tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor kelimesinin eş anlamı

zor kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zor kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zor kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gormemişlik » olağanustu » dağkecisi » ciftelemek » atlar tepişir arada eşekler e » kibritci » en kucuk birliği goze » magnezyum klorur » tef calsan oynayacak » doşenmek » ciğ » devaluasyon » mes uliyetsiz » uzerine almak » cok hucreliler » japon » tulûatcılık » cevikleşmek » carpılmak » bicki dikişkursu » mısırlı » ic acıcı » hristiyanlık » cıtlatmak » borek » sinirleri alt ust olmak » duzenleme » cimdiklemek » candan gecmek » yuzunu ağartmak » dolut » balıkgozu objektif » ahbap cıkmak » olu gozu gibi » perlon fırca » kucumsenme » gozu korkmak » golgesinden korkmak » yuz goz » yurumek » den eylemek » cıtlatış » teslimiyet gostermek » ses cıkarmamak veya etmemek » kıcustu oturmak » cekiye gelmez » cetinleştirme » yalcın » on yargı » cocuklaşma »

zor_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve zor_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve zor_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.