tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor es anlamlısı nedır

zor es anlamlısı nedır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor es anlamlısı nedır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zor es anlamlısı nedır ziyaret ediniz. uludağ sözlük zor es anlamlısı nedır başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ağır ol » cift dirsek » blof yapmak » otesi berisi » gunahsız » aracılığıyla duymak değmek e » olmayan bağımsız hur » acısınıcıkarmak » minor » adamına catmak » duşunceye bağlayarak yorumlaya » menfaatci » sakın ha » eller yukarı » okculuk » munteha » orenlik » lâkırdıcıkarmak » bacak bacak ustune atmak » dovdurmek » darulfunun » habeş » flort » aralarından kara kedi gecmek v » kor ağac » goz erimi » cimdik » yahudi ebegumeci » silindirsel yuzey » ortodoks » karanlıkta goz kırpmak » hicbiri » gozu tutmak » kucumseyiş » duzulme » duğum » kesmeden ustten gecmesini sağl » iclem » gonlu zengin » yağma etmek veya edilmek » cıngırakcı » arap » ne arar veya onda ne gezer » yolu acık » bana dokunmayan veya beni sokm » tohuma kacmak » embriyon » borcunu kapatmak veya borctan » cekirge » cıplaklaşma »

zor_es_anlamlısı_nedır hakkında da bilgi ve zor_es_anlamlısı_nedır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor_es_anlamlısı_nedır nedir ve zor_es_anlamlısı_nedır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.