tdk sözlük TDK Sözlük

 

zorun eş anlamlısı

zorun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zorun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zorun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zorun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
avrupa kayını » oz kardeş » turemişzarf » hasta ol benim icin oleyim se » kurevî » karesel bolge » cağrılı » oğretim uyesi » bickici » haybeye kurek cekmek » osurgan boceği » yola veya yollara duşmek » hukumsuzluk » gercekleştirilmek » sozunu geri almak » ifrata kacmak » cubuk » ağac oyma » calımsızlık » cağrışım » cakmaklaşma » coluk cocuğa karışmak » şofor mahalli » halkcı » zirve veya doruk toplantısıvey » allah tamamına eriştirsin » guneşsistemi » infiratcılık » değişkene gore hesaplanan sayı » yarıklardan her biri » bicimcilik » olum cezası » iliğine işlemek veya gecmek » pılıyıpırtıyıveya pılıpırtıyı » cozum » borclu olmez benzi sararır » duşunce » devletcilik » aksulâmel » can kaygısına duşmek » arının yuvasına kazık veya cop » kulhanbeylik » duşurulmek » mudur muavini » hacet gormek » pluralist » koşe tutmak » citmek » gece ucuşu » korkakca »

zorun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zorun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zorun_eş_anlamlısı nedir ve zorun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.