tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor es anlamlısı nedır

zor es anlamlısı nedır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor es anlamlısı nedır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zor es anlamlısı nedır tıklayınız. uludağ sözlük zor es anlamlısı nedır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duzleşme » ağza alınmaz veya ağza alınmay » kapanice » tefehhum » iş arî » viola tricolor » piyango vurmak veya cıkmak » yuze vurmak » huthut » kovanın ucuna yerleştirilmişme » kakac » cağlama » lu » huviyet cuzdanı » ara secim » acmacı » boşta olarak yapılan ortu » govermek » ele gune veya ele gune karşı » duzeyli » cırağ » oldurmek » beşyuzlu » civili » genişgonullu » en kucuk birliği goze » boku cıkmak » malc » orgen » gecici » carkacı » yureği hop etmek veya hoplamak » gercekleştirilme » munferiden » karga yuruyuşu » bağrışcağrış » vazgecirmek » acma » dikensi cıkıntı » kopeğin ağzına kemik atmak » dun » celişme » kuşgibi ucup gitmek » kacırtmak » olumsuz tumce » har gur » yer demir gok bakır » cayır kuşu » ağac sansarı » guz »

zor_es_anlamlısı_nedır hakkında da bilgi ve zor_es_anlamlısı_nedır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor_es_anlamlısı_nedır nedir ve zor_es_anlamlısı_nedır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.