tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor-eş-anlamlısı

zor-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zor-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zor-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
iraklı » turkceleştirme » secilme » cekmek » cinakop » oncelikle » perşembenin gelişi carşambadan » doşeli » bir veya tek başına » gecmek » kulfet » doğru cıkmak » canlılara yaşama ortamısağlaya » boluculuk » organların her biri » acık cek » kentci » kor kadı » yumurta koku » mutecaviz » ic plâzma » dağsercesi » iskele kelepcesi » orneklik » buyuklu kucuklu » ileri uc » calgı » umur gormuş » oldurmek » sedefcilik » uste vurmak » guclendirilmek » pence pence » celmek » galebe calmak » ile beraber » polonez » uretkenlik » kustahlaşmak » hint sarısı » sundurme » mudahil » soylemesi ayıp » sunnetlemek » turkluk » iğrenclik » ustunkoru » size veya sizlere omur » kuflenmek » ozbeoz »

zor-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve zor-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor-eş-anlamlısı nedir ve zor-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.