tdk sözlük TDK Sözlük

 

zorun eş anlamlısı

zorun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zorun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zorun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zorun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
lâgun » amaclı » yenicerilik » ors ve cekic arasında kalmak » sac sakal ağartmak » işe bak » unlu duşmesi » gocerme » mutekellim » kocsama » me » calıştırıcı » kalanlıbolme » surumsuzluk » ic salgı » dostluk kantarla alışverişmis » kanıbaşına cıkmak veya sıcrama » taşcı » bolmek » kurdan » gecmiş » doner kule » musaade etmek veya buyurmak » surunmek » onerge » saygıgostermek icin başeğerek » aklına takmak veya aklınıtakma » duzen » oğretilerin genel adı usculuk » sovuşturme » hayvan komuru » kostek » dansoz » bukturme » catlak » ici dayanmamak » soz arasında » kırık dokuk » dovuşkenlik » yuklu » sudanlı » şarapcılık » cıban işlemek » balıkcıl » gonullu » durulmek » toresel » s » donem » cırılcıplak »

zorun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zorun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zorun_eş_anlamlısı nedir ve zorun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.