tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor kelimesinin eş anlamı

zor kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zor kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük zor kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pala surtmek » kırağıcalmak veya vurmak » el kapısına duşmek » turlu şeylerden yaptıklarıve t » mumessil » yukseklikleri ve yol actıkları » kacırmak » fare deliğe sığmamış bir de k » mucamaa » kusmek » kılıctan gecirmek » avar » gundelikli » ric at etmek » yedekci » perdahcı bazıparlatıcımaddele » cakır » sol acık » tarihe gecmek » hakikatsiz cıkmak » cırpıcı » kucuk sesli uyumu » gobel » ayağına dolanmak veya dolaşmak » saturn » cakşır » bilek gucu » bitki sutu » kutuk » onunde ardında gidilmez » bir koyundan iki post cıkmaz » rağbet gormek veya kazanmak » tebellur » oruk » guvec » ucmak » yâruağyar » yerote » kalburustune gelmek veya kalbu » kirecsiz » ice donuk » gor veya gorursun » icki sefası » catallaşma » sutliman » e e » somurgecilik » makta mekte » tahta goğuslu » beylik soz »

zor_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve zor_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve zor_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.