tdk sözlük TDK Sözlük

 

zorun eş anlamlısı

zorun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zorun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zorun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zorun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
donmek » cemaat ne kadar cok olsa veya » on defa veya kere » gokcul » munakaşa goturmemek » gumuşyağmurcun » yoneltmek » lule » cam sakızıgibi » kusuşmek » notrleşme » duz » olum allah ın emri » guttuğum domuzu bana oğretme » teşrifatcılık » catışmak » ustelenme » goz yummamak » surtukleşme » olum » beneklerle orten asklımantar » cekmek » gokcek » durumuna donuşmek » acık konuşmak » soluğu kesilmek veya tutulmak » sukût ikrardan gelir » tuzel kişi » teyel yapmak veya atmak » muşir » sokmek » gun doğmak » gonenme » kustah » acıktan kazanmak » uygun bir bicimde gosterildiği » fındıkcı » uc boyutlu » kızıl otesi » cala paca » ic » ceper cekmek » mudevver » zarar cekmek » muesseseleşmek » tercume etmek » arkasından suruklemek » yuzune duramamak » muteakip » suyundan yararlanılan cukur »

zorun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zorun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zorun_eş_anlamlısı nedir ve zorun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.