tdk sözlük TDK Sözlük

 

zorun eş anlamlısı

zorun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zorun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zorun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zorun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bodur tavuk her gun veya her d » orgusuz » bağrışcağrış » sutlendirmek » şarkısoylemek » yureği hop etmek veya hoplamak » ozdeşleşme » orgutlenmek » oğrenilme » ince karton parcası kartvizit » cemkirmek » secim cevresi » tutmek » balık sutu » kotuleşmek » yupurmek » mujdelenme » teşhis etmek veya koymak » karagoz » akcıllanma » badana etmek veya vurmak » eden felsefe ve din doktrini » formul » sokmek » ozu sozu bir » sozlenme » olcucu » etut » olup olup dirilmek » muhurlenme » komur başa vurmak » celtiklik » bir an once » top ağac » cin carpmışa donmek » yuzeyinin her noktasına basınc » buten » iğne ustunde oturmak » inmek » sumsukgiller » calımlı » vukua gelmek veya vuku bulmak » husnutelâkki » dere tepe duz gitmek » cizgi » yoneliş » carpma » geciştirici » kıc atmak » arnavut kaldırımı »

zorun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zorun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zorun_eş_anlamlısı nedir ve zorun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.