tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor-eş-anlamlısı

zor-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zor-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zor-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kucuk » dokumlemek » fizik gucu » munşi » safca » kına ciceği » yapmaya yarar » gonul eri » mulhem » ozel girişim » unlenmek » veya durduran parca komutator » zumre toplantısı » tek bicim » ilk gosteri » curuyuş » gul gibi bakmak » ustluk » asıda olmak veya asıda kalmak » paha bicilmez » duellocu » acıcekmek veya duymak » mutehayyir » munakaşa » olcum » kibar duşkunu » levazımatcı » capkınlık » hafifletici sebep bi » gubrelenmek » burokrasi » unlu duşmesi » catı » hangi akla hizmet ediyor » gubrelenme » ustune kalmak » katır tepmişe donmek » leyleğin omru veya gunu lâklâk » kılıc kuşanmak veya takmak » sonucunda ortaya cıkan ustun y » kacık oz » yedek akce » takarrur » kup » cf » murekkeplemek » ustunluk derecesi » tur » yurumek » durumu »

zor-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve zor-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor-eş-anlamlısı nedir ve zor-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.