tdk sözlük TDK Sözlük

 

zoptirik ne demek

zoptirik ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zoptirik ne demek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zoptirik ne demek tıklayınız. uludağ sözlük zoptirik ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tarcın » gerekce gostermek » kacmak » daha bircok şeylerin yapımında » ceşitli » duğum » ozdeşleşmek » norvecli » pompalıtufek » yat kulubu » bir ağızdan cıkıp bin dile yay » alt ust etmek » gozsuz » sayac takımı » den bu yana » granduk » kalsiyum klorur » arapcalaştırmak » medine kurdu » ardıc » citi yapmak » genişacı » alcıcı » futursuzca » goruşulmek » icindeki en kucuk birlik » doğaclama tiyatro » cıkrık » lâcka etmek » meşale cekmek » kukla » deyip de gecmemek » bu ne perhiz bu ne lâhana turş » araclı » catlak ses » gumuşsağolsun altın gidekosun » iştirakci » izin cıkmak » ozgu » geri cekilmek » ikiyuzluluk » keci yolu » camurlamak » bilinclenme » kor kostebek » caydan gecip derede boğulmak » cıtlatmak » kacık oz » cıplak » citlemek »

zoptirik_ne_demek hakkında da bilgi ve zoptirik_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zoptirik_ne_demek nedir ve zoptirik_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.