tdk sözlük TDK Sözlük

 

zorun eş anlamlısı

zorun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zorun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zorun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zorun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
pic » muennes » hatırlatmak » vucut yapmak » nârına veya nâra yanmak » cukurlatma » fıcıgibi » yemek » ofkesi kabarmak » hak » bortuk » bildirme cumlesi » peşin hukum » am em » durumu » millî mucadele » tokac » gudulme » tereddutlu » bebek olumu » uleştirmek » granulit » saymakla bitmemek veya tukenme » zayice » telâşe muduru » cocuk oyuncağıhâline getirmek » iyodur » romorkor » veren silâhıbu hedefe doğrult » perde cekmek » sumkurtmek » gocurtme » unlu benzeşmesi » munasebet » mercan avlayan kimse » roproduksiyon » camura taşatmak » selâm cakmak » ağır soylemek » bufe » cukurlanmak » aracılığıyla duymak değmek e » acmaz » cullukgiller » duşunulme » muşir » buyuk cember » camurlaşmak » koşe bucak kacmak » pacacılık »

zorun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zorun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zorun_eş_anlamlısı nedir ve zorun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.