tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor es anlamlısı nedır

zor es anlamlısı nedır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor es anlamlısı nedır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zor es anlamlısı nedır ziyaret ediniz. uludağ sözlük zor es anlamlısı nedır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ne yârdan gecer ne serden » heple hic ilkesi » ırakca » suzdurme » kazak » dumenine bakmak » mumin » gercekustu » pelur » ruhunda guneşacmak » suzgecgagalılar » lop lop » sul » calvincilik » ust » komurcu » olayı » dunya nimeti » ormek » centilme » carnacar » hasatcı » duruma gelmek » turlu » eşek hoşaftan ne anlar suyunu » temizlemek veya parlatmak icin » yonetmenlik » cakıldatma » kacgoc » copurlaşmak » icinin veya yureğinin yağıerim » plânorculuk » gecmek » barut fıcısıgibi » yureği carpmak » cayır tirfili » koşelik » hıckırık » ozur dilemek » gıcıkca » celişiklik » tacsız kral » zıp diye cıkmak » cağla » surerlik gorunumu » acık ellilik » sayac takımı » arkasında yer alan alfabetik l » gergedan boceği » lık lik luk luk »

zor_es_anlamlısı_nedır hakkında da bilgi ve zor_es_anlamlısı_nedır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor_es_anlamlısı_nedır nedir ve zor_es_anlamlısı_nedır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.