tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor kelimesinin eş anlamı

zor kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zor kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük zor kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuklem obeği » tup gecit » tuz ekmek duşmanı » techil » urkme » ozel okul » toskuru » urkuş » bir elmanın yarısıo yarısıbu » gectiği yoldan gecmek » koruma unsuzu » umide kapılmak » hasretini cekmek » lâf yok » acıkgozluk » kazanclı » kıvamınıbulmak veya kıvamına g » kustere » donmek » para donmek » koy oyunu » karakılcık » cıkar » kavunici » arap rakamları » susletmek » goz onunde tutmak veya bulundu » davulu biz caldık parsayıbaşk » mahallî secim » duzeltmek » secmek » yuzunuze guller » onune bakmak » guc » lule » capula » parayıveren duduğu calar » bukuk » dokmek » ilâclama » eğimolcer » kacak » mevlevîhane » aşırıuc » golgelendirmek » guderici » cemenli » ihrac edilmek » vokabuler » yer yarılıp icine girmek veya »

zor_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve zor_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve zor_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.