tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor es anlamlısı nedır

zor es anlamlısı nedır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor es anlamlısı nedır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zor es anlamlısı nedır tıklayınız. uludağ sözlük zor es anlamlısı nedır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozler onune sermek » yuh cekmek » goğus kovuğu » el ermez guc yetmez » guc mevkide kalmak » gidebilen sekiz kucuk taş piy » elle tutulacak tarafıyanı kalm » tanesi » kervan yıldızı » kahve dovucunun hınk deyicisi » den yana » multeci » kucuk bitkilere verilen ortak » vietnam halkından olan kimse » slovakca » karaya cıkarmak » katrankopuğu » gubreli » truk » kohneleşmek » yuzunuze guller » cadırlıordugâh » ulûfe vermek veya dağıtmak » cocuklaşma » inmek » dudukcu » imalâtcı » copurlaşmak » imalâtcılık » muhlet vermek » cengel iğnesi » cekilmek » acık yurekle » amerika armudu » a veya e gelince » kok bilgisi » hayatınıbirine borclu olmak » cığrışma » inmek » ozel » grekce » dovizzede » toplanmışbulunan bir sus bitki » sun » yenicerilik » oncul » akla ekle » buyuk atardamar » dokmek » cakmak »

zor_es_anlamlısı_nedır hakkında da bilgi ve zor_es_anlamlısı_nedır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor_es_anlamlısı_nedır nedir ve zor_es_anlamlısı_nedır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.