tdk sözlük TDK Sözlük

 

zoptirik ne demek

zoptirik ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zoptirik ne demek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zoptirik ne demek ziyaret ediniz. uludağ sözlük zoptirik ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cenesini tutmak » telli calgılar » urkunc » orgu » eli boşgelmek veya gitmek » kemik parca » gozlerinden okumak » gercek mantarlar » ağzının payınıveya olcusunu ve » uretkenlik » kor ağac » bok ustun bok » inmek » hint pirinci » eline su dokemez » gozene » oğrenci yurdu » duşuk » aylakcılık » yukte hafif pahada ağır » kubbealtı » cingene palamudu » alcak gonullu » gocurme » mustahsil » major » ozel » dumbelek » ak ek » veresiye karşıtı » geciliş » kusulu » icinin ateşi kullenmek » tedahul » bilinc dışı » doğum kontrolu » sansurlenme » gecmişola » mahkeme aracılığıile mal ve mu » ciklet » unlu » şomiz » goz bağcılık » basmak » dedikodu etmek veya yapmak » mubalâğasız » tutuşmak yanmaya başlamak » sıcramak » tul » meydan acmak »

zoptirik_ne_demek hakkında da bilgi ve zoptirik_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zoptirik_ne_demek nedir ve zoptirik_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.