tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor-eş-anlamlısı

zor-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zor-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zor-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ciğleşme » germanofil » ebussuut efendinin gelini gibi » macar biberi » gonderme » yuk katarı » temiz kanıda vucuda dağıtan or » ufunetsiz » sinuzoidal » girdisi cıktısı » teslimatcı » surtme ağı » yureği kabarmak » am em » kostek vurmak » şıralık uzum » bukulgenlik » minyaturcu » hey gidi hey » doğmelik » guzide » fertik cekmek veya fertiği kır » suc » gorevli kişiler » grejuva » alcak » yuruyuş » uzun yol surucusu » kor oğlu » comak sokmak veya koymak » goz boncuğu » uleştirilmek » ağzıtorba değil ki buzesin » oldurmek » odev bilmek veya saymak » ornekseme » zararına kazanc sağlamak » muşerref olmak » gosterişli » aracılığıyla duymak değmek e » malûm ya » hukme varmak » tuplu » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » gucendirme » hukmu olmak veya olmamak » ickin » inmek » şişe cekmek veya vurmak » bocul bocul »

zor-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve zor-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor-eş-anlamlısı nedir ve zor-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.