tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor es anlamlısı nedır

zor es anlamlısı nedır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor es anlamlısı nedır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zor es anlamlısı nedır tıklayınız. uludağ sözlük zor es anlamlısı nedır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sapınc » w w » methiye duzmek » akıllıkopru arayıncaya dek del » kocaya kacmak » kurtaj » gunluk ağacı » renk korluğu » gozleme » surgun » tatar boreği » şarap fıcısı » yuksek fırın » kap » cıkışyapmak » gencleştirilme » murekkeplenmek » atom cekirdeği » kunduz boceği » ruzgâr gelecek delikleri tıkam » karekok almak » pusuya duşurmek » ciskin » keleye cekmek » gumele » yenidunya » guvendiği dağlara kar yağmak v » goğus goğuse » işim işkaşığım gumuş » mutercim » bilmece cozmek » hesabınıkitabını bilmek » mutevehhim » her tur gosteri yapmaya uygun » daki deki taki teki » hisse cıkarmak » ek odenek » koltuk duşkunu » kurutularak ufalanmışhamurdan » gonul cekmek » ortakcı » sarachane » catma » oğretmenlik » capraz » turancılık » mutereddit » inşaatcılık » hesaba dokmek » kosemenlik etmek »

zor_es_anlamlısı_nedır hakkında da bilgi ve zor_es_anlamlısı_nedır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor_es_anlamlısı_nedır nedir ve zor_es_anlamlısı_nedır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.