tdk sözlük TDK Sözlük

 

zorun eş anlamlısı

zorun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zorun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zorun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zorun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
telekscilik » dayanc » ici bayılmak » acmak » az » bileşik onerme » inmek » himaye gormek » hıncınıcıkarmak » namerde muhtac olmak veya name » buyuk lâf etmek » burnunu cekmek » varakcı » oldurulme » bir suru » cağrışmak » atlas ciceği » gok ada » ici tez » ağzına bir zeytin verir altın » bicme » tumler acı » yalelli gibi veya arabın yalel » gudukleşmek » carpılma » muderrislik » kalpakcılık » kamcılamak » yakadan gecirmek » gozu bağlı » celmek » sırtına gecirmek » makam odeneği » gosteriş » halvetî » gorunurde » sacula » cinicilik » cem an yekûn » puruzlu » peklik cekmek » duşunce iyilik ahmet ertuğr » cifte koşmak » gununu gormek » yasakcı » uste vurmak » nitelikli işci » kahrından olmek » luzum gormek veya gormemek » yedikardeş »

zorun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zorun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zorun_eş_anlamlısı nedir ve zorun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.