tdk sözlük TDK Sözlük

 

zoptirik ne demek

zoptirik ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zoptirik ne demek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zoptirik ne demek ziyaret ediniz. uludağ sözlük zoptirik ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mulâyemet » sora sora bağdad veya kâbe bul » gecer » ciltci » cetrefilce » argaclama » taahhutlu » brove » soz goturmek » ay modulu » ustune » kalem acacağı » ust » bir tatlı » tellur » duzecleme » para cıkarmak » tekâmul etmek » cetrefilli » gozden duşmek veya duşurmek » bir deli kuyuya bir taşatar k » gosterge » kafayıyere vurmak » dil veya diller dokmek » gozu gonlu acılmak » işguderlik » hic » destek gormek » gibi işler icin beslenen memel » tarihe gecmek » ic ses duşmesi » rucu » kap » camaşır ertesi olmak » kıt alar arası » emec » veren alet » acıciğdem » carşaflı » ş » İzmir kofte » zayice » borclanmak » gecmek » şeyin ayrıcalığınıanlatır » hicbir » gecirmek » terekkup » ahzukabz » ağıciceği »

zoptirik_ne_demek hakkında da bilgi ve zoptirik_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zoptirik_ne_demek nedir ve zoptirik_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.