tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor-eş-anlamlısı

zor-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zor-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zor-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
işitmezliğe getirmek veya işit » kok » yolun acık olsun » secmeci » kucuk bitkilere verilen ortak » iki rahmetten veya iyilikten b » gelsin veya gelsin gitsi » cimentolanma » gozleyici » yuz » mineral » batınî » ata et ite ot vermek » cukur » cıplak » dili başka bir dile calmak » temizlemek » sulfatlama » macun kureği » kırc » dişeti dudak unsuzu » cığır » ulkuleştirilmek » kahpenin dolu » rolântiye almak » nacar kalmak » formul » figur » caylık » cağıgecmek » kumesi » ce » ocakcılık » gec kalmak » gok bilimi » guvenoyu » oksuzsevindiren » harama uckur cozmek » abdesti kacmak » surunmek » cucelik » doldurdukları rengi beyazdan » zorluk cıkarmak » corap sokuğu gibi gitmek veya » alıp yurumek » garc gurc etmek » ceşni » carşafa dolanmak » kacırmak » parcası »

zor-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve zor-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor-eş-anlamlısı nedir ve zor-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.