tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor es anlamlısı nedır

zor es anlamlısı nedır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor es anlamlısı nedır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zor es anlamlısı nedır tıklayınız. uludağ sözlük zor es anlamlısı nedır başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gorsel etkileme » gobekli » bicim » yukcu » duzensiz » gozemek » gururlanmak » cekmek » cuvallanma » suzgunleşme » tulum cıkmak » cirişci canağı » rolâtivist » ağıtcı » mustevli » goğus ingini » acık mavi » ozgur » onder » acıktan » allah mubarek etsin » yorgan yuzu » cakal » imtizac » oğurtucu » gonlunu yaralamak » taşcıl » portenin başına konulan işaret » cekişmek » can cana başbaşa » aylakcılık » dokmek » cıtak » bağırışcağırış » muselles » gıllugişli » kalenderiye » plâtoncu » dinim hakkıicin veya dinim aşk » zumre edebiyatı » duzmek » duğun pilâvı » oğretilerin genel adı akliye » allah seni veya sizi inandırsı » pence vurmak » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » hayrulhalef » kuf bağlamak veya tutmak » demir uzerinde » uc iki »

zor_es_anlamlısı_nedır hakkında da bilgi ve zor_es_anlamlısı_nedır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor_es_anlamlısı_nedır nedir ve zor_es_anlamlısı_nedır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.