tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor kelimesinin eş anlamı

zor kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zor kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zor kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
lâzca » cuval » cektirme » hukum » subvansiyon » ayrıgayrıbilmemek veya ayrısıg » kokertmek » ust kat » bitli veya kurtlu baklanın da » olmek » inanclı » pek gozlu » kısa goruşlu » bukulmek » tumu cemiyet » hâşâ summe hâşâ » dunya guzeli » anma toreni » urkuntu » muessis » duğmeli » grev sozcusu » citlemek » terettup » bicimdeki bolumler » ana baba gunu » beyanat vermek veya beyanatta » cizmecilik » kalbura donmek » kalanlıbolme » hint kobrası » goz yuvarı » yuz surmek » hem nalına hem mıhına vurmak » derisini yuzmek » teessus » doğa otesi » ikbal duşkunu » muşkulât cekmek » boburtu » kuşum » duğun dernek » neme yonelim » analiz » namerde muhtac olmak veya name » muteveffa » kup » tecessum etmek » biletci » boğumlanma bolgesi »

zor_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve zor_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve zor_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.