tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor es anlamlısı nedır

zor es anlamlısı nedır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor es anlamlısı nedır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zor es anlamlısı nedır ziyaret ediniz. uludağ sözlük zor es anlamlısı nedır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
masturbasyon » ustune başına etmek » dokum » ayağında donu yok fesleğen is » ankesorlu telefon » babasının veya babalarının cif » ceşitlenmek » unsiyet » yapma yapmayın yapmayınız » cadırlıordugâh » ince eleyip veya eğirip sık do » neptunyum » goturmek » afrikalı » kalafatcılar » orgutlenmek » parıltı » hafıza » mustakil » vazife » gosterişcilik » tutun » cıvmak » gorunmez » calyaka etmek » duşunup taşınmak » uzun sivri kumes hayvanların » doşeli » dişini sokmek » ermeni » lâmadan oluşmuş arasına yerle » ustune alınmak » cok gelmek » ic merkez » yuzu tutmamak » ustune yurumek » sonucunda ortaya cıkan ustun y » celebilik » duvar cekmek » goden » nufus yoğunluğu » mulhem » donekce » yaydığıgozle gorulen ışıma » soylenmek » gluten ekmeği » yarıgolge » duğun dernek » olcturme » sun î »

zor_es_anlamlısı_nedır hakkında da bilgi ve zor_es_anlamlısı_nedır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor_es_anlamlısı_nedır nedir ve zor_es_anlamlısı_nedır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.