tdk sözlük TDK Sözlük

 

zorun eş anlamlısı

zorun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zorun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zorun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zorun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
olur şey veya olur değil » ve bilinc merkezlerinin bulund » yeni eflâtunculuk » soz gosterisi » testiyi kıran da bir suyu get » cıplak » turkiyat » bolum » taşcatlasa » ısıolcer » vur dedimse veya dedikse oldur » ic » gozu kesmemek » icine baygınlıklar cokmek » tunc » eşekten duşmuşkarpuza donmek » cadırcı » zam gormek » borcsuzluk » davranmak saygıgostermek soz » fucceten gitmek » birimler boluğu » ovguculuk » murekkebi kurumadan bozmak » cabalanmak » kan emebilen halk arasında ba » su gibi bilmek veya okumak » cesaret gostermek » karagozluk etmek » mezhepci » kancıklık etmek veya yapmak » ha bugun ha yarın » metanet gostermek » yenicerilik » fransızca » eller yukarı » cok katlıotopark » tevarus » godeş » kotek » kopek dişi » kat î olarak » yapılan işlem » sovup saymak » ozne » fevc fevc » sinus » cozuluş » cekce » cerci »

zorun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zorun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zorun_eş_anlamlısı nedir ve zorun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.