tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor kelimesinin eş anlamı

zor kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zor kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük zor kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ortmek » gonulden cıkarmamak » ruchan » kundak sokmak veya koymak » cağ » goze batmak » durtulme » gunu dolmak » duğun » cicek tacı » ufleyici » muşabih » kacırmak » cişi gelmek » gumuşsuz » erkecsakalı » icecek suyu olmak » telefon etmek veya acmak » deprem bolgesi » oğlen » beyazın adı esmerin tadı » bicerdover » şaka goturmemek » gensoru onergesi » gonulluluk » uzerine almak » facuna » barok muzik » kupleği » cocuk dunyaya getirmek » motorkroscu » gencleştirilmek » yer acmak » sirkulâsyon » ileri geri soz etmek veya soyl » yureği bayılmak » uvendire » olcu » kozleme » curuklu » subek » yureği boğazına tıkanmak » gonul borclusu » otobuscu » cocuklaştırmak » gecit » taktir etmek » bohcacılık » ciceksever » kocan bağlamak »

zor_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve zor_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve zor_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.