tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor-eş-anlamlısı

zor-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zor-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zor-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yataklık yapmak veya etmek » yuzucu » acılmak » başınıdondurmek » komadan cıkmak » ictima » amerikan » tarafından arabacıicin armağan » yaşgunu » civilemek » ev alma komşu al » guneştacı » nazım turu » aclık » alacağıolsun » slav » er » hizmetcilik » oldurtme » mulâzım » kozleşme » arac » catallaşma » mucadele etmek » celik kapı » oğlak donencesi » paranın yuzu sıcaktır » ısparmaca » sokum » zurafa gibi » kahır veya kahrını cekmek » uygulama » ele gecmek » medreseye duşmek » santrifuj » pestile cevirmek » mulâhazat hanesi » ne demek » akdarıpanicum » yuklenmek » civiletmek » yureğinden gelmek » sarachane » statu » soyleme » başkurt » arka muziği » terazi » dışbukeylik » buyukbaş »

zor-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve zor-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor-eş-anlamlısı nedir ve zor-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.