tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor kelimesinin eş anlamı

zor kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zor kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zor kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
goruşsahibi » oldurmek » ayrıbaşcekmek » soğe » torel » yukleyici » yeni dunya » cubbeci » kuyruksuren » ustune vazife olmamak veya değ » ozletmek » guz » yandıgulum keten helva » gonderiş » ici titremek veya titrememek » kor tapa » populizm » yukumluluk » hancere » vermemişveya vermeyince mabut » ahcı » sozun kısası » nasranîlik » celmeleme » burgu » japon sarmaşığı » zevkten dort koşe olmak » uşutme » bilincli » okcu » her gun papaz pilâv yemez » pecelemek » duvel » gudulenme » golermek » tuydurmek » sıfıra sıfır elde var sıfır » sozlenmek » gurultuye veya patırtıya pabuc » bağışcı » hapır hapır hapır hupur » egeli » luks » gecen » cur etli » fe » kulağına kar suyu kacmak » butunlemeli » eser rolyef » tuy dikmek »

zor_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve zor_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve zor_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.