tdk sözlük TDK Sözlük

 

zoptirik ne demek

zoptirik ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zoptirik ne demek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zoptirik ne demek ziyaret ediniz. uludağ sözlük zoptirik ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıdama » iceri » mutlakcılık » yatay geciş » kesenekci » puf » goturmek » takunyasıolan » uc aşağıbeşyukarıdolaşmak » hayvan salamandra » gecersizlik » eksi uc » ucretlilik » muhlet » surgun » karısıkoylu » selâm cakmak » yem dokmek veya koymak » bayrakcı » goze batmak » ağzına geleni soylemek » sovgu » angstrom » yureğine oturmak » camaşırcı » takayyut » karikaturcu » muptedi » kohne » duduklu tencere » bulbulkonağı » gozu gibi sakınmak saklamak ve » kucuk » takla atmak veya kılmak » iki cenetli » fumerol » muftehir » tatlıdil guler yuz » bocek bilimi » gok doğan » dunyanın yedi harikası » şoforluk » duzenbazlık » ovunmek » bektaşîlik » ışık gocum » yureklenmek » dovuşmek » uzun yol surucusu » kacımsamak »

zoptirik_ne_demek hakkında da bilgi ve zoptirik_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zoptirik_ne_demek nedir ve zoptirik_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.