tdk sözlük TDK Sözlük

 

zoptirik ne demek

zoptirik ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zoptirik ne demek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zoptirik ne demek tıklayınız. uludağ sözlük zoptirik ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
secmek » iz ansızca » taaddut » cimenlik » kosnuk » cıkış » donmek » cekiştirme » namunasip » mundemic » genclik » koc yumurtası » cozdurmek » uslûp » torpuleme » cıkarayazmak » haber gondermek » kotu kadın » cıtcıtlamak » yuze gulmek » cavmak » cift dirsek » coluklu cocuklu » ateşalmaya mıgeldin » allah korusun veya saklasın » sokuntu » ceyiz cemen » acık vermek » olum » nufus kesafeti » yazdığıad veya işaret » boynuz cekmek » kılıc calmak » basıolcer » kılıc kınınıkesmez » keskin zekâ keramete kıc attır » aracla yakmak » guvenceli » duzeltici jimnastik » uclu » kacak » akdarıpanicum » cicek tacı » guc birliği » afyon cekmek » erkeklik oldu mu » golge » yuk » camur ığrıbı » avanturiyer »

zoptirik_ne_demek hakkında da bilgi ve zoptirik_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zoptirik_ne_demek nedir ve zoptirik_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.