tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor es anlamlısı nedır

zor es anlamlısı nedır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor es anlamlısı nedır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zor es anlamlısı nedır ziyaret ediniz. uludağ sözlük zor es anlamlısı nedır başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
carpıtmak » donum » ağac kurdu » su kure » capak » ic ses duşmesi » turkuleme » porsume » gun » cıplaklık » duşeyazma » dipciklenme » cak » musluman » yureği dar » kontrolorluk » ihrac » el surmemek » allah taksimi » yere batasıca veya yere batsın » kovanın ucuna yerleştirilmişme » kurdîlihicazkâr » kalıplarla desen yapılmışbez » olum kalım meselesi » icerisi » durtuşlemek » cikletci » bir an once » gulistan » gorev » burnu buyuk » buyuklu kucuklu » kıc » bid at » kor ucuş » lutfetmek » tek kurekle mehtaba cıkmak » cıt etmek » boyle » secimlik ders » dam yandı icindeki sıcan da b » ruzgârlıhavanın kuytusu yağmu » caycı » derdini soylemeyen derman bula » ustune oturmak » tatbikatcı » manikurcu » cirkefli » mercimek koftesi » mucehhez »

zor_es_anlamlısı_nedır hakkında da bilgi ve zor_es_anlamlısı_nedır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor_es_anlamlısı_nedır nedir ve zor_es_anlamlısı_nedır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.