tdk sözlük TDK Sözlük

 

zorun eş anlamlısı

zorun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zorun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zorun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zorun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
oturuk » supurge » supurtmek » ayrac » olcek cizgisi » tazıya donmek » bok ustun bok » kacamak » lisan » ultimatomsu » zerduştculuk » icine sinmek veya sinmemek » gulle atma » levazımatcı » omur » her kafadan bir ses cıkmak » celişkili » karşılığında cinsel ilişkide b » pecelemek » nara atmak veya basmak » gudeksiz » makta mekte » dunden bugune » kabına dokmek » suruyu guden kurdu gorur » serbest yuk » plâtonculuk » terettup » multefit » ayrıcanak yapraklılar » odenti » guncellik » ic acıcı » kayı » gobel » gudumcu » sır tutmak veya saklamak » seruvensiz » gostere gostere » carkacı » kadının yuzunun karasıerkeğin » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » ziyanıyok » ruyasıcıkmak » ayağına cabuk » corbacı » sel gibi akmak » işgunu » hor gormek » tutun balığı »

zorun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zorun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zorun_eş_anlamlısı nedir ve zorun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.