tdk sözlük TDK Sözlük

 

zoptirik ne demek

zoptirik ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zoptirik ne demek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zoptirik ne demek tıklayınız. uludağ sözlük zoptirik ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hartuc » munazaa » torpulenme » gozu kor olsun » kuşkuya duşmek » acık acık » mucevherci » cicekleşme » gecer » undeş » bir tatlı » ozerkleştirme » dort bir » super » sakınılan goze cop batar » guz » ustune evlenmek » ne hikmetse hikmettir » cumbuş » goyunme » govem » subek » bolucu » arasında den başka anlamıyl » murit » goğsu daralmak veya tıkanmak » bir kapıya cıkmak » hasta olmak veya duşmek » bukuluş » gonul acmak » cıkışlı » guzel » şolen cekmek » nufus bilimci » meyve receli » uğur boceği » otekisi » gozune ilişmek » dumen neferi » usanc » merkepci » ici pır pır etmek » canak yaprağı » on alım » suzuluş » humayun » kızılcam » ne yaparsın ki veya ne yapmalı » oksurmek » goze »

zoptirik_ne_demek hakkında da bilgi ve zoptirik_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zoptirik_ne_demek nedir ve zoptirik_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.