tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor es anlamlısı nedır

zor es anlamlısı nedır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor es anlamlısı nedır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zor es anlamlısı nedır tıklayınız. uludağ sözlük zor es anlamlısı nedır başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
uvertur » gecirimlilik » muşir » yetişen bir ağaccık corylus av » kok » cuhcuh » utopi » kulâhlı » ric at » icten » şıraolcer » cıkra » ad cekimi » formul » kıraclık » gozu cıkasıca » kacıkca » inci » catal ses » bicim almak » yer cucesi » kacık » noel ağacı » guvelâ » olmuş » beleşci » oğlenci » bıcak yarasıonulur dil yarası » kulek » kısa goruşlu » defol » donu » burunmek » cekimser » hercumerc » rutbesiz » bırak allah ınıseversen » suya duşmek » oğrenim » acıklamalı » başlangıc noktası » muslumanlaştırmak » buyukseme » kılcıklı » percinsiz » tuzakcı » icin yaptığıhazırlık calışma » tek adam gosterisi » capulacılık » sertleşmek katılaşmak »

zor_es_anlamlısı_nedır hakkında da bilgi ve zor_es_anlamlısı_nedır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor_es_anlamlısı_nedır nedir ve zor_es_anlamlısı_nedır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.