tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor-eş-anlamlısı

zor-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zor-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zor-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yukseltgemek » ağzıtorba değil ki buzesin » cumle » bac » olcum » rektorluk » sultan kethudası » inhibitor » oncel » cevrimli » etmek » yurekler acısı » i » sonum » kopya cekmek veya yapmak » şilepcilik » uremek » unsuzunu gosterir » ayrıc » korleştiriş » pek gozlu » entelektuellik » başınıcıkarmak » hayat gecirmek » ilmuhaber » sağgoru » muş » sovmek » duşeslik » cuvallama » guvenliği sağlamak icin yapıla » dil veya diller dokmek » faaliyet gostermek » parcalanmak » tesadufen » ayakcak » donmek » yurumek » poker cevirmek » sırat koprusu » parfum » koltukcu » tuccarlaşmak » mayıs boceği » caparız » ilgecli tumlec » nobet » hicleştirme » aristotelescilik » sureti haktan gorunmek »

zor-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve zor-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor-eş-anlamlısı nedir ve zor-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.