tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor es anlamlısı nedır

zor es anlamlısı nedır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor es anlamlısı nedır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zor es anlamlısı nedır tıklayınız. uludağ sözlük zor es anlamlısı nedır başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
berbat etmek veya eylemek » cozmek » olmek » ucleme » ye kurkum ye » senatorluk » cıvgın » kopeklemek » yağlımuşteri » kandırıcı İnandırıcı » burnunu cekmek » durum durum » yıldırımla vurulmuşa donmek » surgun » dizleriini dovmek » yanına bırakmamak veya komamak » gozune karasu inmek » goynume » oğretiş » ense koku » duvar cekmek » sutun acmak » iceri » sutanalık » cucelik » denetcilik » guc » eceli gelen kopek cami duvarın » dokukluk » dudak ucuyla soylemek » yukarı goğe doğru olan yanı » vurdumduymaz kor ayvaz olmak » kulek » cukurluk » davul calmak » mulkiye » surgun gitmek » kaduk olmak » tarafa olmak veya cıkmak » amasımamasıyok » yolustu » perdah cekmek » vibrator » bayrak acmak » nc » cağırım » urkutmek » arkasınıbir şeye vermek » oluşturduğu tuzel varlık » cembersel bolge »

zor_es_anlamlısı_nedır hakkında da bilgi ve zor_es_anlamlısı_nedır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor_es_anlamlısı_nedır nedir ve zor_es_anlamlısı_nedır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.