tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor-eş-anlamlısı

zor-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zor-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zor-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ucmak » akıllıgecinmek » guneşsel » cıngar cıkarmak » ornek almak » acıklaştırmak » ağaclama » kundeleme » oncu oyun » cevrimli » yonlendirme işi » yureğine kurt duşmek » eşek kulağıkesilmekle kuheylân » sacıştırmak » gayret dayıya duştu » simitcilik » capar » bilinc » elcilik etmek veya yapmak » muhre » guveyi olmadık ama kapıdışınd » olu renk » goz nuru » topluluğu » temayul » camur gibi » gonulluluk » cavuş » acığa vurmak » coğul » tavuk koftesi » ay donumu » maketcilik » kimya gocumu » cakıntı » gercekleştirme » gullâc » pacavracılık » iz ac etmek » cicek suyu » gokturkce » suzulmek » muzikolog » etanol etil alkol » mubalâğalı » borc altına girmek » cilâlanabilen billûrlaşmışkire » ustune fenalık gelmek » tahassur » cevri »

zor-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve zor-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor-eş-anlamlısı nedir ve zor-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.