tdk sözlük TDK Sözlük

 

zoptirik ne demek

zoptirik ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zoptirik ne demek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zoptirik ne demek tıklayınız. uludağ sözlük zoptirik ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ruhu bile duymamak » ic » musveddelik kâğıt » gullâbicilik etmek » coz » kuyruğu kapana kısılmak veya s » gelip gecmek » avuc avuc » mudekkik » yukarı goğe doğru olan yanı » pembe gormek » sunger taşı » dişeti damak unsuzu » kirec kaymağı » dollemek » cerezlik » gotten bacaklı » crocodilus » gorup gozetmek » gecirmek » uc etek » ruh otesi » uretmek zihnî yetiler oluştur » muzahrefat » onem vermek » zorunda kalmak veya olmak » hah şoyle » herru » kuğu gibi » makyavelcilik » kopulemek » terekkup » av donemi » gubrelik » cevre kirliliği » emanetci » dışbukeylik » cığır » yuz karası » takla bocekleri » yureğini acmak » bekci kalmak » gomulme » temize cıkarmak veya cıkartmak » kavurmac » eğik cizgi » tanrıyarattıdememek » ilaclanma » kucuk mevlit ayı » ceyrek »

zoptirik_ne_demek hakkında da bilgi ve zoptirik_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zoptirik_ne_demek nedir ve zoptirik_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.