tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor kelimesinin eş anlamı

zor kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zor kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük zor kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uzatılabilir » bicimsizlik » gulculuk » zekâ bolumu » yazar cizer » gozlemek » calkanmak » soz » oglena » duğumlenmek » senyor » cıkmak » diliyle tutulmak veya yakalanm » muselles » gin » dırıltıcıkarmak » uzerine evlenmek » gerceğin doğaya uygun bicimde » fon muziği » şenlik ve eğlence donemi » ceyrek » bir deri bir kemik kalmak » emlâkcilik » oz » fenike portakalı » istenc dışı » amerika elması » şeref tribunu » harclı » eli boşgelmek veya gitmek » kendi soyler kendi dinler » bulunan bolum kafa ser » geciştirmek » icin » fena gozle bakmak » olumlu cumle » servis asansoru » koy turkusu » yuzu gormemek » gelinlik cağı » ikram gormek » ciğ » yukarı goğe doğru olan yanı » hayvanın sebep olduğu hastalık » ucuculuk » gok atlası » muhresenk » iyilik gormek » calımlanış » gecişhakkı »

zor_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve zor_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve zor_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.