tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor-eş-anlamlısı

zor-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zor-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zor-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
govde » andac » dollenmek » catma » yaradana kurban olayım » gumuşlu » altlıustlu » ceyizlik » muhmel » solusyon » cırpıştırma » sercegiller » kulturel antropoloji » duz yuzeylerden her biri » pacayıkaptırmak » calkalamak » allah eksik etmesin » kor satıcının kor alıcısıolur » yurutme » lr » savaşacmak veya ilân etmek » rencper » utopya » su gecirmez kumaştan yapılmışt » imanım kısa soyleyişle » musellesat » kurban bayramı » dudak unsuzu » ağır arac » gucluğu veya guclukleri yenme » ofkesini yenmek » aracla yakmak » bronşcuk » duğum noktası » torpulemek » kirecli » done done » ork » guneşe karşıişemek » maca » mel un » cağrışım » kluz » caresiz » aramak » kancıkca » butun » facasınıalmak veya al aşağıetm » tumsekli » gonul veya kalp kırmak veya yı »

zor-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve zor-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor-eş-anlamlısı nedir ve zor-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.