tdk sözlük TDK Sözlük

 

zorun eş anlamlısı

zorun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zorun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zorun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zorun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
caycı » detektor » donuşumcu » ust kume » uckâğıtcı » gumec » başdumenci » durbun » yıllık ve otsu bir bitki convo » acıklıkolcer » tahaccur » surekli olarak gidip gelmek » uyeliği duşmek » yuksekten ucmak » artcı » aba vakti yaba yaba vakti aba » muteessir olmak » globulin » bitumlu » lâkırdıcıkarmak » on yaylak » caktırmak » carliston » cimentolatma » kultur sarayı » ormek » kapkac » yonelik » aşağıgormek » anlamıverir » şarapcılık » mubarek olsun » bayram kocu gibi » korluk » gecirmek » govde » odemek » davulu biz caldık parsayıbaşk » lektorluk » zihni bulanmak veya karışmak » mangal gibi yureği olmak » erkeklik oldu mu » pastırmasınıcıkarmak » ceki » doşeme » bir madde » zevki cıkmak » bilişcıkmak » şer î » ozdek »

zorun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zorun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zorun_eş_anlamlısı nedir ve zorun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.