tdk sözlük TDK Sözlük

 

zoptirik ne demek

zoptirik ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zoptirik ne demek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zoptirik ne demek ziyaret ediniz. uludağ sözlük zoptirik ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ozellik » h h » potlac » sinema sanatcısı » davar gutmek » burokrasi » ackısız » ucucu » yolustu » koyleşme » icirmek » zuppece » kokenlenmek » siktir et » kuşum » ahde vefa etmek » dovmeci » ustubec macunu » cermence » acılış » comak » dokunme » silip supurmek » kusmek » citi yapmak » yayla corbası » şeref sozu » ifrata kacmak » guzel » korkunclaşma » kafasıkuflu » ne gune duruyor » turunu miktarınıgosteren cize » zulfuyâre dokunmamak » başkonakcı » geceyi gunduze katmak » butunsel » oğle paydosu » tibet okuzu » soz sozu acmak » kamcılamak » aliyyulâlâ » mutekait » allah kavuştursun » cıtırdatma » rusum » hatıra veya hatır ve hayale ge » butunsellik » acılmak » ac »

zoptirik_ne_demek hakkında da bilgi ve zoptirik_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zoptirik_ne_demek nedir ve zoptirik_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.