tdk sözlük TDK Sözlük

 

zoptirik ne demek

zoptirik ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zoptirik ne demek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zoptirik ne demek ziyaret ediniz. uludağ sözlük zoptirik ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muruvvetli » takdir etmek veya eylemek » yetkili yargıc » cuval » oğrencilik » nutuk atmak veya cekmek » on parmağında on huner veya ma » oz » pranga kacağı » tukenmek » zimmetine gecirmek » rum » sade birimler boluğu » spotcu » teknikci » frenkce » surulmek » cop kovası » guneşhayvancıkları » kun » fiil koku » kundelemek » beyazıcoğalmış beyazlamaya yu » kan başına sıcramak veya beyni » asansor » kara duzen » goz » cekik » icinden yanmak » sacış » kurkculuk » bolumlendirmek » kece kulâh etmek » gun doğmadan kimliği soylenmez » supuruş » cıtlatma » gorulmek » cozumleyici » omuz opuşmek » gurbuzleşmek » cakıştırmak » ateşi duşmek » cultar » calma » istencsizlik » umitlendirmek » mustakil » gecirmek » notr » cenesi oynamak »

zoptirik_ne_demek hakkında da bilgi ve zoptirik_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zoptirik_ne_demek nedir ve zoptirik_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.