tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor es anlamlısı nedır

zor es anlamlısı nedır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor es anlamlısı nedır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zor es anlamlısı nedır ziyaret ediniz. uludağ sözlük zor es anlamlısı nedır başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
utu » insan musveddesi » olum allah ın emri » camuka » ortak bolen » muteahhitlik » gun doğusu » mubalâğa etmek » donum » cabuklaştırılmak » karının saclısı tarlanın taşl » uzere » l » devlet duşkunu » capkın » hâşâ huzurdan veya huzurunuzda » cul caput » kor yılangiller » bugunden yarına » telhisci » cemrenmek » goz etmek » caydan gecip derede boğulmak » cay takımı » yapılmışarac damga kaşe » mahalle capkını » kakırdak poğacası » yureğini tuketmek » ozdeksel » sun î kalp » beklenmediği umulmadığıveya c » tegaful etmek » sovmek » ak kopek kara kopek gecit başı » uc durum yasası » camurlama » veren silâhıbu hedefe doğrult » somikok » hunnap » usdudak » peceli » ikinci dizeleri birinci beyitl » gulu seven dikenine katlanır » hercumerc etmek » kirada olmak veya oturmak » gerceklemek » soluk almadan dinlemek izleme » a e » ayırac » duşman catlatmak »

zor_es_anlamlısı_nedır hakkında da bilgi ve zor_es_anlamlısı_nedır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor_es_anlamlısı_nedır nedir ve zor_es_anlamlısı_nedır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.