tdk sözlük TDK Sözlük

 

zorun eş anlamlısı

zorun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zorun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zorun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zorun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
guc kazanmak icin calışmaya ar » duşkun olma durumu iptilâ » tahaccur etmek » muhurlu » enfrastruktur » gozunu burumek » sana vereyim bir oğut kendi u » acıklama » yonetmenlik » soru cumlesi » camur kalemi » sut dişi » fluor » cevrelenme » trafik mufettişi » olcer » bin yaşa » caprak » darıunundan baklava incir ağa » ru » donumluk » acısoylemek » noktalıvirgul » gobek taşı » nusha » paşa cayı » etkin oğretim » bıyık burmak veya bukmek » munderic » cokmek » catıcı » te » doğal cevrelerini değiştirmele » kafasınıtutsulemek » tezahurat » luzum » teberruz ettirmek » im » arkasında dolaşmak veya gezmek » orta oğrenim » eline ayağına uşenmemek » azıcoğa saymak veya tutmak » parcası » sudan cıkmışbalığa donmek » cuppe » gorevlendirme » acısal hız » seciş » ağır aksak yurumek veya gitmek » kapanice »

zorun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zorun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zorun_eş_anlamlısı nedir ve zorun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.