tdk sözlük TDK Sözlük

 

zorun eş anlamlısı

zorun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zorun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zorun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zorun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cenk » dincleşme » sonuc vermek » duğun alayı » cokel » geyik boceği » ozguleme » ak kopek kara kopek gecit başı » capa » utangaclık » mecus » gokmen » duğun corbası » a e » duzelmek » kethuda bey » cırpma » inanc » post scriptum » cevre » yakasıacılmadık » dort koşe olmak » taşcılık » donuşturucu » cağ » dava gutmek » gecirimli » ve bilinc merkezlerinin bulund » kotulukcu » ceyiz » terakki gostermek » sırat koprusunden gecmek » cıdam » alanlarıolan surekli veya gec » gungormuş » guvelenme » kacırmak » gucuk ay » acmak » urkekce » odiyometre » murettep » goğus cukuru » gonul birliği » lu » gulgiller » umtırak » tedhişcilik » kotu yola duşmek » boylesi »

zorun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zorun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zorun_eş_anlamlısı nedir ve zorun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.