tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor-eş-anlamlısı

zor-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zor-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zor-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bu yuzden » haber gondermek » kırc » kor boğaz » nuh der peygamber demez » sanayi bolgesi » koktencilik » tefessuh » duvesime » bıcaklamak » gercekleştirme » secici » kopruleri atmak » kutinleşme » iplik cekmek » usculuk » sosyal guvenlik » haşlanıp ardından guneşte kuru » inci ciceği » duzenlemek » cuz î » boldurmek » şakaya boğmak dokmek veya bozm » tekâmul etmek » allah tan korkmaz » unvanlarının başına getirilir » kotulemek » guc gelmek » son pişmanlık fayda vermez vey » yurutum » cillenme » oğurleşmek » yurutum » yulume » evlâduıyal » oteki beriki » kuşayiş » guvelenmek » turlu şeylerden yaptıklarıve t » kustahlaşma » ulkuleştirme » bolum » goz bağcılık » gobek » iş arî » tum başlılar » kavurmac » carpıtılmak » buzmek » dalgıc elbisesi »

zor-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve zor-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor-eş-anlamlısı nedir ve zor-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.