tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor kelimesinin eş anlamı

zor kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zor kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük zor kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
afrikalılık » gecmek » onceleri » gozleri kapanmak » kızılcık receli » ilâclanış » kıvamınıbulmak veya kıvamına g » cağrıştırmak » gozum veya gozumun nuru » buzuşuk » yuceltme » dukkân » etmek » uclu ganyan » uşenme » cirişlenme » cepellilik » acık devre » figurlu » goğus vermek » kalp carpıntısı » cıraklık etmek » mohs olceği » ipci » boğaz acmak » tutun » cubbe gibi » yalnızca hikâye etmeye ağırlık » obek » ikinci plâna duşmek » gurultuye veya patırtıya pabuc » bel kundesi » ustune bir iki guneşdoğmak » dizini dovmek » sesi ayyuka cıkmak » sırıkcı » yerinde su cıkmak » zarar gormek » failimechul » icin kullanılır » koklemek » iceri girmek » gosterişsizce » gosterge bilimi » duşkun » ceşnicibaşı » ustelemek » donek » oy cokluğu » yapay dolleme »

zor_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve zor_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve zor_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.