tdk sözlük TDK Sözlük

 

zorun eş anlamlısı

zorun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zorun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz zorun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük zorun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
abes kacmak » ceğmellenmek » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » hapcı » akompanyator » mulâyemet » toprak doyursun gozunu » cikolatacı » delikli boncuk veya taş yerde » tecavuz » sonuc niteliğinde başka bir bi » bıcak cekmek » ici gitmek » futur » duzmek » mulemma » duztaban » kırcıllaşmak » tenturdiyot » gibi birtakım makinelerin işle » zaman oldurmek » pacayıkaptırmak » cemberli » tehyic » sut mavisi » gulmekten kırılmak katılmak » kona goce » şişe cekmek veya vurmak » gulup gecmek » ustun zekâlı » pas gecmek » cok yıllık » ozgurluk » kılıc oynatmak » cabalayış » tulyum » kilus » ay ey » catıştırmak » bol paca » anlayış mutealiye transandan » bula bula bunu onu bir şeyi » gecişustunluğu » ust » zumrutlenme » ovmac » tohuma kacmak » mes ut olmak » elini ayağınıkesmek veya cekme » ı i u u »

zorun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zorun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zorun_eş_anlamlısı nedir ve zorun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.