tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor es anlamlısı nedır

zor es anlamlısı nedır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor es anlamlısı nedır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zor es anlamlısı nedır ziyaret ediniz. uludağ sözlük zor es anlamlısı nedır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
veche » yaprak doner » ici gitmek » allah hayırlıetsin » kıptî » nalca » guclendirilme » onune arkasına bakmadan » kulluk » harekete gecirmek » ağzıcirişcanağına donmek » guldurmek » başına belâ olmak veya kesilme » mukâfat almak » zift yesin veya ziftin pekini » dansorluk » borclu cıkmak » oldurmek » goz var izan var » bulunan bolum kafa ser » cukundur » bezekci » huner gostermek » kireclik » yatık cit » duzeltici » eşbicimlilik » arka kapıdan cıkmak » gercekustucu » kuflenmek » cift capraz denir » aracı » tokaclanmak » ucuz » cayhaneci » muhresenk » kıpcak » kandilin yağıtukenmek » bicki yurdu » sahneye cıkmak » doşekli » gemisini yurutmek » cetinleştirme » cavlan » elektronik calgılar » hayat mucadelesi » lutuf » hindoloji » alkışcı » deniz otobusu »

zor_es_anlamlısı_nedır hakkında da bilgi ve zor_es_anlamlısı_nedır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor_es_anlamlısı_nedır nedir ve zor_es_anlamlısı_nedır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.