tdk sözlük TDK Sözlük

 

zorun eş anlamlısı

zorun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zorun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zorun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zorun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
allah ınıseversen » tıpıştıpışyurumek » ucma » duzeni feodalite » kacak » acmaz » mel un » ture » cinko » tahtalıkoyu boylamak » tanrıkayrası » glâyol » z » gozlemek » on avurt » ic hastalıklarıuzmanı » gonul bulandırmak » bulunan mobilya » tarihe gecmek » yetenekli kimse » tekeline veya tekellerine alma » anasının ipini satmışveya paza » dışıeli yakar ici beni yakar » dumen » cevre » tırtıkcılık » can başına sıcramak » oz yapı » minder curutmek » su cıkrığı » moskof gâvuru » guvenilme » canım dese canım cıksın diyor » fesatcı » secim yasağı » oğunmek » supruntuluk » kılık kıyafeti duzmek » hava acmak veya acılmak » ayva receli » antik cağ » calımlı » v » yureği sıkılmak » heyheyleri tutmak veya heyheyl » cepni » gokce » boşluk » kaşgoz etmek » carşaf »

zorun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zorun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zorun_eş_anlamlısı nedir ve zorun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.