tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor kelimesinin eş anlamı

zor kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zor kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük zor kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuz surat davul derisi yuz sur » gobek » calma » acındırmak » mudellel » it » cenesiz » bir coplukte iki horoz otmez » yuksuk kadar » kokenli » gumleme » kaucuklu » nitelikler gosteren madde » başıicin » zumrut » calımlama » dut yemişbulbule donmek » yuzer » oğretim programı » İşyerlerinin yoğun olduğu bolg » yararlanılan bir ağac acacia » oğurtucu » iclenmek » guneşletme » oportunist » kullanılır » humayun » devrik cumle » cırcıl » gercekustucu » gun gune uymaz » dukkân » ağız tutunu » sah cekmek » bilinclilik » paraşut birlikleri » dalga cukuru » cokuntu » studyo » busbutun ortadan kaldırmak ici » guvenlik vanası » dokuntu » dili başka bir dile calmak » cec » ac gozunu acarlar gozunu » bir elin sesi cıkmaz » acım » vaadini tutmak veya vaadinde d » xviii yuzyıl sonunda başlayan » butunu »

zor_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve zor_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve zor_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.