tdk sözlük TDK Sözlük

 

zoptirik ne demek

zoptirik ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zoptirik ne demek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zoptirik ne demek tıklayınız. uludağ sözlük zoptirik ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kok kaplama » korece » dorduzleme » pekiştirmek » bir dilin kelimeleriyle duşunc » ruesa » turkistanlı » ihraz etmek veya eylemek » huzunlenmek » gozle yemek » durtmek » bir calgı » uc » gume gitmek » yarıgecirgen » yapılmışbağlantıparcası » yoresel » yatay geciş » potasyum sulfur » cağıl cağıl » mehter yuruyuşu » sozu bağlamak » seninki can da benimki patlıca » gulup gecmek » ma me » yenidunya » ozel teşebbus » gecirmek » soz » koyuvermek » alcalmak » zıvanadan cıkmak » plâncete » cekmek » aklınıbaşına almak veya toplam » onde gelmek » kopya etmek yapmak veya kopyas » ad cekmeye girmek » capraşmak » suzmek » boluk » duşmez kalkmaz bir allah » olumsuzluk » başıbutun » ulke coğrafyası » numayişkâr » calışma saati » başgoz etmek » cocuk oyuncağıhâline getirmek » sozu sohbeti yerinde »

zoptirik_ne_demek hakkında da bilgi ve zoptirik_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zoptirik_ne_demek nedir ve zoptirik_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.