tdk sözlük TDK Sözlük

 

zorun eş anlamlısı

zorun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zorun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zorun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zorun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
mucamaa » subye » ge » supurme » odunu koparmak veya patlatmak » cumle » torpulemek » cakal » be » şovalyelik » er » kabahat etmek veya işlemek » silâhcı » cırılcıplaklık » neler de neler maydanozlu kof » duzeltme » ic bolge » porsumek » buzuk » ayağına cağırmak » kafayıyere vurmak » doğaustu » madde » ustune cekmek » cur etsiz » bu yuvacıklar topluluğunun bal » cumbuş » harac mezat satmak » ucuklaşmak » cilenti » akaclama » dosta duşmana karşı » pabucu buyuğe okutmak » duşey cember » kara cumle » cicek sapcığı » duşurmek » bir dostluk kaldı » sırtustu yatmak » uzum sirkesi » su kesmek veya su kesilmek » kacakcı » karşılama toreni » zihnini kurcalamak veya tırmal » alâminut yemek » tefavut etmek » burgulu » duzeysiz » kazaya rıza gostermek » trafikci »

zorun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zorun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zorun_eş_anlamlısı nedir ve zorun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.