tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor-eş-anlamlısı

zor-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zor-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zor-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
fesatcılık » gonul kocamamak » kulotlu corap » sungulemek » uvez » gecmek » kısır dongu » yuzune bakılmaz » peygamberokuzu » corten » celikleme » tulum cıkarmak » kıvanclı » pejmurde » muzelik » davul birinin boynunda tokmak » elinde var » cıkmak » cizgi cekmek » somurmek » dolapcı » ural dilleri » koltukculuk » at pazarında eşek osurtmuyoruz » keci yolu » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » gomulu » meşrubatcı » mal da yalan mulk de yalan va » yeni cağ » asal sayılar » nobet » percinlenme » vefat ilmuhaberi » kimyasal yollarla elde edilen » gormemişlik » mana cıkmak » duşunme yasaları » dudak ucuyla soylemek » hanefî » şaka soylemek » allah tan umut kesilmez » unsuz » vido cekmek » tesalup » guluncleşmek » ad » avustralyalı » nev i şahsına munhasır » turban »

zor-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve zor-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor-eş-anlamlısı nedir ve zor-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.