tdk sözlük TDK Sözlük

 

zorun eş anlamlısı

zorun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zorun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zorun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zorun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
teşekkul teşkilât » vurucu guc » grek » vehme kapılmak veya duşmek » cucuklenmek » ici bulanmak » meyve ici » ozel radyo » yumruğuna guvenmek » mustamel » temedduh etmek » tumden » hint kumaşı » zehir sacmak » toprak sıcanı » sutliman » iğneli soz » keciye can kaygısı kasaba et » yureksiz » duzine » uflenmek » mavi boncuk kimde » tore dışıcılık » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » helenizm » tapi kalmak oyunlarda » im » cingene duğunu » cayırlık » acık kapamak » kecisağan » sinema sanatcısı » surukleniş » gure » kıdemli başcavuş » aşcı » cığalanma » kustere » reflektor » boce » kesip veya kestirip atmak » mili » caktırma » fare cıktığıdeliği bilir » colpalık » iceriye dalmak » acmazlık » kuşgibi cırpınmak » cıkmak » dondurmek »

zorun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zorun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zorun_eş_anlamlısı nedir ve zorun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.