tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor kelimesinin eş anlamı

zor kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zor kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zor kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
harman cevirmek » ayağına veya ayaklarına kapanm » oğretmek » futuhat » kokertmek » civi kesmek » zurnada peşrev olmaz ne cıkar » sonmek » ronesans » filozofca » guzelleştirme » işi allah a kalmak » taksit odemek veya taksit verm » cakır ayaz » yenilir veya yenir yutulur şey » kalca kemiği » kelle kulak yerinde olmak » alcılamak » guveyi girmek » kıc » cakmacı » gozetmen » cuha » kim oluyor » mirascı » ağaclama » koşutculuk » dik bicme » mururiye » gumuşîleşmek » cağrısız » curutulmek » camgobeği » kirec » kurtun » muhliye » ceribaşı » kotu yola duşmek » sağlayan parca » orgensel » on damak unsuzu » huvelbaki » kukla » doviz » ic asalak » tekâmul » giderlerini tur ve ayrıntıları » aklızıvanadan cıkmak » cirkefleşme » acık bilet »

zor_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve zor_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve zor_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.