tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor kelimesinin eş anlamı

zor kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zor kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zor kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kufurbazlık » kul ufak olmak » muşteki olmak » duzeltici jimnastik » enstitu » ahbaplığa dokmek » bir elle verdiğini obur elle a » gumuşbalığıgiller » cuvallama » calkalanmak » gercekleştirmek » muştereken » odenme » numayiş » muctehit » terorcu » sozum yabana veya sozum meclis » sozune gelmek » sıcan duşse başıyarılır » gork » olmayan bağımsız hur » onel » odemli » kalifiye işci » hint kumaşı » kumandı » ozguleme » korlenme » araplaşma » olcut » catal » bahce makası » kıt a » dumeni eğri » ortadan kaldırılmasısiyaseti » donmek » gulmeceli » calkalatmak » neler de neler maydanozlu kof » sureklilik » ilkoğrenim » cubbeci » gozettirmek » cınargiller » yunmuşarınmışveya yıkanmış » can boğazdan gelir veya gecer » hoşmerim » cevre bilimsel » inhibitor » metanet gostermek »

zor_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve zor_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve zor_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.