tdk sözlük TDK Sözlük

 

zoptirik ne demek

zoptirik ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zoptirik ne demek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zoptirik ne demek ziyaret ediniz. uludağ sözlük zoptirik ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ic » kalafata cekmek » bir kol cengi olmak » patlak goz » organizmaların oluşturduğu bir » tereddut » ağaclama » sacak kok » ız » bundan boyle » kulucka devri » balgumeci » celmek » ustune perde cekmek » allah ın kulu » kentci » amaclamak » al gulum ver gulum » kafasınıucurmak » ic etmek » kocak » ceddine lânet veya yedi ceddin » kuşuzumu » fransızlaştırmak » buyuk sesli uyumu » kursu » değerlerine yapılan yeni eklem » tehacum » fedakârlık yapmak veya gosterm » ozveri » yuzunu guldurmek » şofor » dutturu » soylemek » sahil cizgisi » unlenme » yırtmacsız » golgelik » oylelikle » oglenagiller » ovuş » kese ciceği » carptırmak » klorurlendirmek » kolcak » yonelmeli tumlec » bir yiyip bin şukretmek » oğrencelik » ic deri » calıştırıcılık »

zoptirik_ne_demek hakkında da bilgi ve zoptirik_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zoptirik_ne_demek nedir ve zoptirik_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.