tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor-eş-anlamlısı

zor-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zor-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zor-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tır » eksi uc » citmek » uzun sivri kumes hayvanların » şaklaban » baltık » bıckın » pacavraya cevirmek veya pacavr » boğurtu » iştahıacılmak » arac » kurar » uctaş » surulme » corap » marpuc » bozordek » temizlikci » deneyustuculuk » munasebetini getirmek » sovuşturmek » goksel » yoneliş » yel ufurdu sel veya su goturd » yuzlemece » coban salatası » yureği tukenmek veya yurek tuk » bicimi » civitlenmek » deniz cıkmak » tarafa olmak veya cıkmak » posasınıcıkarmak » helenistik » icinde » asansorcu » aramak » allah akıl fikir versin veya a » dil surcmek » caylık » ağıtcılık » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » vietnam halkından olan kimse » rebiyulâhır » dunyayıharam etmek » kaplan bocekler » gobekli » suzgecleme » oğle paydosu » du » allah allah »

zor-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve zor-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor-eş-anlamlısı nedir ve zor-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.