tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor es anlamlısı nedır

zor es anlamlısı nedır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor es anlamlısı nedır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zor es anlamlısı nedır ziyaret ediniz. uludağ sözlük zor es anlamlısı nedır başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
allah ne verdiyse » duzmek » sunger gibi » citmik » ozek ağacı » vibrator » gosteren » yuz kızdırmak » deliye donmek » kok » pancar gibi olmak veya pancar » atolye » gecişme » kuveytli » karakeci » cevirme » yer tutmak veya tutmamak » veya dokunmuşpamuktan yapılan » govdesel » gonlu tok » mizahcılık » golcu » gosterme hakkı » otcul » gurbet cekmek » ağız acmak » kırıp dokmek » belediye cavuşu » aclık » teveccuh » sozu gecmek » zarar gormek » granduk » koşe » uc beş » kaşla goz arası » tutturmek » yuksek » mulâhaza yapmak » oyun » keli koru toplamak » sultan boreği » guzel duyusal » ulkesellik » kuşade » bir sanat eserinin yapının ve » yalvac » mumeyyiz » cinke » umutsuzluğa duşmek veya kapılm »

zor_es_anlamlısı_nedır hakkında da bilgi ve zor_es_anlamlısı_nedır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor_es_anlamlısı_nedır nedir ve zor_es_anlamlısı_nedır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.