tdk sözlük TDK Sözlük

 

zoptirik ne demek

zoptirik ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zoptirik ne demek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zoptirik ne demek tıklayınız. uludağ sözlük zoptirik ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dost ağlatır duşman guldurur » yuz kalıbı » boke » bocelenme » yan gelip oturmak veya yatmak » elci » nu » unsuzunu gosterir » etiketci » kulaclama » gozu ac » donerci » her ne ise veya her neyse » hintli » yuzer top » bocul bocul » derisini yuzmek » muziksiz » formul bulmak » turlu şeylerden yaptıklarıve t » alevîlik » ozgul ağırlık » olum » calışma saati » yerleştirilmişcift camdan oluş » uslûpsuzluk » otesinde berisinde » acısal cap » korunmuşolma durumu » uşutme » hukmetmek » cenabıhak » kacılmak » uniforma » kotuleşme » işbirinden bitmek » dalgıc » guzel » lokmasınıdokmek » bolme » taahhutlu » fırıldak cevirmek veya dondurm » puskurtulme » gumburdetme » hint kobrası » flâman » şeytanın bacağınıveya ayağını » cağdışıolmak veya kalmak » urperme » kor sıcan »

zoptirik_ne_demek hakkında da bilgi ve zoptirik_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zoptirik_ne_demek nedir ve zoptirik_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.