tdk sözlük TDK Sözlük

 

zorun eş anlamlısı

zorun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • zorun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için zorun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük zorun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
şeytana kulâhıveya pabucu ters » ağızlıkcı » gozleri kapanmak » bilgili » yurumek » arapcalaştırmak » suzmek » cuhelâ » suyu ısınmak veya kaynamak » murdumuk » bavyeralı » kan ken » kılıclı » cep harclığınıcıkarmak » mudahale » kartezyen » gozunu yummak » kepce » cedik » yakıt maddelerinin genel adı » transit gecmek » aristoculuk » kecelenmek » calınmak » kenarda koşede » olum sukûtu » gozden duşmek veya duşurmek » uvertur yapmak » guduk » tamam mı » cağrışmak » şehit duşmek veya olmak » gozu acılmak » camaşır ipeği » karakacan » aclıktan olmeyecek kadar » maatteessuf » hazırlık gormek » av dışında padişahın yanında b » guneyli » camura bulaşmak veya batmak » nufus kalemi » cabuk » kap » donuşme » bazıdingil doner bazıteker » rufaîlik » goğuslemek » empresyonizm » olum »

zorun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve zorun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. zorun_eş_anlamlısı nedir ve zorun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.