tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor-eş-anlamlısı

zor-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zor-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zor-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yanal yuzey » sayıştay » eşek sudan gelinceye kadar dov » odenek » gum gum » cerkez » akıl yurutmek » eşitcilik » cekememek » yucelim » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » ecişbucuş » gumuşsuz » iki cenetli » celtik tarlası » kesesine gore » pencesiz » gorunmek » hâşâ huzurdan veya huzurunuzda » ciğlik » ozenmek » yureği daralmak » şaka goturmemek » sınıkcı » catlatış » nabzına gore şerbet vermek » allah allah » gozleri yaşarmak » cırpıntılı » calımlanmak » citme » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » kocmak » aşufte » kusku » koskelmek » salt coğunluk » cıtlatılma » anglosakson » faaliyete gecmek » oz yonetim » incir cekirdeğini doldurmamak » kopeğe hoşt kediye pişt demem » bin işci bir başcı » canak anten » dokuk » dokunme » goğus cukuru » bric » curlatma »

zor-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve zor-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor-eş-anlamlısı nedir ve zor-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.