tdk sözlük TDK Sözlük

 

zorun eş anlamlısı

zorun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zorun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zorun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zorun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
oğrenmelik » tatlısozlu » curukcul » hamam bohcası » duşkunler evi » hâşâ summe hâşâ » cozumlenmek » duğumleme » tunel gecmek » camguzeli » kuflendirme » partoner » gumec » gozunu cıkarmak » kup » kavukcu » duşku » produktorluk » ozlenti » uye » şumullendirme » opup başına koymak » gorevden ayrılmak » ormek » l al el » emanetci » guzellik mustahzarları » hayat gecirmek » kuşmu konduracak » amerikanvarî » unlenmek » yureğini acmak » kurar » sabahcıkahvesi » oğle uykusu » naturalist » uzerine yuklenmek » kor olasıveya kor olasıca ols » ofkesini yenmek » omur adam » yenilir veya yenir yutulur şey » yatık cit » cetinleşmek » orgutsuz » teror » gumuşuleşmek » yol gostermek » fındıkcı » calışkan » tenceresi veya tencereleri kay »

zorun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zorun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zorun_eş_anlamlısı nedir ve zorun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.