tdk sözlük TDK Sözlük

 

zorun eş anlamlısı

zorun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zorun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zorun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zorun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hristiyanlık » celtikci » sungusu duşuk » kotuleyici » temiz kanıda vucuda dağıtan or » şofor mahalli » rastık cekmek » gecirici » gecinmek » karmac » koyu duruma getirmek » pabuc kadar dili olmak » turancılık » olu deniz » kuculuş » yuz yuze » kuvertur » ozel dil » ackılanmak » gecme » ipcik » peygamber uzumu » ayva gobekli » mukrim » oğretilerin genel adı usculuk » eğmec » afşar » sondurmek » husnuniyet » işişten gecmek » gorumcelik yapmak veya etmek » kaşının altında gozun var deme » koyluluk » tespit etmek » hayvan derisi » folk muziği » yuk katarı » ucu cengelli ağır demir arac » cıkmalı » gorunum » vurut » cabukca » yukarı goğe doğru olan yanı » bir araya getirilerek divan du » ateşciceği » dilini veya dillerini yutmak » falso cıkmak » duzine » faaliyete gecmek » bakla dokmek veya atmak »

zorun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zorun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zorun_eş_anlamlısı nedir ve zorun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.