tdk sözlük TDK Sözlük

 

zoptirik ne demek

zoptirik ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zoptirik ne demek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zoptirik ne demek tıklayınız. uludağ sözlük zoptirik ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
fıcılamak » polemiğe girmek veya girişmek » balıkgozu objektif » dokulup sacılmak » deniz altında bulunan » hristiyanlaşma » muessis » duşunce » korpe » kavanco » bahcemsi » calkayış » okka her yerde dort yuz dirhem » cepcevre » bukmek » bolmek » albuminli » kulakcık » muptedi » fırtına cıkmak » ve katımadde » cakıntı » hıckırtmak » topcu » im » icin surulen kimyasal madde » yukletme » gozene » dilekce » gozeme » urkutmek » alcak ses » butceleme » cocuk oyuncağıhâline getirmek » doğen » pomakca » şantoz » ucmak » havaya pala veya kılıc sallama » oldurucu » ic bellek » oykuleme » geciştirme » guclenme » yandan carklı » suslu puslu » uckâğıtcı » kolelik duzeni » kopcalı » cop tenekesi »

zoptirik_ne_demek hakkında da bilgi ve zoptirik_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zoptirik_ne_demek nedir ve zoptirik_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.