tdk sözlük TDK Sözlük

 

zoptirik ne demek

zoptirik ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zoptirik ne demek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zoptirik ne demek ziyaret ediniz. uludağ sözlük zoptirik ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
eskimoca » curutulme » kirecsileme » on koşul » bir ayağıcukurda olmak » uzumlu kek » ac goz » cırpıntılı » ovme » taşcatlasa » duzeltmek » yuzunu kızartmak » cıplak » sacmak » cıraklık » duzguncu » ac doymam tok acıkmam sanır » allah rızasıicin » faca » gundeme almak » kılıc oyuncusu » yorungesine oturmak » olup olup dirilmek » gunduz feneri » koyulaşan bir sıcak iklim ağac » gorunum » geciş » absurt tiyatro » ozenmek » sumuklu bocek » kavlıc » guneştutulması » olumlu » imzayıbasmak veya cakmak » kor satıcının kor alıcısıolur » sakla samanı gelir zamanı » olu nokta » yuz beşlik » akaclama » cetene » cekicilik » utulenmek » ici kapanmak » rafinator » balon ucurmak » uz » yun » cıkmak » ozel ulak » ses duşmesi »

zoptirik_ne_demek hakkında da bilgi ve zoptirik_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zoptirik_ne_demek nedir ve zoptirik_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.