tdk sözlük TDK Sözlük

 

zor kelimesinin eş anlamı

zor kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zor kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zor kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük zor kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uzağıgormek » duzelmek » muhlik » buzgulemek » punduna getirmek veya pundunu » duşkırıklığı » başıustunde yeri olmak » buyultmek » duğumlenebilir nesne » gecim zorluğu » kırk bir bucuk maşallah » gozlerinin ici gulmek » cucuk » acılmak » gokyolu » suje » gecmek » alcak » yâruağyar » supuruş » bol bulamac » oncu » kamu guvenliği » kuşucuşu » kuru soz » korletiş » sakatatcılık » siz » acıklamak » sonuclamak » gece işciliği » tiriti cıkmak » cuhelâ » gonderme » parkcı » bayramuzeri » madikci » muyesser » parcalara ayırmak » recel » icatcı » ışıl kufluce » dev aynasında gormek » oren » cıkrıkcın » abdestinden şuphesi olmamak » canaklık » ha hoca ali ha ali hoca » sacıp savurmak » organ »

zor_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve zor_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zor_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve zor_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.