tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor-eş-anlamlısı

zor-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zor-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zor-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
testiyi kıran da bir suyu get » it uzumu » golge gibi » bir şeyler veya bir şey olmak » bulunan bolum kafa ser » cini » dernekcilik » curuyuş » fıstıkcı » yaşta kalmış kavat pabucu gib » angarya cekmek » kâğıdından değişik olanınıbulm » caldırılma » acık kalp ameliyatı » butunlemeye kalmak » sokuk dikmek » carşıve pazar dolaşmak veya ge » cınlatış » kuturdemek » buro » muselles » iceriye duşmek » sozun kısası » gostermek » gaz detektoru » ders gormek » carpıntısız » başına calmak » ittihatcılık » semturreis » dağılmak » uzun arac » gorme hucresi » gozetim » başına gecirmek » şaibe altında tutulmak » kuplu » acmaz halatı » omruhayat » bulunduğu yer basamak » başından gecen olağan dışıola » fume » boşdonmek » calışmak » el bende » tab an » gondertmek » gudulmek » oznelci » bukum »

zor-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve zor-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor-eş-anlamlısı nedir ve zor-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.