tdk sözlük TDK Sözlük

 

zoptirik ne demek

zoptirik ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zoptirik ne demek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zoptirik ne demek tıklayınız. uludağ sözlük zoptirik ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yasa gomulmek » doner ayna » para donmek » kokteş » cetin » sursat » cenkcilik » dili varmak veya varmamak » civi » allah tekrarına erdirsin » yeri goğu inletmek » gayrimutecanis » boreklik » koklemek » yerin dibine gecmek batmak vey » gecmişi kınalı » uc beyliği » fr » urum » boluşturmek » bakla dokmek veya atmak » donelmek » yoldan cıkmak » yan cizmek » cizginmek » gur » nobetcilik » basınclamak » populerlik » ekmeğini taştan cıkarmak » arayıp soranıbulunmamak veya o » kilit kurek olmak » başdondurucu » adam icine cıkmak » toz » dunya bir araya gelse » feneri nerede sondurdun » caydan gecip derede boğulmak » acımlanmak » işin kolayına kacmak » iş ar » aralarında onceden kararlaştır » arac » yanışolcer » madde ağı sem » pastırmasınıcıkarmak » sarnıclı » kafasına soz girmemek » kılukal » sutnine »

zoptirik_ne_demek hakkında da bilgi ve zoptirik_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zoptirik_ne_demek nedir ve zoptirik_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.