tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor-eş-anlamlısı

zor-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zor-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zor-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tumsek » canakcı » govde » corek » guvelâ » ozlemini cekmek » yaşta kalmış kavat pabucu gib » ic zar » ozdeşlik » odyovizuel » ceşitkenar » sonradan gorme gâvurdan donme » ustunc » kız bocekleri » mudana » oğrencilik » cekici » mertce » ucuşmak » ictikleri su ayrıgitmemek » anlayışgostermek » gozlenmek » arasıhoşveya iyi olmamak » cince » başına gecmek » sureksiz » yedek parcacı » uc » olcmek » seluloz » kuru sıkı yalnız barutla sıkı » indukleme makinesi » istizan etmek veya eylemek » banliyo » cıkmak » acalya » cekmek » koktencilik » gencleştirme » yurutulmesini ve bunlara dayan » kulfet » bilincaltı » bağrışcağrış » başmufettiş » tandır boreği » du » buyuleyici ozellik » zevk almak veya duymak » yureği dolu » istimzac etmek »

zor-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve zor-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor-eş-anlamlısı nedir ve zor-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.