tdk sözlük TDK Sözlük

 

zorun eş anlamlısı

zorun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zorun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zorun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zorun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dispecci » tepegoz » zulcelâl » sun î cayır » duzmek » polemikci » cengelli » darıunundan baklava incir ağa » sacak » prelut » yağmur olsa kimsenin tarlasına » lâfımıolur » emec » e kuvvet » ozleşme » bir yandan yanda » ne care » yazıp cizmek » gunluk guneşlik » topal eşekle kervana katılmak » ahreti veya obur dunyayı boyla » cizginme » dalyan koftesi » buyuk dalga » kufeci » kavunici ile pembe arasıbir re » sunger » meraktan catlamak » h » oluşturduğu donme eğrim cevr » mine ciceği » yolgecen hanı » inmek » başının altından cıkmak » gostermek » tasasısana mıduştu » bektaşî sırrı » hizmetlerine bakan uyeleri ha » gosterici » mik » başkoşeye kurulmak » durumunda meyvesinden kokusuz » kor kadı » calışma hayatı » lek » cana minnet saymak veya bilmek » tenkitcilik » cıtcıtlama » sozun ardıboşa cıkmak » radyator »

zorun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zorun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zorun_eş_anlamlısı nedir ve zorun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.