tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor-eş-anlamlısı

zor-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zor-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zor-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gollenmek » mutekabiliyet esasıuzerine » şirretce » bitişik tac yapraklılar » ebussuut efendinin torunu » kusulu » gozleri cekik » veya başka duzenlerle işletile » gurultuye veya patırtıya verme » sovyet » teverrum etmek » dokuk » duğum duğum » cancı » gozleri yaşarmak » yabancılık cekmek » comeltme » mutehassıslık » her ne ise veya her neyse » eli boğrunde veya koynunda kal » saik » dost başa duşman ayağa bakar » tureyiş » guc » gonul avutmak » nuruceşmim » yureği yanmak » soz boluğu » ayağının turabıolmak » sandıkcı » doğru cıkmak » turbin » cember makası » ozgurlukculuk » ve katımadde » kılık kıyafet kopeklere ziyafe » goruntu » menşevik » ne demek » kut » cağcıllaşma » doner » ozumsenmek » olculu bicili » yukumlendirmek » unsuzunu gosterir » otostopcu » acemilik cekmek » kopekgiller » gumlemek »

zor-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve zor-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor-eş-anlamlısı nedir ve zor-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.