tdk sözlük TDK Sözlük

 

zorun eş anlamlısı

zorun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zorun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zorun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zorun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kalorifer doşeyen veya onaran » yuf borusu calmak » catallaşma » kunh » spekulâtif » serbest olmayan » gocme » inc » ucma » orgutleme » gecende » munavebe » zuğurt tesellisi » mahallî secim » formulleştirmek » mal mulk » got » gercekcilik » gunahıveya vebali boynuna » ağzına verilmesini beklemek ve » matematikci » gore » adî suclu » imza atmak veya bir şeyi imza » tavanına cokmek veya yıkılmak » katma butce » avrupaî » cilemek » konjonktur » koruk luferi » huviyet » lâfıgecmek » cağcıllaşmak » gullâbici » kumes » yumuşakca » sokup atmak » pluralizm » cedik » yuz » yuzlemece » acıklayan » cayırlı » kece » cavuşluk » yenicerilik » gokturkce » cingene borcu » maltalı » değiştirgec »

zorun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zorun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zorun_eş_anlamlısı nedir ve zorun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.