tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor-eş-anlamlısı

zor-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zor-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zor-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bunalım gecirmek » tuy dikmek » penceleme » ağzından cıkmak » olmayan bağımsız hur » hitit » dortnal » ağac arısı » gonul bulandırmak » sızıcıunsuz » muleyyin » cozdurmek » gozlerinde şimşek veya şimşekl » mukavemetci » ackısız » icici » ici almamak » golgelemek » dalga cukuru » karanlığıdeşmek veya yırtmak » kacımsamak » guzelleme » denizde kum onda para » kısa gunun kârı » bugunku tavuk yarınki kazdan i » subjektivist » acığa vurmak » gecersiz » kırkıcıkmak » bahce kekiği » cozuş » film cekmek » mustamel » kaymakcı » hamlac » uzun cizgi » yureği dar » olu doğum » kur an veya ekmek carpsın » ucar » birey ustu » havan dovucunun hınk deyicisi » la le » gozunun icine bakmak » bugunluk yarınlık » yer yarılıp icine girmek veya » buyulu » acıklaştırmak » ozdenlik » sıfırıtuketmek »

zor-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve zor-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor-eş-anlamlısı nedir ve zor-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.