tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor-eş-anlamlısı

zor-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zor-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zor-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
pekiştirme unlusu » hafifletici sebep bi » sokum » centilme » ulûfe vermek veya dağıtmak » japon elması » cocukla cocuk buyukle buyuk o » inti » tumur » duşman duşmana gazel veya yasi » satranc takımı » mustağni » yusru » at olur meydan olmaz bulunmaz » acmak » girmesiyle cıkmasıbir olmak » cerezci » ici paralanmak veya parcalanma » guncelliğini yitirmek » hazırlıklıolmak veya bulunmak » kacıntı » İri balık ve deniz hayvanların » basmak » ciceklendirmek » ağzına veya diline sağlık » komşunun tavuğu komşuya kaz ka » guneşyanığı » balon ucurmak » yuzluk » an ane » cokları » calkatma » lugol » nuh » ayağının turabıolmak » olenle olunmez » tanzimatcı » lâtinlik » kulture alma » obeklenme » yanaşık duzen » gozleri kan canağına donmek ve » merdane » aslanım » cift kanatlılar » şumul » yarıbucuk » cep harclığınıcıkarmak » kafasınıtutsulemek » kulupcu »

zor-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve zor-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor-eş-anlamlısı nedir ve zor-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.