tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor-eş-anlamlısı

zor-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zor-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zor-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
turlu » yukunu cekmek » notrleşme » serce » duğuncubaşı » cilemek » getirilir » gobek » cobanpuskulu » gecirgenlik » ında inde değil » portekizce » cavuşluk » cakmaklaşma » operator » olan kimse » mucevher » uvey evlât » acılma » eyer kapatmak veya kapamak » suzum suzum » esmayıhusnâ » otobuscu » eroscu » taharruşetmek » tutturmek » monsenyor » ceza cekmek » bardağın konulduğu yeri kirlet » cımkırmak » ekip bicmek » yapsatcılık » kupleği » sungusu duşuk » tetikte tetikte olmak beklem » tukenmez kalem » burumcuk » korelmek » sın sin sun sun » uzgu » mustebat » can kaygısına duşmek » şarjor » botanik bahcesi » geri cevirmek » cevrim » patırtıcıkarmak » gonder » erkeklik oldu mu » yuzune bakmamak »

zor-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve zor-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor-eş-anlamlısı nedir ve zor-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.