tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor-eş-anlamlısı

zor-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zor-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zor-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tukenmek » duşunce iyilik ahmet ertuğr » topcu » us » ağıciceği » koyunyunu » gozu kor olsun » su » catallı » şeylerden her biri tabaka » lâgun » yıldızısonmek » ofkelendirme » bıcak vurmak » kulyutmaz » cıkagelmek » ad cekilmek » can cıkmayınca veya cıkmadan h » gorup goreceği rahmet bu » olan ve genellikle ulkenin baş » camurlaşma » ciftleşmek » ve kanunlara uymaksızın cebir » boşnakca » gure » hangi dağda kurt oldu » yukun » el surmemek » calışkanlık » yonelme durumu » gerekce » cizgilenme » altlıustlu » cekmek » candır » merak sarmak duymak veya salma » acı » icinin ateşi kullenmek » centikli » hâk ile yeksan etmek veya olma » rejisorluk » okculuk » ormek » hukmetmek » miktar ile indirimden sonraki » gormek » tasar cizimci » gun doğusu » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » tufek »

zor-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve zor-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor-eş-anlamlısı nedir ve zor-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.