tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor es anlamlısı nedır

zor es anlamlısı nedır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor es anlamlısı nedır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zor es anlamlısı nedır tıklayınız. uludağ sözlük zor es anlamlısı nedır başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yer camı » tarafsız bîtaraf » şolen cekmek » komurleştirmek » davranmak saygıgostermek soz » icin icin kaynamak » caktırmak » yasama gucu » eli ayağıbuz kesilmek veya tut » surrealist » koşelik » caprazda surmek » goze yutarlığı » goğuslemek » dollenmesiz » bazıbitkilerin turlu organları » cevriliş » ul » mustesna » ciğiplik » tuzel kişilik » kotek » mahzur gormek » orneğini almak » olum sukûtu » İskocca » icimli » ağıt yakmak veya tutturmak » ferdiyetci » cıngırak taşıyan uzerinde cın » tekst » vay anam vay anasını veya va » yarayan cevresi oluklu kucuk » gupguzel » icine doğmak » mtırak mturak » etliye sutluye karışmamak » mucver » ureme organları » oz » ilâclamak » tavus tuyu » peltek dişunsuzu » ağzından duşmemek veya duşurme » ters yuz ters yuzune donmek » muneccim » şukur » mazur gormek » ceyiz » acık kapıpolitikası »

zor_es_anlamlısı_nedır hakkında da bilgi ve zor_es_anlamlısı_nedır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor_es_anlamlısı_nedır nedir ve zor_es_anlamlısı_nedır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.