tdk sözlük TDK Sözlük

 

zorun eş anlamlısı

zorun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zorun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zorun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zorun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yedigir » ihrac edilmek » ic merkez » mulâkat vermek » cocuk yetiştirmek » cr » elden duşurmemek » meydanıbirine veya bir şeye bı » trolcu » kulâhlı » yukseltmek » munakalât » cingene duğunu » yuf borusu calmak » olu yemeği » şoyle » karacam » tuketici » kem soz kem akce sahibinindir » cilve etmek veya yapmak » kullanılan boya » allah rahmet eylesin » kesenin dibi gorunmek » burokrat » tore bilimi » cocuk bahcesi » garazıveya garezi olmak » batıl inanc » tukenmez » guclu kuvvetli » deklânşor » kirli camaşırlarınıortaya dokm » oz » supurulme » oncul » mece » ayıptır soylemesi » cok seslilik » orospu cocuğu » sağdıc » olu sezon » ile beraber » secme » curuk iş » yuksek » edebiyatcı » cekirge » tenevvur etmek » ilâclamak » gucluk »

zorun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zorun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zorun_eş_anlamlısı nedir ve zorun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.