tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor-eş-anlamlısı

zor-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zor-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zor-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hakikî » mustahzar » purmelâl » studyo » aclık » yuzlenmek » servis asansoru » mustaceliyet » kecisağan » guc » şakşakcı » goverti » gol olmak » ayağına sıcak su mu soğuk su » pis soz » surme mantarları » ici goturmemek » celmek » gorevlenmek » anaclaşma » buyruklarının İbranî felsefes » toprak sıcanı » cekmek » hucumbot » on avurt unsuzu » yağlıgureş » sehpaya cekmek » yaşınıalmak veya yaşınıbaşına » luks » triportor » psikolojizm » mefhum nosyon » bir cuval inciri berbat etmek » urfa kebabı » suzulmek » oyle gelmek » bulunan bolum kafa ser » kalafatcı » kaput gitmek veya olmak » olum kalım meselesi » musait » secmeli yemek » borek » cilingirlik » kalbini acmak » kuzum » cakmaklaşmak » yukseltgemek » gecmek » işi e dokmek »

zor-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve zor-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor-eş-anlamlısı nedir ve zor-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.