tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor kelimesinin eş anlamı

zor kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zor kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zor kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kufurbazlık » parca » munteşir » sozlu soru » da de ta te » ic denge » kuzey yıldızı » karantina suresi » corek » balıkcıkazağı » ici bayılmak » hıncahınc » duduklu tencere » tuvaca » dovdurulmek » yer demir gok bakır » cizgili » yuruyuşe gecmek » gosterilmesinin izne bağlıolma » oğretmek » gumrukcu » cene yormak » gercekci » bir koroğlu bir ayvaz » yaradan tanrı rab mevlâ » noktalama işareti » kurek kemiği » bu cumleden » gobek adı » kalenderiye » binin yarısıbeşyuz o da bizde » kalkmasıyla eski bicimini alab » yıldırımla vurulmuşa donmek » kopurmek » cıtlatılma » ucret » ciğitli » ağan eğen » produktor » cukur » baskul » ayağına celme takmak » acısıcıkmak » nazikce » derme catma » muşabehet » omrubillâh » soğutluk » hint kestanesi » cizi »

zor_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve zor_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve zor_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.