tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor-eş-anlamlısı

zor-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zor-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zor-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uzuntu vermek » kırsal nufus » yuf ervahına veya ervahına yuf » koy ekmeği » bicim » gozluklu » kılık kıyafet duşkunu » dizi veya dizinin dibi » av ev » karanlık basmak veya cokmek » kucaktan kucağa dolaşmak veya » balıkcıyaka » borc » busbutun ortadan kaldırmak ici » olan biten veya olup biten » yetki kanunu » camaşır değiştirmek » gecende » bir guzel » donmek » mustear » yarıgocebe » mureffeh » burun bukmek » veya krom kaplanmışcember bici » izini duşurmek » ağız tutunu » gorup gozetmek » cam goz » caylık » subut » icin surulen kimyasal madde » muhre » aşcı » acık secik » gece ucuşu » guc » kılığına ceki duzen vermek » hasta olmak veya duşmek » cokturmek » kırbac kurtları » kaca patlamak » allah bir dediğinden başka soz » gozum cıksın veya kor olsun » duşurulmek » suresiz » cektiriş » keceleşme » suvarilik » surme »

zor-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve zor-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor-eş-anlamlısı nedir ve zor-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.