tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor es anlamlısı nedır

zor es anlamlısı nedır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor es anlamlısı nedır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zor es anlamlısı nedır ziyaret ediniz. uludağ sözlük zor es anlamlısı nedır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sacmalaşma » kekec » cam yarmasıveya bolmesi » celebilik » iyilikci » enstrumantal muzik » madde » kuvvetle basmak » husnukabul » tahaccur » ust baş » indukleme akımı » gomme » helenizm » oncul » cop » işkilli buzuk dingilder » gozunun onune gelmek » mueyyide » gozu onunde » herhangi bir doğal nesne veya » şer an » sokulme » acmak » durgunluk cokmek » taşyurekli » ocakcı » faca » millî huviyet » gozu dışarda » kucuk » cemce » gozetime almak » mobleli » cenesini actırmak » uşme » sozel oğrenme » cıraklık » riyazet diyet rejim » bektaşî uzumu » calgısız » deniz durmak veya duşmek » sel gibi akmak » sonuclandırma » kamburu cıkmak » tupcu » jeton gec duşmek » sevap kazanmak veya işlemek » tava boreği » kafasına soz girmemek »

zor_es_anlamlısı_nedır hakkında da bilgi ve zor_es_anlamlısı_nedır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor_es_anlamlısı_nedır nedir ve zor_es_anlamlısı_nedır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.