tdk sözlük TDK Sözlük

 

zorun eş anlamlısı

zorun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zorun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zorun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zorun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ote beri » guzellik » uzay ucuşu » duruluş » kuyruğu kapana kısılmak veya s » buyuleniş » ev ev dolaşmak veya gezmek » cırpmacı » gune doğrulum » pence » tuğra cekmek » takarrur » muphemlik » olmama durumu serbestî » patırtıya pabuc bırakmamak » kırbaclama » gun doğmak » sure olcen » muthiş » tovbe ayları » izine duşmek » orneklik etmek » kayıkcılık » iki cift lâf lâkırdıveya soz e » catı » ceşnilenmek » duzine » muspet ilimler » akıl yurutmek » durdurmak » gobek » yatcı » yuklemek » allah bin bir bereket versin » arabeskci » bolumunden her biri sezon » aktuel » gelini ata bindirmişler ya na » yuz kere » sanatcılık » stand by » uykusu bolunmek » az tamah cok ziyan getirir » otelenme » se » yarayan duzen » karalâhana corbası » tedavul » surtunmek » gok gurlemesi »

zorun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zorun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zorun_eş_anlamlısı nedir ve zorun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.