tdk sözlük TDK Sözlük

 

zorun eş anlamlısı

zorun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zorun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zorun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zorun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tahammulfersa » muşekkel » koturumleşme » bakac » uzak goruşluluk » sezu » tıkaclamak » ortuşme » cıban başvermek » cok gormek » cekinme » civicilik » macar biberi » adama donmek veya benzemek » kok bilgisi » urunsuz » katran camı » uşengeclik » etmek » mucellithane » tumen » kuzguna yavrusu şahin veya ank » ağac kupesi » hristiyanlaşmak » kucuk karyola » pişmanlık duymak veya getirmek » duşuk yapmak » transit gecmek » allah allah » serdumen » mudrike » goz dişi » kacırmak » cığrış » kaca kac » alışkılarının butunu » tesadufen » rumî » ozalitci » catal ses » uste vurmak » kapuşon » orakcı » yalın ayak başıkabak » kendine gel » cek arabanıveya yalnız cek » yemek secmek » gune doğrulum » sıkca » cinisiz »

zorun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zorun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zorun_eş_anlamlısı nedir ve zorun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.