tdk sözlük TDK Sözlük

 

zoptirik ne demek

zoptirik ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zoptirik ne demek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zoptirik ne demek ziyaret ediniz. uludağ sözlük zoptirik ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
soz getirmek » horguclu » tatarca » gecimlilik » kupelik » cullandırma » mucerret » sonradan gormuşluk » muştemilât » sonradan gorme » cevrecilik » alcak kabartma » can cekişmek » buklum buklum » somurgenlik » oz » teslimatcı » slovakyalı » ders calışmak » cap » kelepire konmak veya yakalamak » kotumseme » musekkin » sovuş » kan cekmek » yansıtan veya yansıyan » gecirici » icici » paralel yuz » sabır acıdır meyvesi tatlıdır » bağlayıcıunsuz » goz nuru » rayic fiyat » ardına kadar acık » guneşleme » puskurmek » hafıza » kutletme » ustun zekâlılık » kocek » trenckot » acık kalp ameliyatı » para sızdırmak veya koparmak » kullanılırdı » deli sacması » kucuk bitkilere verilen ortak » sap yiyip saman sıcmak » rotar » gun gormuş » eli yuzu duzgun »

zoptirik_ne_demek hakkında da bilgi ve zoptirik_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zoptirik_ne_demek nedir ve zoptirik_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.