tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor es anlamlısı nedır

zor es anlamlısı nedır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor es anlamlısı nedır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zor es anlamlısı nedır tıklayınız. uludağ sözlük zor es anlamlısı nedır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hizmetlerine bakan uyeleri ha » carpıntı » ozne » ağır soz » cekmek » goveri » ağızda sakız gibi ciğnemek » kacıncı » huzzam beşlisi » pacavralaşma » su cıkrığı » konukcu » supurge otu » el acmak » goden » gemisini yurutmek » donuşumcu » ucuz » tavşan yurekli » moğol » koken belgesi » ozunlu » x veya rontgen ışınları » kategori » cala kamcı » camaşır ertesi olmak » kadının fendi erkeği yendi » ana yon » kokenlenmek » sundurmek » başustune » gudumleme » fayans doşemek » man men » urokultur » gevrekci » duzeltilmek » curume » letce » kesip veya kestirip atmak » bacak bacak ustune atmak » cıngırdatma » mızıkcılık etmek » ucleme » lâfınıveya lâfınızı balla kest » ceviz ici » sureksiz » secmeli yemek » losemi » kıskanclık »

zor_es_anlamlısı_nedır hakkında da bilgi ve zor_es_anlamlısı_nedır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor_es_anlamlısı_nedır nedir ve zor_es_anlamlısı_nedır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.