tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor-eş-anlamlısı

zor-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zor-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zor-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sormak veya sorması ayıp olmas » cenkcilik » yayla ciceği » kiminin parası kiminin duası » cığırından cıkmak » bekcilik » harama uckur cozmek » ciltci » boluntuler » ıcığınıcıcığınıcıkarmak » hint hurması » kefekiye donmek » ozbeoz » cıkışamamak » cekmek » cın cın inletmek » menfaat duşkunu » capcak » cumbuş » kacırılmak » paracol » boya fırcası » yahudi baklası » afrika cekirgesi » mezata cıkarmak veya koymak » goğus caprazı » boşnak » sultan kethudası » lâcka olmak » supruntucu » sırasına getirmek veya sırasın » sonuclandırmak » ifrata kacmak » tac » tesettur etmek » cokmek » gani gonullu » veya toprak harc » tanzimatcı » ultraviyole » genel goruşlu » notunu veya numarasını vermek » genellikle orduda veya yatılıo » gozunun onunden gitmemek » mineral » ulke coğrafyası » kor ucuş » dulger » duz kanatlılar » koprucu »

zor-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve zor-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor-eş-anlamlısı nedir ve zor-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.