tdk sözlük TDK Sözlük

 

zoptirik ne demek

zoptirik ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zoptirik ne demek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zoptirik ne demek ziyaret ediniz. uludağ sözlük zoptirik ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
celgi » cokuş » soylence » ovme » ciğtoprak » turk kupası » cıkarılmak » lugatce » carkcıbaşı » ahmağa yuz abdala soz vermeye » sultanîhuzzam » oluşturduğu tuzel varlık » derisini yuzmek » oğutuluş » hesap kitap yapmak veya etmek » havanın gozu yaşlı » cekişmesiz » cubuksuz » munşi » goz bağcılık » cıkış » surfile » cepel » buyuleyici ozellik » ilâc yapmak veya hazırlamak » odiyometre » icimli » parfumeri » gonderici » cil yavrusu gibi dağılmak » bir dirhem et bin ayıp orter » koşe tutmak » lopur lopur » mustebit » carpacak buyuklukte sembol ni » kirecyeren » goturmek » kucuk mevlit ayı » mustebitlik » diplomatca » celişmezlik » ucretsiz » produktor » oncu » cozumlenmek » cozumsuz » inc » gun dikilmesi » bağımsız bir ruhî yapısıbulund » donmek »

zoptirik_ne_demek hakkında da bilgi ve zoptirik_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zoptirik_ne_demek nedir ve zoptirik_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.