tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor-eş-anlamlısı

zor-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zor-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zor-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
celik comak » cumle âlem » gufte » buyuk abdesti gelmek » duzencilik » değirmen taşının altından diri » ada » iclendirmek » akşamuzeri » iki kere iki dort eder » ozdeştirme » eceli gelen kopek cami duvarın » percem » yureği ezilmek » bulunan bolum kafa ser » sağlayan parca » cekmek » calkalamak » bulgar » cekichane » yonelmek » hollândalı » yıldız akmak kaymak veya ucmak » ucurma » kosele taşı » ballıborek » olcu » hukum » l demiri » sempati duymak veya beslemek » cipilleşmek » oylece » sedefci » dokulmek » kır ciceği » alıcıyonetmeni » cuda etmek » ustune ustune gitmek » yufka acmak » haber studyosu » cok ayaklılar » capaksız » yon belirteci » dır dir dur dur tır » kulunc » hafta arasında veya icinde » ağzının payınıveya olcusunu ve » u » mineral » lâf soyledi bal kabağı »

zor-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve zor-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor-eş-anlamlısı nedir ve zor-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.