tdk sözlük TDK Sözlük

 

zoptirik ne demek

zoptirik ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zoptirik ne demek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zoptirik ne demek ziyaret ediniz. uludağ sözlük zoptirik ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
plâncete » carpılmak » muracaat etmek veya muracatta » hint bademi » oğrenme » calımına gelmek veya getirmek » herkes gider mersin e biz gid » gayya » gece ucuşu » sacmalaşmak » acılmak » alı eli » başağac » cevirici dili » iskeletli hayvan corallium rub » tecahuluarifaneden gelmek » ortalığı almak » kuzey kutbu » nusayrî » gozluksuz » nankorluk » muşevvik » uzatılabilir » soz kesmek » hut » buyukluk taslamak » gozleri suzulmek » sus » calmak » solomlular » vay anam vay anasını veya va » cakşırsız » burokratik » utu makinesi » kufur savurmak » sultan kethudası » bahar donemi » cıkrıkcı » mulkî » ateşparcası » acısınıgormek » vokabuler » cağcıl » oynakca » orfî » fetva vermek veya cıkarmak » ilâclama » geri gondermek » mubalâğacı » dağların şenliği veya dağların »

zoptirik_ne_demek hakkında da bilgi ve zoptirik_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zoptirik_ne_demek nedir ve zoptirik_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.