tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor-eş-anlamlısı

zor-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zor-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zor-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
munasebette bulunmak » hukum » ocbe » duduk gibi kalmak » acılış » kulkedisi » gecirmek » cağıltılı » zihnini celmek » ceyrek » kovanın ucuna yerleştirilmişme » etmek » uc beyi » allah senden razıolsun » yonlu » beklenmediği umulmadığıveya c » cakır pence » balıkcıllar » yaşama cabası » recine kesesi » oğutuluş » ac » uretici » eline duşmek » yerleştirmek teşhir etmek » başınıcatmak » tekessur etmek » bize de mi lolo » pomakca » cozulum » dumbelek » gumrukculuk » pecelenme » catlaklık » sorguclanmak » hık demişanasının babasının b » olcum » hazar » tentur » pirinc » ayağına uşenmemek » cem » genişunlu » icerlemek » ozel ulak » hesap etmek kitap etmek » kabak ciceği » ateşparcası » kapıdan kovsan bacadan duşer » soya cekim »

zor-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve zor-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor-eş-anlamlısı nedir ve zor-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.