tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor-eş-anlamlısı

zor-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zor-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zor-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oncu » calıştırıcılık » gunleri gece olmak » yedi gomlek uzak olmak » işin icinde işvar » siyasetcilik » acan » goz etciği » yuz yuze gelmek » rıza gostermek » tel kufluce » yapısı » kaygıcekmek » gorgu » kuskunluk » mufredat programı » pic olmak » illuzyonizm » pabuc kadar dili olmak » orneklemek » ırakca » ağızdan ağza dolaşmak veya gec » cekim ekleri » gecirmek » ders calışmak » donuna yapmak veya doldurmak » tuy sıklet » jon » ucsuz bucaksız » beyninde şimşekler cakmak » bulunan kopuren su » kapana duşmek girmek kısılmak » gorunum » gomec » modul » yumuşak unsuz » unlu catışması » canına gecmek canına işlemek » alı eli » kopurtme » arapcalaştırmak » tecrubesi olmak » buyutmek » calımlamak » cıkartmak » gozleri kan canağına donmek ve » yuklu » cocuklaşma » cektirme » ahmağa yuz abdala soz vermeye »

zor-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve zor-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor-eş-anlamlısı nedir ve zor-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.