tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor kelimesinin eş anlamı

zor kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zor kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zor kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hakcası » dumbelekci » munakale » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » guzellik kralicesi » acık » koc » muzminleşme » guntun eşitliği » goz » gecirmek » kaynakca » ak sulumen » gununu gun etmek » mukâleme » urun » ayağına celme takmak » kundakcı » cekirdeksel » yuklem obeği » altın suyuna batırılmışolan » icin icin yanmak » kılığına ceki duzen vermek » cok guzel kadın » cığlık » kurkculuk » sokağa dokulmek » şakşakcı » tokmakcı » tufekcilik » bulunan bolum kafa ser » cotuk » ayağına veya ayaklarına kapanm » zihin acmak » techil etmek » mubadele » odu bokuna karışmak » bahcıvanlı » agrostemmagithago » kuşumlenme » kofteci » ırzına gecmek » eli cabuk » duşkunler evi » dun » gun gune uymaz » canak » enduksiyon » bıcaklanma » tereddut »

zor_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve zor_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve zor_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.