tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor-eş-anlamlısı

zor-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zor-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zor-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
on sezi » şirazeden cıkmak » ceri » ses cıkmamak » cıkmak » kalbi carpmak » sulu goz » karahanlı » olcusuzluk » eyer kapatmak veya kapamak » calkalamak » mefruşatcılık » kopuk » cultar » cekilme » adımlarınıacmak » cirişlemek » adam adama savunma » ceyrek son » iceren genel kavram » cevirme » yer acmak » atladıgecti genc osman » cokca » dol vermek » kırcıl » sovme » kostekli » duk » okcesiz » duduk makarnası » değiştirgec » yaka bir tarafta paca bir tar » gerceğe aykırı » etci » carpılı » olan insan topluluğu ulus » rum » panislâmcılık » veya giysinin uzerine konulan » gayrimusmir » goz doldurmak » cekirdek » yaban gulu » guzel » olu » supurmek » muzeci » cav » ucluk »

zor-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve zor-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor-eş-anlamlısı nedir ve zor-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.