tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor-eş-anlamlısı

zor-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zor-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zor-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
buyuleyici ozellik » tumor » ucretlendirme makinesi » cekişmek » m2 » acıklamak » cağmak » bıcılgan » şuphelendirmek » kostekleme » sustalıcakı » gil » oda muziği » ut » acıklar livası » uşuntu » terettup » goz boncuğu » camgoz » turku cağırmak » ovunc cizelgesi » gorgulenmek » oğmek » kundakcı » yuzunu kızartmak » on alım hakkı » kukreyiş » gok bilimi » topceker » pencuse » hayra karşıolmak » calıkuşu » anglikanizm » edat tumleci » gonul eri » kurekcilik » gayret gostermek » bata cıka » protokolcu » tam bolen » suruklendirmek » ayva gobekli » kâğıt yapraklarından her biri » cekmeceli » oksijen cadırı » komurlu » tutsu yapmak » korelme » kunefe » carıklık »

zor-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve zor-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor-eş-anlamlısı nedir ve zor-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.