tdk sözlük TDK Sözlük

 

zorun eş anlamlısı

zorun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zorun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zorun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zorun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bulamac » uryanî » acık alınla » tecavuz » muşabehet » gercekleştirilmesi » ucret » duz unlu » bilgic bilgic » gozlerinin icine kadar kızarma » cevirmek » gozleri ışık icinde veya ışıkl » parmağının ucuyla veya ucunda » kimse » zimmetine gecirmek » oruk » duzensizlik » bonluk » unvanlarının başına getirilir » akıl akıldan ustundur » jubile » cicek » kuf bağlamak veya tutmak » tecrube » buro » oralıolmamak veya oralıbile ol » bir gun evvel » olum orucu » daha da geliştirmek amacıyla b » calımlamak » muteselli olmak » cığırmak » gosteren » imdatcı » musavat » guvercinboynu » cıkarmak » umurumum teki ters soyleşiyle » diskur gecmek veya cekmek » kukurt » arşiduşes » oncelikli » cocuklaştırma » gosterilmek » carliston biber » ayyuka cıkmak » cırak cıkarmak » dekoratorluk » mustahdem » kanıyla odemek »

zorun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zorun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zorun_eş_anlamlısı nedir ve zorun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.