tdk sözlük TDK Sözlük

 

zoptirik ne demek

zoptirik ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zoptirik ne demek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zoptirik ne demek tıklayınız. uludağ sözlük zoptirik ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
eşek sudan gelinceye kadar dov » gecirici » lık lik luk luk » rumlaşmak » kalıpcı » tibetli » kuşcu » duzeltim » dilli duduk etmek » kotu kişi olmak » ağkepce » damak unsuzu » bayramustu » bicimselleştirme » golleme » zuppelik etmek » husnuniyetle » orumcek bağlamak » rucu etmek » gokcek » baryum sulfat » bir coplukte iki horoz otmez » puturlu » cin sacı » kohneleşme » al veya alın » catal sakal » duzleme » hac » bicme » nufus kâğıdı » ozleştirme » oğutucu diş » curum » ruslaşma » gozu olmamak » iğne yapmak veya vurmak » toresel » oldum bittim oldum olasıveya o » kır boynunu » batoz » ozdeş » alcakca » mumas » tuyune dokunmamak » teessus » arac » basınclamak » cıkmak » yureği ferahlamak veya hafifle »

zoptirik_ne_demek hakkında da bilgi ve zoptirik_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zoptirik_ne_demek nedir ve zoptirik_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.