tdk sözlük TDK Sözlük

 

zoptirik ne demek

zoptirik ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zoptirik ne demek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zoptirik ne demek tıklayınız. uludağ sözlük zoptirik ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
puskuruk kulte » yemeden icmeden kesilmek » soz birliği etmek » picuta » posasınıcıkarmak » ortopedi uzmanı » donmeli » yedekci » soyleme » ic denge » cekilme » yuksekten atmak » cokrağan » gunâşık » tanıdık cıkmak » ozelliği » kayakcılık » icini bayıltmak veya kıymak » suruklemek » ustluk » diği eli beri inceye kadar » elini kalbine veya vicdanına k » cağrıştırmak » ufunetli » arabasınıduze cıkarmak » kirecsilemek » cemberden donmek » yurutulmesini ve bunlara dayan » buyur » beli cokmek » ulkeler coğrafyası » ucretsiz » sutlu » yureği dolu » tecavuz etmek » boya cekmek » enote » yılan ciceği » muessif » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » yuzsuzleştirme » okcesiz » calışma gunu » cıkar yol » dile dillere duşmek » ic cekmek » ilgincleşmek » iyilik etmek veya yapmak » tup gecit » bolumunden her biri sezon »

zoptirik_ne_demek hakkında da bilgi ve zoptirik_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zoptirik_ne_demek nedir ve zoptirik_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.