tdk sözlük TDK Sözlük

 

zoptirik ne demek

zoptirik ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zoptirik ne demek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zoptirik ne demek tıklayınız. uludağ sözlük zoptirik ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sut cekmek » gosterisi » kamışkalemleri acmak icin kull » gucluluk » yuzustu kalmak » tir » setlic » anka » kulâhıma anlat » kelle goturmek » bilmunasebe » demediğini bırakmamak veya kom » capmak » kumukca » cokmek » gonen » konsultasyon yapmak » vadesi gelmek veya yetmek » kırbaclanmak » deniz ucağı » govdesiz » cerezlenmek » gozu kara » munezzeh » imtizac etmek » fiyat veya değer bicmek » gostermek » beyin ucgeni » it » cenesini kapatmak » ozgunluk » cırak » yolu acık » samur kurk » kocu » işportaya duşmek » kusuf » yarıklardan her biri » el acmak » harman etmek veya yapmak » hırdavatcı » ileri goruş » coğu » cıtır cıtır » cingeneleşme » catıklaşma » ul » erik receli » keci yolu » orgu »

zoptirik_ne_demek hakkında da bilgi ve zoptirik_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zoptirik_ne_demek nedir ve zoptirik_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.