tdk sözlük TDK Sözlük

 

zorun eş anlamlısı

zorun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zorun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zorun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zorun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
şuphelenmek » cokturme » atıp veya atmak tutmak » gesneriana » ulku » kucultme » olu » catlamak » cebi para gormek » eskimo » yuzmek » lık lik luk luk » cıkarsama » cokuş » pabuccu » bak bak » percinlemek » ayağının turabıolmak » ters yuz » cezaya carptırmak » subut » durum » mulâkat » alt ust olmak » cekicleme » mustakil » muduriyet » picleşmek » gunduzcu » ust » cıkıkcılık » kullanılan yapma yuz » oncel » kulunc girmek » produktivite » timus » basmak » kalcın » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » eğitim arac ve gereclerinden d » mubalâğacı » metalurjik » olum hak miras helâl » cetele cekmek veya tutmak » gecmiş » kafa yok » gonendirtmek » kedi yetişemediği veya uzanama » coğumsama » sozu tartmak »

zorun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zorun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zorun_eş_anlamlısı nedir ve zorun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.