme » peygamber uzumu » gumuşsu » muhurcu » tumorleşmek » mumeyyizlik » alt tarafıveya yanı » y y » cacaronluk » ceşmeye gitse ceşme kuruyacak » calcene » kopek balıkları » ic kuyu » coven » kokertmek »

ziya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ziya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ziya_eş_anlamlısı nedir ve ziya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.