tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor-eş-anlamlısı

zor-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zor-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zor-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cekmek » tam maaşla tekaut veya emekli » starta gecmek » ucu bucağıolmamak veya gorunme » pusursuz » noron » sutluk » japonca » cekmece » dışa donuk » hırtlambasıcıkmak » deve kuşu gibi yuke gelince ku » muessiriyet » kemalizm » bir gozeliler » ad koku » muzikal » doğrultmac » heple hic ilkesi » yanıbaşında veya yanıbaşına » paşacadırı » okelik » kimse » şantor » cay takımı » yurutme » yakut » yaygın oğretim » virus » surgune gondermek » olcu almak » cıkınlamak » sunguleşmek » tecrubelilik » potaslı sutlu tuz » gecirtilme » catır catır catlamak » uzerine olu toprağıserpilmişgi » cift » hayat mucadelesi » yapma » m2 » yukselti » izlenim uyanmak » car » niyetcilik » gokyuzu » belediye sucları » fume » olan bir taş »

zor-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve zor-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor-eş-anlamlısı nedir ve zor-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.