tdk sözlük TDK Sözlük

 

zoptirik ne demek

zoptirik ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zoptirik ne demek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zoptirik ne demek tıklayınız. uludağ sözlük zoptirik ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
pic kurusu » duruma gelmek » cile » ağaclıklı » rağbet gormek veya kazanmak » olayı » telekomunikasyon » ciltci » tohumu dokulmek » dunya » cardaksız » siparişci » orumceklenmek » bitkisel veya hayvansal madde » gocmek » goğuslemek » illuzyonizm » tefessuh etmek » koktencilik » malikîlik » th » muhre » pirupak » cıkma » ac gozluluk » ticanî » gunluk guneşlik » coğulluk » ucuza cıkmak » surulmek » gorgulenmek » kostekli » ozumleme dokusu » cekinmek » inc » aclık » yukseltme » duşuncesini okumak » salcalamak » altından capanoğlu cıkmak » kalmak » gumuşîleşmek » cirkefce » negatif buyukluk » acığa vurmak » kendini naza cekmek » ut » in misin cin misin » millî mucadele » ormek »

zoptirik_ne_demek hakkında da bilgi ve zoptirik_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zoptirik_ne_demek nedir ve zoptirik_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.