tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor kelimesinin eş anlamı

zor kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zor kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zor kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
av avlanmış tav tavlanmış » gecinmeye gonlu olmamak » duzlem kure » paraşutcu » dur » he » gereği duşunulmek » dut yemişbulbule donmek » gece işi korler işi » girişucreti » kartca » sus » cekiştirmek » kafa kocanı » duzey » curcunaya cevirmek dondurmek » ipi curuk » faca » dilekce » murettep » artırılan bir manyetik alanın » kufretmek » cekim » kalıplarla desen yapılmışbez » dişcekimi » eşgudumlu » kucuk dil unsuzu » damarına veya damarlarına işle » kulunc girmek » musterih olmak » yuz yazmak » bırak allah ınıseversen » birinci cağ » girip cıkmak » turk biberi » duzelme » munakale » pekliği » parmağınıbile kıpırdatmamak ve » ustume iyilik sağlık ustune u » yoneltec » cuz » iplikci » gozleri fal taşıgibi acılmak » kuluckaya oturmak veya yatmak » gonlunu celmek » lâf cıkarmak » tetik ustunde beklemek » bolum » yengec donencesi »

zor_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve zor_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve zor_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.