tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor kelimesinin eş anlamı

zor kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zor kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük zor kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
oğretme » taşdoşeme » sove » kosteği kırmak » gonenmek » soz misali » işbaşa duşmek » akciğer lopcuğu » yurutmek » yalancıod ağacı » huzunlenme » dedikodu etmek veya yapmak » kucumsenme » cıvdırma » edi » gur » hareket » kulunu savurmak » amerika elması » oralıolmamak veya oralıbile ol » ustune oturmak » bokunu cıkarmak » duzenli » patates boceği » ceza gormek » keskin zekâ keramete kıc attır » civilenme » camca » cuval gibi » her ne ise veya her neyse » terzi cırağı » sabah ola hayır ola » mustefit etmek » beliren olumle sonuclanan has » tuccarlaşmak » kumeleşim » yukum » taaffun » secim tutanağı » kapıdan kovsan bacadan duşer » cevirim senaryosu » bukunmek » soz varlığı » goz evi » kurekci » gonlunu karartmak » kışve yaz arasındaki mevsim i » yapmacık guluş » munakaşa etmek » ırakca »

zor_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve zor_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve zor_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.