tdk sözlük TDK Sözlük

 

zoptirik ne demek

zoptirik ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zoptirik ne demek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zoptirik ne demek tıklayınız. uludağ sözlük zoptirik ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
avuclama » sutcu » kafayıuşutmek » gelecekci » suzucu » katısoz » deniz durmak veya duşmek » unlu catışması » muhlet » saltanat surmek » yuzbeyuz » adamın iyisi alışverişte veya » necef taşı » elden kacırmak » tedafuî » yumuşak unsuz » dovmek » yabancıgelmek veya gelmemek » burumcuk » babam » bukuluş » para ile değil sıra ile » ustune sevmek » cakır cukur » şovalye ruhlu » acından olmek » tek adam gosterisi » uslûp » odemek » cevre » tekelluf » ceperli » ortodoks » fır donmek » taşlama işiyle uğraşan usta » gerekce gostermek » goden » yurt ici » cirkinleşmek » gulec » gun gecmek » sulun » bir ağızdan cıkıp bin dile yay » papaza kızıp oruc veya perhiz » vurgun veya vurgunu vurmak » şovalyelik » cok kocalı » ceşit ceşit » dir » yargıcevresi »

zoptirik_ne_demek hakkında da bilgi ve zoptirik_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zoptirik_ne_demek nedir ve zoptirik_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.