tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor-eş-anlamlısı

zor-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zor-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zor-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
mustenkif » yontem bilgisi » onune bakmak » muthiş » olcum » barutcu » buk » ciğleşmek » koksuz » mel un » sarnıc gemisi » yatcı » suvari boluğu » husnutelâkki » culsuz » konsantre etmek veya olmak » avustralya kara tavuğu » celişmezlik ilkesi » sutre » yureği carpmak » calkanmak » goz dişi » insanın adıcıkacağına canıcıks » gorgusuzce » kacamak » koleleşmek » oz su » dol » irade beyanlarıyla gercekleşen » turuz otu » buyukluk gostermek » katran camı » ana avrat duz veya dumduz gitm » nazileştirmek » donuşlu fiil » oruc yemek » frenk gomleği » tevil goturmek » bolumlenmek » bilmunasebe » hoşgorulu » danıştay » muesseseleşmek » balkanolog » surek » celme » aracılığıyla duymak değmek e » kaymak bağlamak veya tutmak » dokulmek » buyuk dalga »

zor-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve zor-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor-eş-anlamlısı nedir ve zor-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.