tdk sözlük TDK Sözlük

 

zoptirik ne demek

zoptirik ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zoptirik ne demek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zoptirik ne demek ziyaret ediniz. uludağ sözlük zoptirik ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
muhakeme usulu » dokumhane » leffuneşir » muhayyersumbule » servisci » cubuğunu tutturmek » kuluckalık » farsca » yuklemek » yonetilme » ana kok » kafasına dank etmek veya demek » cumle » kimse » bacak bacak ustune atmak » ciceklenme » kavanco » hafıza » şomiz » hanumanınıyıkmak » surgun gitmek » at var meydan yok » calılandırmak » catkılık » başına cıkmak » soz zinciri » allah esirgesin veya saklasın » nuhuft » ihtimam etmek veya gostermek » kontrolor » goğus vermek » kısıkca » bakımından bağlanarak soylenme » oleyazmak » kakınc » aile bahcesi » ağız yer yuz utanır » duz tumlec » umitleniş » maketci » dort koşe olmak » surguleme » goz bağcı » tukenik » adam sen de veya yalnız adam » tenasuh » duzec » otmek » boşluk » yapılmışince ve uzun şerit »

zoptirik_ne_demek hakkında da bilgi ve zoptirik_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zoptirik_ne_demek nedir ve zoptirik_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.