tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor kelimesinin eş anlamı

zor kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zor kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük zor kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
juri » pekliği » detektor » calma » yemek secmek » torpulemek » gule gule » soz ehli » purtuklenmek » oluşturduğu donme eğrim cevr » kusku » loklemek » olusu kandilli » bağa bak uzum olsun yemeye y » culluk » kılıc oyunu » ozleştirmeci » cakmak yapan veya satan kimse » kacırılma » celik » bitkisi gossypium » cozmek » hukûmeti devirmek » boşveya boşta gezmek veya gezi » cığırtkan » den yana » helenistik » sutluce » medine kurdu » panturanizm » alcıcı » acık duşme » suzule suzule » dol vermek » donuşturucu » kendini bilen veya bilir » olu yıkayıcı » cilli » maddelerden oluşan varlığın he » yuzune tukurseler yağmur yağıy » mık mik muk muk » gunlerce » gun gormek » icini kurt yemek veya kemirmek » uğrum » boku cıkmak » av avlanmış tav tavlanmış » uzun parca » koncina » kaucuk »

zor_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve zor_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve zor_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.