tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor kelimesinin eş anlamı

zor kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zor kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük zor kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıkarılmak » guc » faktor » gece gozu kor gozu » kefaretini odemek » aksulâmel » ozensiz » cenesi duşuk » goyunmek » donum » ne olacak » golge olaycılık » aracı » duğumlenme » gulu seven dikenine katlanır » kucuk » ulak cıkarmak » mangal yurekli » cubuklu » kopeksiz koy bulmuşda comaksız » kader talih » ozenilmek » dutturu » kopuleme » tohumu dokulmek » ic kuyu » kıcın kıcın gitmek » burukca » carşı » deli sacması » supurge » cingene kavgası » musteşar » acıktan tayin » fiyat veya değer bicmek » guzelim » fıcıgibi » başına işcıkarmak » allah herkesin gonlune gore ve » sozcuk vurgusu » mangalda kul bırakmamak » bicimini alır hidrojenle oksi » medet ummak veya beklemek » soğdca » oz » koku kazınmak » ac » meşhut suc » adamına duşmek » cevirmek »

zor_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve zor_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve zor_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.