tdk sözlük TDK Sözlük

 

ziya eş anlamlısı

ziya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ziya eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ziya eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ziya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cevrecilik » kepce » kalsa veya kalırsa » gecirici » okul kacağı » noron » camaşır suyu » gozleri yollarda kalmak » karım koylu » sondurucu » cokmek » kendini gostermek » duz » baba oğluna bir bağbağışlamış » briketci » figuran » ağzından cıt cıkmamak » deli gomleği » genel gorunumlu » bukuluş » gozleri kan canağına donmek ve » başınıcıkarmak » vokal muzik » anlayana sivri sinek saz anla » gozunu yummak » bolumlenme » musteşar » susleyip puslemek » yonetiş » kocek » sacak » surveyan » onune dikilmek » coğaltmak » acıklamak » dostluk başka alışverişbaşka » mizac » hazır duruma getirildiği omurg » kacak » takarrup » acıklığa kavuşturmak » unik » ciftelenme » gonendirme » romalı » otakcı » tuzel kişilik » aslıastarıveya aslıaslı olmama » ağzının muhru ile » cekel »

ziya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ziya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ziya_eş_anlamlısı nedir ve ziya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.