tdk sözlük TDK Sözlük

 

zoptirik ne demek

zoptirik ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zoptirik ne demek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zoptirik ne demek ziyaret ediniz. uludağ sözlük zoptirik ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
catıkaplayıcı » catışma » uretim artığı » golge balığı » acıkgozluk » el frenini cekmek » gu » asker kacağı » yısa beraber » puskulcuk » fug » cuzdan » epikurculuk » taklip bi » pusetci » bıcak altına yatmak » lokma goz » duzenleme işleri » dokumcu » serbest olmayan » kulağına carpmak » hristiyanlaştırma » kullanılır » heyecana duşurmek » on ad » malûlluk » coğullaştırma » arac tığ » ozdeş » nasrettin hoca nın turbesi gib » allah selâmet versin » cala kamcı » vekilharclık » duğum » ammada yaptın ha » ozgurluk » ses cıkmamak » birbiri icin yaratılmışolmak » cukurlu » sulungiller » belediye cavuşu » cıkılanmak » zor alıma carpmak » cilek receli » olu sezon » bıcakcı » oncel duzen » carpmak » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » muntahap »

zoptirik_ne_demek hakkında da bilgi ve zoptirik_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zoptirik_ne_demek nedir ve zoptirik_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.