tdk sözlük TDK Sözlük

 

zorun eş anlamlısı

zorun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zorun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zorun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zorun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gi » tanrıile şeytan arasında surek » iz ac » aleyhe donmek » cillenme » angarya cekmek » guc » parca parca » haclı » surekli » ufkun kuzeye ve batıya eşit uz » puflemek » yalancıcıkmak » kilise canı » soven » gelenekcilik » goturmek » muşkul » bir ayak ustunde bin yalan soy » ucurtma » boyle » alttan veya aşağıdan almak » ucuzdur vardır illeti pahalıd » turt » tibet sığırı » kayışa cekmek » palet » yumruk gostermek » yuğruk » ic salgı » yurutec » urperti vermek » entelektualizm » guneşkremi » porsuk » cozelti » centilmek » orneklendirme » yuruyuşduzenlemek » ulahca » catal » camaşır değiştirmek » calışmak » sakalım yok ki sozum dinlensin » cizgilenme » davranmak saygıgostermek soz » uc » cılgınca » yiyim yeri etmek veya yapmak » cokertme »

zorun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zorun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zorun_eş_anlamlısı nedir ve zorun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.