tdk sözlük TDK Sözlük

 

zorun eş anlamlısı

zorun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zorun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zorun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zorun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
telefon kulubesi » casar » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » gerilim olcumu » vatandaşlıktan cıkarılmak » kundelemek » sıkıduzen » boynunu bukmek » kapıacmak » babam » başınıkaşımaya vakti olmamak v » kendini naza cekmek » kandırıcı İnandırıcı » guduk » sureli » goze gorunmemek » ceviri » evdeki pazar veya hesap carşıy » soyletme » soz sozu acmak » i » acısıicine veya yureğine cokme » yılan gomleği » bir tutmak veya bir gormek » nakışcı » yontuk duz » kadukluk » ağıtcı » turlu şeylerden yaptıklarıve t » kucuk » ne alıp veremiyor » cember sakal » malik » puturlu » zubde » acık mektup » onceden » centmek » cakırkeyif » onemsizlik » once bilim » yuksek » tukurmek » meydana cıkmak » tenevvu » hâşâ summe hâşâ » soz karışıklığı » ust deri » gormezlik » bağımsız sıralıcumle »

zorun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zorun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zorun_eş_anlamlısı nedir ve zorun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.