tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor-eş-anlamlısı

zor-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zor-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zor-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
mac » şakşakcı » cifteli » guvey yemeği » murver » dekoratorluk » cavalye » rumî » kosnulme » yuzu secilmemek » ortadan kaldırılmasısiyaseti » aydınlıkolcer » renk vermek veya katmak » mutebeddil » duzgusel » oğrenci yurdu » dollenmek » cu » inmek » gormediğe donmek veya gormemiş » eski pusku » bağlaclıyan cumle » dunyadan haberi olmamak » catma » kacıncı » dort başımamur » guclukle » kulucka donemi » guveyi girmek » sahip cıkmak » revu » şimşek cakmak » sozsuz calınan parca » duzlenme » tanzanyalı » dediği cıkmak » bir dudağıyerde bir dudağıgokt » seramikcilik » cozelti » goğus caprazı » guduk » uye aidatı » otumsuzluk » oda muziği » durtuklemek » kullanılan yapma yuz » kasketcilik » utmek » hangi dağda kurt oldu » sulfitleme »

zor-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve zor-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor-eş-anlamlısı nedir ve zor-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.